مشاوره کنکور ارشد معماری

مشاوره کنکور ارشد معماری

یکی از حقایقی که هر کسی که به دنبال قبولی در کنکور ارشد معماری است با آن روبرو میشود این است که این آزمون یکی از دشوارترین آزمون‌ها در حوزه تحصیلات تکمیلی است. فرآیند مطالعه، تمرین و ارتقای مهارت‌های طراحی و یادگیری مفاهیم پیشرفته معماری نیازمند زمان، مهارت و تلاش فراوانی است. به نظر شما این مهارت‌ها چطوری به دست خواهد آمد؟

چطور می شود بهترین نتیجه را در کوتاه‌ترین زمان گرفت؟ همه ما می دانیم که بعضی از نکات مهم با تجربه به دست می‌آید بنابراین یک راه میان بر برای رسیدن شما به نتیجه دلخواهتان استفاده از راهنمایی های یک شخص متخصص در زمینه مشاوره کنکور ارشد معماری است.

بنابراین اگر قصد قبولی در کنکور ارشد معماری را دارید بهتر است برای پشتیبانی در این مسیر دشوار، به دنبال راهنما و منابع مناسب برای مطالعه باشید. کتب درسی، جزوات تخصصی و دوره‌های آموزشی آنلاین می‌تواند کمک مهمی برای شما باشد.

مشاوران تحصیلی و اساتید معماری می‌توانند به شما در درک بهتر مفاهیم و آشنایی با نکات کلیدی کمک کنند و در نهایت شما راه چند ساله را در مدت کوتاه‌تری طی کنید و به نتیجه مورد نظرتان برسیم.

اگر شما هم دنبال دریافت مشاوره و خدمات حرفه‌ای برای قبولی در کنکور ارشد معماری هستید همین حالا تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با شما در این مسیر هم سفر شویم.

مشاورای تحصیلی و اساتید معماری

مزایای استفاده از مشاوره های مجموعه آویژه

استفاده از مشاوره کنکور ارشد معماری می‌تواند برای بدست آوردن نتایج خوب خیلی مفید و موثر باشد.

 • راهنمایی در مسیر صحیح

راهنمای خوب در مسیر کنکور کارشناسی ارشد معماری می‌تواند به شما کمک زیادی کند تا بهترین عملکرد را در آزمون داشته باشید و به اهداف تحصیلی خودتان برسید.

یک راهنمای خوب می تواند کمکتان کند تا با ساختار آزمون ارشد معماری آشنا شوید و بدانید از چه منابع و کتاب هایی استفاده کنید که جامع‌تر بوده و مباحث بیشتری را داشته باشند.

یک مشاور خوب کنکور ارشد معماری به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین برنامه را برای مسیرتان داشته باشید و به هدف مورد نظرتان هر روز نزدیک‌تر شوید.

نقاط قوت و ضعفتان را شناسایی کنید و با کار کردن بر روی آن‌ها قدرتمندتر ادامه دهید. مشاوران مجموعه آویژه به شما کمک می‌کنند تا مسیر مطالعه و آماده‌سازی خودتان را بهینه کنید.

 • شناخت بهتر از ساختار آزمون و منابع آن

مشاوران مورکز مشاوره آویژه با دانش گسترده‌ای که از فرآیند کنکور دارند، به شما برای درک بهتر ساختار کنکور معماری و نحوه پاسخ به سوالات آن کمک خواهند کرد. این شناخت می‌تواند احتمال اشتباه‌های رایج در مسیر کنکور اشد معماری را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

مشاوران مجموعه آویژه به شما منابع درسی و تمرینات مناسب برای ارتقای توانمندی هایتان را معرفی می‌کنند. این منابع به شما کمک می‌کند تا مفاهیم را به شکل عمیق درک کنید و مهارت‌های لازم برای موفقیت در کنکور را به درستی فرا بگیرید.

 • پشتیبانی روانی

شرکت در کنکور ممکن است با چالش‌ها و استرس‌های روانی برای داوطلبان همراه باشد. مشاوران مرکز مشاوره آویژه نه تنها به شما در تقویت دانش و مهارت‌های تحصیلیتان کمک می‌کنند بلکه در مقابله با استرس و اضطراب نیز شما را پشتیبانی می‌کنند تا از این بابت نگرانی نداشته باشید.

 • برنامه‌ریزی موثر

مشاوران به شما کمک می‌کنند یک برنامه مطالعاتی کاربردی و حرفه ای داشته باشید. این برنامه‌ریزی شامل تقسیم زمان برای مطالعه و استراحت کافی می شود. ارتباط مداوم با مشاوران، شما را در جریان آخرین تغییرات و تحولات در مسیر کنکور قرار می‌دهد.

این ارتباط به شما اطمینان خاطر می دهد که به شکل اصولی درحال آماده سازی خودتان برای کنکور ارشد معماری هستید.

همانطوری که از آنچه در بالا گفتیم متوجه شده اید استفاده از خدمات مشاوره کنکور ارشد معماری از مجموعه آویژه می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف تحصیلی تان کمک زیادی کند و مسیری مطمئن برای ورود به دوره کارشناسی ارشد معماری برایتان فراهم کند.

هر کسی که به مسیر کنکور ارشد معماری پا گذاشته است، تجربیات متفاوتی دارد. گفتگو و استفاده از تجربیات افرادی که قبلاً این مسیر را طی کرده‌اند و بهره مند شدن از تجاربشان می‌تواند به شما انگیزه و امکان یادگیری تکنیک‌های کاربردی را برای هموارتر شدن مسیر شما بدهد.

شرایط و مدارک لازم برای کنکور کارشناسی ارشد معماری

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

 • مدارک شناسایی شامل شناسنامه و كارت ملي
 • خریداری کارت اعتباری و دریافت شماره سريال
 • فايل عكس اسكن شده
 • کد وضعيت نظام وظيفه (متقاضيان مرد)
 • كد و نام مجموعه امتحاني مورد نظر
 • اطلاعات محل تحصیل در مقطع کارشناسی شامل كد رشته تحصيلي در مقطع كارشناسي، تاريخ ورود به دانشگاه در مقطع كارشناسي، تاريخ دريافت مدرك، كد محل تحصيل و معدل
 • كد پيگيري 12 رقمي مربوط به سهميه ايثارگران و رزمندگان ( در صورت وجود)
 • كد 13 رقمي مربوط به متقاضيان غيرايراني
 • اطلاعات محل سکونت شامل كد پستي محل سكونت و كد شهرستان براي تعيين حوزه امتحاني

شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام در کنکور ارشد معماری

متقاضيان لازم است داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل بوده و از لحاظ مقررات وظيفه عمومي منعي نداشته باشند.

شرايط عمومي که داوطلبان ملزم بهرعایت آن هستند

 • عدم وجود هرگونه دشمنی نسبت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران. در صورتي كه متقاضي سابقه دشمنی با نظام جمهوري اسلامي را داشته باشد، لازم است تا قبل از شروع فرایند تغيير نظر او احراز شود.
 • اعتقاد به اسلام يا يكي از اديان مطرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
 • داوطلب موظف است تا در طول دوران تحصیل خود از ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلي و تحصيلي خودداری کند.
 • انجام دادن واجبات و پرهيز كردن از انجام کلیه محرمات.
 • داوطلبان مجاز به عضویت در هیچ یک از فرقه‌ های فراماسونري و اعقاب آنها نمی باشند.
 • عدم احراز فساد اخلاقي.

دروس امتحانی و ضرایب آن در گرایش های مختلف کنکور معماری

شرايط اختصاصي

 • متقاضیان پذيرفته شده در دوره روزانه با توجه به تعهدات آموزش رايگان بايد برابر طول مدت تحصيل مقطع كارشناسي ارشد، در موقع ثبت نام تعهد بسپارند تا در محلي كه دولت در صورت نياز تعيين مي كند مشغول به خدمت شوند.
 • دارا بودن مدرك كارشناسي يا كارشناسي ارشد و يا اشتغال به تحصيل در سال آخر مقطع كارشناسي (با فارغ التحصيلي حداكثر تا تاريخ 31 شهریور ماه سال 1403) مدرک داوطلب باید مورد تأييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي يا وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي باشد.
 • فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي معتبر خارجي بعد از معادل سازی مدارک، اجازه خواهند داشت كه در اين آزمون ثبت نام و شركت كنند.
 • بديهي است در صورت پذيرفته شدن، چنانچه حداقل 80 درصد نمره حد نصاب گزينش آزاد در مجموعه امتحاني و در سهميه آزاد را كسب كنند، عنوان معادل از مدرك تحصيلي آنان حذف و مجاز به ادامه تحصيل خواهند بود.
 • در ضمن در صورت قبولي در رشته هايي كه پذيرش آنان از نيم سال دوم سال تحصيلي 1403-1404 آغاز مي شود به شرط دريافت مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد يا دكتري عمومي تا تاريخ ،1403/11/30 ثبت نام و ادامه تحصيل بلامانع است.
 • دانشجويانی که مشغول به تحصیل در سال آخر هستند و دانش آموختگان مقطع كارشناسي پيوسته يا ناپيوسته كه از تاريخ 1386/6/31 به بعد فارغ التحصيل شده اند، ملزم به کسب حداقل معدل 12 برای مجاز بودن جهت شرکت در آزمون هستند.

پونزمراحل ثبت نام کنکور ارشد معماری:

 • قبل از شروع ثبت نام شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی را به درستی مطالعه کنید.
 • فرم انتهای دفترچه را پر نمایید.
 • مدارک مورد نیاز( صفحات اول و دوم شناسنامه و در صورت وجود توضیحات صفحه توضیحات، مدارک دوره کارشناسی، یک قطعه عکس3*4 با اندازه مشخص) را اسکن کنید.
 • برای شروع ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد باید وارد سایت سنجش و برای آزاد وارد سایت آزمون شوید.
 • اقدام به خریداری کارت اعتباری آزمون کنید.
 • فرم اینترنتی را پر کنید و برای اطمینان از صحت اطلاعات یکبار آن را از ابتدا تا انتها چک نماید.
 • فرم را تایید کرده و کد رهگیری 12 رقمی که در مرحله بعد نمایان می شود ذخیره کنید و تا زمان انتشار نتایج آن را نزد خود نگه دارید.

دروس امتحانی و ضرایب آن در گرایش های مختلف کنکور معماری

با توجه به اینکه شما تمایل دارید در کدام گرایش قبولی را بدست آورید مهم است که از ضرایب دروس امتحانی اطلاع کافی داشته باشید تا زمانتان را به شکل صحیح مدیریت کنید و نتایج مطلوب را بدست آورید.

رشتهگرایش / دروسزباندروس فنی ساختمان (تنظيم شرايط محيطی، ايستايی، شناخت مواد، عناصر و جزئيات، تأسيسات)دروس تاريخ و مبانی نظری (تاريخ معماری جهان، معماری معاصر، معماری اسلامی، مبانی نظری معماری)درک عمومی معماریدرک عمومی معماری منظرتاريخ شهر در ايرانمبانی بازسازی پس از سانحه (گونه شناسی و طراحی اسكان موقت و دائم، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح، مديريت و برنامه ريزی بازسازی و مديريت بحران)پروژه عملی طراحی (اسكيس معماری)پروژه تشریحی مطالعات معماری ایرانپروژه عملی طراحی( اسکیس معماری داخلی)
مهندسی معماری_2323100500
معماری آموزشی و فرهنگی
فضاهای درمانی و بهداشتی
مسكن
پايداری
مهندسی فناوری
مدیریت آموزشگاهی ویژه هنرستان ها( ویژه فرهنگیان)_
اسلامی معماری مهندسی_2222100500
مطالعات معماری ايران_2143020005
بازسازی پس از سانحه_3311002200
معماری داخلی_2323000000
آموزش مهندسی_2323100500

 

منابع کنکور ارشد معماری

منابع کنکور ارشد یکی از فاکتورهایی است که برای موفقیت تاثیر چشمگیری دارد. بنابراین باید در انتخاب منبع مناسب برای مطالعه نهایت دقت را داشته باشید. منابع صحیح با جلوگیری از اتلاف زمان به شما برای رسیدن به نتایج مورد نظر کمک شایان توجهی می کند.

دروسمنابع
زبان504 واژه ضروری
کتاب کاربردی گرامری انگلیسی. مولف: شهاب اناری و همکاران
فرهنگ مصور معماری. مولف: دی کینگ چینگ
انگلیسی معماری. مولف: حسن رستگارپور
تنظیم شرایط محیطیمبانی فیزیک ساختمان، نور و روشنایی. مولف: زهرا قیابکلو
مبانی فیزیک ساختمان، آکوستیک. مولف: زهرا قیابکلو
بررسی اقلیمی ابنیه سنتی ایران. مولف: وحید قبادیان
تنظیم شرایط محیطی. مولف: زهرا قیابکلو
راهنمای طراحی اقلیمی. مولف:مرتضی کسمایی
ایستاییدرک رفتار سازه ها. مولف:محمود گلابچی
سازه در معماری. مولف: سالوادوری با ترجمه: محمود گلابچی
ایستایی و فن ساختمان. مولف: مجتبی فاطمی
ایستایی. مولف:تالیف مهدی جوادی نژاد و محمود کدخدایی
سازه ها و پوسته های ورق تا شده برای معماران. مولف:کتایون تقی زاده و محمود گلابچی
شناخت موادمصالح ساختمانی. مولف: محسن مبینی زاد
مصالح و مواد ساختمانی. مولف: نیلز کامربا ترجمه: نشر برگا
ساختمان های بتنی برای دانشجویان معماری و مهندسی عمران. مولف: محمود گلابچی
مصالح ساختمانی. مولف:احمد حامی
مصالح شناسی. مولف:محمد کزازی
عناصر و جزئیاتعناصر و اجزاء. مولف: سیاوش کباری
عناصر جزئیات ساختمانی. مولف: علی مختاریان
فناوری های نوین ساختمانی. مولف: محمود گلابچی و حامد مظاهریان
جزئیات ارتقاء دهنده معماری. مولف: احسان سروش نیا و محمود گلابچی
تاسیساتتاسیسات برقی برای دانشجویان معماری. مولف: محمدرضا سلطان دوست
تاسیسات مکانیکی برای دانشجویان معماری. مولف: محمدرضا سلطاندوست
تاسیسات مکانیکی. مولف: سعید سعیدی پور
تاسیسات مکانیکی ساختمان. مولف: امیررضا روحی زاده
تاریخ معماری جهانتاریخ معماری جهان. مولف: فرانسیس دی.کی.چینگ، ویکرامادیتیا پراکاش و مارک ام یارزومبک با ترجمه: محمدرضا افضلی
سیراندیشه های معماری، تاریخ معماری جهان، تاریخ معماری معاصر و مبانی نظری معماری. مولف: محمدجواد مهدی نژاد
آشنایی با معماری جهان. مولف: ابراهیم زارعی
تاریخ معماری جهان. مولف: سعید سعیدی پور
تاریخ هنر و معماری ایران و جهان از آغاز هنر تا هنر معاصر. مولف: منوچهر مزینی
معماری معاصرفضا، زمان، معماری. مولف: زیگفرید گیدیون با ترجمه: منوچهر مزینی
زمان و معماری. مولف: منوچهر مزینی
معماری معاصر ایران در تکاپوی بین سنت و مدرنیته. مولف: امیر بانی مسعود
مبانی و مفاهیم معماری معاصر غرب. مولف: وحید قبادیانمعماری و شهرسازی در قرن بیستم. مولف: ویتوریو مانیاگولامپونیانی با ترجمه: لادن اعتضادی
معماری اسلامیمعماری اسلامی. مولف هیلن براند با ترجمه: باقر آیت الله زاده شیرازی
معماری و شهرسازی اسلامی. مولف: محمد نقی زاده
درآمدی بر هویت اسلامی در معماری اسلامی. مولف: علی محمد رنجبر کرمانی،عبدالحمید نقره کار و مهدی حمزه نژاد
سیر تحول معماری ایران دوره اسلامی از آغاز اسلام تا دوره تیموری. مولف: غلامرضا نعیما
آشنایی با معماری اسلامی ایران. مولف: محمدکریم پیرنیا
مبانی نظری معماریمبانی نظری معماری. مولف: عبدالحمید نقره کار
سیری در مبانی نظری معماری. مولف: غلامحسین معماریان
درک عمومی معماریمبانی نظری معماری. مولف: جلیلیان
طراحان چگونه می اندیشند. مولف: برایان لاوسون با ترجمه: حمید ندیمی
مسجد چهار ایوانی، باغ ایرانی حکمت کهن، منظر جدیدی. مولف: فریال جواهریان
معماری ایرانی. مولف: غلامحسین معماریان و علی محمد رنجبر کرمانی
معماری ایران در دوران اسلامی. مولف:محمد یوسف کیانی
درک عمومی معماری منظرطراحی باغ و احداث فضای سبز. مولف: غزاله روحانی
باغ های ایران. مولف: غلامرضا نعیما
پارادایم های پردیس. مولف: آزاده شاهچراغی
معماری و طبیعت در گذر زمان. مولف: بهبهانی
باغ های ایرانی و کوشک های آن. مولف:دونالد ویلبر
تاریخ شهر در ایرانکتاب شار تا شهر. مولف: سید محسن حبیبی
مبانی بازسازی پس از سانحهمعماری و برنامه ریزی بازسازی. مولف: یاسمین آیسان و یان دیویس با ترجمه: علیرضا فلاحی
معماری سکونتگاه های موقت پس از سوانح. مولف: علیرضا فلاحی
پروژه عملی طراحی (اسكیس معماری)
پروژه تشریحی مطالعات فرهنگ و معماری ایران
پروژه عملی طراحی (اسكیس معماری داخلی)

انتخاب رشته ارشد معماری 1403

یکی از مراحل مهم بعد از مشخص شدن نتایج اولیه کنکور انتخاب رشته است. انتخاب رشته صحیح و حرفه ای شانس شما را برای موفقیت و ورود به دانشگاه و رشته مورد نظرتان به شدت افزایش می دهد.

انتخاب رشته برای ارشد نیازمند اطلاع از موارد مختلفی نظیر توانایی تحلیل اطلاعات دقیق کارنامه، اطلاع از رشته ها و رتبه های قبولی و ظرفیت در هر دانشگاه، اطلاع از بازار کار هر گرایش و توانایی ایجاد بیشترین انطباق بین بازار کار و علاقه مندی های داوطلبان و بسیاری موارد دیگر که در مجموعه بهترین انتخاب را برای داوطلبان به همراه خواهد داشت.

ظرفیت دانشگاه ها هر سال ممکن است تغییراتی داشته باشد، مشاوران حرفه ای با اطلاع از تمامی تغییرات و اطلاعات به روز برای مشاوره و راهنمایی داوطلبان اقدام خواهند کرد.

مرکز مشاوره اویژه یکی از بهترین مراکز ارائه کننده خدمات مشاوره برای تمامی مقاطع تحصیلی انتخابی مطمئن برای دریافت خدمات مشاوره است.

مشاوران متخصص و حرفه ای ما اماده هستند تا با در نظر گرفتن تمامی موارد در کنار علاقه مندی ها و توانایی های شما که از طریق انجام استعدادیابی دقیق مشخص شده است به شما کنند تا بهترین نتیجه را بدست اورید.

همچنین استفاده از یک مرکز مشاوره تخصصی خیال شما را از بابت تاریخ دقیق انتخاب رشته راحت خواهد کرد.

رتبه ها و رشته های قبولی در آزمون ارشد معماری سال 1402

در آزمون 1402 رتبه های مختلفی در دانشگاه های سر تا سر کشور پذیرفته شده اند. برخی از رتبه ها، گرایش ها و دانشگاه هایی که داوطلبان در آن پذیرفته شده اند آورده شده است. بهترین انتخاب در زمینه انتخاب رشته با کمک مشاوران خبره محقق خواهد شد. بهتر است برای دریافت بهترین خدمات مشاوره با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید. ما برای کسب بهترین نتیجه همراه شما خواهیم بود.

رتبهدانشگاه قبولی
6ارشد مهندسی معماری – دانشگاه تهران – روزانه
19ارشد معماری داخلی – دانشگاه تهران – روزانه
41مهندسی معماری – دانشگاه تربیت مدرس – روزانه
68ارشد مهندسی معماری – دانشگاه هنر- تهران – روزانه
76ارشد معماری – مطالعات معماری ایران – دانشگاه تهران – روزانه
125مهندسی معماری – دانشگاه فردوسی مشهد – روزانه
188مهندسی معماری – فناوری – دانشگاه علم و صنعت ایران – تهران – روزانه
208ارشد مهندسی معماری – دانشگاه شیراز – روزانه
265ارشد معماری فناوری – دانشگاه علم و صنعت ایران – تهران – نوبت دوم
354ارشد مهندسی معماری – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) – قزوین – نوبت دوم
586مهندسی معماری – دانشگاه شهید باهنر – کرمان – روزانه
600ارشد مهندسی معماری – دانشگاه شهید چمران – اهواز – روزانه
615ارشد معماری اسلامی – دانشگاه هنر اسلامی تبریز – روزانه
839مهندسی معماری – دانشگاه صنعتی شاهرود – روزانه
890مهندسی معماری – دانشگاه گیلان – رشت – نوبت دوم
1221ارشد مهندسی معماری – دانشگاه گلستان – گرگان – نوبت دوم
3779ارشد مهندسی معماری – دانشگاه غیرانتفاعی صنعتی سجاد – مشهد – غیرانتفاعی
6736ارشد مهندسی معماری – موسسه غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی – خوزستان – غیرانتفاعی
7741ارشد مهندسی معماری – موسسه غیرانتفاعی خزر – محمودآباد – غیرانتفاعی
9764ارشد معماری اسلامی – موسسه غیرانتفاعی رسام ـ کرج – غیرانتفاعی
10075ارشد معماری – مطالعات معماری ایران – موسسه غیرانتفاعی امام جواد(ع) – یزد – غیرانتفاعی
10426مهندسی معماری – موسسه غیرانتفاعی باختر – ایلام – غیرانتفاعی
10511مهندسی معماری – موسسه غیر انتفاعی سبلان – اردبیل – غیرانتفاعی

در پایان

باید بدانید که مسیر کنکور ارشد معماری نیازمند تلاش زیادی است و اگر از منابع حرفه ای، آزمون آماده سازی مناسب در کنار یک نقشه و راهنمای خوب استفاده کنید هیچ چیز نمی‌تواند مانع پیشرفت شما شود و قطعا به اهدافتان خواهید رسید.

رسیدن شما به نتایج مورد نظرتان برای ما خیلی مهم است. برای همین تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین کمک برایتان در این مسیر پر چالش باشیم.

ما در مجموعه آویژه علاوه بر رشته‌های هنر و معماری در زمینه‌های دیگری از جمله مشاوره کنکور ارشد روانشناسی، مدیریت، برق، کنکور فنی و حرفه ای و خیلی گرایش ها و رشته های دیگر همراه شما هستیم. فقط کافی است با ما از هر کجای ایران که هستید تماس بگیرید.

سوالات متداول کنکور کارشناسی ارشد معماری

سوال علامتبهتره که تاکید زیادی بر روی مهارت طراحی قرار بدیم یا اطلاعات تئوریک مهمتره؟

هر دو بخش اطلاعات تئوریک و مهارت طراحی در کنکور ارشد معماری اهمیت دارن. باید تلاش کنید تازه‌ترین اطلاعات نظری را درک کنید و همچنین مهارت‌های خودتون رو در طراحی ارتقا بدید.

سوال علامتچگونه می‌توانم بهترین برنامه مطالعه را برای کنکور تدوین کنم؟

برنامه مطالعه شما باید شامل تقویت نقاط ضعف، حل سوالات گذشته، و مطالعه منابع معتبر باشه و در کنار اون زمان کافی برای تمرین و بهبود مهارت طراحی نیزمدنظر قرار بگیره. مشاورین ما در مجموعه آویژه با رعایت تمام نکات مهم و کاربردی بهترین برنامه مطالعاتی رو با توجه به نقاط ضعف، قوت و زمان شما براتون تدوین می‌کنن. چون مسیر رسیدن به موفقیت باید حرفه ای و مناسب با شرایط هر کس طراحی بشه.

سوال علامتآیا حضور در کلاس‌های تدریس و دوره‌های آموزشی مفید است؟

بله، حضور در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی می‌تونه به شما در درک بهتر مفاهیم، ارتقاء مهارت‌های طراحی، و دریافت بازخورد مفید از اساتید خبره تو این زمینه کمک کنه.

سوال علامتآیا حل سوالات کنکورهای گذشته و آنالیز کنکورهای آزمایشی مفید است؟

بله، حل سوالات گذشته می‌تونه به شما کمک کند تا با ساختار سوالات و نوع پاسخ‌ها آشنا بشید و عملکرد خودتون را ارزیابی کنید.

سوال علامتچطور می‌توانم با استرس کنکور مقابله کنم؟

تکنیک‌های مدیریت استرس در منار برنامه‌ریزی موثر و استفاده از مشاوره های اصولی در طی مسیر کنکور می‌تونه در مدیریت استرستون مؤثر باشه.

سوال علامتآیا مهارت در استفاده از نرم‌افزارهای معماری مفید است؟

بله، مسلط بودن به نرم‌افزارهای معماری می‌تونه در حل مسائل طراحی کمک کنه و باعث بشه که برخی از سوالات کنکور براتون ساده‌تر باشه.

سوال علامتآیا با مشاوره آنلاین هم می‌توانم به خوبی آماده شوم؟

بله، مشاوره آنلاین می‌تونه یک گزینه موثر باشه. این روش ممکنه از طریق تماس تلفنی یا به شکل آنلاین صورت بگیره و می‌تونه راه مناسبی برای افرادی با زمان محدود یا فاصله جغرافیایی باشه.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

مشاوره کنکور ارشد معماری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

یکشنبه

1403/3/27

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید