خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه خرید خدمت سربازی آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی اعلام شد

آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی اعلام شد

بروزرسانی شده آگوست 12, 2017 2:36 ب.ظ
0
628
خرید خدمت سربازی
آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی اعلام شد
میانگین 5 رای از تعداد 4

سردار ابراهیم کریمی جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از اتمام مرحله دوم ثبت‌نام جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی سال 96 تا پایان شهریور ماه خبر داد .

سردار ابراهیم کریمی درباره اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال جاری، اظهار کرد:‌ همانطور که می‌دانید مشمولان غایبی که تا پایان امسال حداقل هشت سال یا بیشتر از آن غیبت داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 نسبت به ثبت‌نام برای بهره‌مندی از این طرح اقدام کنند .

وی با بیان اینکه این افراد پس از پرداخت مبلغ جریمه، کارت معافیت سربازی دریافت خواهند کرد، گفت: مرحله اول اجرای این طرح نیمه خرداد ماه به پایان رسید و پرونده ثبت‌نام ‌کنندگان مورد بررسی قرار گرفت و واجدین شرایط کارت معافیت خود را دریافت کردند .

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: مرحله دوم این طرح نیز از نیمه خرداد ماه آغاز شده و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت، بنابراین آن‌دسته از مشمولان غایب که دارای شرایط هستند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 نسبت به تعیین تکلیف وضعیت سربازی خود اقدام کنند.

کریمی درباره اینکه آیا در نیمه دوم سال نیز نسبت به ثبت‌نام جریمه ریالی سربازی اقدام خواهد شد یا خیر؟ گفت:‌در حال حاضر نمی‌توان در این مورد اظهار نظر قطعی کرد و باید با توجه به میزان استقبال و … درباره آن تصمیم گیری کرد.

مشمولین دوره خدمت سربازی در صورت نیاز به مشاوره نظام وظیفه ، پرسش و پاسخ در زمینه خرید خدمت سربازی ، معافیت سربازی و… از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از خط ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : ایسنا

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در خرید خدمت سربازی

بررسی کنید

طرح کسری خدمت سربازی ارشد و دکتری

طرح کسری خدمت سربازی ارشد و دکتریمیانگین 5 رای از تعداد 10 طرح کسری خدمت سربازی ارشد و دکت…