زمان و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۰

زمان و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی

زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون اعلام نشده است!

داوطلبان گرامی به دلیل تغییراتی که در ثبت نام و انتخاب رشته در سال های اخیر به وجود آمده، می توانند از طریق سایت مرکز مشاوره آویژه از تمامی اخبار مربوط به تغییرات دانشگاه ها و مدارس با خبر شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند در اوسط مرداد ماه (که به تبعیت از سال های گذشته به احتمال قوی در اواسط مرداد ۱۵ الی ۲۵ مرداد)، با مراجعه به سامانه این مرکز و با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب ۲۰ رشته محل اقدام نمایند.


 مرکز مشاوره آویژه برگزار می کند:  انتخاب رشته حضوری توسط اساتید مجرب


داوطلبان پذیرفته شدن در مرحله اول کنکور می‌ توانند علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندی به گروه هنر و زبان های خارجی را انتخاب کرده‌ و در آزمون آن نیز شرکت کرده‌ اند، از فرصت انتخاب رشته دو یا سه گروه آزمایشی بهره‌ مند شوند.

داوطلبان در نظر داشته باشند که در صورت تمایل به انتخاب رشته در دو یا سه گروه آزمایشی (گروه آزمایشی اصلی، گروه هنر و یا گروه زبان خارجی) باید کارت اعتباری جداگانه برای هر کدام تهیه کرده و سپس اقدام به انتخاب رشته کنند.

داوطلبانی که رشته / محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی کنند، توجه داشته باشند که بخش اعظم رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل می توانید جهت ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور در مقاطع کاردانی ناپیوسته ؛ کاردانی پیوسته ؛ کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته اقدام فرمایند.

توجه فرمایید: داوطلبان ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به خریداری کارت اعتباری دوره مربوطه کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاداسلامی هفته آخر شهریور ماه اعلام خواهد شد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه زمان و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۰

دانشجویان برای مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۰، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org ،موظف به پرداخت هزینه تعیین شده توسط سنجش هستند، پس از پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی ۱۴۰۰، می توانید اقدام به انتخاب رشته محل های مورد نظر خود کنید.

نکته: در انتهای کارنامه اولیه کنکور سراسری کدی به عنوان کد دسترسی درج شده است، که می توانید از این کد استفاده کنید برای شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی.

داوطلبان می توانند بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در قسمت های خواسته شده و وارد شدن به سایت انتخاب رشته، حداکثر تا ۱۰۰ رشته محل مرتبط با گروه آزمایشی امتحانی خود را که در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۰ درج شده است را انتخاب کنند.

متقاضیانی که در گروه های تجربی، ریاضی، انسانی حتی در گروه های هنر و زبان های خارجی ثبت نام کرده و آزمون خود را پشت سر گذاشته اند، می توانند کد رشته محل های مربوط به رشته امتحانی دوم را در میان ۱۰۰ رشته محل انتخابی خود انتخاب کنند.

به یاد داشته باشید برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی ۱۴۰۰، در مرحله اول باید وارد سایت دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org شوید و مراحل پیش رو را پشت سر بگذارید.

  • چرا باید مشاور انتخاب رشته داشته باشیم؟‌ 

بعد از چند ماه مطالعه دروس، در کنکور سراسری شرکت کرده اید و رتبه ای کسب کره اید! هر رتبه ای که کسب کرده باشید، شما قطعا می توانید جهت انتخاب رشته اقدام کنید! انجام دادن انتخاب رشته به صورت اینترنتی کار سختی نیست اما انتخاب رشته توسط «یک مشاور تحصیلی مجرب» که تجربه بیش از ده هزار انتخاب رشته موفق در کارنامه خود دارد و به شما تضمین قبولی می دهد، با انتخاب رشته شما یکسان است؟ اگر کمی فکر کنیم با این کار یک سال زمان می خرید و یا در یک دانشگاه و رشته برتر و در نهایت آینده شغلی بهتری برای خود خواهید ساخت. منظور ما از مشاوره این است؛ یعنی استفاده از تجربیات یا دانش دیگران در کمترین زمان!

داوطلبانی که در خصوص انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰  نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند هم اکنون می توانند تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایر استان ها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایند. با مشاوران ما یک لیست حرفه ای و شانس قبولی ۱۰۰% تنظیم کنید. 

داوطلبان گرامی توجه فرمایید: با توجه به شروع فرآیند انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی و اشغال خطوط یا مشاوران تحصیلی در برخی مواقع، در صورت عدم برقراری ارتباط به آیدی تلگرام AvijeDanesh پیام دهید تا به محض آزاد شدن خطوط به نوبت به شما اطلاع رسانی شود، همچنین جهت رزرو جلسات انتخاب رشته حضوری می توانید در تلگرام به شماره همراه تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستان ها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵پیام دهید.

 منبع خبر : ایسنا

زمان و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1401/5/27

جمعه

1401/5/28

شنبه

1401/5/29

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید