ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی از پرطرفدارترین رشته هاست که به دلیل تقاضایی زیاد، جو رقابتی بسیار بالایی در میان علاقه مندان به تحصیل در این رشته ایجاد کرده است، بطوری که حتی با ظرفیت پذیرش بالای واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی هر ساله افراد زیادی از ثبت نام در رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی باز می مانند.

در این مقاله به معرفی، ثبت نام و همچنین زمان و شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در رشته آرایشگری می پردازیم. رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی را می توان در دسته رشته های بالقوه دارای شغل در نظر گرفت، بطوری که افراد خواهان این رشته می توانند با بهره گیری از دانش علمی و نظری، مهارت خود را با دنیای امروزه هماهنگ کنند.

رشته آرایشگری آینده شغلی بسیار خوب و پر درآمدی در جهان امروز دارد و آنرا به افراد خواهان رشته های هنر پر در آمد پیشنهاد می کنند.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی و گرایش های آن

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته آرایشگری در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می شود و رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی به دو صورت کاردانی آرایشگری علمی کاربردی و کارشناسی آرایشگری علمی کاربردی ارائه می شود.

رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی است هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته و هم در مقطع کاردانی و همین امر باعث شده در چند سال اخیر داوطلبان بسیاری خواهان تحصیل در این دانشگاه باشند.

در ادامه به بیان توضیح مختصری در مورد برخی گرایش های رشته آرایشگری در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم که شامل رشته پیرایش مردانه دانشگاه علمی کاربردی و رشته پیرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی و رشته آرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی است.

همانطور که میدانید امروزه زنان به میزان بیشتری به سراغ مسائل مربوط به آرایش و خودآرایی می روند و این زمینه درسی یکی از درآمدزا ترین رشته های دانشگاه علمی کاربردی است.


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی و گرایش های آن

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایطی خاص است. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی دانشجو می پذیرد. ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و هیچ آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی شود.

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود و متقاضیان می توانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون کنکور علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی و در واقع تمامی مراحل ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org  و بصورت اینترنتی و آنلاین است.


بیشتر بخوانید:  زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشگاه علمی کاربردی

توضیحات مختصر درباره رشته آرایشگری

یکی از گرایش های دانشگاه علمی کاربردی در زمینه آرایشگری، پیرایش مردانه است که بسیاری از مردان در زمینه آرایشگری، علاقه مند به شرکت در این دوره هستند و آشنایی با مهارتهای عملی و نظری رشته پیرایش مردانه را مطالبه می کنند. در این دوره روش های مختلف کوتاهی مو، فرم دادن به مو و رنگ مو به افراد تدریس می شود.

سرفصل دروس رشته پیرایش زنانه به گونه ای است که فارغ التحصیلان این رشته را با روش های پیتاژ مو، فرم دادن مو به روش کوتاه کردن، کوتاهی مدرن و کلاسیک مو، اپیلاسیون در قسمت های مختلف پوست و تعادل دادن فرم مو نسبت به چهره آشنا می کند.

در رشته آرایش زنانه نیز داوطلبان پس از آشنایی با روش های رنگ کردن مو، لایت کردن مو، ترمیم موی سر آسیب دیده، آرایش چهره و انواع بافت مو بتوانند به عنوان آرایشگر زنانه و یا مدیر مراکز خدمات آرایشی و زیبایی مشغول باشند.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شهریه رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

شهریه رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی بسیار پایین است. یکی از مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها در سراسر کشور، پایین بودن مقدار شهریه است.

مقدار شهریه رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی در دفترچه علمی کاربردی با توجه به تفکیک گروه های آموزشی قید شده است. رشته آرایشگری جزو گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی جای می گیرد.

گروه مدیریت نسبت به بقیه گروه های آموزشی دانشگاه علمی کاربردی پایین ترین میزان شهریه را به خود اختصاص داده است، به طوری که مقدار شهریه رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی بر اساس آخرین تغییرات با شهریه ثابت ۳۴۷۷۲۸ تومان اعلام شده و شهریه متغیر آن نیز برای هر واحد بطور متوسط بین ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان است.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


نکاتی در مورد دانشگاه علمی کاربردی(آرایشگری)

نکاتی در مورد دانشگاه علمی کاربردی

این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. هدف دانشگاه علمی کاربردی، فراهم کردن زمینه مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیردولتی در آموزش نیروی انسانی مورد نیاز و متخصص در بخش های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در سطح کشور است، به نحوی که افراد بتوانند برای فعالیتی که به آنها سپرده می شود، علم و مهارت لازم را داشته باشند.

دانشگاه علمی کاربردی، مسئولیت سازماندهی، برنامه ریزی اطلاعات و سیاستگذاری های کلان و نیز نظارت و ارزیابی بر مراکز علمی کاربردی را بر عهده دارد. این دانشگاه دارای ۳۱ واحد استانی و هزار مرکز آموزشی در سطح کشور است و در سه مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته است البته در مقطع کارشناسی ارشد هم با برگزاری آزمون دانشجو می پذیرد و ارشد بدون کنکور علمی کاربردی در واقع وجود ندارد.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


ثبت نام رشته آرایشگری

لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی مختصرا به شرح زیر است:

 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۲ تهران
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ کردستان
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد  ۴ تهران
 • مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی محصولات صوتی و تصویری سروش
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۲ تهران
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ گیلان ( رشت )
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ مازندران
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد  ۲۶ تهران
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲ مازندران
 • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۵  تهران

البته لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی شامل دیگر دانشگاه ها در سراسر کشور نیز می شود که در اینجا مختصرا به آن پرداختیم.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


رشته آرایشگری در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته آرایشگری در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته آرایشگری در دانشگاه جامع علمی کاربردی با دوره های پودمانی برگزار نمی شود و دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها بصورت ترمی اقدام به پذیرش بدون آزمون می کند. دوره های ترمی در دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای معافیت تحصیلی هستند.

مهم است بدانید که پذیرش دانشجو به دو روش سهمیه آزاد و سهمیه شاغلین نیز هست. این دوره ها اینگونه است که دانشجو در آغاز ترم انتخاب واحد میکند و آخر ترم در امتحانات آن درس ها شرکت می کند. باید بدانید که حضور دانشجو در کلاس اجباری و لازم نیست و عموما کلاسی نیست که دانشجو بخواهد در آن شرکت کند.

این دوره ها برای افراد معلول یا مثلا کارمندانی که به هیچ طریقی نمی توانند در کلاس شرکت کنند بسیار مناسب است. رشته آرایشگری در دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز شامل این دوره است.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی

نکات مهم مربوط به آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

درهرصورت فقط کسانی که مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم دارند، مجاز به ثبت نام و تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هستند. در دانشگاه علمی کاربردی محدودیت تغییر رشته وجود ندارد پس دانشجو نیازی ندارد که عنوان مدرک کاردانی اش با رشته ای که قصد تحصیل در آن دارد یکی باشد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی تقریبا دو سال و نیم زمان می برد و شهریه رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی یا همان ثبت نام کاردانی به کارشناسی برای متقاضیان با هزینه هایی همراه است.

شما عزیزان می توانید برای انتخاب رشته علمی کاربردی، انتخاب رشته کنکور، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید.

سوالات متداول

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه جامع علمی کاربردی چه زمانی است؟

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه جامع علمی کاربردی در مردادماه برای ورودی مهر و در اواسط بهمن ماه برای ورودی بهمن انجام می شود.

پذیرش در رشته آرایشگری دانشگاه جامع علمی کاربردی چگونه است؟

پذیرش در رشته آرایشگری دانشگاه جامع علمی کابردی به صورت بدون کنکور انجام می شود.

چه شرایطی برای ثبت نام در رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی نیاز است؟

برای ثبت نام در رشته آرایشگری دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است شرایط عمومی و اختصاصی آن را که در مقاله توصیح داده شده است، داشته باشید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید.

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره رشته آرایشگری دانشگاه جامع علمی کاربردی به شما هم میهنان عزیز ارائه می دهد.

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 209 نظر:
 1. سلام من ۴ سال هس میکاپ کارم و دیگر میخوام در رشته خودم مربیگری را شروع کنم ولی مدرک مربیگری را فقط به آموزشگاه فنی حرفه ای داده میشه آیا من میتونم به طوز شخصی در سالن خودم آموزش بدم ؟؟؟یا حتما باید مدرک مربیگردی داشته باشم؟؟؟

  1. سلام . شما میتوانید به صورت شخصی در آموزشگاه خود اقدام به آموزش کنید ولی نمیتوانید به هنرجویان مدرکی بدهید .برای ارایه مدرک به هنرجویان حتما باید مجوز آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه‌ای داشته باشید.

 2. سلام وقت بخیر من ۴ ساله میکاپ آرتیست هستم و ۷ رشته آرایشکری رو هم از فنی حرفه ای دریافت کردم ومیخوام در رشته خودم مربیگری را شروع کنم و هنرجو بپذیرم ولی مدرک مربیگری بهم نمیدن و فقط برای آموزشگاه های فنی حرفه ای مدرک اهدا میکنن آیا من به طوز شخصی در سالن خودم میتونم مربیگری انجام بدم ؟؟یا باید مدرک خاصی از فنی حرفه ای داشته باشم ؟؟ آیا اگر من به طوز شخصی آموزش بدم به فنی حرفه ی و اتحادیه ربطی داره؟؟؟

  1. سلام . شما میتوانید به صورت شخصی در آموزشگاه خود اقدام به آموزش کنید ولی نمیتوانید به هنرجویان مدرکی بدهید .برای ارایه مدرک به هنرجویان حتما باید مجوز آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه‌ای داشته باشید.

 3. سلام وقت بخیر دفترچه دانشکده آرایشگری کی میاد؟
  آیا اصفهان پیرایش زنانه داره؟

 4. سلام من نهمی هستم ومیخوام انتخاب رشته کنم ب رشته آرایشگری خیلی علاقمند هستم باید از چه رشته ای برم و زیر شاخه چی بزنم ؟

  1. سلام شما میتوانید از دانشگاه های علمی کاربردی برای ادامه تحصیل استفاده نمایید رشته آرایش ویرایش

  1. سلام رشته آرایش زنانه دردانشگاه علمی کاربردی وجود دارد وباتوجه به دوره هایی که برگزار می‌کند میتوانید از این رشته استفاده نمایید

   1. سلام من ۴ سال هس میکاپ کارم و دیگر میخوام در رشته خودم مربیگری را شروع کنم ولی مدرک مربیگری را فقط به آموزشگاه فنی حرفه ای داده میشه آیا من میتونم به طوز شخصی در سالن خودم آموزش بدم ؟؟؟یا حتما باید مدرک مربیگردی داشته باشم؟؟؟

    1. سلام . شما میتوانید به صورت شخصی در آموزشگاه خود اقدام به آموزش کنید ولی نمیتوانید به هنرجویان مدرکی بدهید .برای ارایه مدرک به هنرجویان حتما باید مجوز آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه‌ای داشته باشید.

 5. سلام وقت بخیر
  رشته من تو هنرستان نقاشیه میخام ببینم با دیپلم میتونم وارد دانشگاه گریم بشم؟؟

 6. سلام میخواستم بدون دانشگاه علمی کاربردی رشت توش آرایشگری مردانه هم تدریس میشه؟

 7. سلام میخواستم بدون دانشگاه علمی کاربردی رشت توش آرایشگری مردانه هم تدریس میشه؟

 8. سلام من ۱۴ سالمه و میخوام ارایشگر بشم میخوام یک نفر به طور دقیق بهم توضیح بده
  توی شهریار هم هستم
  ممنون

   1. سلام ببخشید من الان کلاس دهم هستم.و دارم رشته طراحی دوخت میخونم میخواستم ببینم کلاس یازدهم میتونم تغییر رشته بدم و آرایشگری بخونم لطفاً یه کی بهم توضیح بده

    1. بلی به شرط ی که قبل از ۱۵ تیر به مدرسه مراجعه کرده و امتحانات تخصصی رشته جدید را شرکت کرده. و با نمره قبولی

 9. سلام
  میخواستم بگم اگه بخوام آرایشگری رو
  انتخاب کنم باید نمره م در چه حدی باشه واز تو درسها چه درسی باید خوب باشه

 10. سلام من کلاس دوازدهم هستم میخواستم شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را بدونم
  و اینکه کنکور داره؟

 11. سلام ببخشید به نظر شما اگر آرایشگری رو کنار یه آرایشگر حرفه ای یاد بگیرم و مدرک بگیرم بهتره یا با رفتن به دانشکده آرایشگری موفق تر میشم
  واینکه دانشکده چند سال طول میکشه؟

 12. سلام میخوایتم ببینم چطوری میتونم با دیپلم ریاضی تو رشته ارایشگری دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم

     1. سلام رشته آرایش زنانه دردانشگاه علمی کاربردی وجود دارد وباتوجه به دوره هایی که برگزار می‌کند میتوانید از این رشته استفاده نمایید

 13. سلام، ببخشید دانشگاه علمی کاربردی شیراز رشته آرایش زنانه داره؟
  و اینکه برای کاردانی چن سال باید بخونیم؟

 14. سلام خسته نباشد من می‌خوام میکاپ آرتیست بشم باید رشته آرایشگری رو انتخاب کنم یا گریم؟

 15. سلام من دفترچه سال ۹۹دانشکده علمی کاربردی مطالعه کردم دانشکده فرهنگ هنر واحد یک نوشته نبود!!ولی تو سایت شما هست و با دیپلم ریاضی میتونم ثبت نام کنم در این رشته؟؟

 16. سلام ببخشید من دانشگاه تربیت بدنی آزاد هستم دیپلم تربیت بدنی دارم میخوام گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم توی شهر دیگه ای برای علمی کاربردی آرایشگری ثبت نام کنم. آیا امکانش هست؟

 17. سڵام وقت بخیر.ببخشید دانشگاە علمی کاربردی تبریز رشتە آرایشگری(پیرایش زنانە)را ارائە میدە؟
  خیلی مهمە لطفا جواب بدین.
  چون تو لیست بالا اسمی از دانشگاە تبریز نبردن.

  1. با سلام در لیست سال قبل قابل استعلام نبود اگر قصد شرکت دارید دفترچه سال ۱۴۰۰ را که اواخر مرداد می اید را دانلود نمایید .

 18. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم واسه رشته آرایشگری باید ب کاردانش رفت ولی هیچ توضیح ندادن درباره این رشته ممنون میشم بگید

  1. با سلام معمولا همه شهرها دانشگاه علمی کاربردی دارند و معمولا اکثر دانشگاهای علمی کاربردی رشته ارایشگری را ارایه میدهند .

   1. سلام ولی تو رشته نهم انتخاب میکنن برایه خواهر زاده ام میخواسم ارایشگری داره یا نداره چجوریه ؟

 19. سلام خسته نباشید من سال آخر رشته تجربی هستم و شغلم هم آرایشگری هست .الان می‌خوام از طریق دانشگاه مدرک بگیرم .با چه شرایطی دانشجو قبول میکنند؟!و اینکه در شهر قم هم این دانشگاه وجود داره؟!

  1. با سلام دانشگاه علمی کاربردی رشته اراسشگری را دارد .اما اگر نیخواهید مطمئن شوید در قم هست یا خیر دفترچه همان سال را دانلود و بررسی کنید .

 20. سلام من کلاس نهم هستم و میخوام برم هنرستان آرایشگری ولی هیچ مدرسه ای توی مشهد پیدانمیکنم

  1. سلام برای ادامه تحصیل در دانشگاه می توانید از این رشته استفاده کنید

 21. با سلام من نهمی هستم و امسال انتخاب رشته دارم میخام برم رشته آرایشگری میشه توضیح بدید که چگونه است گفتید که رشته کارو دانش ولی اصلا درباره آرایشگری چیزی نبود

 22. سلام …توی رشته ارایش و پیرایش زنان، چه کتاب هایی تدریس می شوند؟؟ کتاب های عمومی هم دارن؟؟ یا فقط مربوط به آرایشگری اند؟

  1. سلام دوست عزیز
   با سلام تمامی انچه مربوط به ارایش و پیرایش و مدیریت کسب و کار است اموزش داده میشود .

 23. سلام اموزش رشته ارایشگری تواصفهان هم هس؟؟
  واینکه من پایه نهمم میتونم ازالان ثبت نام کنم؟

 24. سلام خسته نباشید من سال نهم هستم وامسال انتخاب رشته دارم به رشته آرایشگری علاقه دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم وکجابرم میشه توضیح بدید

   1. سلام خسته نباشید من سال نهم هستم و امسال انتخاب رشته دارم نمیدونم از کجا شروع کنم آیا میشه الان رشته معماری بردارم وبعد با دیپلم اش ت دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنم
    وهم اینکه چند سال طول میکشه دانشگاهش؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله میتوانید اقدام کنید.محدودیت در انتخاب رشته ندارید.

 25. سلام خسته نباشید
  من الان کلاس یازدهم هستم می‌خوام تو این رشته شرکت کنم و نمیدونم در کدام شهر استان مرکزی ثبت نام میکنن.

 26. سلام من پایه نهم هستم و امسال انتخاب رشته دارم و علاقه ی من به شغل آرایشگری است من باید چه رشته ای رو برم ؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   میتوانید از مدارس کار و دانش اقدام و رشته مورد نظر خود را دنبال کنید

   1. سلام. خسته نباشید. از الان نمیشه فهمید تو تبریز هست یا نه؟
    البته من فوق لیسانس کشاورزی دارم و دوباره میخوامارایشگری بخونم

 27. سلام من پایه ی نهم هستم وامسال باید انتخاب رشته کنم و من عاشق شغل آرایشگری هستم باید چه رشته ای برم ؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   میتوانید از مدارس کار و دانش اقدام و رشته مورد نظر خود را دنبال کنید

 28. سلام وقت بخیر
  می خواستم بدونم در استان اصفهان آیا رشته آرایشگری هست و در کدام منطقه اصفهان است.؟
  و آیا منکه کلاس نهم هستم می تونم در سالن آرایشگری برم و آموزش ببینم بعد از گذراندن آن بعد رشته کارودانش رو بخونم

  1. سلام دوست عزیز
   بله میتوانید .ظرفیت دانشگاه هارا ار دفترچه پیگیری کنید

 29. سلام من کلاس نهم هستم و به آرایشگری خیلی علاقه دارم،یعنی الان باید کدوم رشته را انتخاب کنم؟

  1. سلام دوست عزیز
   از کار و دانش اقدام کنید و در علمی کاربردی ادامه دهید

   1. سلام من دهمم رشته ام تجربیه میخواستم بدونم آیا میشه درکنار درسم رشته آرایش
    گری را هم برم

 30. سلام من کلاس هشتم هستم ایرادی نداره که من با گذراندن دوره آموزشی توی یه سالن مدرک بگیرم و شروع به کار کنم یا حتما باید دانشگاه برم

  1. سلام دوست عزیز
   مدارک فنی حرفه ای بصورت جداگانه میباشد. برای ارتقا دانش تخصصی خود دانشگاه شرایط کامل تری دارد

 31. سلام من کلاس هشتم هستم ایرادی نداره که من با گذراندن دوره آموزشی توی یه سالن مدرک بگیرم و شروع به کار کنم یا حتما باید دانشگاه برم

  1. سلام دوست عزیز
   مدارک فنی حرفه ای بصورت جداگانه میباشد. برای ارتقا دانش تخصصی خود دانشگاه شرایط کامل تری دارد

  2. سلام من ۷مهارت گذروندم ودیپلم در رشته ارایشگری هم در کارو دانش گرفتم والان میخوام مدرک پداگوژیر ومربیگری رو بگذرونم ،دانشگاه شکرت کنم بهتر یا ازاد ؟؟؟

   1. سلام دوست عزیز
    برای بررسی دقیق تر موضوع خود با مشاورین تماس بگیرید

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به علاقه و شرایط خود اقدام کنید برای بررسی بهتر با مشاورین تماس بگیرید

 32. سلام وقت بخیر
  چرا پس شرایط ورود ب این دانشگاه رو نزاشتن؟
  باید کنکورو بدیم
  بد با اون رتبه ام کار دارن ت این دانشگاه علمی کاربردی؟

 33. سلام. دررشته ارایشگری همه چیز رو یاد میدن یا میشع فقط یه نوع مثلا رنگ مو رو انتخاب کرد؟ برای اموزش میکاپ باید وسایل میکاپ رو تهیه کنیم؟

 34. سلام من دیپلم انسانی و لیسانس علوم سیاسی دارم.
  میتونم وارد رشته ارایشگری بشم؟
  از چه طریقی میشه ثبت نام کرد و شرایط را فهمید؟

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به ظرفیت های جدید باید از دفترچه پیگیری کنید

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به ظرفیت های جدید باید از دفترچه پیگیری کنید

 35. سلام . ایا با مدرک فنی حرفه ای اموزش ارایشگری(درجه ۱و۲) در دانشگاه علمی کاربر میشه ثبت نام کرد

  1. سلام دوست عزیز
   با مدرک فنی حرفه ای نمیشود. میتوانید با دیپلم خود اقدام کنید

 36. سلام توی یزد دانشگاهه رشته آرایشگری هست؟ و اینکه توی دانشگاه به صورته عملی بهمون یاد میدن یا به صورته خوندنی؟ ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به ظرفیت جدی از دفترچه دانشگاه ها مشخص میشود. بخشی از تحصیل به صورت واحد های عملی میباشد

 37. سلام‌رشته‌ارایشگری‌زیر‌شاخه‌ی‌کدوم‌رشته‌ها‌است؟وایا‌دانشگاه‌درچهار‌محال‌وبختیاری‌هم‌دارد.

  1. سلام دوست عزیز
   زیر شاخه رشته خاصی نیست .مجزا و در گروه فنی میباشد. از دفترچه مربوطه پیگیری کنید

 38. سلام بعد از اتمام دانشگاه در رشته ارایشگری میتوانیم کار کنیم؟یعنی این مجوز را داریم؟

  1. سلام من سال یازدهمی هستم مدرک شینیون و پیرایش صورت و ابرو زنان دارم آیا مسله ای نیست که برای دوره های بعدیم به دانشگاه بیام و دیپلم انسانی قبول میکنن یا نه

   1. سلام دوست عزیز
    برای بررسی دقیق تر موضوع خود با مشاورین تماس بگیرید

  1. سلام خسته نباشید پسرم به ارایشگری علاقه دارد دوست دارم دانشگاه علمی کار بردی شرکت کند چطور متقاعدش کنم شرکت کنه راهنمایی کنید ممنون میشم

   1. سلام. با سلام آرایشگری در علمی کاربردی ارائه می شودو مدارکش با بقیه تفاوتی ندارد و شهریه در دانشگاه علمی کاربردی پایین است و حرفه شما دانشگاهی دنبال می‌شود.

 39. سلام بنده دانش آموز سال هشتم هستم .
  خیلی خیلی هم به آرایشگری فکر میکنم ، و هدفم آرایشگر شدنه
  خواستم بدونم شرایطش چجوریه؟
  مدرک ارایشگری برای خانم ها چی هست؟
  لیسانس داره؟
  لطفا مدرکش رو بگین .‌
  باشتکر

  1. سلام دوست عزیز
   مدرک آرایشگری هم تحصیلی وجود دارد و هم دوره هلی فنی و حرفه ای مهارتی .

  1. سلام دوست عزیز
   بله . به سایت سنجش مراجعه کرده و دفترچه کاردانی علمی کاربردی را مشاهده کنید

  2. سلام ببخشید من الان ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی هستم ایا لازمه در کنار دانشگاه کلاس خصوص برم یا نه دانشگاه کامل و جامع درس میدن همه چی رو

   1. سلام دوست عزیز
    با توجه به نیاز رشته خود باید تصمیم بگیرید برای بررسی دقیق تر با مشاورین تماس بگیرید

 40. سلام من به رشته آرایشگری خیلی علاقه دارم وکلاس نهم هستم توشهرما هنرستان رشته آرایشگری نداره باید چه کار کنم

  1. سلام دوست عزیز
   هنرستان یک رشته دیگه بخونید و دانشگاه را رشته آرایشگری انتخاب کنید.

 41. من دیپلم کامپیوتر دارم فنی حرفه ای ایا میشه رشته ارایشگری رو بخونم و ایا تو مشهد دانشگاه برای این رشته وجود داره؟

 42. سلام من دیپلم رشته انسانی دارم معدل کتبی ۱۳ونیم و معدل کل ۱۸و یک صدم آیا میتونم در رشته مترجمی زبان انگلیسی ثبت نام کنم

 43. با سلام الان تو شرایط کرونایی کلاس های ارایشگری در دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه انلاین هست یا حضوری؟؟؟

 44. باسلام میخواستم بدونم که اگه در رشته ی ارایشگری ورودی بهمن ماه در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم کلاس ها حضوریه یا انلاین ممنون میشم جواب بدین .

  1. سلام / طبق قوانین وضع شده تا پایان شهریور ۱۴۰۰ تمامی مقاطع آنلاین بوده و در صورت اتمام کلاسهای آنلاین ” تمامی کلاسها حضوری می شود.

   1. سلام و عرض ادب
    هیچ کدام از علمی کاربردی شهر یزد رشته آرایشگری در مقطع لیسانس ثبت نام دارن برای ورودی بهمن ؟

    1. سلام دوست عزیز
     تایم ثبت نام به اتمام رسیده است . برای اطلاع از اخرین ظرفیت ها از دفترچه اقدام کنید

 45. میخوام بدونم برای رشته ارایشگری چه معدلی لازم است؟
  و اینک چه درس هایی مهم تر هستند؟؟

 46. سلام من دیپلم تجربی دارم باید چه کنکوری بدم که برم رشته ارایشگری؟
  یا بدون کنکور هم میشه قبول شد؟

   1. سلام وقت بخیر
    چرا پس شرایط ورود ب این دانشگاه رو نزاشتن؟
    باید کنکورو بدیم
    بد با اون رتبه ام کار دارن ت این دانشگاه علمی کاربردی؟

 47. سلام.من دیپلم نقاشی دارم و تصمیم دارم کاردانی ارایشگری بخونم،ایا میتونم؟و اینکه شاغل هستم هر روز تا ساعت ۳ میتونم ب کلاسام برسم با توجه ب حجم کارم؟

 48. سلام
  ببخشید من دیپلم رشته تجربی رو دارم ایا میتونم برای این رشته در دانشگاه ثبت نام کنم؟؟

  1. سلام خسته نباشید برای رشته آرایشگری آیا مدرک فنی و حرفه ای باید داشته باشیم یا نیازی نیست بادیپلم میشه

  1. سلام دوست عزیز
   بله دانشگاه علمی کاربردی این رشته وجود دارد. از دفترچه انتخاب رشته پیگیری کیند

 49. سلام ، من مدرک فنی حرفه ای مراقب و پاکسازی پوست و مو دارم ، آیا با این مدرک میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای تحصیل کنم یا باید حتما مدرک تحصیلی داشته باشم ؟

  1. سلام وقت بخیر
   برای تهیه لیست کامل دروس با کارشناسان ما تماس بگیرید

 50. سلام من ارایشگرم و تمام دوره های فنی حرفه ای رو تو اموزشگاه گذروندم ومدرکشم دارم میخام بدونم اگه من وارد این رشته تو ارایشگاه بشم بازهم چیزی برای یاد گیری هست یا همون دوره های تو اموزشگاس یا با داشتن مدرک دانشگاهی برای مدیر اموزشگاه شدن میشه اقدام کرد

 51. سلام من کاردانش دارم مدریت خانواده میخونم میشه توی دانشگاه رشته آرایشگری بخونم

 52. سلام . من امسال انتخاب رشته دارم.ایا رشته ارایشگری جزو رشته های هنرستان و کاردانش هست؟

  1. سلام من سال یازدهمی هستم مدرک شینیون و پیرایش صورت و ابرو زنان دارم آیا مسله ای نیست که برای دوره های بعدیم به دانشگاه بیام و دیپلم انسانی قبول میکنن یا نه

   1. سلام دوست عزیز
    برای بررسی دقیق تر موضوع خود با مشاورین تماس بگیرید

 53. سلام من الان کلاس هشتم هستم من در کلاس نهم باید چه رشته ای رو انتخاب کنم که مربوط به ارایشگری باشه و در اخرش بتونم به رشته ارایشگری تهران انتخاب بشم

  1. سلام
   در کار و دانش رشته آرایش گری داریم . دانشگاه های علمی کاربردی رشته آرایشگری را بدون کنکور جدب میکنند

 54. ایا به مردان هم پیتاژ مو. مدلهای جدید. پاکسازی. کراتینه.وغیره اموزش می دهند

    1. میخوام بدونم برای رشته ارایشگری چه معدلی لازم است؟
     و اینک چه درس هایی مهم تر هستند؟؟

   1. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم واسه رشته آرایشگری باید ب کاردانش رفت ولی هیچ توضیح ندادن درباره این رشته ممنون میشم بگید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/8/1

یکشنبه

1400/8/2

دوشنبه

1400/8/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید