مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور فراگیر پیام نور

مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور,دوره های فراگیر

مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور روشی مناسب برای پی بردن به اطلاعات بسیار مفیدی درباره جزئیات ثبت نام و تحصیل در دانشگاه پیام نور میباشد . وقتی یک دانش آموز کنکوری برای موفقیت در آینده تحصیلی خود تصمیم میگیرد و خیلی جدی شروع به درس خواندن میکند ، تازه متوجه میشود که چقدر سوال درباره کنکور و آمادگی برای کنکور در ذهنش وجود دارد . و به دنبال منبعی معتبر برای پاسخ به سوالاتش میگردد .

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور گزینه مناسبی برای مشاوره تحصیلی داوطلبان حضور در دانشگاههای پیام نور میباشد . و احتمالا مطالب مشاوره ای خیلی ضروری هم هست که تا روز کنکور به گوش داوطلب نخورده که امکان دارد با دانستن آن نکات آینده تحصیلی خود را تغییر دهد . در این مقاله سعی میشود پاسخگوی ابهامات شما درمورد تحصیل در دانشگاه پیام نور باشیم .

وظایف مشاورین کنکور

بخش عمده مشاوره تحصیلی برای کنکور به مطالب با موضوعات زیر اختصاص داده شده است :

 • شناخت استعداد و توانایی داوطلب و برنامه ریزی و توضیح روش استاندارد مطالعه هر یک از دروس ، روش تست زنی ، مرور، خلاصه نویسی و … مناسب با شرایط و امکانات داوطلب
 • نحوه برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت
 • معرفی بهترین منابع کنکور
 • توضیحات رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور
 • قوانین کنکور نحوه گزینش ، تاثیر معدل ، شرایط نظام وظیفه و تغییرات مهم کنکور
 • ارائه نکات طلایی برای موفقیت در کنکور و بررسی نکات ضعف داوطلب

با مشاوره کنکور پیام نور از اطلاعیه ها و اخبار مهم کنکور و دانشگاههای پیام نور باخبر شوید .

برنامه ریزی درسی برای کنکور

موفقیت در کنکور به سادگی به دست نمی آید و مثل همه ماراتن های دیگر موفقیت در کنکور دشواری های خود را دارد . برنامه ریزی مسیر رسیدن به موفقیت را هموار میکند . برنامه ای که یک مشاور بعد از شناخت اولیه به داوطلب کنکور ارائه میدهد میتواند بسیار کمک کننده باشد . در این مقاله چند نکته مربوط به برنامه ریزی خوب برای کنکور را مطرح میکنیم :

 • هدفمند بودن : برنامه ریزی باید در راستای رسیدن به اهداف باشد .
 • منعطف بودن : تنوع در برنامه ریزی و اینکه در طول روز مطالعه را فقط به یک درس اختصاص ندهید .
 • تعادل در برنامه ریزی : تعادل دروس اختصاصی و عمومی
 • مرور و تمرین : با مرور و تمرین و خلاصه نویسی کارایی مطالعات افزایش میابد .
 • مناسب ترین برنامه تغذیه ، خواب ، تفریح ، ورزش و استراحت در دوران کنکور

Book a Course Consultation | British Council


بیشتر بخوانید: مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور


مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور پیام نور

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور پیام نور یک روش مناسب و در دسترس برای داوطلبانی است که یه دنبال اطلاعاتی در مورد شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام در دانشگاه پیام نور هستند . مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور یصورت تلفنی روشی بسیار مناسب برای دسترسی داوطلبان به مشاوران حرفه ای است  تا داوطلبان با دانستن نکات ضروری در مورد تحصیل در دانشگاه پیام نور هدفمند پیش بروند .

ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,شرایط ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,نحوه ی ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور فراگیر پیام نور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مزایای دانشگاه پیام نور

 • جذب تعداد زیادی از داوطلبانی که در سن کنکور هستند و کنکور سراسری میدهند و همچنین داوطلبانی که سالها به دلیل شرایط زندگی از تحصیل دور بوده اند امکان ادامه تحصیل پیش رویشان گذاشته است .
 • مزیت دیگر دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل داوطلب به صورت غیر حضوری است . همیشه افرادی هستند که بسته به شرایط زندگی علاوه بر تحصیل دغدغه های دیگری هم دارند و دانشگاه پیام نورامکان ادامه تحصیل چنین افرادی را فراهم مینماید .
 • همچنین داوطلبان میتوانن همزمان علاوه بر تحصیل در دانشگاه پیام نور در دیگر دانشگاه ها هم ادامه تحصیل بدهند .
 • شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به دیگر دانشگاه ها کمتر است .
 • هیچگونه محدودیتی از طرف دانشگاه برای انتخاب رشته مرتبط با رشته تحصیلی وجود ندارد .
 • امتحانات بصورت هماهنگ کشوری برگزار میشود با توجه به اینکه دانشجویان کتابهای درسی را با دقت مطالعه میکنند همین عامل باعث میشود تا شانس قبولی داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد افزایش یابد .

بیشتر بخوانید: پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور


نکات ضروری مربوط به دانشگاه پیام نور

 • دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم بوده و دارای مدرک معتبر است . برای ادامه تحصیل در خارج از کشور مدرک این دانشگاه مورد تایید بسیاری از دانشگاه های جهان است .
 • دانشگاه پیام نور دانشگاه غیر حضوری نیست .
 • تحصیل در پیام نور کتاب محور است یعنی دانشگاه اول ترم لیست منابع را منتشر میکند که برای هر درس کتابی معرفی شده است و خود دانشجو باید مطالعه کند و در آزمون شرکت کند .
 • سوالات امتحانات پیام نور فقط تستی نیست .
 • حضور در کلاس پیام نور اختیاری اجباری است . و حضور در کلاس های تئوری اختیاری میباشد اما برای دروس عملی و آزمایشگاه حضور در کلاس اجباری میباشد .
 • دانشگاه پیام نور خوابگاه ندارد .

مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور آویژه

مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور آویژه پاسخگوی همه سوالات شما در مورد تحصیل در دانشگاه پیام نور میباشد . برای اطلاع از جزئیات ثبت نام کنکور پیام نور ، لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور و اطلاعات دقیق مربوط به دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در ارتباط باشید .

مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور,دوره های فراگیر


بیشتر بخوانید: تغییرات طرح فراگیر پیام نور در کد رشته های امتحانی علوم انسانی


ثبت نام در دانشگاه پیام نور

کلیه کسانی که در کنکور سراسری سال ۹۸ شرکت میکنند میتوانند در صورت مجاز شدن رشته‌های با آزمون پیام نور را انتخاب رشته کنند .

دانشگاه پیام نور از سه طریق اقدام به پذیرش دانشجو میکند :

 • کنکور سراسری
 • بدون آزمون در مقطع کارشناسی
 • دوره‌های فراگیر برای مقطع کارشناسی ارشد

دانشگاه پیام نور این مجوز را دارد که از طریق دوره‌های فراگیر برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو بپذیرد . دوره‌های فراگیر برای مقطع کارشناسی حذف شده است .  پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور با شرکت در کنکور سراسری و یا بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام میشود .

نحوه ثبت نام در کنکور سراسری

تمامی مراحل ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام میشود .

پرداخت هزینه ثبت نام و دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری همگی به صورت اینترنتی انجام میشود . متقاضیان باید در زمان ثبت نام کنکور به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت نام نمایند. کلیه کسانی که در کنکور سراسری سال ۹۸ شرکت میکنند میتوانند در صورت مجاز شدن رشته‌های با آزمون پیام نور را انتخاب رشته کنند . البته لازم به ذکر است که این دسته از دواطلبان باید در زمان ثبت نام کارت علاقه مندی به رشته‌های دانشگاه پیام نور را از طریق سایت سازمان سنجش تهیه میکردند و یا اینکه در هنگام انتخاب رشته نسبت به خرید آن اقدام کنند . و با دریافت شماره سریال ۱۰ رقمی ثبت نام کنکور پیام نور انجام میگیرد .

نحوه ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور برای پذیرش دانشجو در مهرماه ۹۸ به صورت اینترنتی است و ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی  www.sanjesh.org از ۲۰ اسفند ۹۸ شروع شده و تا ۶ شهریور ۹۸ ادامه دارد . سوابق تحصیلی داوطلب توسط دانشگاه‌ پذیرنده مورد بررسی قرار میگیرد و با ملاک معدل کتبی دیپلم ، نوع دیپلم داوطلب و رشته انتخابی متقاضی پذیرش انجام میشود . برای داوطلبانی که منحصراً متقاضی تحصیل در رشته‌ های بدون آزمون هستند نیازی به ثبت‌نام در آزمون سراسری ندارند . دانشگاه‌ها و مؤسسات ابتدا با بررسی شرایط داوطلبان از بیشترین معدل به کمترین معدل با توجه به نوع دیپلم و رشته انتخابی تا سقف ظرفیت پذیرش نسبت به پذیرش دانشجو در برنامه زمانی تعیین شده اقدام مینمایند و نتایچ را به داوطلبان اعلام میکنند .

شرایط داوطلبان برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور

 • دانش‌آموزان سال آخر دوره متوسطه نظام جدید آموزشی میتوانند بعد ازامتحانات نهایی و دریافت معدل کتبی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .
 • افراد با دیپلم ۴ ساله
 • داوطلبان با مدرک پیش دانشگاهی
 • متقاضیانی که مدرک کاردانی یا فوق دیپلم دارند

بیشتر بخوانید: مشاوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور


دوره های فراگیر پیام نور

در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور داوطلب میتواند در هر رشته‌ مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهد .

داوطلبان در ابتدا رشته موردعلاقه به عنوان دانش پذیر ثبت‌نام مینمایند . سپس واحدهای درسی رشته انتخابی را میگذراند . در پایان نیمسال دانش‌پذیری آزمونی بصورت سراسری برگزار میشود . و چنانچه داوطلب حد نصاب‌ علمی لازم را کسب کند ، در دانشگاه پیام نور به صورت دانشجو در نیمسال دوم دانشگاه در همان رشته انتخابی تحصیل میکند .

مقایسه داوطلبان دوره های فراگیر با داوطلبانی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه پیام نور شده اند :

 • هر دو دسته از داوطلبان از طریق سازمان سنجش آموزش کشور وارد دانشگاه میشوند
 • داوطلبان هر دو گروه از معافیت نظام وظیفه برخوردار هستند .
 • با توجه به اینکه پذیرفته‌شدگان فراگیر واحدهای نیمسال اول تحصیلی را در دوره دانش‌پذیری گذرانده اند یک نیمسال تحصیلی جلوتر هستند .
 • اعتبار مدارک فارغ‌التحصیلان هر دو گروه برای ادامه تحصیل و اشتغال یکسان است .

مقایسه داوطلبان ارشد دوره های فراگیر پیام نور با داوطلبانی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه سراسری یا آزاد شده اند :

داوطلبان ارشد فراگیر دروس ترم اول دوره کارشناسی ارشد را میخوانند و آزمون میدهند ولی در آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد باید از منابع مقطع کارشناسی جهت آمادگی در آزمون استفاده نمایند. پس از قبولی در کنکور فراگیر تمام دروسی که در کنکور امتحان داده‌اند جزو واحدهای پاس شده دوره کارشناسی ارشد قرار میگیرد و در ترم دوم ادامه خواهند داد .

ولی در آزمون سراسری پس از قبولی باید دروس ارشد را از ترم اول شروع کنند .


بیشتر بخوانید: شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه فراگیر


 

ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,شرایط ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,نحوه ی ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور آویژه

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور پیام نور آویژه با مشاوران حرفه ای در سطح کشور همه روزه حتی در ایام تعطیل پاسخگوی همه سوالات شما در مورد تحصیل در دانشگاه پیام نور میباشد .

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور فراگیر پیام نور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور فراگیر پیام نور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/1/22

دوشنبه

1400/1/23

سه شنبه

1400/1/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید