نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

به منظور شناسایی و ثبت اطلاعات تمامی رزمندگان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس، ستاد نیرو های مسلح اقدامی در جهت ارائه کارت ایثارگری به این عزیزان نموده است.

کلیه رزمندگان و ایثارگران می توانند با مراجعه به سازمان های ارتش و سپاه جهت پیگیری کارت ایثارگری خود اقدام کنند.

افرادی که با وجود حضورشان در مناطق جنگی و عملیاتی و حتی با داشتن جراحات هیچ اقدامی در جهت پیگیری و تکمیل پرونده خود نکرده اند، می توانند با ارائه مدارک و مستندات لازم نسبت به درخواست کارت ایثارگری خود اقدام کنند.

امروزه بیش از پیش استفاده از مزایای ایثارگری و جانبازی مورد استقبال عموم قرار گرفته است. به همین علت در این مقاله به شما برای پیگیری کارت ایثارگری در صورت برخورداری از شرایط آن کمک خواهیم کرد. پس برای اطلاع از نحوه پیگیری کارت ایثارگری خود در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

کارت ایثار چیست؟

همانطور که می دانیم در دوران 8 سال دفاع مقدس تعداد بسیار زیادی از هموطنانمان برای حفظ و آبادانی این خاک در مناطق جنگی حضور داشتند. بسیاری از این افراد به درجه شهادت نائل شده و بسیاری دیگر از آنان جانباز، آزاده و ایثارگر هستند.

کارت ایثار به این افراد به منظور شناسایی و رفاه خود و فرزندانشان ارائه می شود. بدین صورت که برای خانواده شهدا کارت شناسایی خانواده شهدا، برای رزمندگان و ایثارگران کارت ایثارگری و برای جانبازان نیز کارت جانبازی صادر می شود.

به بیان کلی تر، کارت ایثارگری مدرکی است دال بر اینکه یک فرد در طول دوران دفاع مقدس در جبهه و مناطق جنگی شرکت کرده و از جان خود برای حفظ آبادانی کشور گذشته است.

از آنجایی که در دوران جنگ تحمیلی افراد در گروه های مختلف و از نهاد های متفاوتی عازم جبهه می شدند، سیستم یکپارچه ای از اطلاعات آنها وجود ندارد. به همین دلیل هر کدام از ارگان ها به صورت جداگانه کارت ایثارگری را برای مشمولان صادر می کنند.

در دوران جنگ تحمیلی اکثر رزمندگان از دو ارگان سپاه و ارتش اعزام می شدند. در همین راستا اکنون کارت ایثارگری سپاه و کارت ایثارگری ارتش به آنان اعطا می شود. در ادامه به بررسی انواع کارت های ایثارگری از نهاد های مختلف و نحوه پیگیری برای دریافت آن پرداخته ایم.

کارت ایثار چیست؟

پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

همانطور که گفتیم به دلیل یکپارچه نبودن اطلاعات رزمندگان در سال های اخیر اقدامی در جهت صدور کارت های ایثارگری برای آنان شده است.

بسیاری از افراد هستند که هنوز موفق به دریافت کارت ایثارگری خود نشده اند؛ به همین علت امکان پیگیری کارت ایثارگری برای اطلاع از آخرین وضعیت کارت آنان فراهم شده است.

برای پیگیری کارت ایثار راه های مختلفی پیش روی داوطلبان قرار دارد. این افراد بسته به ارگان و نهادی که از آن عازم جبهه شده اند. روش پیگیری متفاوتی برای صدور کارت ایثار خود دارند.

یکی از این روش ها پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی می باشد. این روش برای افرادی که از ارتش و سپاه و همچنین نیرو های داوطلبی مردمی به جبهه اعزام شده اند، کاربرد دارد.

بدین ترتیب افرادی که مراحل مقدماتی نام نویسی جهت دریافت کارت ایثارگری را انجام داده اند، برای پیگیری می بایست با دردست داشتن کارت ملی خود به صورت حضوری به شعب مربوطه مراجعه کنند.

برای پیگیری کارت ایثارگری علاوه بر مراجعه حضوری می توان به صورت اینترنتی و غیر حضوری نیز پیگیری های لازم را انجام داد. در ادامه به بررسی انواع این پیگیری ها پرداخته ایم.

پیگیری کارت ایثارگری ناجا

افرادی که در ارگان نیروی انتظامی خدمت کرده و در طول دوران دفاع مقدس توسط این ارگان به مناطق جنگی اعزام شده اند، می توانند جهت پیگیری کارت ایثارگری ژاندارمری یا همان نیروی انتظامی خود اقدام کنند.

این عزیزان می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز از جمله مدارک شناسایی و کارت پایان خدمت به یگان خدمتی خود مراجعه کرده و تاییدیه دریافت کنند.

پس از دریافت تاییدیه بهتر است آن را به صورت حضوری به مرکز ایثارگران تهران جهت دریافت کارت ایثارگری تحویل دهند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مدارک لازم جهت دریافت کارت ایثارگری ناجا

 • دریافت تاییدیه از یگان خدمتی و تحویل آن به مرکز ایثارگران تهران
 • همراه داشتن اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه رزمنده، همسر و فرزندان
 • همراه داشتن اصل کارت ملی رزمنده، همسر و فرزندان و کپی از آن ها
 • همراه داشتن اصل کارت پایان خدمت و کپی از آن
 • همراه داشتن 4 قطعه عکس 4*3 به صورت تمام رخ با زمینه سفید

پیگیری کارت ایثارگری نیروی انتظامی با کد ملی نیز صورت می گیرد. لازم به ذکر است که پیگیری کارت ایثار ناجا تنها به صورت حضوری بوده و با مراجعه به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی یگان خدمتی صورت خواهد گرفت.

پیگیری کارت ایثارگری ناجا

پیگیری کارت ایثارگری ارتش

رزمندگانی که از طریق ارگان ارتش به مناطق جنگی اعزام شده اند و 3 ماه سابقه حضور در جبهه را دارند، می توانند برای پیگیری کارت ایثار به آخرین یگان خدمتی خود مراجعه کنند.

برای پیگیری کارت ایثارگری ارتش علاوه بر مراجعه حضوری به یگان خدمتی می توان به صورت غیر حضوری و با ورود به سایت مربوطه نیز جهت پیگیری و دریافت کارت ایثار اقدام کرد.

نحوه پیگیری کارت ایثارگری ارتش

همانطور که گفتیم برای پیگیری کارت ایثار ارتش می توان به صورت غیر حضوری نیز اقدام کرد. برای انجام این کار باید به سایت آجا مراجعه کرده و اقدام به تکمیل اطلاعات خواسته شده کنید. برای راحتی شما عزیزان نحوه ورود به سایت و مراحل تکمیل اطلاعات در ادامه گفته شده است.

در ابتدا به سایت آجا به نشانی aja.ir مراجعه کنید.

در صفحه باز شده از منوی سمت راست خود گزینه تکمیل اطلاعات ایثارگری آجا را انتخاب کنید.

سپس اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، شماره کارت ایثار و… را وارد کنید.

پس از تکمیل تمامی اطلاعات خواسته شده گزینه ثبت را انتخاب کرده و تا زمانی که پیامی مبنی بر “ثبت اطلاعات با موفقیت بوده است” را دریافت نکرده اید در صفحه بمانید.

پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی نیز صورت می گیرد. برای این کار تنها باید به سامانه آجا مراجعه کرده و با استفاده از کد رهگیری پایوران یا کد رهگیری نظام وظیفه اقدام به دریافت کارت ایثار آجا کنید.

پیگیری کارت ایثارگری ارتش

پیگیری کارت ایثارگری سپاه

همانطور که گفتیم سپاه نیز از جمله ارگان های پیشتاز جهت اعزام رزمندگان به مناطق جنگی بوده است؛ به همین منظور برای تمام افرادی که از طریق سپاه به جبهه اعزام شدند نیز کارت ایثارگری صادر می شود.

سازمان سپاه جمهوری اسلامی برای کلیه رزمندگان و خانواده های ایشان سامانه ای را به منظور پیگیری کارت ایثارگری سپاه راه اندازی کرده است. این افراد می توانند با مراجعه به این سامانه جهت دریافت کارت ایثارگری خود اقدامات لازم را به عمل آورند.

نحوه پیگیری کارت ایثارگری سپاه

نحوه پیگیری کارت ایثارگری سپاه به این صورت است که ابتدا باید رزمندگان و فرزندان آنان به سامانه ایثار به نشانی isaar.ir مراجعه کنند.

پس از مراجعه به سامانه ایثار از منوی سمت چپ گزینه “خدمات پر کاربرد” را انتخاب کنید.

سپس در مرحله بعد روی گزینه “درخواست صدور کارت” کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

در صورت نداشتن نام کاربری و رمز عبور می توانید، به نزدیکترین دفتر بنیاد ایثار محل زندگی خود مراجعه کنید.

پس از وارد کردن رمز عبور و نام کاربری صفحه مربوط به تکمیل اطلاعات باز می شود که باید تمام خواسته شده را تکمیل کرده و ثبت کنید.

مزایای کارت ایثارگری چیست؟

رزمندگانی که در دوران 8 سال دفاع مقدس در مناطق جنگی خدمت کرده اند، خود و فرزندانشان می توانند از مزایای کارت ایثارگری سربازی خود استفاده کنند.

پونزاین مزایا عبارتند از:

 • تاثیر سهمیه ایثارگری در کنکور سراسری
 • استفاده از کارت ایثارگری جهت شرکت در آزمون های استخدامی
 • دریافت کسری خدمت برای فرزندان
 • دریافت سهمیه مسکن
 • دریافت بیمه مخصوص ایثارگران
 • دارا بودن اولویت برای دریافت وام خود اشتغالی
 • بهره مندی از تخفیفات برای ورود به اماکن تفریحی و رفاهی

مزایای کارت ایثارگری چیست؟

نتیجه گیری

در زمان جنگ هر یک از ارگان ها سربازانی را برای دفاع از کشور به جبهه اعزام کردند و تمامی رزمندگانی که در دوران 8 سال دفاع مقدس در مناطق جنگی حضور داشتند، می توانند کارت ایثارگری دریافت کنند.

برای استعلام کارت ایثارگری با کد ملی می توان به سایت های مربوطه ارتش و سپاه مراجعه کرد. صدور کارت ایثارگری علاوه بر یکپارچگی اطلاعات افراد در سامانه مزایای بسیاری نیز برای رزمندگان و خانواده هایشان به دنبال دارد.

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که هنوز اقدامی برای دریافت کارت ایثارگری خود نکرده اید؛ بهتر است بعد از مطالعه این مقاله به دنبال پیگیری کارت ایثار خود باشید.

پیشنهاد می کنیم با شماره۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵تماس بگیرید و از خدماتمشاوره تخصصی نظام وظیفهآویژه استفاده کنید. مشاوران ما در آویژه با بیش از چندین سال سابقه مشاوره، آماده یاری رسانی به شما هستند.

سوالات متداول

سوال علامتچگونه می توان برای پیگیری کارت ایثارگری ارتش اقدام کرد؟

برای پیگیری کارت ایثارگری ارتش باید به سامانه آجا به نشانی aja.ir مراجعه کرده و تمامی اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرد.

سوال علامتمدارک لازم جهت پیگیری کارت ایثارگری چیست؟

برای دریافت کارت ایثارگری نیاز به مدارکی اعم از: مدارک شناسایی تمام اعضای خانواده، کارت پایان خدمت و… می باشد. در متن مقاله تمامی مدارک لازم جهت پیگیری شرح داده شده اند.

سوال علامتمزایای دریافت کارت ایثارگری چیست؟

کارت ایثارگری مزایای بسیاری برای رزمندگان و خانواده آنان به همراه دارد. از جمله این مزایا می توان به تاثیر این کارت در سهمیه کنکور سراسری و همچنین تاثیر مثبت آن در آزمون های استخدامی اشاره کرد.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژهبا تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 41 نظر:
 1. سلام. من حدود یکسال است که مدارک کارت ملی ایثار در تهران تحویل دادم و استعلام هم گرفتم کارت ملی هوشمند من از کجا بدستم می‌رسد گفتن بعد چندماه پیامک می‌دیم ولی پیامکی هم به من ارسال نشده لطفا چکار کنم
  کد ملی من 3253634523هستش بنام سید اصغر حسینی
  ممنون از لطف شما

  1. سلام جزایری هستم.از دفاتر ارگان خدمتی خود پیگیری کنید.برای استعلام کد ملی شما با مشاورین آویژه تماس بگیرید.

 2. سلام من در سال ۶۳ اعزام شدم ب خدمت سربازی یگان خدمتی ژاندارمری ناحیه آذربایجان غرب بعد هم شهر سردشت وتا الان هم موفق ب دریافت کارت ایثار نشدم تهران کجا مراجعه کنم؟ممنونم

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم با ارائه مدارک کامل احراز هویت و همچنین مدارک مربوط به خدمت خود را به سازمان نیرو انتظامی استان مراجعه کنید

 3. یکسال است اقدام کردم هربار هم پیگیر شدم مثل توپ فوتبال پاس میدن این بود تکریم از کسانی که ازجان گذشتن .فقط خدا بداد برسد

 4. باسلام پدره بنده برج یازده پارسال برای کارت ایثار اقدام کرده بود هنوز که هنوزه کارتش نیومده .من سوال دارم پدرم بازنشسته شده و حقوق دریافت میکند و مادرم از پدرم جداشده آیا ممکنه حقوق ایثارگری به مادرم تعلق بگیره؟

 5. با سلام و احترام یکساله من درخواست کارت ایثارگری داده ام اما خبری نیست منتظر این نیستم چیزی بگیرم فقت میخوام کارت ایثار داشتباشم دورود بر شهدای ایران زمین🍄⛳️۱۴۰۲/۷/۱۶

 6. سلام.بنده از سال ۶۴ تا ۶۷.۴در جمعه های غرب کشور با شرایط خیلی سخت جنک خدمت کردم الانم مستاجر هستم دوسال پیش یک شرکت کار می‌کردم به خاطر شرایط بازار اخراج شدم به خاطر شرایط سنی هیچ جا کاربه من نمیدن دهک بندی کردن دهک ۵شدم من چیزی ندارم به سختی باقرض زندگیم را میچرخوانم… اگر واقعآ به رزمندگان ایثارگر ناجا کمک میخواد بشه که خدا را شکر.

 7. با دورود سلام وقت بخیر من بااینکه تک پسر خانواده بودم کفیل می شودم باز هم به منطقه رفتم 756روز در منطقه جنگی بودم الان داری دوفرزندن هستم فرزند اول پسر ادواج کرد هیچ کاری نتوانستم برای او انجام بدهم ولی الان دخترم نتوانستم برای پیشرفت او دانشگاه قبول شد نتوانستم کاری بکنم زندگی به سختی می گذرد یک فکری به حال ما بکنید هنوز دیر نیست ومسجر هستم

 8. من هم جانبازم وهم مدت ۲سال سابقه منطقه جنگی دارم از ده ماه پیش جهت دریافت کارت ایثارگری ناجا اقدام کرده ام ولی تا کنون کارت رو دریافت نکرده ام

 9. سلام
  رزمنده ای با 21 ماه منطقه که و پرونده سازی برای کارت ایثار هوشمند انجام شده منتظر کارت هستم از شهریور ماه 1401 امروز که 1 شهریور ماه است خبری از کارت نیست،….. قبل از این الکترونیک شدن پروندهها از رزمنده بودن من خبری نبود و از سال 62 بدون یک مورد مزایا…. منتظر کارت هستم فعلا که یک سال منتظر پست هستم تقاضای رسیدگی ممنون، ممنونم،

  1. سلام بنده دراستان سیستان و بلوچستاندر سال‌۱۳۶۲/۰۱/۲۰ تاتاری ۱۳۶۴/۰۱/۲۰ خدمت کردم هرجا که میرم می گن کارت صادر نمی شه چه فرقی با بقیه ارگان ها باید کجا وآنچه طریقی پیگیری کنم

   1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم در صورت حذف این منطقه دیگر کارت ایثار ملی صادر نمیگردد

 10. سلام کار پرونده سازی ایثارگران ناجا ژاندارمری اسکن همه انجام دادم برای صادر شدن کارت ایثار هوشمند در شهریور 1401 قرار بود بعد شش ما از طریق پست ارسال بشه تا امروز اول شهریور ماه 1402 خبری نشد 21ماه منطقهدارم تقاضای رسیدگی،
  در ضمن خدایی بعد از این همه سال تازه اعلام شد شما رزمنده هستید هیچ گونه برگه مبنی بر رزمنده بودن نبود تا الکترونیک شد نداشتم…. با تشکر

 11. سلام خسته نباشید من دارای یک سال ویکماه سابقه خدمت در منطقه عملیاتی پیرانشهر ومهاباد هستم برای کارت ایثار اقدام کرده ام مدارک را به نیروی انتظامی قوچان تحویل داده ام تاییدیه اش آمده اما الان حدود پنج شش ماه است که از کارت ایثار خبری نیست پس قراره کی کارت چاپ بشه مگر چاپ یک کارت چقدر وقت میبرد لطفاً پیگیری کنید ممنونم

 12. سال ۱۳۶۵ تا۱۳۶۷ درمنطقه جنکی جنوب خدمت کردم

 13. واقعا من اصلا ازمشاوره به هیچوجه استفاده نمی کنم هزینه من برای 20 دقیقه که خودشان وقتم راتلف کردن 480 تومان خسارت دیدم بهوفیش تلفن ثابت من اضافه شد وبه هیچ جایی هم نرسیدم

 14. من.الاننزدیکدوسال.کارت.ایثارگری
  گرفتم.هیچ.مضایی.به.ماتعلوق.نمی
  گیرد

 15. سلام من درسال ۶۵تا۶۷ سربازسپاه بودم ۲۸ماه درجبهه خدمت کردم آیا کارت رزمندگان سپاه به من تعلق می‌گیرد ممنونم که راهنمایی کنید

  1. سلام – بله با استفاده از مداری که در اختیار دارید به سازمان امور ایثارگری مراجعه بکنید و کارت ایثار دریافت کنید.

 16. با سلام من کربلای ۱ دچار موج انفجار شدم و شنوایی دچار مشکل شده است تاکنون هیچ اقدامی و هیچ کمکی نگرفته‌ام �‌خواستم منو راهنمایی کنید � زحمت‌های شما متشکرم

 17. باسلام بنده بیست وهشت ماه ایثارگری دارم ازسال شست چهارتاشست وهفت تاییدیه ازیگان گرفتم ازنیروی انتظامی خوزستان اهوازوتاییدیه رودستی به ایثارگران تهران خیابان ژاندارمری بردم براکارت ازایثارولی متاسفانه بهم گفتن توسیستم رزمندگان واردنشده پس این تاییدیه چی بودمدارکموسال نودونه تحویل یگان دادم براکارت ایثارولی متاسفانه هنوزکارت به دستم نرسیده یگان میگن دست مانیست تهران هم میگن توسیستم ثبت نکردن هیچ کس جواب راستی نمیده

 18. اینجانب بمدت هجده ماه در جبهه کردستان خدمت کرده ام و نزدیک دوسال است از طریق نیروی انتظام استان اردبیل همراه با مدارک جهت صدور کارت ایثار اقدام کرده ام ولی متاسفانه هنوز کارتی به دستم نرسیده است. لطفا بفرمائید از چه طریقی پیگیری نمایم .باتشکرفراوان

  1. از طریق مراجعه حضوری به سازمان نیرو انتظامی استان و یا کلانتری امکان پیگیری وجود دارد

 19. بنده ازسال ۷۱تاسال ۷۲درمنطقه مریوان سربازوظیفه نیروی انتظامی بودم ایابه من کارت ایثارگری تعلق میگیرد

  1. سلام من ازتاریخ1367/6/27لغایت تا تاریخ.1369/6/28در طبسی و کردستان بانه آرمرده گردان محمد رسول‌الله نیرورزمی شهادت بودم. آیا کارت ایثارگری به من تعلق میگیرد یا نه تشکر

   1. در استان کردستان در صورتی که در مناطق بانه مریوان و سراباد خدمت داشته اند طبق طرح امام حسن به ازای هر ماه خدمت 9 روز کسری شامل میشود

  2. بنده ازسال ۷۱تاسال۷۲ درمنطقه مریوان ویکی ازپایگاه های سرسخت خدمت کردم آیاکارت ایثارگری تعلق میگیرد

   1. سلام وقتتون بخیر بعضی از مناطق که درگیری با عراق بوده تا سال 75بهشون کارت ایثارگری تعلق میگیره به شرطی که اون فرمانده پادگان که خدمت میکردین تاییدکنه که بعده قطعنامه هم درگیری با عراق داشتیم وبهش کارت ایثارگری تعلغ میگیره

 20. پیگیری کارت ایثارگریم در نیروی انتظامی ناجا حدوددوسال باکلی مدارک لازم جهت صدرکارت ایثارگری به معا‌نت نیروی انسانی ناجا دراستان درمحل سکونت استان خوزستان اهوازتحویل دادم ‌تابحال کارتم تحویل نگرفتم درضمن من جانباز25درصد دردوران جنگ تحمیلی حق علیه باطل و 8سال دفاع مقدس که از
  ناحیه گردن وگوش و ‌کتف راست مجروح شدم که تاریخ مجرحیتم 1363/9/18 بوده است

 21. من کارت ایثارم راگرفته وکارت بانک هم ۲۰۰توملن شارژ بودآیادوباره شارژمیشودتشکر

 22. من گول مدارک مربوت بہجبھہ را بہ نیروی انتزامی را دادام میکویند یگ سالو نیم زمان میبرد اخہ چرا دولت الکتونیکی این است

 23. من مدارک را کامل دادسم پرسیدم گارت کی میاید میکویند بہد از ۱۸ ماہ دیگر

 24. من مدارک گامل را برای کارت ایسار بہ شوبہای ایساکراندادام ولی میگویند بد از ۱۶ ماہ کارت بہ دستان مرسد چرا مکر میخاھند چہ کار بگوندد

 25. بنده 25 ماه سابقه جبهه در پدافند هوائی مرکز تعمیراتی تانکسازی مسجد سلیمان به عنوان داوطلب خدمت کردم ولی 7 ماه و15 روز حساب کردن ،اونم به عنوان سرباز وظیفه ،که در نهایت به هیچ دردی نمیخورد ،آیا راهی هست که پیگیری کنم ؟متشکرم

  1. سلام از طریق دفاتر ارگان مورد نظر پیگیری انجام دهید.

 26. باسلام
  چرا کارت ایثار راست نمیاره یکسال ازثبت نام وتحویل مدارک واستعلام گذشته کی میخواهید رزمندگان معسررابرایشان دفترچه بیمه صادرکنید مجروح زمان جنگ هستم باکهولت سن وناتوان ازپرداخت هزینه های درمان دارو جوان بودم خرج رابادستفروشی ومسافرکشی درمی‌آوریم ولی دوسالی هست خانه نشین شدم بدون سرمایه وبدون درآمد مانده ام تمام وسایل زندگیم را فروختم هزینه کردم بخدا ظلم است رزمندگان را بحال خود رهاکردید وهیچکس به فکرشان نیست که اگر همین جوانان سینه جلوی دشمن سپرنمیکردند الان توی مسعول پشت آن میزنبودی لطفا یاریمان کنید

  1. پیگیری کارت ایثارگری نیروی انتظامی یک سال گذشته ازتشکیل پرونده درنیروی انتظامی اهواز ولی متاسفانه خبری ازکارت نیست تورا به خدا رسیدگی کنید ممنونم

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/9/16

جمعه

1402/9/17

شنبه

1402/9/18

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید