خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور

بروزرسانی شده اکتبر 14, 2017 11:46 ق.ظ
1
395
مدیریت بازرگانی بدون کنکور
کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور
میانگین 5 رای از تعداد 2

در صورتی که تمایل دارید از گروه انسانی در رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مشغول به تحصیل شوید ، در ادامه با منابع و چارت درسی و شرایط آن آشنا شوید .

معرفی رشته مدیریت بازرگانی :

دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یکی از دوره های تحصیلی تکمیلی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانها، اداره ها، موسسه ها و شرکتها دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی با وظایف و هدفهای گوناگون در سطوح کارشناسی می باشد. فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی می توانند در قسمتهای اداره امور تدارکات، اداره امور مالی، قسمت بازاریابی و نظایر آن به کار اشتغال پیدا کنند.

 


جهت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کلیک نمایید


 

گرایش های رشته مدیریت بازرگانی :

رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در 6 گرایش بازاریابی ، بازرگانی بین الملل ، بازرگانی داخلی ، کارآفرینی ، مدیریت استراتژیک و تجارت الکترونیک ارائه شده است .

همانطور که می دانید دوره های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور ؛ برای پذیرش یک آزمون ورودی بسیار ساده و شاید از 3-4 درس آن هم برخی فصول برگزار می کنند که در ادامه منابع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی به حضور تقدیم می گردد .

منابع ارشد فراگیر پیام نور

همچنین در صورتی که مایل به تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور می باشید ، به این چارت درسی دقت کنید! لیست دروسی که می بایست برای فارغ التحصیلی در این مقطع بگذرانید به شرح زیر می باشد :

چارت درسی ارشد فراگیر پیام نور

برای اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و یا شهریه رشته های مختلف ؛ چارت درسی سایر گرایش های مدیریت بازرگانی و … کلیک کنید و یا از طریق شماره 9099072068 از ساعت 8 صبح الی 12 شب با مشاوران آویژه دانش تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامیبه این مطلب امتیاز…