خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه خرید خدمت سربازی آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی اعلام شد

آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی اعلام شد

بروزرسانی شده آگوست 12, 2017 2:36 ب.ظ
0
591
خرید خدمت سربازی
آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی اعلام شد
میانگین 5 رای از تعداد 4

سردار ابراهیم کریمی جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از اتمام مرحله دوم ثبت‌نام جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی سال 96 تا پایان شهریور ماه خبر داد .

سردار ابراهیم کریمی درباره اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال جاری، اظهار کرد:‌ همانطور که می‌دانید مشمولان غایبی که تا پایان امسال حداقل هشت سال یا بیشتر از آن غیبت داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 نسبت به ثبت‌نام برای بهره‌مندی از این طرح اقدام کنند .

وی با بیان اینکه این افراد پس از پرداخت مبلغ جریمه، کارت معافیت سربازی دریافت خواهند کرد، گفت: مرحله اول اجرای این طرح نیمه خرداد ماه به پایان رسید و پرونده ثبت‌نام ‌کنندگان مورد بررسی قرار گرفت و واجدین شرایط کارت معافیت خود را دریافت کردند .

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: مرحله دوم این طرح نیز از نیمه خرداد ماه آغاز شده و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت، بنابراین آن‌دسته از مشمولان غایب که دارای شرایط هستند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 نسبت به تعیین تکلیف وضعیت سربازی خود اقدام کنند.

کریمی درباره اینکه آیا در نیمه دوم سال نیز نسبت به ثبت‌نام جریمه ریالی سربازی اقدام خواهد شد یا خیر؟ گفت:‌در حال حاضر نمی‌توان در این مورد اظهار نظر قطعی کرد و باید با توجه به میزان استقبال و … درباره آن تصمیم گیری کرد.

مشمولین دوره خدمت سربازی در صورت نیاز به مشاوره نظام وظیفه ، پرسش و پاسخ در زمینه خرید خدمت سربازی ، معافیت سربازی و… از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از خط ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : ایسنا

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در خرید خدمت سربازی

بررسی کنید

تغییرات شرایط دانشجویان انصرافی در قانون جریمه مشمولان غایب سال 97

تغییرات شرایط دانشجویان انصرافی در قانون جریمه مشمولان غایب سال 97میانگین 5 رای از تعداد 1…