گزینش امریه وزارت نفت و شرکت گاز چگونه است؟

امریه وزارت نفت چه شریطی دارد؟

ثبت نام امریه شرکت نفت و گاز 

امریه وزارت نفت یکی از امریه هایی میباشد که داوطلبان بسیار زیادی در بین افراد متقاضی خدمت سربازی دارد چراکه همیشه هر فعالیتی که به شرکت نفت و گاز کشور مربوط میشود برای افراد ایده آل به نظر آمده است. از این رو تقریبا اکثریت افرادی که شرایط پذیرش امریه خدمت سربازی در وزارت نفت را دارند به دنبال کسب سهمیه این وزارتخانه هستند. پیش از هر توضیح دیگری اگر بخواهیم تعریف کوتاهی از وزارت نفت داشته باشیم باید بگوییم که فعالیت های این وزارتخانه در راستای حفظ حاکمیت و رسمیت بخشیدن به ذخایر نفتی و گازی کشور میباشد.

قابل انکار نمیباشد که امریه وازت نفت امتیازات مثبت خاص خود را دارد که کلیه افراد واجد شرایط را به کسب سهمیه آن راغب کرده است اما نداشتن اطلاعات تخصصی و کافی در مورد امریه این وزارتخانه باعث میشود که فرد حتی اگر شرایط پذیرش را داشته باشد با اقدام نکردن به موقع و ناقص شانس خود را به طور کل از دست بدهد. برای جلوگیری از هرگونه مشکلی در مورد ثبت نام در امریه این وزارتخانه ابتدا باید از طریق مشاوره نظام وظیفه اطلاعات پیش نیاز را کسب کنید تا با اقدام آگاهانه و آشنایی داشتن با روند ثبت نام، شانس خود را برای کسب سهمیه وزارت نفت افزایش دهید.

رشته های مورد نیاز امریه وزارت نفت

رشته های مورد نیاز امریه وزارت نفت بطور کلی در ۱۱ رشته خلاصه می شوند که به ترتیب اولویت بدین شرح هستند:

 1. مهندسی نفت
 2. مهندسی شیمی
 3. شیمی محض و کاربردی
 4. مهندسی صنایع
 5. مهندسی برق
 6. مهندسی مکانیک
 7. مهندسی مواد
 8. مهندسی عمران
 9. مهندسی کامپیوتر
 10. زمین شناسی
 11. مهندسی ایمنی

البته دقت داشته باشید که رشته مهندسی صنایع غذایی و صنایع معدنی از زیرشاخه های مهندسی شیمی و برق قدرت از زیرشاخه های مهندسی برق از رشته های مورد نیاز امریه وزارت نفت نمی باشند. هم چنین پذیرش امریه رشته زمین شناسی فقط در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته خواهد شد.

نکته ای دیگر که در امریه وزارت نفت وجود دارد این است که پذیرش این وزارتخانه علاوه بر رشته های مورد نیاز بر اساس معدل و دانشگاه محل تحصیل نیز اولویت بندی می شوند.

امریه وزارت نفت چگونه است؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه گزینش امریه وزارت نفت و شرکت گاز چگونه است؟ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اولویت دانشگاه های محل تحصیل برای پذیرش امریه وزارت نفت بر این اساس است:

 • دانشگاه صنعت نفت و کسانی که در دانشگاه های دیگر بورسیه وزارت نفت هستند
 • دانشگاه های روزانه دولتی تیپ ۱
 • سایر دانشگاه های روزانه دولتی
 • دانشگاه های شبانه دولتی
 • دانشگاه های آزاد اسلامی

هم چنین افراد فارغ التحصیل از دانشگاه نفت یا بورسیه وزارت نفت در مقطع کارشناسی باید دارای معدل ۱۴ به بالا و در مقاطع بالاتر ۱۵  به بالا باشند.

فارغ التحصیلان دانشگاه های تیپ ۱ نیز شرایط مشابهی خواهند داشت

فارغ التحصیلان سایر دانشگاه های دولتی روزانه و کلیه دانشجویان شبانه باید در مقطع کارشناسی حداقل دارای معدل ۱۵ و مقاطع بالاتر دارای معدل ۱۶  باشند.

فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و سایر دانشگاه های غیر انتفاعی باید در هر مقطعی دارای معدل ۱۷ باشند.

لیست سازمان ها و ارگانهای امریه گیر خدمت سربازی

در لیست زیر به برخی از سازمان های امریه گیر اشاره شده است. برای آگاهی بیشتر در مورد هر سازمان بر روی لینک مربوطه در جدول لطفا کلیک کنید.

سازمان ها یا وزارتخانه امریه گیر سازمان ها یا وزارتخانه امریه گیر
امریه وزارت نیرو امریه سرباز معلم
امریه نیروهای مسلح امریه وزارت نیرو
امریه سازمان انرژی اتمی امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران
امریه وزارت دفاع امریه وزارت بهداشت
امریه شرکت های دانش بنیان امریه وزارت صنعت، معدن، تجارت
امریه سازمان تبلیغات اسلامی امریه جهاد کشاورزی
امریه وزارت راه و شهرسازی امریه سازمان ملی استاندارد
امریه قوه قضاییه امریه اداره اوقاف
امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امریه وزارت علوم و تحقیقات
امریه سربازی اداره برق اامریه سازمان بهزیستی
امریه کمیته امداد امام خمینی امریه وزارت اقتصاد و دارایی
امریه وزارت ورزش و جوانان امریه استانداری ها
امریه نهاد ریاست جمهوری امریه سربازی شهرداری ها

مزایای امریه شرکت نفت چیست؟

مزایای امریه شرکت نفت به طور کلی در موارد زیر خلاصه می شوند:

 • با گرفتن امریه شرکت نفت شرایطی برای شما فراهم می شود تا بتوانید آموخته های خود را در دانشگاه به صورت عملی به اجرا در بیاورید و به کسب تجربه بپردازید.

 • با اخذ امریه شرکت نفت به دلیل نیاز بالای این شرکت به نیروی متخصص امکان استخدام شما در این شرکت پس از پایان خدمت بسیار زیاد خواهد بود، البته عملکرد شما در دوسالی که تحت عنوان امریه شرکت نفت هستید در استخدام شما بسیار موثر است.

 • همانند تمامی سازمان هایی که سربازان امریه را پذیرش می کنند در شرکت نفت هم شما نیازی به پوشیدن لباس نظامی نخواهید داشت و از مزایای کارمند بودن بهره مند می شوید.

 • بطور کلی گرفتن امریه در هر رشته ای به منظور ۲ سال سابقه کاری در آن رشته برای شما محسوب خواهد شد.

نحوه گزینش امریه شرکت نفت چگونه است؟

گزینش امریه شرکت نفت پس از ثبت نام اولیه شما از طریق سایت این وزارتخانه و پس از ارائه مدارک به صورت حضوری انجام خواهد شد. براساس قوانین مربوط به جذب و بکارگیری افراد امریه وزارت نفت افراد پس از قبول شدن در مراحل اولیه ثبت نام امریه باید در تاریخ مقرر شده به هسته گزینش این وزارتخانه مراجعه کنند تا در صورت قبول شدن در مصاحبه حضوری به محل خدمت مورد نظر اعزام شوند و شروع به کار کنند

بدلیل متقاضیان زیاد دریافت امریه شرکت نفت و سهمیه محدود این وزارتخانه فقط افرادی که در مصاحبه حضوری نمره کافی را کسب کنند می توانند از سهمیه این وزارتخانه استفاده بکنند.

نکاتی که در صورت اقدام برای گرفتن امریه شرکت نفت باید بدانید

چند نکته در دریافت امریه شرکت نفت وجود دارد که باید به آن ها دقت کنید:

 • تنها ثبت نام اینترنتی برای اخذ امریه شرکت نفت کافی نمی باشد بلکه باید حضوری به این سازمان مراجعه کنید.
 • در صورت داشتن کسری یا استفاده از ایست خدمت درخواست دریافت امریه شما از سوی این شرکت رد خواهد شد.
 • میزان حقوق پرداختی به سربازان امریه شرکت نفت همانند سایر سربازان خواهد بود.
 • محل خدمت مشمولین تحت امریه شرکت نفت فقط در مناطق عملیاتی واقع در مناطق محروم و بد آب و هوا خواهد بود.

نظام وظیفه

امریه شرکت گاز با نفت یکی است؟

امریه شرکت گاز نیز شرایط مشابه شرکت نفت دارد و در همان رشته ها پذیرش انجام می دهد. بد نیست که بدانید شرکت گاز به ۴ قسمت شرکت ملی نفت، شرکت گاز، شرکت پخش و پالایش و شرکت صنایع پتروشیمی تقسیم می شود که شما می توانید برای ثبت نام امریه این شرکت ها به سایت شرکت گاز مراجعه کنید و پس از ثبت نام اولیه و قبولی در ان به گزینش این شرکت مراجعه کنید.

دقت داشته باشید که شرکت گاز برخلاف شرکت نفت فقط در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش دارد و شرط معدل نیز برای رشته های غیر فنی حداقل ۱۸ و رشته های فنی حداقل ۱۷ می باشد.حقوق سربازان امریه شرکت گاز نیز همانند سایر سربازان می باشد.

امریه پتروشیمی عسلویه را چگونه اخذ کنیم؟

امریه پتروشیمی عسلویه زیر نظر شرکت گاز انجام می شود و تقریبا شرایط مشابهی با آن دارد اما پذیرش امریه پتروشیمی عسلویه در رشته های بیشتری انجام می شود، رشته های امریه پتروشیمی عسلویه عبارتند از:

 1. مهندسی بالادستی نفت
 2. مهندسی شیمی
 3. زمین شناسی
 4. ایمنی صنعتی
 5. مهندسی شیمی
 6. مهندسی صنایع
 7. مهندسی برق
 8. مهندسی مکانیک
 9. مهندسی عمران
 10. مهندسی متالوژی و مواد
 11. مهندسی کامپیوتر
 12. مهندسی معدن
 13. زمین شناسی
 14. مدیریت اجرایی( فقط در مقطع کارشناسی ارشد)
 15. دریانوردی
 16. اقتصاد
 17. حسابداری
 18. شیمی محض
 19. مهندسی مواد
 20. مهندسی فناوری اطلاعات
 21. مدیریت تکنولوژی
 22. مهندسی سیستم های انرژی
 23. ژئوفیزیک
 24. اقتصاد انرژی
 25. مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

به این نکته توجه داشته باشید که پذیرش امریه پتروشیمی عسلویه فقط از دانشگاه های: تهران، صنعتی شریف، امیرکبیر، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، شیراز، تبریز، علم و صنعت ایران، تربیت مدرس و خواجه نصیر امکان پذیر خواهد بود.

شرایط امریه وزارت نفت چگونه است؟

شرایط امریه وزارت نفت به نسبت سایر ارگان های پذیرنده امریه حساسیت های خاص خود را دارد یعنی علاوه بر شرایط عمومی پذیرش امریه که در مورد کلیه ارگان ها و نهادها مشترک است. وزارت نفت یک سری شرایط خصوصی نیز برای جذب سرباز امریه لحاظ کرده است که این مسئله با توجه به حوزه فعالیت این وزارتخانه و نیاز به نیروی انسانی متخصص قابل توجیه است. از شرایط عمومی میتوان به نداشتن غیبت از خدمت، تحت پوشش کمیته امداد وبهزیستی بودن، سرپرست خانوار بودن، معافیت از رزم و. . . اشاره کرد. اما از شرایط امریه در وزارت نفت که خصوصی هستند میتوان به این مورد اشاره کرد که این وزارت، افراد را تنها با داشتن مدرک کارشناسی به بالا آن هم در رشته های مشخص و با معدل مقبول پذیرش میکند.

از دانشگاه های مورد تایید این وزارتخانه به دانشگاه های صنعت نفت، صنعتی شریف، صنعتی امیر کبیر، تربیت مدرس، شهید بهشتی و. . . اشاره کرد که حداقل معدل مورد نظر نیز ۱۵ میباشد. از رشته های مورد نظر وزارت نفت نیز میتوان به گرایش های زمین شناسی، گرایش های شیمی، گرایش های مهندسی متالوژی و مواد، گرایش های کامپیوتر، گرایش های مدیریت و. . . اشاره داشت. برای اطلاع از لیست تمامی دانشگاه های مورد تایید این وزارتخانه و همچنین اطلاع ازجزئیات گرایش های مورد نیاز وزارت نفت میتوانید از مشاوره نظام وظیفه کمک بگیرید.

چگونه امریه وزارت نفت بگیریم؟

مدارک امریه وزارت نفت شامل چه مواردی است؟

مدارک امریه وزارت نفت نیز همانند مدارک مورد نیاز کلیه ارگان های پذیرنده امریه در برخی موارد مشترک است اما با توجه به شرایط خاص پذیرش این وزارتخانه طبیعتا ممکن است مدارکی از شما خواسته شود که در لیست مدارک مورد نیاز سایر ارگان ها نباشد. به طور کل داشتن شرایط عمومی امریه باعث میشوند که شما در هر ارگان و نهادی برای کسب سهمیه امریه در اولویت باشید از این رو اگر شما یکی از شرایط عمومی (معافیت از رزم، خانواده جانباز، شهدا، ایثارگر و. . .) را داشته باشید شانس بیشتری برای کسب امریه این وزارتخانه را خواهید داشت و از طرفی باید مدرک و مستند لازم  برای اثبات شرایط عمومی خودت را در لیست مدارک امریه وزارت نفت قرار دهید.

یک قطعه عکس پرسنلی، فتوکپی کارت ملی و شناسنامه، مدارک تحصیلی لازم، برگ سبز سازمان نظام وظیفه، گواهی اثبات شرایط عمومی و. . . از جمله مدارک لازم میباشند. از آن جایی که حتی ممکن است در یک نهاد از واحدی به واحد دیگر تفاوت هایی در لیست مدارک درخواستی به چشم بخورد بهتر است پیش از هر اقدامی در راستای تهیه مدارک، از طریق مشاوره نظام وظیفه یا مراجعه حضوری به واحد مورد نظر از لیست دقیق مدارک اطلاع پیدا کنید.

حقوق امریه سربازی وزارت نفت چگونه است؟

حقوق امریه سربازی وزارت نفت و به طور کل حقوق سربازی چه به عنوان سرباز امریه چه سرباز عادی در هر ارگانی با توجه به ملاک های مختلفی تعیین میشود. مواردی مانند:

 • مجرد یا متاهل بودن
 • فرزند داشتن یا نداشتن
 • نزدیک بودن یا دور بودن از محل خدمت
 • مدرک تحصیلی
 • درجه نظامی

از مواردی هستند که هر یک بر میزان حقوق امریه سربازی وزارت نفت  یک سرباز تاثیر خواهند گذاشت. اما تاثیر هر کدام از این موارد بر میزان متفاوتی  خواهد بود برای مثال میزان افزایش حقوق سرباز به دلیل داشتن همسر با میزان افزایش حقوق به دلیل حق اولاد به یک اندازه نخواهد بود. به طور کل در هیچ ارگانی حقوق کارمند امریه و کارمند عادی برابر هم نخواهند بود و نمیتوان به حقوق سربازی به عنوان یک درامد توجه کرد.

سهمیه امریه سربازی وزارت نفت چگونه است؟

سهمیه امریه سربازی وزارت نفت به طور دقیق مشخص نیست که چه تعدادی خواهد بود و این مسئله به نیاز وزارت به نیروی انسانی بستگی دارد. با این وجود شما میتوانید از طریق مشاوره نظام وظیفه از میزان ظرفیت وزارت نفت برای جذب سرباز امریه تا حدودی مطلع شوید. با وجود اینکه نیروی مورد نیاز وزارت نفت همیشه زیاد بوده است اما چون متقاضیان زیادی دارد به سرعت ظرفیت آن تکمیل میشود و میتوان گفت که بیشترین شانس با افرادی خواهد بود که از زمان دقیق ثبت نام اطلاع داشته باشند سریعا اقدام کنند.

از طرفی اولویت سهمیه  امریه سربازی وزارت نفت با افرادی خواهد بود که یکی از شرایط عمومی ( استعدادهای برتر و نخبگان، قاریان و حافظان قرآن و. . .)  را داشته باشند با این حال امکان پذیرش برای افرادی که واجد این شرایط نباشند نیز وجود دارد و تنها در صورتی که شرایطی مانند مقایسه دو داوطلب پیش بیاید داشتن این فاکتورها میتواند شانس فرد را افزایش دهد.

سوالات متداول

آیا حقوق امریه در وزارت نفت برای تمامی سربازان یکسان است ؟

خیر یکسان نمیباشد و عوامل مختلفی (مجرد یا متاهل بودن، هزینه ایاب و ذهاب و. . .) بر میزان آن تاثیرگذار است اما به طور حقوق سربازان امریه تنها مقدار اندکی بیشتر از سربازان عادی است.

آیا تنها در صورت داشتن شرایط ذکر شده میتوان سهمیه امریه در وزارت نفت را کسب کرد؟

خیر حتی افرادی که هیچ یک از شرایط عمومی را ندارند نیز میتوانند شانس پذیرش را داشته باشند و داشتن شرایطی مانند سرپرست خانواده بودن، استعداد برتر بودن، عضو کمیته امداد یا بهزیستی بودن و. . . تنها باعث میشود که فرد در اولویت باشد.

آیا با هر مدرک تحصیلی میتوان در امریه وزارت نفت پذیرش شد؟

خیر این وزارتخانه نیروی انسانی متخصصی را از یک سری رشته خاص نیاز دارد و از طرفی باید این افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های مورد نظر و با معدل معین باشند.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه

هدف مرکز مشاوره آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره  آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره امریه سربازی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

گزینش امریه وزارت نفت و شرکت گاز چگونه است؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه گزینش امریه وزارت نفت و شرکت گاز چگونه است؟

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 24 نظر:
 1. سلام وقت بخیر
  اخذ مدرک کارشناسی ارشد تاثیری در قبول شدن در امریه در همان رشته را دارد و شانس قبولی را بالا میبرد؟
  یا با مدرک کارشناسی هم شانس قبولی در امریه بالاست. (دانشگاه صنعتی اصفهان . معدل ۱۶ کارشناسی)

  1. سلام خیر امتیازی محسوب نمی‌شود باتوجه به نیاز ارگان ویاشرکت نیرو جذب می‌کنند.

 2. سلام زمان ثبت نامی سامانه امریه سربازی وزارت نفت در اردیبهشت مشخص نشد زمان دقیقش

  1. سلام دوست عزیز
   امریه هر ارگان متفاوت است و باید از خود ارگان مربوطه قسمت منابع انسانی پیگیر باشید و یا از طریق ارگانهای خاص بصورت اینترنتی اقدام کنید.قرار گاه خاتم ،سایت بنیاد نخبگان و …

 3. سلام بنده لیسانس مهندسی مکانیک علم و صنعتم با معدل ۱۶.۵ امریه ثبت نام کردم هر چی تو سایت چک میکنم زده بررسی مدارک به نظرتون ممکنه رد شده باشم چون هنوز باهام تماس نگرفتن؟

 4. سلام.
  توی سایت وزارت نفت که شرط معدل رو برای دانشگاه های تراز اول برای کارشناسی زده ۱۵ و دانشگاه های دیگه رو زده ۱۶…شما ولی یه نمره از این معدل کمتر زدین…اشتباه از شما بوده؟

  1. سلام دوست عزیز
   تراز نمرات هر سال تغییر میکند مطالب بروز نشده است. نوع دانشگاه تاثیر دارد

  2. سلام حقوق سرباز امریه شرکت گاز توی مناطق عملیاتی الان که افزایش داشتن حدودا چقدر شده؟

 5. سلام خدا قوت.
  اگه تمام شرایط رو به جز شرط معدل داشته باشیم،ایا اجازه داریم که تو سایت ثبت نام کنیم؟منظورم این هست که سایت اجازه ثبت نام نمیده اصلا یا این که میتونیم ثبت نام کنیم ولی تو اعلام نتایج اولیه ردمون میکنن؟

 6. سلام آیا امریه های وزارت دفاع و قرارگاه خاتم الانبیا نسبت به سایر امریه ها اولویت پذیرش دارند؟؟؟

  1. سلام
   این سازمانها شرایط خاصی دارند و تنها از بین نفرات برتر دانشگاه ها و یا افراد دارای سابقه بسج و… نیرو میگیرند. با توجه به شرایط مطلوب این سازمانها، اغلب افراد تمایل دارند از این سازمانها امریه بگیرند.

 7. معدل بنده تنها۰٫۳۰ زیر شرط معدل مطرح شده است همچنین دارای سابقه ۱سال بسیج فعالی میباشم میتوانم جهت ماه دی برای امریه وزارت نفت اقدام کنم؟در ضمن ایا پالایشگاه نفت و پتروشیمی اصفهان نیز امریه پذیر هستند؟

  1. سلام
   خیر داشتن تمام شرایط مطرح شده برای اخذ امریه از این سازمان الزامی است. پذیرش سرباز امریه در هر دوره به ظرفیت ها و سهمیه جذب امریه بستگی دارد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/7/25

دوشنبه

1400/7/26

سه شنبه

1400/7/27

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید