خانه دانلود رایگان دانلود کنید : لیست سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت

دانلود کنید : لیست سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت

بروزرسانی شده سپتامبر 20, 2017 10:41 ق.ظ
0
593
پروژه کسری خدمت
دانلود کنید : لیست سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت
میانگین 4.2 رای از تعداد 5

پروژه کسری خدمت یکی از مواردی است که اگر در فکر رفتن به خدمت سربازی هستید بهتر است با آن کاملا آشنا باشید، البته آشنایی با مواردی از جمله امریه ، شرایط خرید خدمت سربازی  یا حتی شرایط معافیت پزشکی  نیز حائز اهمیت است . جدای از موارد فوق که پیشنهاد می کنیم حتما اطلاعات کاملی در این خصوص کسب کنید یا با مشاوران آویژه دانش مشورت نمایید ؛ کسری خدمت موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت .

یکی از موارد بسیار ضروری که در دوره خدمت سربازی مطرح است بحث ” کسری خدمت سربازی ” می باشد . زمان دوره ضرورت نظام وظیفه برای مشمولین عادی 21 ماه و برای مشمولان دارای امریه ها 24 ماه می باشد ، با توجه به زمان زیاد آن افراد زیادی در فکر کاهش زمان خدمت خود هستند ، انجام پروژه برای ارگان های دولتی یکی از مواردی است که می تواند از 3 تا 8 ماه کسری خدمت را به همراه داشته باشد .

به همین منظور ، لیستی از ارگان ها و سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت جهت آگاهی شما بصورت PDF تهیه و تنظیم شده که شما علاقه مندان می توانید از طریق لینک زیر دانلود فرمایید :

دانلود کسری خدمت


رشته های که نمی توانند پروژه کسری خدمت بگیرند :

رشته های کشاورزی و تمامی زیرمجموعه ها، معماری، مدیریت بازرگانی و مهندسی نفت و همچنین اخذ ترجمه به عنوان پروژه ممنوع می باشد.

کلیه مشمولان خدمت سربازی می توانند جهت اطلاع از ادامه لیست سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت ، قوانین جدید خرید خدمت ، کسری خدمت ، امریه و پذیرش ، انواع معافیت های پزشکی ، کفالت و… سایر پرسش و پاسخ ها در حوزه نظام وظیفه و یگان های آموزشی هم اکنون می توانید 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانلود رایگان

بررسی کنید

اعلام خرابی شماره تماس

اعلام خرابی شماره تماسبه این مطلب امتیاز دهید مرکز مشاوره آویژه دانش برترین و تحصصی ترین م…