لیست رشته های علمی کاربردی شیراز ۱۴۰۰

لیست رشته های علمی کاربردی شیراز

رشته های علمی کاربردی شیراز مقطع کارشناسی در سایت سامانه این دانشگاه ارائه میگردد. دانشگاه علمی کاربردی شیراز هیچ گونه آزمون ورودی نمی گیرد. برای ثبت نام  دانشگاه کارشناسی علمی کاربردی شیراز در مقطع کارشناسی شما نیازمند به مدرک در مقطع کاردانی می باشید.

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز در مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر است. ثبت نام رشته های کارشناسی علمی کاربردی شیراز برای نیم ترم اول مهر ماه در مرداد ماه است و برای نیم ترم دوم بهمن ماه در دی ماه انجام می گیرد. برای اطلاع از رشته های کارشناسی علمی کاربردی شیراز شما کاربران می توانید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی را دانلود کنید و سپس انتخاب رشته کنید.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


نکات اضافی در مورد  دانشگاه علمی کاربردی شیراز

دانشگاه علمی کاربردی شیراز برای ثبت نام دانشجویان آزمون ورودی نمی گیرد. دانشگاه علمی کاربردی شیراز تقریبا در تمام رشته ها به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری، اتاق عمل، مامایی، علوم تغذیه، دامپزشکی، بهداشت محیط، علوم آزمایشگاهی و رادیولوژی بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

شما عزیزان برای راهنمایی بیشتر در مورد ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز از خدمات مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه می توانید استفاده کنید.

رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور

لیست رشته های علمی کاربردی شیراز

لیست رشته های علمی کاربردی شیراز در دفترچه سامانه آموزش علمی کاربردی بررسی شده است. لیست رشته های علمی کاربردی شیراز در مقطع کاردانی به شرح زیر است: کاردانی حرفه ای تربیت بدنی ـ مربی گری پایه آمادگی جسمانی، کاردانی حرفه ای مدیریت ـ امور دفتری، کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری، کاردانی حرفه ای تربیت بدنی ـ مربی گری پایه تیراندازی و کاردانی فنی برق ـ  برق خودروهای زرهی و …

لیست رشته های علمی کاربردی شیراز در مقطع کارشناسی شامل: مهندسی فناوری اطلاعات ـ امنیت اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات ـ تجارت الکترونیک، کارشناسی حرفه ای حقوق ـ ثبتی، مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری، مهندسی فناوری سیستم های سخت افزاری رایانه و …

اولین قدم برای شرکت در دانشگاه علمی کاربردی شیراز باید اطلاعات کافی از لیست رشته های علمی کاربردی شیراز و زمان ثبت نام و مهلت ثبت نام مورد نظرداشته باشید.

رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور

رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور دارای رشته های متنوع نسبت به دانشگاه های سراسری کشور است. مدرک تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی شیراز زیر نظر وزارت علوم است، مدارکی که از سوی دانشگاه علمی کابردی دریافت می کنند، کاملا معتبر برای اشتغال درسازمان های کشور می باشد.

داوطلبان برای انتخاب یکی از رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور ابتدا باید لیست رشته های علمی کابردی شیراز بدون کنکور دانلود کنند و رشته مورد نظر خود را ادامه دهند. لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز ممکن است طی مدتی تغییر کند شما عزیزان برای راهنمایی بیشتر با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در تماس باشید.

بیشتر مخاطبان این دانشگاه افراد شاغل که مشغول به کار در سازمان های اداری هستند و همچنین افرادی که فاقد پذیرش در کنکور شده اند هستند، این دانشگاه برای جذب دانشجو بدون آزمون در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه و در چهار زمینه دانشجو می گیرد.

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور در دفترچه ثبت نام سامانه علمی کاربردی شیراز ذکر شده است. زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور در دو دوره درسال مهر ماه و بهمن ماه اعلام می شود.

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی شیراز در نوبت اول مهر ماه در نیمه اول مرداد ماه و همچنین برای ثبت نام در نوبت دوم در نیمه دی ماه صورت می گیرد، داوطلبان علاقه مند به ثبت نام رشته مورد نظر در دوره کاردانی از ۲۷ مرداد ماه و دوره کارشناسی از ۲ شهریورماه آغاز می شود. ثبت نام به صورت اینترنتی است.

پذیرش دردانشگاه های علمی کاربردی براساس شرط معدل دیپلم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان و مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز، شما عزیزان برای رفع ابهامات می توانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس برقرار کنید.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدون کنکور

تاریخ ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدون کنکور در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز قید شده است. دانشگاه علمی کابردی شیراز درسال دو بار اقدام به پذیرش دانشجو می کند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی ورودی مهرماه در اواخر مرداد ماه از تاریخ ۲۲ مرداد ماه الی ۲۸ مرداد ادامه دارد و برای ثبت نام ورودی بهمن ماه در دی ماه صورت می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی برای ورودی مهرماه از اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور ماه آغاز و تا اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه ادامه دارد.

برای ثبت نام ورودی نیمسال دوم بهمن ماه از آواخر آذر یا اوایل دی ماه آغاز و تا اواخر دی ماه ادامه دارد. برای راهنمایی بیشتر از تاریخ ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدون کنکور و نیز لیست رشته های که ارائه می دهد، می توانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل بفرمایید.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد و در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو نمی پذیرد. دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای مراکز بی شماری در سراسر کشور می باشد و تنوع رشته های فراوانی در این دانشگاه ارائه می شود، مدرک آن معتبر می باشد و این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشجو می پذیرد. داوطلبان می توانند بدون آزمون ورودی به ادامه تحصیل بپردازند.

این دانشگاه شرایط را برای داوطلبان جهت افزایش مهارت های حرفه ای وهمچنین برای شاغلان جهت افزایش مهارت کاری و ارتقای پست شغلی به وجود آورده است. زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور شیراز هر ساله در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه است و مهلت ثبت نام یک الی دو هفته می باشد، غیراز این زمان  اعلام شده دانشجو نمی پذیرد. در دانشگاه علمی کاربردی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی به صورت بدون آزمون دانشجو نمی گیرد.


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه لیست رشته های علمی کاربردی شیراز ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ذکر نکاتی در مورد رشته های علمی کاربردی بدون کنکور شیراز

تنوع رشته های ارائه شده در این دانشگاه علمی کاربردی باعث جذب بی شماری از دانشجویان در سراسر کشور شده است. دانشگاه علمی کاربردی در چهار زمینه صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی هرساله به صورت بدون آزمون و با آزمون اقدام به جذب دانشجو می کند.

متقاضیان برای ثبت نام در مقطع کاردانی رشته های علمی کاربردی شیراز باید مدرک دیپلم داشته باشند و همچنین برای ثبت نام مقطع کارشناسی نیاز به مدرک کاردانی دارند. بیشتر متقاضیان این دانشگاه افراد مشغول به کار تشکیل می دهند که برای افزایش مهارت و همچنین ترقی در موقعیت شغلی خود به ادامه تحصیل می پردازند. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی هر ساله تعداد زیادی دانشجو می گیرد.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


روش های کسب اطلاعات کافی در مورد دانشگاه علمی کاربردی شیراز

دانشگاه علمی کاربردی هر سال بدون آزمون ورودی دانشجو می گیرد و برای راحت تر تحصیل کردن داوطلبان شاغل به وجود آمده است. دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاهی نیمه دولتی است که زیر نظر وزرات علوم  تاسیس شده و تعداد مراکز این دانشگاه ها در سراسر کشور زیاد است.

این دانشگاه به دلیل متنوع بودن رشته های تحصیلی و همچنین شهریه کم آن نسبت به دانشگاه های دیگر کشور جز دانشگاه های پر متقاضی است و با هدف رشد نیروی کارآمد بنا شده است. این مرکز می تواند پاسخی برای تمامی سوالات شما در مورد شرایط و ضوابط و چگونگی ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شیراز باشد. برای هرگونه رفع ابهامات با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

علالمت-سوالشرایط ثبت نام رشته های علمی کاربردی شیراز بدون کنکور چگونه است؟

تهیه دفترچه و ثبت نام و پرداخت شهریه از شرایط اولیه دانشگاه جامع علمی کاربردی شیراز است.

علالمت-سوالدانشگاه علمی کاربردی برای چه افرادی مناسب است؟

برای افرادی این دانشگاه مناسب است که به دنبال مهارت آموزی هستند و زمان کافی برای تحصیل تمام وقت را ندارند.

علالمت-سوالزمان ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی؟

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی دردو نوبت ،هر سال تحصیلی یعنی در نیم ترم مهرماه  و نیم ترم ارائه شده دربهمن ماه است . البته توجه کنید که این دو ماه زمان ثبت نام نیستند و شروع ترم تحصیلی هستند . ثبت نام برای نیم ترم ماه مهر در ماه مرداد شروع میشود و تا شهریور ادامه خواهد داشت . ثبت نام کردن داوطلبین برای ماه بهمن در آذرماه شروع میشود و تا دی ماه ادامه خواهد داشت.

لیست رشته های علمی کاربردی شیراز ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه لیست رشته های علمی کاربردی شیراز ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1401/7/10

دوشنبه

1401/7/11

سه شنبه

1401/7/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید