آشنایی با سامانه پادا

آشنایی با سامانه پادا

امروزه با شیوع بیماری کرونا و اهمیت حفظ سلامتی دانش آموزان، وزارت آموزش و پرورش سامانه ای به نام پادا را راه اندازی کرده است. هدف از راه اندازی این سامانه این است که دانش آموزان در تمامی پایه های تحصیلی بتوانند کارنامه تحصیلی و نمرات خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.

دانش آموزان با مراجعه به پادا – سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزی به نشانی pada.medu.ir دیگر نیازی به حضور در مدرسه و دریافت کارنامه ندارند.

دانش آموزان با استفاده از این سامانه، می توانند علاوه بر مشاهده کارنامه، در صورت لزوم آن را دانلود کرده و پرینت آن را داشته باشند.

ما در این مقاله سعی داریم تا نحوه ورود به این سامانه و همچنین استفاده از آن را برای شما توضیح دهیم؛ پس اگر قصد استفاده از این سامانه را دارید، تا پایان این مطلب همراه مرکز مشاوره آویژه باشید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

معرفی سامانه پادا pada.medu.ir

در گذشته پس از پایانزمان برگزاری امتحانات پایان ترم مدارس و تصحیح برگه امتحانی دانش آموزان، والدین برای دریافت نتایج باید به مدرسه مراجعه می کردند و کارنامه فرزندان خود را به صورت حضوری دریافت می نمودند؛ اما پس از شیوع کرونا، وزارت آموزش و پرورش برای حفظ سلامت خانواده ها، سامانه پادا را راه اندازی کرد.

سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزی و یا به اختصار پادا، از دی ماه سال 99 فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا فقط دریافت کارنامه تحصیلی دانش آموزان از این سایت امکان پذیر بود، اما پس از مدتی خدمات مربوط به ثبت نام مدارس نیز در آن قرار گرفت.

برای اینکه بتوانید وارد سایت پادا شوید، نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارید.

نام کاربری کد ملی دانش آموز می باشد، اما برای دریافت رمز عبور پادا نیاز است که ابتدا اطلاعات شما توسط مدیر مدرسه در این سامانه ثبت شده و رمز صادر شده در اختیار شما قرار گیرد.

توجه نمایید که این رمز را حتما باید مدیر مدرسه دریافت نماید، زیرا امکان دسترسی آن از طریق سامانه پادا برای دانش آموزان فراهم نمی باشد.

امکانات سامانه پادا

راهنمای استفاده از سامانه پادا برای دریافت کارنامه

استفاده از این سامانه بسیار ساده است و دانش آموزان می توانند به سرعت کار با این سامانه را یاد بگیرند. باید خاطر نشان کرد که یکی از مهم ترین امکانات این سامانه، ارائه کارنامه دانش آموزان است.

پونزدانش آموزان برای دریافت کارنامه از سامانه پادا، می توانند به صورت زیر عمل کنند:

ابتدا آدرس سایت پادا را در مرورگر خود وارد کنید.

در صفحه نخست سامانه پادا، با انتخاب گزینه “مشاهده کارنامه”، به صفحه ورود هدایت شده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. (نام کاربری و رمز عبور توسط سامانه سیدا صادر می شود و مدیر مدرسه آن را در اختیارتان قرار خواهد داد.)

بر روی گزینه «ورود کاربران» کلیک کنید.

در صفحه جدید بر روی گزینه موردنظر خود؛ مثلا «کارنامه» کلیک کنید.

اکنون می توانید کارنامه تحصیلی خود را مشاهده نمایید. (در سمت چپ کارنامه گزینه «پرینت» وجود دارد که با انتخاب آن، امکان چاپ نسخه دستی کارنامه را خواهید داشت.)

نکته: دانش آموزانی که قادر به دریافت کارنامه خود از سایت پادا نیستند، می توانند از سامانه همگام مدارس، نسخه آنلاین کارنامه خود را مشاهده کنند.

آشنایی با امکانات سامانه پادا pada.medu.ir

در ادامه مطلب، به تعدادی از امکانات سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزی اشاره می کنیم. لطفا همچنان ما را همراهی نمایید.

آشنایی با امکانات سامانه پادا pada.medu.ir

1) دریافت کارنامه از سامانه پادا دانش آموزی

تمامی دانش آموزانی که کارنامه تحصیلی آن ها در سامانه پادا منتشر شده است، می توانند با ورود به سایت پادا به نشانی pada.medu.irکارنامه تحصیلی خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که برای مشاهده کارنامه در سامانه پادا، نیاز است که دانش آموزان نام کاربری که همان کد ملی و رمز عبور خود را از مدرسه خودشان دریافت کرده باشند، زیرا برای مشاهده کارنامه در سامانه پادا، نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می باشد.

دانش آموزان در صورت فراموشی رمز عبور (پس از دریافت رمز اصلی از مدرسه)، می توانند از بخش بازیابی رمز عبور، رمز خودشان را بازیابی کنند.

2) ثبت نام دانش آموزان سامانه پادا دانش آموزی

در حال حاضر، دو خدمت اصلی که در سامانه پادا دانش آموزی ارائه می شود، ثبت نام دانش آموزان و مشاهده کارنامه دانش آموزان می باشد.

با توجه به اینکه، در سال های اخیر مدارس به صورت غیر حضوری فعالیت می کنند، نیاز است که نحوه ثبت نام در مدارس نیز به صورت غیر حضوری انجام شود.

سامانه دانش آموزی پادا نیز با هدف کاهش مراجعات حضوری دانش آموزان و والدین آن ها به مدارس روی کار آمده اند و اولیا می توانند با ورود به سامانه پادا ثبت نام فرزندان خود را انجام دهند.

3) دریافت کارت ورود به جلسه از سامانه پادا دانش آموزی

یکی از امکاناتی که در بازه زمانی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در سامانه پادا دانش آموزی فعال شد، دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی بود. در واقع، دانش آموزان پایه تحصیلی دوازدهم می توانستند با ورود به سامانه پادا دانش آموزی، کارت ورود به جلسه خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه از سامانه پادا، نیاز است که دانش آموزان حتما در بازه زمانی که از سوی آموزش و پرورش برای دریافت کارت ورود به جلسه تعیین شده است، به سایت دانش آموزی پادا مراجعه کنند و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خودشان، کارت ورود به جلسه را دریافت کنند و آن را پرینت بگیرند تا در روز برگزاری امتحان های نهایی این کارت را به صورت پرینت شده به همراه داشته باشند.

برنامه موبایل سامانه پادا pada.medu.ir

نحوه دریافت کارنامه و مشاهده نمرات در سامانه پادا pada.medu.ir

معمولاً نمرات کسب‌شده توسط دانش‌آموزان طی نیمسال تحصیلی، بازخورد بسیار خوبی از وضعیت تحصیلی و عملکرد درسی آن‌ها است؛ همین امر موجب شده تا مشاهده نمرات تحصیلی برای دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

همان‌طور که گفته شد، وزارت آموزش و پرورش با راه‌اندازی سایت پادا، شرایط را برای دریافت راحت‌تر و آسان‌تر کارنامه تحصیلی فراهم کرده است.

دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به این سایت، بدون نیاز به حضور در مدرسه، کارنامه تحصیلی خود را دریافت نمایند. تاریخ انتشار کارنامه روی سایت پادا، یک هفته بعد از برگزاری آخرین امتحان در دسترس است.

از آنجایی که مدارسِ مختلف، امتحانات را در تاریخ‌های متفاوتی برگزار می‌کنند، امکان تعیین یک تاریخ ثابت برای دریافت کارنامه از سایت وجود ندارد؛ بنابراین دانش‌آموزان هر مدرسه و پایه ای می‌توانند بعد از یک هفته از برگزاری آخرین امتحان خود، برای دریافت کارنامه به این سامانه مراجعه کنند.

برنامه موبایل سامانه پادا pada.medu.ir

اطلاعاتی که در سایت پادا ثبت می شوند، نتیجه تحصیل و ارزشیابی دانش آموز در دوره های مختلف آموزشی است؛ بنابراین اطلاع از جزئیات آن بسیار مهم بوده و باعث پیشرفت و بهتر شدن تحصیل دانش آموز می شود.

از طرفی دسترسی راحت تر به سامانه پادا برای دانش آموزان و والدین آن ها بسیار مهم است.

از آنجایی که امروزه بسیاری از سامانه ها اپلیکیشن های مخصوص داشته و بر روی گوشی های تلفن همراه قابل اجرا هستند، مسئولین در نظر دارند تا برای دسترسی راحت تر دانش آموزان به امکانات سامانه پادا، یک برنامه مناسب موبایل را طراحی و راه اندازی کنند.

برنامه موبایل سامانه پادا pada.medu.ir

سخن آخر

سامانه پادا به نشانی pada.madu.ir یکی دیگر از سامانه های وزارت آموزش و پرورش است که در راستای خدمات غیر حضوری برای دانش آموزان و معلمین راه اندازی شده است.

از مهم ترین امکانات این سامانه می توان به دریافت کارنامه دانش آموز و ثبت نام الکتریکی دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی اشاره کرد.

البته همچنان این سامانه در حال بهینه سازی و توسعه است و ممکن است در آینده امکانات بیشتری نیز داشته باشد. همچنین امکان راه اندازی اپلیکیشن برای این سامانه نیز وجود دارد.

بنابراین با توجه به توضیحات داده شده، اگر در مورد نحوه ورود و استفاده از سامانه پادا به کمک و راهنمایی نیاز داشتید، با کارشناسان ما در آویژه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

آیا به کمک سایت پادا می توان پرونده تحصیلی را دریافت کرد؟

بله، شما می توانید به کمک سایت پادا پرونده تحصیلی خودتان را دریافت کنید.

سامانه پادا برای چه راه اندازی شده است؟

هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات الکترونیکی به دانش آموزان بوده که شامل دریافت کارنامه و پرونده تحصیلی و… است.

نشانی سایت پادا چیست؟

نشانی اینترنتی این سایت pada.medu.ir است.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

آشنایی با سامانه پادا

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 270 نظر:
 1. سلام عزیزان همتون میدونم مشکل دارین در سایت شما مشخصات تونو بگین تا من کمکتون کنم عزیزان ممنمونم

 2. سلام میخوام پسرم رو که کلاس دوم هست برای مسابقات قرآن که۲۰ آذر شروع میشه رو در سامانه ی پادا ثبت نام کنم کجا باید برم؟

 3. سلام من کامل همه مراحل رو برای پایه نهم رفتم اما قسمت تکمیل فرم و امتیازات رو گیر کردم و قتی میرم داخل همین تکمیل فرم ثبت و اعتبار سنج رو میزنم فقط یه چیزی میچرخه هیچی بالا نمیاد برای مدرسه بهشت داخل رباط کریم هست

 4. من در زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد در سامانه پادا فراموش کردم در امتیاز گیری گزینه کارنامه یا سایر امتیازات رو دریافت کنم ایا مشکلی پیش میاد؟

 5. برای ثبت نام پایه دهم چرا پیش ثبتنام مدارس شاهد رو برای ما نشون میده ؟

 6. سلام وقت بخیر،
  با توجه به سامانه سیدا بعد از چارد کردن نمرات و تایید توسط مدیر، دسترسی به نمرات برای مدیر امکان پذیر نیست و برای تغییر در نمرات باید دانش آموز در سامانه پادا اعتراض خود را ثبت کند ولی سامانه پادا گزینه ای برای اعتراض ندارد می شود راهنمایی کنید؟

 7. سلام این نمراتی که‌قرار گرفده تو این سایت دقیقه اخه قبلا مشکل داشت و من به نمراتم شک دارم

 8. من الان رمز عبور رو ندارم
  میزنم بازیابی رمز عبور حالا کد ملی و کد امنیتی که میزنم شماره اشتباهه😐💔
  چیکار کنم؟

  1. ما بلد نیستم به سامانه پادا برم کارنامه پسرم و ببینم

  1. سلام ما هرچی سامانه پادابه خاطر کارنامه میزنم نمیاد چیکار کنم

 9. ما هرچی به سامانه ی پادا می زنیم برای کارنامه نمیا باید چیکار کنیم

 10. سلام وقت بخیر هرکاری میکنم نمیتونم وارد سایت بشم کارنامه رو ببینم همش میزنه خطا با اینکه کل مشخصات درسته

 11. سلام من تویه سیدا نمره یه دانش آموزی رو تغییر دادم ولی تویه پادا اعمال نشده همون نمره قبلی رو نشون میده
  اونو چکارش کنم ؟

 12. سلام چرا مدرسه نمره ی منو تغییر داده ولی تو سایت پادا ثبت نشده
  چقدر طول میکشه که نمره ثبت شه؟

  1. در سایت پادا اعتراض به نتایج تیزهوشان چطوری میشه ثبت کرد

   1. باسلام برای بررسی شرایط شما با کارشناسان ما تماس بگیرید

 13. سلام به همه دوستانی که مشکل خطا در سامانه پادا دارند.
  تا جای که بنده بررسی کردم گویی این سامانه فقط در ساعات اداری کار میکند و در ساعات غیراداری خطا درج می شود.
  توصیه بنده به کسانی که نمیتواند وارد سامانه بشوند این است که در ساعت های اداری(به ویژه ساعت 8 تا 10) به سامانه مراجعه کنند.
  در صورت هرگونه مشکل دیگری در سامانه با مدیر ویا معاون اجرایی مدرسه تان در میان بگذارید.

 14. سلام به همه دوستانی که مشکل خطا در سامانه پادا دارند.
  تا جای که بنده بررسی کردم گویی این سامانه فقط در ساعات اداری کار میکند و در ساعات غیراداری خطا درج می شود.
  توصیه بنده به کسانی که نمیتواند وارد سامانه بشوند این است که در ساعت های اداری(به ویژه ساعت 8 تا 10) به سامانه مراجعه کنند.
  در صورت هرگونه مشکل دیگری در سامانه با مدیر ویا معاون اجرایی مدرسه تان در میان بگذارید.

   1. سلام کد امنیتی اونی هست که با یه رنگی نوشته عداد به اون میگن کد امنیتی

    1. سلام ایشون باید خیلی خوشحال باشد ودوست داشته باشد تا بتواند حفظ کند برای شما میگم

     سلام دخترم اره

   2. سلام کد امنیتی همونی هست که عداد نوشته هستن با یه رنگ دیگه

 15. سلام همکاران چگونه می توانند کارنامه دانش آموزان را رویت کنند

  کد کاربری ورمز عبور همکار کدام است

 16. سلام من مشاهده کارنامه میزنم مال هشتم میاره، من الان نهم هستم چیکار کنم

 17. هنگام استفاده از امکانات تنها پیغام خطا در اجرا عملیات دریافت میشه و هیچ کاربردی ندارد.

 18. سلام من نمی نوتم وارد پادا بشم قسمت سواد حرکتی لطفا راهنمایی کنید ممنون

 19. سلام من هر کاری می کنم نمی تونم وارد پادا بشم قسمت ارزیابی سواد حرکتی؟ من چیکار کنم؟

 20. ببخشید چراااانمیااااارههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?????????😔😢💔💘😔😢💔💘🙏☹🙁🙁😕😔😔😔😫😢😢🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😞

 21. سلام خداقوت ببخشید برای منمیاد خطا در اجرای عملیات نمیاره

 22. سلام تغییردر هدایت تحصیلی از طرف اداره درپادا چقدر طول میکشه

 23. سلام خسته نباشید من یه مدرسه عادی و شاهد برا احتیاط پیش ثبت کردم ولی الان که نمونه دولتی قبول شدم میخوام مذرسه عادی رو که تایدم کرده از سایت بردارم نمیشه از مدرسه خواستم گفتن حذف کردن ولی هنوز حذف نشده باید چکار کنم

 24. وارد میشم تو ثبت نام دانش آموزان آورد اتباع شماره تلفن و کد اتباع رو وارد نیکنم فقط کدامنیتی نمیدونم چیه و دوم رو وارد کنم سه رقم هم باید باشه کددانش آموزیم رو وارد کردم نشد سه رقمه هر چی هست کد امنیتی

 25. سلام من دوتا مدرسه ثبت نام کردم ولی تو شاهد سهمیه دارم الان چجوری باید اون دوتا مدرسه رو حذف کنم تا بتونم تو شاهد ثبت ناممو تکمیل کنم

  1. سلام. از طریق سامانه پادا اقدام کنید یا به اداره آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید.

 26. سلام ببخشید من دوتا مدرسه ثبت نام کردم ولی تو شاهد سهمیه دارم و الان نمیتونم اون دوتا مدرسه رو حذف کنم باید چیکار کنم تا حذف بشن؟

  1. سلام. از طریق سامانه پادا اقدام کنید یا به اداره آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید.

 27. سلام به مدرسه ای رو توی پادا انتخاب کرده بودم اما الان میخوم عوضش کنم ابطال رو زدم اون مدرسه هم تایید کرده اما نمیتونم مدرسه ی جدیدم رو انتخاب کنم میزنه به دلیل وجود ثبت نام تایید شده نمیتونید مدرسه ی جدیدی انتخاب کنید
  من الان چکار کنم مشکل از سایته؟

 28. سلام.مدرسه درخواستم رو تایید کرده بود ولی اشتباهی دستم به کلمه خروج خورد.آیا درخواستم باطل شده؟

 29. سلام.مدرسه درخواستم رو تایید کرده بود ولی اشتباهی دستم به کلمه خروج خورد.آیا درخواستم باطل شده؟

 30. ببخشید یه سوال برای سفارش دادن کتت درسی باید چیکار کنیم و کدوم گزینه رو بزنیم؟

 31. سلام.من وقتی وارد پیش ثبت نام میشم مینویسه خطا در عملیات . لطفاً راهنمایی ام کنید

 32. سلام جمع نمرات در سامانه پادا حاصل چیست؟
  یعنی کدام نمرات جمع شده است؟

 33. سلام من مدرسمو انتخاب کردم تایید هم شد ولی دستم خرد رو ابطال و الان زده درخواست ابطال .نمیتونم مدرسه رو انتخاب کنم میزنه مدرسه تکراریست.چی کار کنم درخواست ابطال حذف بشه؟

 34. سلام
  برای من تو سایت پادا مدرسه مورد نظر بدون سازمان نوشته باید چیکار کنم؟
  و اینکه وقتی تایید نهایی شد لازم نیس به مدرسه برویم؟

 35. مدرسه پیش دبستانی دخترم میخواد اسم دخترم و منتقل کنه به مدرسه جدیدش اما میگه سایت پادا بسته است و امکانش نیست ایا راست میکه ؟

 36. سلام من اشتباهی درخواست ابطال رو زدم چجوری میتونم بردارم

 37. سلام ببخشید من مدرسه ای ثبت کرده بودم و الآن اشتباهی دستم به ابطال خورده الآن نمی دونن چیکار کنم ممنونم اگه راهنمایی کنید 🙏🏻

   1. من دخترم مدرسه ستایش سبتنام کردم اهواز
    زیاد خوب نیست کلاس اول

 38. سلام
  من چگونه کارنامه پایان ترم خود را دریافت کنم

 39. سلام وقت بخیر من وقتی وارد بخش ثبت نام دانش اموزان جدیدالورود میشم و اطلاعات رو میدم میگه اطلاعات شما قبلا وارد شده الان من باید چیکار کنم

 40. سلام وقت بخیر
  من در سامانه پادا علوم انسانی ثبت نام کردم قبلاً الان که می‌خوام برا دانش آموز دیگری ثبت نام کنم خطا میده که این رشته در این مدرسه وجود ندارد …
  چرا؟

 41. سلام من در لیست مدارس مدرسه ی بعثت رو انتخاب کردم اما نوشته مدرسه ی بعثت بدون سازمان است و وقتی تایید نهایی رو زدم نوشت باید حداقل یک مدرسه را انتخاب کنید

 42. سلام متاسفنه به اشتباه روی گزینه درخواست ابطال زدیم ایا امکان حذف دارد؟

 43. سلام. من میخوام برای دهم ، مدرسه شاهد یه منطقه دیگه ثبت نام کنم ولی تو فهرست نمیاد؟؟ باید کد اون منطقه رو وارد کنم؟؟ کد منطقه شهرستان بیرجند چنده؟؟؟

 44. سلام. من میخوام برای دهم ، مدرسه شاهد یه منطقه دیگه ثبت نام کنم ولی تو فهرست نمیاد؟؟ باید کد اون منطقه رو وارد کنم؟؟ کد منطقه شهرستان بیرجند چنده؟؟

  1. سلام خیر از سامانه فایبر فاکس وارد شوید درست میشود

 45. سلام چرا سایت پادا خرابه و واردش نمیشه؟ تروخدا کمک کنید. اگر خراب بمونه تمدید میکنن مهلتش رو؟ من خیلی استرس دارم ممنون میشم جواب بدید

 46. سلام چرا مدرسه ای که میخوام ثبت نام کنم نوشته بدون سازمان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام همکار محترم شما اگر از سایت گوگل کروم وارد میشوید تعقیر داده و از فایر فاکس وارد شوید درست میشود خدا حافظ

  2. امروز (۱۴۰۰/۵/۱۷)برو امتحانش کن ، اینو دیگه نمینویسه😊منم همین مشکلو داشتم.

 47. سلام برای ثبت نام کلاس دهم در مقابل بعضی مدارس نوشته بدون سازماندهی
  بدون سازماندهی یعنی چه؟

  1. سلام به این دلیل که مدرسه ارسال به منطقه نزده.با مدرسه هماهنگ کنید

 48. با سلام با توجه به اینکه دبستان پایه ششم ارتقا به پایه بالاتر را انجام داده است اما برای پیش ثبت نام در پایه هفتم وقتی وارد سامانه پادا می شویم می گوید « عملیات شروع دوره جدید و ارتقاء پایه هنوز توسط مدرسه(پایه قبلی ) صورت نگرفته است. »

  واقعا این یک سامانه است یا وامانه به خدا یک سامانه درست درمونی درست کنند و این همه مردم رو علاف نکنند
  حیف زمانه طوری شده که گوش شنوایی نیست امان از دست مسوولین امر

 49. شما که بلد نیستید یک برنامه درست بسازید خوب نسازید ملت راهم الاف نکنید

  1. سلام من نمیتونم تو سامانه پادا برم و ثبت نام کنم باید چیکار کنم برم تو سامانه

 50. سلام جلوی مدرسه ای که انتخاب کردم مینویسه در حال بررسی و ثبت نمیشه چیکار کنم

  1. سلام چگونه میشود یک اسم اشتباه ثبت شده در پادارا حذف کرد من اسم دخترم را به جای پیش ثبت نام در متوسته اول باموبایل درپیش دبستانی ثبت کردم والان نمیتوانم در پایه هفتم متوسطه اول ثبت نام کنم

   1. سلام با امتحانات منطقه خود تماس بگیرید انشاالله درست میشود

 51. جلوی مدرسه ای که انتخاب کردم مینویسه در حال بررسی و ثبت نمیشه چیکار کنم

 52. سلام ببخشید من هی برای ثبت نام کتاب با پادا میزنم هی میگه ملیات خطا این بر طرف نمیشه

 53. سلام من مدرسه در سامانه پادا ثبت نام کردم برای اولویت اول وضعیت رو میاره رد اما برای اولویت دوم میاره ابطال الان من کدوم مدرسه ثبت نام هستم؟

 54. سلام
  من درسامانه پاداثبت نام کردم اما مدرسه روبرای پایه هفتم اشتباه زدم چون مدرسه موردنظرنبود حذف کردم بعدازاون پایه رو زدم هفتم مقطع متوسطه اول الان هرچقدر سعی میکنم تصحیحش کنم نمیشه لطفاراهنمایی کنید

  1. سلام ببخشید من ورودی پایه هفتم هستم در آنجایی که کد مدرسه را انتخاب میکنم بعدش باید چه کاری انجام دهم

 55. چرا سایت انقدر ضعیف هست باز نمیشه بعضی مدارس بدون سازمان زده نمیشه ثبت نام کرد چیکار کنیم

 56. چرا سایت انقدر ضعیف هست باز نمیشه بعضی مدارس بدون سازمان زده نمیشه ثبت نام کرد چیکار کنیم

  1. سلام وقت بخیر
   بله سامانه شون یکمی مشکل داره

 57. سلام من اشتباهی درخواست ابطال ثبت نام زدم الان نوشته در حال بررسی درخواست چ کاری باید بکنم لطفا

 58. سلام
  اتباع هستم تو سایت پادا به جای کد ملی ولی چی وارد کنم، هر کدی می‌زنم با شماره همراه مطابقت نداره؟
  رفتم همراه اول، کدی که شماره همراه اول با اون ثبت بود، رو گرفتم، تو سامانه پادا زدم باز پیام داد که کد با شماره همراه مطابقت نداره.

 59. سلام. در قسمت انتخاب مدرسه اصلا نمیشه هیچ مدرسه ای رو انتخاب کرد
  چکار باید کرد تو قسمت منطقه و محله باید محله خودمون باشه یا مدرسه
  البته همونم نمیشه انتخاب کرد

  1. باسلام سایت پادادرحال به روز رسانی هست.مشکل درست میشود.

 60. سلام برا تغییر نمره در سایت توسط معلم ها تا چه تاریخی فرصت داره

 61. سلام من ورامین هستم رمزعبور میخوام مدرسه میگه سایت پادا خراب ونمیتونم پش ثبت نام شاهد انجام بدم ومهلتش داره تمام میشه یه فکری بکنید

  1. باسلام به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنید ورمزرو بگیرید.

  1. سلام .چرا برا پیش ثبت نام ک میخوام انجام بدم میرنه دانش اموز ارتقا نیافته .برنامتون مشکل داره لطفا درستش کنید

 62. سلام برای ثبت نام هفتم مدارسی رو زده بدون سازمان یعنی چی؟چرا نمیتوانیم این مدارس رو انتخاب کنیم؟

 63. سلام برای ثبتنام هفتم تو قسمت پیش ثبتنام باید خودش اسم مدرسه رو بیاره ؟؟ خودش میزنه پایه هفتم مدرسه داوطلب آزاد ، یعنی چی؟ خودم چجوری باید مدرسه جدید رو وارد کنم؟؟

 64. سلام من چجوری انتخاب رشته کنم توی پادا اصلااا گذینه ای نداره!

    1. وقت بخیر مدرسه گفته ثبت نام در پادارو لغو کنید ومجدد ثبت نام کنید
     هر چقدر وارد سایت خطا میده
     باید چکار کنم

 65. سلام برای انتخاب کد مدرسه ای که در نظر داریم چیکار باید انجام بدیم؟

   1. ببخشید من ا طرف مدرسه در سامانه پادا تایید شدم اما هر کاری میکنم نمیشه ثبت نام کنم الان باید چه کار کنم لطفا توضیح بدید

  1. سلام
   این کار مراحل متفاوتی دارد که مشاورین اویژه میتوانند در ثبت نام به شما کمک کنند.

 66. سلام.برای ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد،با خطای”فقط پایه اول مجاز به ثبت امتیاز میباشد”مواجه میشم!
  میشه من رو راهنمایی کنید؟!

 67. در این سامانه هنگام پیش ثبت نام دانش آموز در مقطع بالاتر چه کسی باید سهمیه های دانش آموز از نظر ایثار گری تایید نماید

 68. سلام من دانش آموز اتباع هستم جای کدملی چی باید بزنم و اینکه چرا هی میگه کد امنیتی اشتباهه؟؟؟

   1. سلام برای بررسی دقیق تر مشکلتان با مشاورین آویژه در ارتباط باشید.

 69. وارد سامانه میشم بعد باید پیش ثبت نام بزنم یا جدیدالورود..میخوام پایه هفتم ثبت نام کنم

 70. سامانه پادا یکی از هزاران سامانه مزخرف و بدرد نخور در سامانه های اینترنتی در کشور ایران است. لطفا به طراحان پادا اطلاع رسانی کنید که بدانند چه مزخرفی تحویل مردم دادند.

 71. سلام وقتتون بخیر سامانه پادا ارور فراخوانی اطلاعات رو میده مشکل از چی هست.؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

 72. متاسفانه سایت رو احمقانه طراحی کردند، اول یوزر پس رو مدرسه باید تعریف کنه کلی کار تراشیدند برای مدرسه سرورها اصلا پاسخگو نیست وقت همه رو دارند تلف می کنند مثلا سیستم شاد به جای سیستم تعامل رفتند آموزش گذاشتند رو سیستم شبکه اجتماع و چت یکی نیست به این وزیر… و از اون بدتر این اداره … بگه بابا سیستم طراحی می کنید زیرساخت رو هم باید ارتقا بدید نه این جوری روی روان مردم راه برید

 73. سلام بدون سازمان در جلوی اسم بعضی مدارس به چه معنی می باشد؟

 74. سلام وقت بخیر
  چند روزه نمیتونم ثبت نام کنم فقط اطلاعات اولیه رو وارد کردم صفحه بعد میاد که نوشته لیست مدارس شاهد ولی نمیاد من باید
  کار کنم؟

 75. سلام خسته نباشید ببخشید من می خوام ثبت نام نمونه دولتی هفتم کنم و گفتن فقط صبح‌ ها سایت پادا‌ بازه ولی تا ساعت چند سایت پادا‌ بازه میشه لطفا جواب بدید ممنونم

 76. سلام و عرض ادب. آیا سامانه پادا در ساعات غیراز اداری بسته است؟
  چون هرچی اطلاعات دانش آموز را وارد میکنم خطا می دهد خطا در فراخوانی اطلاعات

  1. سلام خسته نباشید ثبت نام از مدراس به مدارس دیگر دچار مشکل هستبم برای خروج دانش اموز به کلاس بالاتر باید چه کار کرد

   1. سلام باید شرایط شما را دقیق تر بررسی کرد لطفا تماس بگیرید

  2. منم همینطوریه واقعا نمیدونم چرا میشه بهمون بگید ؟!؟!!!

     1. میشه بگید سایت چند روز یکبار به روز میشه؟؟

 77. من می خواستم بدون چقدر طول میکشه که نمره کارنامه در سامانه پادا تغییر کنه

  1. سلام
   بلافاصله بعد از اتمام تحصیل شما و تصحیح برگه

 78. سلام،اصلا خوب نیست،راهنمایی کاملی برای ثبت نام نکرده و خیلی گیج کننده هست،من۲بار به مدرسه مراجعه کردم برای پاییه ۷ولی ثبت نام نکردن و میگویند از پادا،پادا هم که راهنمایی نکرده واقعا خسته شدم

 79. اصلا بالا نمیاره. همش خطا خطا
  این دیگه چه سایتی هست باوالا

    1. سلام دوست عزیز
     چه مرحله ای را به مشکل خورده اید؟

     1. سلام من در قسمت تکمیل فرم و امتیازات گیر کردم در مرحله اخر میشه کمک کنید

   1. میشه بگید چجوری وارد بشم چون هرچند ورود به سایت رو میزنم نمی یاره

     1. سایت هر چند وقت یکبار به روز رسانی میشه؟؟؟؟

     2. سلام دوست عزیز
      مشخص نیست

  1. سلام به همه دوستانی که مشکل خطا در سامانه پادا دارند.
   تا جای که بنده بررسی کردم گویی این سامانه فقط در ساعات اداری کار میکند و در ساعات غیراداری خطا درج می شود.
   توصیه بنده به کسانی که نمیتواند وارد سامانه بشوند این است که در ساعت های اداری(به ویژه ساعت ۸ تا ۱۰) به سامانه مراجعه کنند.
   در صورت هرگونه مشکل دیگری در سامانه با مدیر ویا معاون اجرایی مدرسه تان در میان بگذارید

  1. سلام تغییر در هدایت تحصیلی ازاداره درپادا چقدر طول میکشه

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/31

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید