شرایط استخدام بانک پاسارگاد ۱۴۰۳ | ثبت نام آزمون استخدامی

شرایط استخدام بانک پاسارگاد ۱۴۰۳

بانک پاسارگاد به‌عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور، در بازه‌های زمانی مختلف جهت تکمیل نیروی انسانی، فراخوان دعوت‌ به همکاری را در سایت اختصاصی خود منتشر می‌کند.

عناوین شغلی امور بانکی محبوبیت بالایی در بین متقاضیان دارد؛ از این‌رو سالانه افراد بسیاری برای استخدام در آزمون بانک پاسارگاد شرکت می‌کنند.

قبولی و پذیرش متقاضیان در گرو داشتن شرایط لازم برای ورود به آزمون استخدامی است، از این‌رو شرایط استخدام بانک پاسارگاد ۱۴۰۳ | ثبت نام آزمون استخدامی، توسط مراجع ذی‌صلاح، در سایت اختصاصی بانک پاسارگاد منتشر و در دسترس افراد علاقمند به مشاغل مورد نیاز در بانک پاسارگاد قرار می‌گیرد.

برای آشنایی بیشتر متقاضیان با شرایط و مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد، در ادامه با ما همراه باشید.

زمان‌بندی استخدام بانک پاسارگاد 1403

ثبت نام و استخدام بانک پاسارگاد هر ساله و در بازه زمانی متفاوتی انجام می‌شود. متقاضیان برای اطلاع از زمان انتشار فراخوان، باید به سامانه دعوت‌ به همکاری بانک پاسارگاد به نشانی hrm.bpi.ir مراجعه کنند تا از مراحل و شرایط آزمون استخدامی آن مطلع شوند.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت نام به‌صورت اینترنتی به سایت معرفی‌شده توسط بانک، مراجعه و مراحل ثبت نام را انجام دهند. جالب است بدانید در استخدام بانک پاسارگاد، برخلاف سایر آزمون‌های استخدامی، آزمون کتبی برگزار نمی‌شود.

متقاضیان با ارائه مدارک و ارسال رزومه خود، می‌توانند شانس خود را برای ورود به بانک پاسارگاد امتحان کنند. پس‌از ارسال رزومه متقاضیان، مدارک و شرایط آن‌ها توسط مسئولین مربوطه بررسی می‌شود و در صورت تایید، برای افراد واجد شرایط، مصاحبه تخصصی تعیین خواهد شد.

در نهایت برای تعیین پذیرفته‌شدگان، امتیاز افراد در مراحل اداری ارزیابی و بر اساس آن، عناوین شغلی مرتبط با آن‌ها نیز مشخص می‌گردد. در حال حاضر فراخوان دعوت‌ به همکاری بانک پاسارگاد فعال است و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند خود را برای کسب شغل مورد نظر، محک بزنند.

دفترچه استخدام بانک پاسارگاد

دفترچه استخدام بانک پاسارگاد

به‌طور معمول در آزمون‌های استخدامی، شرایط مربوط به ثبت نام، مدارک لازم و … تحت عنوان دفترچه راهنما، در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. بانک پاسارگاد رویه متفاوتی را برای ارائه شرایط لازم متقاضیان در پیش گرفته است و شرایط لازم را با عنوان دفترچه راهنما منتشر نمی‌کند.

بلکه تمامی موارد لازم را در سایت اختصاصی خود به نشانی hrm.bpi.ir در دسترس داوطلبان و افراد علاقمند به شرکت در استخدامی قرار می‌دهد. بانک پاسارگاد عناوین شغلی و شرایط لازم را به‌تدریج و در بازه‌های زمانی مختلف، در سایت خود به‌روزرسانی می‌کند؛ متقاضیان با مراجعه به سایت پاسارگاد می‌توانند از شرایط عمومی جهت شرکت در آزمون نیز مطلع شوند.

رویه متفاوت بانک پاسارگاد تنها در ارائه دفترچه راهنما، نخواهد بود؛ این بانک برای جذب نیرو اقدام به انتشار فراخوان دعوت به‌همکاری می‌کند. متقاضیان پس‌از ارسال رزومه، بدون برگزاری آزمون و گرفتن تاییدیه از طرف بانک پاسارگاد، برای مصاحبه دعوت می‌شوند.

اگر چه رویه و قوانین جذب نیروی بانک پاسارگاد با دیگر سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی متفاوت است؛ اما گاهی بر اساس نیاز شعب خود در شهرها و استان‌های مختلف لازم می‌داند برای جذب نیرو، به برگزاری آزمون استخدامی به‌صورت کتبی، نیز بپردازد.

بانک پاسارگاد برای هر یک از عناوین شغلی، شرایط اختصاصی مربوط به آن را در نظر گرفته است. به این صورت که برای هر عنوان شغلی، رشته و گرایش مرتبط، مقطع و مدرک تحصیلی لازم، استان‌های مورد نظر جهت جذب نیرو، محدودیت سنی داوطلب، روند ثبت نام، مدارک لازم و نحوه ارسال را در سایت خود، در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

علاوه‌بر این، بانک پاسارگاد قوانین و ضوابط مشخصی را برای متقاضیان در نظر گرفته است، متقاضیان با مطالعه تمامی موارد، می‌توانند ثبت نام خود را در آزمون استخدامی انجام دهند و منتظر دعوت به مصاحبه از سوی بانک باشند.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد 1403

داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد هستند باید دارای شرایط عمومی و شرایط اختصاصی رشته شغلی انتخابی، جهت دعوت به مصاحبه و پذیرش نهایی باشند. شرایط عمومی و اختصاصی لازم، توسط بانک پاسارگاد تعیین و در دسترس افراد قرار می‌گیرد.

ضروری است که افراد تمامی توانایی‌ها و مهارت‌های لازم را برای عنوان شغلی مورد نظر داشته باشند؛ در غیر این صورت، فرصت استخدام را از دست خواهند داد. در ادامه به معرفی شرایط لازم جهت استخدام در بانک پاسارگاد می‌پردازیم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط عمومی

 • دارای سلامت کامل جسم و روان با تایید پزشکان معتمد
 • عدم سوء‌ پیشینه کیفری
 • پذیرش داوطلبان بومی و شهر مورد تقاضا
 • کارت پایان خدمت یا معافیت دائم پزشکی (ویژه آقایان)
 • گواهینامه موقت یا دانشنامه پایان تحصیلات (کلیه مقاطع تحصیلی)
 • تسلط به زبان عربی (ویژه متقاضیان شهر مشهد)
 • دارای مدرک ICDL (ویژه متقاضیان شغل مسئول دفتر)

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد

شرایط اختصاصی

بانک پاسارگاد برای استخدام متقاضیان در هر یک از عناوین شغلی مختلف، شرایط اختصاصی مجزایی را در نظر گرفته است. در واقع به بررسی کامل، توانمندی‌ها و شرایط لازم جهت استخدام نیرو مورد نیاز، می‌پردازد. برای درک بهتر به شرایط اختصاصی تعیین‌شده در عناوین شغلی مختلف امور بانکی در جدول زیر توجه کنید:

 

عنوان شغلیبانک‌داریمسئول دفترامور حقوقیانفورماتیکنگهبان
مدرک تحصیلیحداقل لیسانسحداقل لیسانسحداقل لیسانسحداقل لیسانسدیپلم، فوق دیپلم ( 2 سال سابقه کار)
محدودیت سنیمتولدین 01/01/1375 به ‌بعد (ویژه خانم‌ها)

متولدین 01/01/1373 به ‌بعد (ویژه آقایان)

متولدین 01/01/1371 به ‌بعد (ویژه خانم‌ها)

متولدین 01/01/1369 به بعد (ویژه آقایان)

متولدین 01/01/1370 به ‌بعد (ویژه خانم‌ها)

01/01/1368 به ‌بعد (ویژه آقایان)

متولدین 01/01/1365 به ‌بعد (ویژه خانم‌ها)

01/01/1363 به‌ بعد (ویژه آقایان)

متولدین 01/01/1374 به ‌بعد
رشته تحصیلی مورد پذیرشحسابداری (کلیه گرایش‌ها)، اقتصاد (کلیه گرایش‌ها)، مهندسی صنایع (کلیه گرایش‌ها)، مدیریت صنعتی، بازرگانی، دولتی، بیمه، امور بانکی، امور مالی، IT، آمار (کلیه گرایش‌ها)، ریاضی (کلیه گرایش‌ها)، حقوق (کلیه گرایش‌ها)، مهندسی کامپیوتر (گرایش سخت‌افزار و نرم‌افزار)زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، روابط عمومی، روان‌شناسی، علوم ارتباطات اجتماعی، علوم تربیتی، زبان فرانسه، زبان عربی، جامعه‌شناسی (کلیه گرایش‌ها)رشته حقوق در کلیه گرایش‌هامهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش‌ها)، مهندسی IT (کلیه گرایش‌ها)، علوم کامپیوتر (کلیه گرایش‌ها)رشته خاصی مد نظر نیست.
استان‌های مورد پذیرشسیستان‌وبلوچستان (شهر چابهار)، البرز (شهر کرج)، اصفهان (شهر اصفهان)، آذربایجان شرقی (شهر تبریز)، کرمان (شهرهای سیرجان، رفسنجان، کرمان)، خراسان رضوی (شهر مشهد)، کهگیلویه و بویراحمد (شهر یاسوج)تهران (شهر تهران)، خوزستان (شهر اهواز)، آذربایجان شرقی (تبریز)سمنان (شهر سمنان)، هرمزگان (شهر بندرعباس)، تهران (شهر تهران)، مازندران (آمل، بابل، تنکابن، ساری)، خوزستان (شهر اهواز)، قم ( شهر قم)تهران (تهران)تهران (تهران)، فارس ( شیراز)

 

مدارک لازم در ثبت نام استخدام بانک پاسارگاد

همان‌طور که گفته شد، بانک پاسارگاد برای استخدام نیروی مورد نیاز خود، آزمون کتبی برگزار نخواهد کرد. متقاضیان با تکمیل فرم اینترنتی، درج اطلاعات شخصی و تحصیلی و بارگذاری مدارک لازم، ثبت نام خود را انجام می‌دهند.

قرارگیری مدارک متقاضی در سایت بانک سرمایه، به‌منزله اتمام مرحله اول است؛ بررسی شرایط اختصاصی در رشته‌های شغلی مرتبط توسط مسئولین در مرحله بعدی انجام می‌شود و مرتبط‌ترین و مناسب‌ترین موارد برای انجام مراحل بعدی، در اولویت قرار می‌گیرند. دقت داشته باشید مدارک لازم و تکمیل فرم ثبت نام، به‌درستی انجام شود؛ در غیر این‌صورت ثبت نام بلااثر خواهد بود.

پونزمدارک لازم برای ثبت نام در استخدام بانک پاسارگاد، به این شرح است:

 • اسکن عکس پرسنلی 4*3 (واضح، تمام‌رخ، رنگی و سالم باشد، در فرمت jpg و دارای حجم کم‌تر از 400 کیلوبایت)
 • اسکن کارت ملی
 • اسکن صفحات اول و دوم شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات)
 • اسکن آخرین مدرک تحصیلی و ارسال فایل مدرک لیسانس
 • اسکن کارت پایان خدمت هوشمند (ویژه آقایان)
 • اسکن آخرین حکم کارگزینی
 • اسکن پروانه وکالت ویژه داوطلبان آزمون کارشناس حقوقی
 • اسکن مدرک ICDL ویژه داوطلبان آزمون مسئول دفتری
 • ارسال رزومه کاری به آدرسjobs@bpi.ir

نحوه ثبت نام استخدام بانک پاسارگاد

نحوه ثبت نام استخدام بانک پاسارگاد

برای ثبت نام در استخدامی بانک پاسارگاد، قبل‌از هر اقدامی باید شرایط استخدام بانک پاسارگاد ۱۴۰۳ | ثبت نام آزمون استخدامی را بررسی کنید. متقاضیان در صورت دارابودن شرایط لازم، می‌توانند به سایت بانک پاسارگاد مراجعه کنند و مراحل ثبت نام را انجام دهند؛ پس‌از انجام ثبت نام، متقاضیان در انتظار فراخوان دعوت به مصاحبه خواهند بود.

ثبت نام در فراخوان بانک پاسارگاد به‌صورت اینترنتی و الکترونیکی، با مراجعه به سایت بانک پاسارگاد به نشانی bpi.ir و ورود به سیستم الکترونیکی دعوت‌به همکاری صورت می‌گیرد. متقاضیان با ورود به این سامانه، ثبت اطلاعات لازم و بارگذاری مدارک تعیین‌شده، ثبت نام خود را انجام می‌دهند.

پونزاکنون برای آشنایی بیشتر متقاضیان، راهنمای تصویری ثبت نام را در ادامه آورده‌ایم:

گام اول: عبارت ” بانک پاسارگاد” یا “bpi.ir” را جهت ورود به سامانه جست‌وجو کنید.

گام اول

 

گام دوم: روی گزینه “دعوت به همکاری” کلیک کنید.

گام دوم

 

گام سوم: گزینه “ثبت نام مربوط به رشته شغلی مورد نظر” را انتخاب کنید.

گام سوم

 

گام چهارم: دکمه “ثبت نام” در انتهای صفحه را انتخاب کنید.

گام چهارم

 

گام پنجم و در نهایت، کد ملی و پست الکترونیکی خود را وارد کنید.

گام پنجم

 

مراحل نهایی استخدام بانک پاسارگاد 1403

پساز اعلام نتایج بانک پاسارگاد، متقاضیانی که رزومه آن‌ها در سایت bpi.ir مورد تایید صلاحیت قرار گرفته است؛ جهت حضور در جلسه مصاحبه دعوت می‌شوند. مرحله مصاحبه دارای بخش‌های مختلفی مانند مصاحبه رفتاری و شغلی، آزمون روان‌شناختی و تست هوش، گزینش عقیدتی سیاسی و .. است؛ متقاضی برای استخدام و پذیرش در بانک پاسارگاد باید در کلیه این مراحل، نمره قبولی را کسب کند. این مراحل به این شرح هستند:

 • مصاحبه رفتاری و شغلی

در این بخش، سوالات تخصصی در حوزه بانک‌داریو همین‌طور سوالات روان‌شناسی به‌دلیل اطمینان از سلامت روان متقاضی، پرسیده می‌شود. پرسش‌های روان‌شناسی به‌دلیل ارتباط مستقیم کارکنان با ارباب رجوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که نحوه برخورد افراد را نشان می‌دهد.

 • مصاحبه روان‌شناختی و تست هوش

این مرحله از آزمون به‌صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد؛ به این شکل که سوالاتی در حوزه روان‌شناسی و هوش، از متقاضیان پرسیده می‌شود که سرعت عمل و هوش روان‌شناختی متقاضی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

 • مصاحبه سیاسی عقیدتی

در این بخش اطلاعات متقاضیان در حوزه اسلام، ولایت فقیه و مباحث سیاسی مورد بررسی قرار می‌گیرد. این بخش مهم‌ترین مرحله از مصاحبه است و نقش مهمی در پذیرش متقاضیان دارد.

با آویژه تجربه‌ای بی‌نظیر از استخدام در بانک پاسارگاد داشته باشید

شرایط استخدام بانک پاسارگاد ۱۴۰۳ | ثبت نام آزمون استخدامی با جزئیات در این مطلب ذکر شده است؛ اکنون برای این‌که بتوانید شانس خود را امتحان کنید؛ باید از فراخوان دعوت‌به همکاری بانک پاسارگاد مطلع شوید.

در این استخدامی نیازی به مطالعه دروس مختلف و شرکت در آزمون پراسترس کتبی نخواهد بود و متقاضیان بر اساس توانایی‌ها و مهارت‌ها فردی در رشته تحصیلی مرتبط با عناوین شغلی مورد نیاز، سنجیده می‌شوند.

از این‌رو برای موفقیت در مراحل مصاحبه و ارائه توانمندی‌های خود، به یک همراه و همیار مطمئن نیاز دارید؛ آویژه با مشاوره و پشتیبانی تخصصی خود، حامی شما در مسیر موفقیتتان خواهد بود. اکنون زمان آن رسیده است تا برای تحقق رویای همیشگی خود، با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

سوال علامتزمان‌بندی استخدام بانک پاسارگاد چگونه است؟

ثبت نام و استخدام بانک پاسارگاد هر ساله و در بازه زمانی متفاوتی انجام می‌شود.

سوال علامتدفترچه آزمون استخدامی بانک پاسارگاد چگونه است؟

پاسارگاد هیچ‌گونه دفترچه راهنمایی برای استخدام نیروی مورد نیاز، منتشر نمی‌کند؛ بلکه تمامی موارد لازم را در سایت اختصاصی خود به نشانی hrm.bpi.ir در دسترس داوطلبان و افراد علاقمند به شرکت در استخدامی قرار می‌دهد.

سوال علامتشرایط شرکت در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد چیست؟

بانک پاسارگاد علاوه‌بر شرایط عمومی که مشمول تمامی متقاضیان می‌شود، برای استخدام متقاضیان در هر یک از عناوین شغلی مختلف، شرایط اختصاصی مجزایی را در نظر گرفته است.

سوال علامتثبت نام در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد چگونه انجام می‌شود؟

ثبت نام در فراخوان بانک پاسارگاد به‌صورت اینترنتی و الکترونیکی، با مراجعه به سایت بانک پاسارگاد به نشانی bpi.ir و ورود به سیستم الکترونیکی دعوت‌به همکاری صورت می‌گیرد.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

شرایط استخدام بانک پاسارگاد ۱۴۰۳ | ثبت نام آزمون استخدامی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/1/9

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید