ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستاي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي در امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم فراگرفته و از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) توسط موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان گیلان تاسیس شده و در در رشت – ساختمان شماره 1: خیابان امام خمینی،بعدازمیدان مصلی،به سمت میدان گیل،روبروی رستوران خانواده- ساختمان شماره 2 اداری: رشت- میدان شهرداری- ابتدای خیابان سعدی- مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) شامل آموزشهايی است كه با هدف ارتقا و انتقال دانش كار و فناوری، به هنگام كردن مهارتهای شغلی و افزايش مستمر و فزاينده بهره وری در تمامی سطوح تحصيلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تكميلی بين سطوح تحصيلی طراحی و اجرا ميشود و با استفاده از فناوريهای آموزشی روز و ظرفيتهای آموزشی محيط كار، افراد را براساس استانداردها و صلاحيتهای شغلی و با تاكيد بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و كسب و كار تا سطح مطلوب تربيت مي نمايد. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای فومن


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس ميزان علاقمندی به رشته های تحصيلي منحصرا ميتواند در يكي از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، كشاورزی، مديريت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شركت نمايد.

بدون کنکور فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.

افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اواوارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) میبایست از گروه و كد زيرگروه آموزشی، رشته های تحصيلی و ديپلم های مرتبط دارای اولويت پذيرش، ظرفيت پذيرش اعم از آزاد و شاغل، و نيز جنسيت پذيرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعريف شاغل و شرايط اختصاصی، كد اشتغال و امكانات رفاهی، لیست رشته ها و كد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) با ما همراه باشید.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی
 • کاردانی حرفه ای طراحی لباس
 • کاردانی حرفه ای سینما – فیلمسازی
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم
 • کاردانی حرفه ای تبلیغات
 • کاردانی حرفه ای بازیگری
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی آستارا ورودی مهر ماه


لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) ورودی بهمن ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی
 • کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی
 • کارشناسی حرفه ای گریم – چهره پردازی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس مجلسی و خانگی
 • کارشناسی حرفه ای سینما – فیلمسازی
 • کارشناسی حرفه ای سینما – تدوین فیلم
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افکارسنجی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت خدمات دریایی تایدواتر خاورمیانه – انزلی ورودی مهر ماه


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) ورودی بهمن ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) نیز 212 است.


بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی صنایع چوب و کاغذ ایران ـ چوکا


شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) در استان گیلان و در رشت – ساختمان شماره 1: خیابان امام خمینی،بعدازمیدان مصلی،به سمت میدان گیل،روبروی رستوران خانواده- ساختمان شماره 2 اداری: رشت- میدان شهرداری- ابتدای خیابان سعدی- مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه 013-33235840 میباشد.


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی شرکت تعاونی البرز فاراب عمارلو


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) مراجعه نمایند.


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و يا يكی از اديان تصريح شده در قانون اساسي جمهوری اسلامی ايران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ايران. تبصره: در صورتی كه داوطلب قبلا با نظام جمهوري اسلامي عناد داشته، بايد تغيير نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضويت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصيلی در طول تحصيل يا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانايی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتياد به مواد مخدر.
 7. داشتن ديپلم سه ساله نظام جديد (فني و حرفه ای، كار دانش و نظری) و يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن ساير شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر يک از مراكز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرايط مربوط به وظيفه عمومی براي داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985 از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم براي ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

كليه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زير را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت) ارايه نمايند.

 • فرم تكميل شده استفاده از سهميه مشاغل برای داوطلبانی كه شاغل بوده و از سهميه مشاغل در رشته متناسب استفاده مينمايند.
 • آخرين فيش حقوقی براي متقاضيان استفاده از سهميه مشاغل.
 • گواهينامه پايان تحصيلات متوسطه و يا مدرک معتبر ديپلم.
 • گواهی معدل دار براي افرادی كه گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل ميباشد.
 • فرم تاييد معدل براي فارغ التحصيلانی كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 گیلان (رشت)

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 36 نظر:
 1. سلام وقت بخیر من در حال حاضر سال دهم فتوگرافیک هستم
  اگر بخوام وارد این دانشگاه و رشته عکاسی بشم
  نیاز به کنکور هست یا خیر؟

  1. سلام وقت بخیر فردی هستم باید کنکور مختص به رشاه به خودتون رو بدین در غیر اینصورت میتوان بدون کنکور شرکت کرد به صورت پیوسته

 2. سلام. من دیپلم تجربی و آخرین مقطع تحصیلی ام کارشناسی ارشد است. می توانم بدون کنکور کارشناسی طراحی لباس شرکت کنم ؟ چون هنرستانی نبودم معدل دیپلم تجربی قابل قبول است؟ می توانم بهمن ۱۴۰۲ شرکت کنم؟ و سوال دیگه اینکه امکان تحصیل در این رشته به صورت مجازی و از راه دور است؟

  1. سلام میتوانید بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنید محدودیتی ندارد.در صورت ارائه میتوانید در واحد های الکترونیک دانشگاه آزاد یا دانشگاه مورد نظر ثبت نام کنید.

