دانش‌آموزان موفق چگونه درس می‌خوانند؟

دانش‌آموزان موفق چگونه درس می‌خوانند؟

در منابع رسمی و علمی، دانش‌آموز موفق معمولاً به کسی گفته می‌شود که به‌طور مداوم پیشرفت تحصیلی دارد، رفتار و حضور خوبی از خود نشان می‌دهد، فعالانه در کلاس شرکت می‌کند و تمایل به یادگیری و پیشرفت دارد.

دانش‌آموزان موفق اغلب به‌دلیل توانایی در تعیین اهداف و دستیابی به آن، توانایی تجزیه و تحلیل و حل موثر مشکلات و برقراری ارتباط خوب با معلم و همسالان مورد تحسین قرار می‌گیرند. یک دانش آموز موفق اغلب با نمرات بالا، اخلاق کاری قوی، نگرش مثبت، مسئولیت‌پذیری، انعطاف‌پذیری و توانایی مدیریت موثر زمان و مسئولیت‌های خود شناخته می‌شود.

این دانش‌آموزان به‌عنوان افرادی درنظر گرفته می‌شوند که در یادگیری خود ابتکار عمل دارند و می‌توانند با چالش‌ها و تغییرات محیط آموزشی خود سازگار شوند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دانش‌آموزان موفق طرز درس‌خواندن و موفقیت تحصیلی آن‌هاست. حقیقت این است که هیچ فرمول جادویی برای موفقیت تحصیلی وجود ندارد.

بلکه همه چیز در گرو پرورش عادات خوب مطالعه است. دانش‌آموزان برتر می‌دانند که موفقیت یک پدیده یک شبه نیست، بلکه نتیجه تلاش مداوم و سخت کوشی است. در این پست، ما به عادات مطالعه دانش‌آموزان برتر و این‌که چگونه آن‌ها توانسته‌اند قفل موفقیت را در زندگی تحصیلی خود باز کنند، خواهیم پرداخت.

زمینه‌سازی برای موفقیت

موفقیت در تحصیلات اغلب به ترکیبی از هوش، سخت‌کوشی و عادات مطالعه موثر نسبت داده می‌شود. تحقیقات در عادات مطالعه دانش‌آموزان برتر نشان می‌دهد که استراتژی‌ها و عادات خاصی وجود دارد که آن‌ها را از همسالان خود متمایز می‌کند.

مسیر رسیدن به موفقیت تحصیلی صرفاً متکی به توانایی‌های ذاتی مثل هوش یا استعداد نیست، بلکه به شدت تحت تأثیر سخت کوشی، تداوم و نظم و انضباط در رویکرد مطالعه فرد است. هدف ما کشف عادات و شیوه‌های کلیدی درس خواندن است که به عملکرد استثنایی دانش‌آموزان کمک می‌کند.

با درک این شیوه‌ها و اجرای آن، دانش‌آموزان در تمام سطوح می‌توانند تجربه یادگیری خود را افزایش دهند و برای موفقیت‌های بیشتر در مسیر تحصیلی خود تلاش کنند.

زمینه‌سازی برای موفقیت

برنامه مطالعه مداوم؛ کلید موفقیت

برای موفقیت در درس‌خواندن قبل از هر چیز باید اهداف بلند مدت قابل اجرا تعیین کنید. مراقب باشید که این اهداف باید باید واقع‌بینانه باشند و مرحله به مرحله سخت‌تر شوند. به غیر از تعیین هدف، دانش‌آموزان موفق می‌دانند که یک برنامه مطالعه ثابت کلید موفقیت آن‌هاست.

دانش‌آموز می‌تواند با طراحی یک برنامه منظم روزانه برای مطالعه و پایبندی به آن، زمان خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کند. این برنامه منظم به دانش‌آموز کمک می‌کند تا راحت‌تر به مطالعه ادامه دهد و در مسیر پیشرفت گام بردارد. یک برنامه‌‌ریزی موفق برای مطالعه باید شامل زمان‌های مطالعه، زمان‌های مربوط به مرور درس‌ها و زمان استراحت باشد.

این رویکرد به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا نظم داشته باشند و تضمین می‌کند که می‌توانند تمام مطالب لازم را به شیوه‌ای منظم و برنامه‌ریزی‌شده پوشش دهند.

فرقی نمی‌کند که دانش آموز برای مرور خلاصه درس‌های کلاس برنامه‌ریزی می‌کند یا برای کار بر روی تکالیف روزانه یا حتی مطالعه منابع کمک درسی، در هر صورت داشتن یک برنامه مطالعاتی ساختاریافته به او اجازه می‌دهد تا تلاش‌های خود را متمرکز کرده و در اهداف تحصیلی خود پیشرفت کند.

علاوه‌بر این، پشتکار در انجام این برنامه باعث ایجاد نظم و انضباط می‌شود و به پرورش عادات خوب مطالعه کمک می‌کند.

دانش‌آموزان موفق با متعهدشدن به یک روال مطالعه منظم، به خودشان کمک می‌کنند تا متمرکز و با انگیزه باقی بمانند، حتی زمانی‌که با وظایف چالش‌برانگیزی دارند یا با حواس‌پرتی مواجه می‌شوند.

این انظباط و تعهد به برنامه آن‌ها را از سایر دانش آموزان متمایز می‌کند و کمک می‌کند تا به موفقیت‌های تحصیلی دلخواه دست ‌یابند. در اصل، یک برنامه مطالعه منسجم نه‌تنها به دانش‌آموزان برتر کمک می‌کند تا زمان خود را به‌طور مؤثر مدیریت کنند، بلکه نظم و تمرکز لازم برای موفقیت تحصیلی را ایجاد می‌کند.

با اولویت‌دادن به مطالعه و حفظ یک برنامه منظم، دانش‌آموزان می‌توانند از تمام پتانسیل خود برای موفقیت استفاده کنند و به اهداف تحصیلی خود دست یابند.

مدیریت زمان موثر؛ ایجاد تعادل بین مطالعه و زندگی شخصی

تعادل بین مطالعه و زندگی شخصی یکی از اجزای کلیدی مدیریت موثر زمان برای دانش‌آموزانی است که به موفقیت فکر می‌کنند. دانش‌آموزان موفق کسانی هستند که درک می‌کنند برای موفقیت تحصیلی و در کنار آن رسیدگی به علایق و تفریح باید یک برنامه منظم زمان‌بندی‌شده داشته باشند.

در واقع همین برنامه ریزی منظم است که به دانش‌آموز کمک می‌کند همه این موارد را در کنار هم داشته باشد و علاوه‌بر موفقیت تحصیلی به علایق و تفریحات مورد علاقه‌اش هم رسیدگی کند.

یکی از استراتژی‌هایی که بسیاری از دانش‌آموزان برتر از آن استفاده می‌کنند، ایجاد یک جدول زمانی مطالعه دقیق است که زمآن‌های مشخصی را به مطالعه، شرکت در کلاس‌ها، تکمیل تکالیف و شرکت در فعالیت‌های فوق برنامه اختصاص می‌دهد.

دانش‌آموزان با تقسیم‌کردن روز به بخش‌های قابل مدیریت، می‌توانند اطمینان حاصل کنند که در اهداف تحصیلی خود پیشرفت می‌کنند و در عین‌ حال زمان برای استراحت، ورزش، تفریح و معاشرت دارند.

علاوه‌براین، افراد موفق مراقبت از خود را در اولویت قرار می‌دهند و می‌دانند که برای دوری از خستگی ذهن و بدن باید زمان‌هایی را به استراحت اختصاص دهند. گنجاندن استراحت‌های کوتاه و منظم در روال مطالعه به دانش‌آموز کمک می‌کند تمرکز و کارایی ذهن خود را حفظ کند.

در نهایت، با ایجاد تعادل بین مسئولیت‌های تحصیلی و زندگی شخصی، دانش‌آموزان می‌توانند پتانسیل خود را به حداکثر برسانند و در داخل و خارج از کلاس به موفقیت برسند.

تکنیک‌های یادگیری فعال؛ درگیرشدن با مطالب

تکنیک‌های یادگیری فعال؛ درگیرشدن با مطالب

درگیرشدن با مطالب یکی از عادات کلیدی مطالعه دانش‌آموزان موفق است. صرف خواندن مطالب به‌صورت غیر فعال برای درک واقعی و حفظ اطلاعات کافی نیست. تکنیک‌های یادگیری فعال شامل تعامل با مطالب به گونه‌ای است که باعث درک و یادگیری عمیق‌تر مطالب می‌شود. در ادامه چند تکنیک موثر برای یادگیری بهتر مطالب را خواهید دید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

خلاصه نویسی کنید

یکی از تکنیک‌های مؤثر یادگیری فعال، خلاصه‌کردن یا بازنویسی اطلاعات به زبان خودتان است. این شما را مجبور می‌کند که مطالب را پردازش و آن را به گونه‌ای بیان کنید که برای شما منطقی باشد.

سوال بپرسید

تکنیک دیگر، پرسیدن سوال در حین مطالعه است. این کار تفکر انتقادی را تشویق می‌کند و باعث می‌شود بتوانید بین مفاهیم مختلف ارتباط برقرار کنید.

با صدای بلند درس بخوانید

روش بعدی، درس‌خواندن با صدای بلند است. وقتی با صدای بلند درس می‌خوانید این امکان را دارید که هم‌زمان با خواندن یک‌بار هم همان درس را بشنوید. خواندن و شنیدن هم‌زمان موضوعات کمک می‌کند از دو قوه یادگیری کمک بگیرید و مطالب را بهتر به خاطر بسپارید. این فرآیند به پروسه یادگیری سرعت می‌بخشد.

قبل از مطالعه برنامه ریزی کنید

یک روش برای بهبود یادگیری برنامه‌ریزی است. با برنامه‌ریزی برای زمان‌های مطالعه خود، می‌توانید انواع تکنیک‌های یادگیری فعال را در روز خود بگنجانید. به‌طور مثال می‌توانید، خلاصه نویسی‌ یا فلش‌کارت‌ها را مرور کنید، از ابزار کمکی استفاده کنید و… از طرفی برنامه‌ریزی ذهن شما را منظم و تمرکز شما را روی مطالعه و یادگیری بیشتر می‌کند.

از ابزار کمکی استفاده کنید

ابزار کمک بصری مانند نقشه‌های ذهنی، عکس یا نمودارها برای نمایش اطلاعات پیچیده کمک می‌کنند مطالب قابل هضم‌تر باشند و راحت‌تر در خاطر باقی بمانند.

قبل از خواب درس بخوانید

مطالعات نشان می‌دهند که قبل ‌از خواب حافظه انسان تقویت می‌شود؛ بنابراین احتمال اینکه مطالبی که قبل از خواب می‌خوانید بهتر در ذهن باقی بمانند، زیاد است. به همین دلیل محققان توصیه می‌کنند از مطالعه قبل از خواب برای یادگیری بهتر کمک بگیرید.

آموزش دهید

آموزش مطالب به دیگران هم یک راه قدرتمند برای تقویت درک و یادگیری شماست. برای این‌که یادگیری عمیق‌تری را تجربه کنید می‌توانید از این روش کمک بگیرید.

مطالب را مرور کنید

یک تکنیک موفق یادگیری روش تکرار با فاصله است. در این روش توصیه می‌شود مطالب را به قسمت‌های کوچک تقسیم و در فواصل زمانی کوتاه مرور کنید. مرور مطالب به این روش زمان‌بر است؛ اما تاثیر بسیار خوبی در یادگیری عمیق شما دارد.

تغییر مکان دهید

تحقیقات نشان می‌دهند که وقتی مکان مطالعه همیشگی خود را تغییر می‌دهید، یادگیری شما بهتر می‌شود. بنابراین بهتر است هر از گاهی مکان همیشگی مطالعه خودتان را تغییر دهید و تنوع داشته باشید. به همین دلیل است که تغییر مکان می‌تواند کمک کند مطالب را ساده‌تر به‌خاطر بسپارید.

هر زمان خسته شدید مباحث را تغییر دهید

تمام توان ذهنی خود را صرف یک مطلب نکنید. مطالب را در برنامه مطالعه خود به صورت متنوع قرار دهید این کار علاوه‌بر این‌که از خستگی ذهنی جلوگیری می‌کند باعث می‌شود که در حل مسئله و پاسخ‌گویی به سوالات بهتر عمل کنید.

زنگ تفریح داشته باشید

مطالعات زیادی نشان می‌دهند که زنگ تفریح و استراحت و ترک‌کردن محل مطالعه به بهبود تمرکز و توان و بهره‌وری ذهن کمک می‌کند. از این تکنیک برای یادگیری بهتر مطالب استفاده کنید.

خواب کافی داشته باشید

تحقیقات زیادی نشان می‌دهند که شب بیداری و مطالعه دروس نه‌تنها یادگیری شما را افزایش نمی‌دهد که به مرور زمان تاثیرات منفی در عملکرد مغز و افزایش استرس شما خواهد داشت. بنابراین تاثیر خواب کافی را در بهبود عملکرد مغز و یادگیری دست‌کم نگیرید.

دانش‌آموزان می‌توانند با درگیرشدن فعالانه با مطالب و رعایت تکنیک‌های مختلف علمی، تجربه یادگیری خود را بهبود ببخشند و در تلاش‌های تحصیلی خود به موفقیت بیشتری دست یابند.

تعیین اهداف خاص؛ تلاش برای موفقیت

تعیین اهداف خاص؛ تلاش برای موفقیت

تعیین اهداف خاص یک عادت بسیار خوب است که دانش‌آموزان موفق اغلب از آن استفاده می‌کنند. هدف‌گذاری‌های کوتاه مدت مثلا دستیابی به موفقیت در یک امتحان یا آزمون ورودی، ذهن را متمرکز می‌کند.

دانش‌آموزان با تعیین اهداف مشخص، قابل اندازه‌گیری، قابل دستیابی، مرتبط و محدود به زمان (SMART)در واقع نقشه راهی را ایجاد می‌کنند که اقدامات آن‌ها را هدایت و انگیزه آن‌ها را در طول مسیر حفظ می‌کند. با شناسایی آنچه می‌خواهید به آن دست یابید، شروع کنید، خواه شرکت در یک امتحان خاص، تسلط بر یک موضوع چالش برانگیز یا بهبود معدل کلی باشد.

حالا این اهداف را به وظایف و نقاط عطف کوچک‌تر و قابل‌مدیریت تقسیم و پیشرفت خود را دنبال و تلاش کنید تا آخرین مرحله در مسیر رسیدن به این اهداف باقی بمانید.

علاوه‌بر این، تعیین اهداف خاص به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا زمان و تلاش خود را به‌طور موثر اولویت‌بندی کنند. با دانستن این‌که دقیقاً برای چه چیزی تلاش می‌کنید، می‌توانند منابع خود را به‌طور مؤثر به این موضوع اختصاص دهید، از حواس پرتی اجتناب کنید و حس هدف را در طول مسیر تحصیلی خود حفظ کنید.

در اصل، تعیین اهداف خاص فقط رویاپردازی بزرگ نیست، بلکه برداشتن گام‌های مشخص و کوچک برای تبدیل آن رویاها به واقعیت است. افراد موفق می‌دانند که موفقیت تصادفی نیست. این نتیجه برنامه‌ریزی دقیق و سخت کوشی و پشتکار است.

استفاده از گروه های مطالعه؛ همکاری با همسالان

مطالعه گروهی می‌تواند ابزار ارزشمندی برای موفقیت تحصیلی باشد که به دانش‌آموزان امکان می‌دهد با همسالان خود همکاری کنند و دانششان را به اشتراک بگذارند. اگر مطالعه گروهی به‌طور موثر مورد استفاده قرار گیرد، می‌تواند نتایج یادگیری را افزایش داده و به درک عمیق‌تر مطالب درسی کمک کند. یکی از مزایای کلیدی گروه‌های مطالعه، فرصت شرکت در بحث و مناظره فعال با همکلاسی‌هاست.

این می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا درک خود را از مفاهیم پیچیده افزایش دهند، شکاف‌های دانش خود را شناسایی و یادگیری را از طریق آموزش همتا به همتا تقویت کنند.

علاوه‌بر این، کار با همسالان در یک گروه مطالعه می‌تواند انگیزه و مسئولیت‌پذیری ایجاد کند، زیرا دانش‌آموزان زمانی‌که گروهی حمایتی برای مطالعه داشته باشند، احتمالاً در مسیر خود باقی می‌مانند و تکالیفشان را کامل می‌کنند.

گروه‌های مطالعه می‌توانند دیدگاه‌ها و رویکردهای متنوعی را برای حل مسئله ارائه دهند و به دانش‌آموزان در تفکر انتقادی و ایجاد راه‌حل‌های خلاقانه کمک کنند. آن‌ها با تلفیق دانش و مهارت‌های جمعی خود، می‌توانند به‌طور مؤثرتری به تکالیف دشوار برسند و از نقاط قوت یکدیگر بیاموزند.

در پایان، همکاری با همسالان در گروه‌های مطالعه می‌تواند یک استراتژی قدرتمند برای موفقیت تحصیلی باشد. دانش‌آموزان می‌توانند با شرکت در بحث‌های فعال پیرامون مطالب درسی، به‌‌اشتراک‌گذاشتن منابع جدید مطالعاتی و حمایت از یادگیری یکدیگر، مطالب درسی را بهتر درک کنند و یاد بگیرند. آن‌ها می‌توانند با این روش عادات مطالعه خود را بهبود بخشند و به اهداف تحصیلی خود دست یابند.

جست‌وجوی کمک در صورت نیاز؛ استفاده از منابع

دانش‌آموزان موفق اهمیت کمک گرفتن و استفاده از منابع موجود را برای افزایش تجربه یادگیری خود درک می‌کنند. آن‌ها تشخیص می‌دهند که نمی‌توانند در هر موضوعی به‌تنهایی برتری داشته باشند و درصورتی‌که نیاز به کمک داشته باشند از ابراز آن ترسی ندارند و راحت درخواست کمک می‌کنند.

این افراد ارزش همکاری و استفاده از منابع برای غلبه بر چالش‌ها را درک می‌کنند. آن‌ها با جست‌وجوی فعالانه کمک و استفاده از منابع مختلف، می‌توانند درک عمیق‌تری از مفاهیم پیچیده به‌دست آورند و یادگیری خود را تقویت کنند.

این دانش‌آموزان از کتاب‌های درسی کمک آموزشی، مقالات آنلاین، ویدئوها یا مجلات علمی برای تکمیل دانش و گسترش دیدگاه خود استفاده می‌کنند. علاوه‌بر این، دانش‌آموزان موفق از مربیان، مشاوران و کارشناسان برای مشاوره‌گرفتن در مورد چالش‌های تحصیلی کمک می‌گیرند.

دانش‌آموزان موفق با استفاده از منابع مختلف و درخواست کمک در صورت نیاز، تعهد خود را به پیشرفت مستمر و موفقیت تحصیلی نشان می‌دهند.

جست‌وجوی کمک در صورت نیاز؛ استفاده از منابع

پذیرش شکست؛ یادگیری از شکست‌ها

پذیرفتن شکست و یادگیری از شکست‌ها جنبه‌ای حیاتی برای دستیابی به موفقیت در هر زمینه‌ای است. دانش‌آموزان برتر می‌دانند که شکست‌ها پایان راه نیستند، بلکه فرصت‌های یادگیری ارزشمندی هستند که می‌توانند آن‌ها را به جلو هدایت کنند.

آن‌ها به‌جای این‌که از یک نمره ضعیف یا یک تکلیف چالش‌برانگیز دلسرد شوند، از این تجربیات به‌عنوان فرصتی برای تأمل، یادگیری و رشد استفاده می‌کنند. دانش‌آموزان موفق هنگامی‌که با شکست مواجه می‌شوند، وقت می‌گذارند و تجزیه و تحلیل می‌کنند که چه چیزی و چرا اشتباه شده است.

آن‌ها اشتباهات، نقاط ضعف و روش‌های بهبود را شناسایی می‌کنند. این شکل برخورد با ناکامی و شکست به آن‌ها اجازه می‌دهد تا استراتژی‌هایی را برای غلبه بر چالش‌های مشابه در آینده پیدا کنند. این افراد با پذیرش شکست و تمرکز روی دلایل آن، شکست و ناکامی‌ها را به پله‌هایی برای موفقیت تبدیل می‌کنند.

علاوه‌بر این، دانش‌آموزان موفق درک می‌کنند که شکست بخشی طبیعی از فرآیند یادگیری است و آن را گامی ضروری و اجتناب‌ناپذیر در مسیر تسلط می‌دانند. معلمان و والدین هم می‌توانند با تعریف مجدد شکست به جای تنبیه، آن‌ها را در مسیر رشد حفظ کنند و باعث بهبود استمرار و انعطاف‌پذیری دانش‌آموزان شوند. در نتیجه، پذیرش شکست و یادگیری از شکست‌ها یک عادت کلیدی مطالعه دانش‌آموزان موفق است.

نتیجه گیری؛ عادات موثر در مطالعه و مسیر موفقیت دانش‌آموزان

کمک‌گرفتن از عادات مطالعه دانش‌آموزان موفق که در این مطلب به آن‌ها پرداختیم می‌تواند مسیر موفقیت شما را واقعاً متحول کند. با کمک همین استراتژی‌های ساده، می‌توانید خودتان را برای پیشرفت و موفقیت تحصیلی و رشد شخصی آماده کنید؛ چراکه مطالعه موفق زمینه‌ساز پیشرفت و رشد تحصیلی است.

زمانی‌که نوبت به مطالعه موثر می‌رسد، ثبات و پشتکار دو عامل کلیدی موفقیت هستند. ایجاد یک برنامه منظم روزانه و پایبندی به آن به شما کمک می‌کند، وظایفتان را مدیریت کنید و از زمان مطالعه خود نهایت استفاده را ببرید.

اولویت‌بندی وظایف خود بر اساس اهمیت باعث می‌شود که شما بر آن‌چه مهم‌تر است، تمرکز کنید. از طرفی تعیین اهداف خاص و تقسیم آن‌ها به وظایف قابل مدیریت می‌تواند به شما کمک کند با انگیزه به مسیر خود ادامه دهید.

وقتی برای پیشرفت برنامه‌ریزی می‌کنید، با پشتکار این مسیر را ادامه می‌دهید و پیروزی‌های هر چند کوچک‌تان را در این مسیر جشن می‌گیرید، اعتمادبه‌نفس شما نسبت به توانایی‌هایی که دارید، بالا می‌رود. به‌ یاد داشته باشید که از نظر جسمی و روحی مراقب خود باشید.

استراحت کافی، خوب غذاخوردن و وقفه در جلسات مطالعه برای حفظ تمرکز و افزایش بهره‌وری جسمی و ذهنی شما ضروری است. تمرین تکنیک‌های خودمراقبتی و مدیریت استرس به شما کمک می‌کند در مواجهه با چالش‌ها متعادل و انعطاف‌پذیر باشید.

در پایان، با اجرای این عادات مطالعه و گنجاندن آن‌ها در برنامه روزانه خود، روی موفقیت آینده خود سرمایه‌گذاری می‌کنید. متعهد و باانگیزه باقی بمانید و به پتانسیل شگفت‌انگیزی که برای رسیدن به اهداف تحصیلی و شخصی خود دارید ایمان داشته باشید.

مسیر یادگیری و رشد را آگاهانه آغاز کنید تا ببینید که تلاش سخت شما به روشی که هرگز تصورش را نمی‌کردید، نتیجه می‌دهد. به یاد داشته باشید که موفقیت یک مقصد نیست؛ بلکه یک مسیر است و با صبر و پشتکار و عادات صحیح مطالعه می‌توانید به موفقیت‌های جدیدی در مسیر تحصیلی خود برسید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

دانش‌آموزان موفق چگونه درس می‌خوانند؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1403/3/6

دوشنبه

1403/3/7

سه شنبه

1403/3/8

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید