مشاوره تلفنی و حضوری مهاجرت تحصیلی

به اشتراک بگذارید

مشاوره مهاجرت تحصیلی: تخصص یا توهم ؟!

مشاوره مهاجرت تحصیلی عنوانی شناخته شده است . اما همزمان ، مورد بی مهری هم قرار گرفته . زیرا با وجود اینترنت و دسترسی به دانشجویان خارجی ، دیگر همه خود را بی نیاز از مشاوره مهاجرت تحصیلی تصور می کنند . اما چرا این تصور غلط است ؟

با ما همراه باشید . تا با هم این موضوع را بررسی کنیم .

مشاوره مهاجرت تحصیلی چیست ؟

مشاوره مهاجرت تحصیلی ، فرایندی خاص است . اجزای این فرایند عبارتند از :

 1.  آگاهی از نیازهای فرد
 2.  توجه به ویژگی های شخصی
 3. توجه به محیط زندگی فرد
 4.  اطلاع از قوانین مهاجرتی
 5. اطلاع از تغییر مقررات
 6.  دانستن جزییات دانشگاه ها و کشورهای مختلف
 7.  آشنایی با شرایط اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و اقلیمی کشورهای مقصد
 8. انتخاب بر اساس مجموع این عوامل

خروجی این فرایند ، یافتن چند گزینه است که بیشترین مناسبت را با شرایط فرد دارند . بدین ترتیب ، گزینه های فراوان گیج کننده ، تبدیل به چند گزینه ی محدود میشوند . اما این محدودیت یک مزیت است . زیرا اولا حاصل بررسی و تطبیق با شرایط خودمان است . بعلاوه ، امکان الویت بندی وجود دارد .زمانی که تعداد انتخاب ها بسیار زیاد باشد ، ذهن دستپاچه می شود . و سخت تر می تواند تصمیم بگیرد . مخصوصا با وجود اینکه اطلاعات دقیق ، بدون استفاده از مشاوره مهاجرت تحصیلی ، بسیار سخت بدست می آید .

مشاوره مهاجرت تحصیلی,مهاجرت تحصیلی,اپلای,تحصیل در خارج از کشور,مهاجرت

 

لزوم استفاده از مشاوره مهاجرت تحصیلی چیست ؟

مشاوره مهاجرت تحصیلی ، سه فایده ی اصلی دارد . اول اینکه به اطلاعات پراکنده ما نظم می دهد . مشاور کمک می کند که قطعات اطلاعاتی را درست کنار هم بچینیم . تا بتوانیم تصویر صحیحی از شرایط داشته باشیم . دوم ، اطلاعات ناقص ما تکمیل می شود . ممکن است ما چیزهایی بدانیم . اما دانسته های ما ناقص است . مشاور این بخش های خالی را تکمیل میکند . سوم و مهمتر از همه، شما در فرایند مشاوره مهاجرت تحصیلی ، از دانشی استفاده میکنید که حاصل تجربه است . مشاور با استفاده از تجربه خود ، زاویه دید بازتری نسبت به شرایط دارد . بعلاوه ، میتواند از بیرون به اوضاع شما نگاه کند . بدین ترتیب ، راه هایی را می بیند که از چشم خودتان پنهان مانده است .

اما بسیاری از افراد ، در این مواقع دچار خطای ” گزینه در دسترس ” می شوند . یعنی به گزینه نزدیک و به نظر ساده پناه می برند . تا زحمت جستجو و تحقیق بیشتر را به خود ندهند . در حالیکه کسب اطلاعات دقیق و کافی ، فقط یک قدم با شما فاصله دارد .

پس ، اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید ، وقت را از دست ندهید . همین حالا تلفن را بردارید . و از خدمات مشاوره مهاجرت تحصیلی آویژه دانش استفاده کنید !

مشاوره مهاجرت تحصیلی,مهاجرت تحصیلی,اپلای,تحصیل در خارج از کشور,مهاجرت

 

گوگل هست ، پس نیازی به مشاوره مهاجرت تحصیلی ندارم !

توهم دانایی از نادانی خطرناک تر است ! در این خصوص حتما با من موافقید ! مطالب موجود در اینترنت ، غالبا توهم دانایی ایجاد میکند . مخصوصا که اکثر اوقات شما منبع و منتشر کننده اطلاعات را نمی شناسید . بعلاوه ، قاعده ای در فضای مجازی وجود دارد : یک مطلب غلط است ، تا زمانی که درست بودن آن ثابت شود . اما حتی اگر اطلاعات صحیح باشد ، تغییرات شرایط را هم باید در نظر بگیرید . قوانین مهاجرتی و مقررات پذیرش دانشگاه ها ، دچار تغیییر میشوند . پس شاید اطلاعاتی که ۶ ماه پیش نوشته شده ، امروز معتبر نباشد .

و باید توجه کرد که شاید استفاده از تجربیات دیگران مفید باشد . اما حبس شدن در آن تجربه ، بسیار خطرناک است . موقعیت شما با شخص دیگری یکسان نیست . پس همه ی اطلاعات و تجربیات شخص دیگری ، برای شما مفید نخواهد بود . شما باید گزینش کرده و مسیر مخصوص به خود را طراحی کنید . و اینجاست که مشاوره مهاجرت تحصیلی مهم میشود .

در نتیجه ، به جای ریسک کردن ، با اطمینان حرکت کنید . و به جای اینکه با آزمون و خطا پیش بروید ، از همین حالا تصمیم صحیح بگیرید . اصلاح اشتباهات ، همیشه هزینه ی زیادی دارد . پس همین حالا تلفنتان را بردارید و تماس بگیرید . موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی آویژه دانش آماده ، کمک به شماست .

مشاوره مهاجرت تحصیلی,مهاجرت تحصیلی,اپلای,تحصیل در خارج از کشور,مهاجرت

وب فارسی ، منبع ضعیفی برای تحقیق است!

واقعیت این است که وب فارسی ، بخش بسیار کمی از محتوای اینترنت را تشکیل میدهد . بسیاری از مطالب مورد نیاز شما ، در این محیط وجود ندارد . پس شما مجبورید به زبان های دیگر مسلط باشید . در حالیکه این کار برای خیلی ها ممکن نیست . برای یادگیری زبان های دیگر ، صرف وقت و انرژی زیادی لازم است .

این را هم در نظر بگیرید که بعضی از این اطلاعات ، هرگز وارد فضای وب نمی شوند ! بلکه حاصل گفتگو و تحقیق شخصی و نامه نگاری است . بنابراین ، تکیه به محتوای منتشر شده در اینترنت بعنوان تنها منبع ، چندان عاقلانه نیست .

پس زمان خود را برای جستجو هدر ندهید ! اطلاعات را خیلی سریع و راحت از ما دریافت کنید !

برای مشاوره مهاجرت تحصیلی ، از چه کسی کمک بگیرم ؟

مشاوره مهاجرت تحصیلی ، فرایند حساسی است . و احتیاج به دانش زیاد ، بانک اطلاعاتی قوی و تجربه دارد . در نتیجه ، کسی میتواند به شما مشاوره دهد که این سه را در اختیار داشته باشد . بدون این ابزار ، آینده شما به خطر می افتد . زیرا در صورت انتخاب اشتباه ، زمان و هزینه ی زیادی به هدر میرود . پس قبل از انتخاب مرجع برای استفاده از مشاوره مهاجرت تحصیلی ، خوب تحقیق کنید .


بیشتر بخوانید : مشاوره تحصیل در خارج از کشور


 

موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی آویژه دانش

مرکز مشاوره آویژه دانش ، با تلاش شبانه روزی ، ویژگی های بالا را فراهم کرده است . اعضای تیم مشاوره مهاجرت تحصیلی آویژه دانش ، اطلاعات کامل و دقیقی را گرداوری کرده اند . این اطلاعات با هر تغییر به روز میشود . و هر قانون و مصوبه و شرط جدیدی بررسی میشود . تا ساده ترین مسیر برای رسیدن شما به اهدافتان مشخص شود .

برای مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنیآویژه دانش تماس بگیرید :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

فرآیند اقدام برای مشاوره مهاجرت تحصیلی

شما میتوانید همین حالا با کارشناسان آموزش دیده ی ما تماس بگیرید . پس از دریافت اطلاعات ابتدایی ، میتوانید برای مراجعه حضوری وقت بگیرید . با تماس تلفنی ، میتوانید اطلاعات خود را تکمیل کنید .

فقط در صورت رضایت از مرحله اولیه مشاوره مهاجرت تحصیلی ، کار خود را به کاردان (یعنی ما ! ^_^ ) بسپارید .

زمان را از دست ندهید . همین حالا تماس بگیرید . مشتاقیم که راهنمایی کنیم !

مشاوره مهاجرت تحصیلی,مهاجرت تحصیلی,اپلای,تحصیل در خارج از کشور,مهاجرت

جمع بندی

 1. در فرایند مشاوره مهاجرت تحصیلی ، ریسک نکنید .
 2. اطلاعات را از به روزترین مراجع دریافت کنید .
 3. راهی که شخص دیگری رفته ، لزوما مناسب شما نیست .
 4. دچار خطای ” گزینه در دسترس ” نشوید .
 5. وب فارسی ، مرجعی ناقص است .
 6. اطلاعات موجود در وب ، ممکن است نامعتبر یا تاریخ گذشته باشند .
 7. بسیاری از اطلاعات به اینترنت وارد نمی شوند .
 8. قوانین موجود در معرض تغییر هستند .
 9. استفاده از مشاوره مهاجرت تحصیلی ، اطلاعات شما را کامل میکند .
 10. مشاور ، دید بازتری نسبت به نقشه راه شما دارد .
 11. بانک اطلاعاتی قوی ، به روز بودن و تجربه داشتن ، ویژگی اساسی مشاوره است .
 12. می توانید در همه مراحل اپلای ، به ما تکیه کنید !

 

مشاوره تلفنی و حضوری مهاجرت تحصیلی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی و حضوری مهاجرت تحصیلی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068