مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور,مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی
به اشتراک بگذارید

مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی یکی از راه های آسان و کم هزینه برای رسیدن به اطلاعات جامع و کامل درباره رشته های علمی کاربردی است . در سالهای اخیر تاسیس دانشگاه علمی کاربردی توانسته یکی از راه های آسان برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها باشد . این رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هرساله هزاران دانشجو را در رشته های مختلف پذیرش می کند . در واقع هدف از تاسیس این مراکز آموزشی ارتقا تخصص و مهارت شاغلبن در بخش های مختلف بوده است . این دانشگاه ها و موسسات بیش از ۱۸ سال است که زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مشغول به فعالیت هستند .

بدون کنکور علمی کاربردی

این مراکز با ارایه امکانات وسیع هر ساله توانسته متقاضیان بسیاری را جذب کند .  در این مقاله ما سعی کرده ایم بیشتر در مورد رشته های کاردانی و رشته های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی صحبت کنیم . اطلاعیه ثبت نام  در این مراکز هر ساله در تاریخ معین در سایت رسمی سازمان سنجش اعلام می گردد . این مراکز به غیر از پذیرش بدون کنکور مقطع کاردانی در مقطع کاردانی به کارشناسی بدون کنکور نبز دانشجو می پذیرد .  مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی  هم به متقاضیان کمک می کند تا بتوانند از مهلت انتخاب رشته ، زمان ثبت نام علمی کاربردی ، مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  و همچنین لیست رشته های علمی کاربردی مطلع شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مرکز مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی

مرکز مشاوره تلفتی بدون کنکور علمی کاربردی متقاضیان را در تمام مراحل ثبت نام یاری خواهد کرد . در سال های اخیر موسسات علمی کاربردی با پذیرش دانشجو بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته جایگاه بسیار ویژه ای در میان داوطلبان پیدا کرده اند . این مراکز آموزشی با ارایه ی لیست رشته های پیرا پزشکی علمی کاربردی توانسته اند دانشحویان زیادی را در سال های گذشته جذب کنند .

مشاوره تلفنی برای

مرکز مشاور تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی بهترین راه برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به لیست رشته ها و مراکز ارایه دهنده ی رشته های مختلف در شهرهای متفاوت است . شاغلین و کارکنان به راحتی می توانند برای ادامه تحصیل در این موسسات ثبت نام کنند . اگرچه این مراکز غیر دولتی بوده و نیاز به شهریه دارند . اما شهریه ی این موسسات نسبت به سایر دانشگاه های غیر دولتی دیگر ارزان تر است . ارشد بدون کنکور علمی کاربردی نیز در سال های اخیر پذیرش دانشجو انجام داده است . امسال باید منتظر اطلاعیه های جدید از سوی سازمان سنجش باشیم .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی همواره سعی می کند از بهترین و معتبرترین مشاوران تحصیلی استفاده کرده تا متقاضیان بتوانند مسایل تحصیلی خود را درباره موسسات علمی کاربردی از طریق مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی برطرف کنند . همانطور که گفته شد دانشگاه های علمی کاربردی در مقطع کاردانی در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه دانشچو می پذیرند . متقاضیان می توانند با توحه به شرایط و محل سکونت خود و نیز علاقه مندی در رشته های ارایه شده یک رشته را انتخاب کرده و بدون کنکور وارد دانشگاه شوند .

علاوه بر این ابن موسسات و دانشگاه ها دانشحویان را در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز پذیرش می کنند . پذیرش در این مقطع نیز مانند مقطع کاردانی در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه صورت می گیرد . یکی از مزایای دانشگاه های علمی کاربردی این است که دانشجویان می توانند رشته ی مقطع کارشناسی ناپیوسته خود را متفاوت از رشته ی کاردانی خود انتخاب کنند . در وافع اگر از رشته ی کاردانی خود ناراضی بودند می توانند برای رشته کارشناسی خود آن را تغییر دهند .

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور,مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی آویژه

مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی آویژه یکی ازمراکز مشاوره معتبر می باشد که شما را در امر مشاوره درباره رشته های بدون کنکور علمی کاربردی راهنمایی خواهد کرد . اطلاعیه  زمان ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش به داوطلبان اعلام خواهد شد .  متقاضیان می توانند از طریق پایگاه اینترنتی سایت سازمان سنجش دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دانلود کنند . یکی از مزایای دیگر دانشگاه های علمی کاربردی رشته های پیرا پزشکی است . لیست رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی یکی از پر متقاضی ترین رشته های این موسسان غیر دولتی است . این رشته های پیرا پزشکی در بیشتر مراکز علمی کاربردی در سطح کشور ارایه می شود .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مرکز مشاوره تحصیلی آویژه

مرکز مشاوره تحصیلی آویژه اولین و معتبرترین مراکز مشاوره تحصیلی است . این مرکز مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی آویژه با ارایه بهترین خدمات در زمینه مشاوره تلفنی بدون کنکور علمی کاربردی در خدمت متقاضیان شرکت در رشته های کاردانی و رشته های کارشناسی دانشگاه جامع علمی و کاربردی می باشد . دانشگاه علمی کاربردی یکی از مراکز معتبر دانشگاهی در ایران می باشد که در بیشتر شهرهای کشور می توانید این مراکز را ببینید .در این مراکز علاوه بر رشته های کاردانی رشته های کاردانی به کارشناسی بدون کنکور نیز ارایه می شود .مرکز مشاوره تحصیلی آویژه


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه ها و موسسات علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرند . مقطع کاردانی در ۴ ترم گنجانده شده که همان فئق دیپلم نامیده می شود . کسانی که دارای مدرک دیپلم در هر کدام از رشته های علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک ، علوم انسانی و رشته های فنی و حرفه ای و کارو دانش می باشند می توانند برای رشته های بدون کنکور علمی کاربردی  اقدام کنند و وارد دانشگاه شوند زیرا این دانشگاه ها و موسسات برای پذیرش نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ندارند .

بدون کنکور علمی کاربردی,مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی

متقاضیان دارای مدرک دیپلم در هر کدام از رشته های بالا می توانند در رشته های غیر مرتبط نیز ثبت نام کنند . هر کدام از مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه های علمی کاربردی ۴ الی ۵ ترم طول می کشد . شهریه این موسسات نیز نسبت به سایر دانشگاه های غیر دولتی ارزان تر است . شهریه این مراکز در هر ترم در حدود ۷۰۰ هزار تومان می باشد .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


لیست رشته های بذون کنکور علمی کاربردی

اطلاع از لیست رشته های پرطرفدار علمی کاربردی بدون کنکور برای اغلب داوطلبان ورود به دانشگاه علمی کاربردی مهم تلقی میشود. در پاسخ به این پس از بررسی های انجام شده پرطرفدارترین رشته های علمی کاربردی در لیست زیر اعلام شده است.

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی گروه فرهنگ وهنر

 • کاردانی حرفه ای بازیگزی
 • کاردانی حرفه ای طراحی لباس
 • کاردانی جرفه ای زبان انگلیسی
 • کاردانی جرفه ای هتلداری
 • کاردانی جرفه ای نوازندگی
 • کاردانی جرفه ای کتابداری

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی گروه صنعت

 • کاردانی فنی  عمران
 • کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی
 • کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات
 • کاردانی فنی تجهیزات پزشکی
 • مهندسی فناوری متالورژی
 • مهندسی فناوری مکانیک هواپیما
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعت

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی گروه مدیریت

 • کاردانی حرفه ای حسابداری گرایش مالی
 • کاردانی حرفه ای حقوق
 • کاردانی حرفه ای اصلاح و تربیت
 • کاردانی حرفه ای امور تعاون

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی گروه کشاورزی

 • مهندسی فناوری دامپروری  گرایش پرورش صنعتی طیور
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت مخاطرات کشاورزی
 • کاردانی فنی مکانیک گرایش مکانیک شناورهای صیادی
 • کاردانی فنی گیاه پزشکی
 • مهندسی فناوری جنگلداری تلفیقی

مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068