 3. سلام وقتتون بخیر
  پسرم دیپلم و رشته تحصیلی الکترونیک ولی برای رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه در استان گیلان می‌تونم ثبت نامش کنم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام در صورت ارائه این رشته در دانشگاه مورد نظر بله امکان ثبت نام دارند

 4. سلام برای تحصیل در رشته طراحی دوخت چه حداقل معدلی لازمه؟؟؟؟

 5. سلام خسته نباشید
  من رشته‌ام گرافیکه با شرط معدل میتونم معماری قبول شم؟
  و اینجا گفتید مقطع کاردانی معماری داخلی داره من میخوام معماری محیط بیرونی رو بخونم، باید کدوم رشته رو انتخاب کنم؟

  1. سلام ،رشته ای تحت عنوان طراحی محیط بیرونی به صورت مجزا ارائه نمی شود،اما رشته مهندسی معماری در این حیطه به صورت تخصصی در مقطع کارشناسی جذب دانشجو میکند.

 6. سلام
  من سال آخری هستم رشته طراحی دوخت برای طراحی لباس می تونم با شرط معدل ثبت نام کنم ؟
  بعد شرایط دانشگاه چطوریه ؟ میزان شهریه ؟
  بعد دانشگاه دخترانه است؟

  1. سلام بله امکان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی را دارید
   شهریه دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس حدود 2 میلیون تومان است

 7. سلام ببخشید من رشته ام قبلا نرم‌افزار کامپیوتر بوده هنرستان فنی خوندم
  میتونم رشته کاردانی بازیگری بخونم ؟

 8. سلام دانشگاه علمی کاربردی رشت رشته آرایش و پیرایش زنانه داره؟

 9. سلام بدون کنکور میتونیم در رشته عکاسی در دانشگاه ثبت نام کنیم؟

  1. سلام
   بله میتوانید در دانشگاه هایی که این رشته را بدون کتکور اراعه میدهند مثل دانشگاه علمی کاربردی به تحصیل بپردازید

 10. سلام وقت بخیر،من رشته م انسانی…امسال سال اخر هستم
  میخواستم بدونم با دیپلم انسانی میتونم در رشته گریم سینمایی وارد دانشگاه علمی کاربردی بشم؟
  یا اینکه باید سال اخر رو در رشته هنر بخونم،
  چنین چیزی امکان پذیر هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید ، با تشکر.

 11. سلام
  دانشگاه علمی کاربردی رشت برای موسیقی چه رشته های دارن؟

 12. سلام من رشته تحصیلیم انسانی هست ولی مدرک عکاسی دارم دوره دیدم میتونم بدون کنکور و با شرط معدل وارد دانشگاه علمی کاربردی رشت بشم؟

 13. ببخشید من از طریق بزرگسالان دارم میرم قرار سه سال اخر اونجا بخونم فنی حرفه ای یا کاردانی برای رشته خیاطی بخونم با شرایط بزرگسالان میتونم دانشگاه کاربردی علمی رشت ثبت نام کنم؟

 14. سلام خسته نباشید ببخشید این دانشگاه دختر و پسر قاطیه یا جداست؟؟؟

 15. سلام خسته نباشید من دیپلمم تجربی و برای سال۹۹میتونم با شرط معدل رشته نمایش رو برم؟

 16. سلام
  من رشته ام تجربی هستش میتونم با شرط معدل وارد رشته عکاسی دانشگاه رشت بشم؟

  1. سلام وقت بخیر بطور معمول رشته های پرطرفدار مثل عکاسی از طریق کنکور پذیرش دارند

 17. سلام من رشته ام عکاسی سال آخرم میخواستم بدونم با شرط معدل میتونم دانشگاه رشت برم؟ و اینکه حداقل معدل برای اینکه قبولم کنن چقدره؟❤🙏🏻

  1. سلام در دانشکده های فنی حرفه ای با سوابق تحصیلی و دانشگاه های علمی کاربردی امکان ثبت نام دارید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/1/9

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید