اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟

اخذ مجوز

اخذ مجوز مهد کودک

اخذ مجوز مهد کودک شامل چندین مرحله ی مختلف میباشد که متقاضیان میبایست تمام این مراحل را طی نمایند . با توجه به اینکه مهد کودک محلی برای رشد فکری و روانی و همچنین محلی برای ارتقا مهارت های اجتماعی کودکان میباشد قوانین و مقررات بسیارو گاه سختی برای اخذ مجوز مهد کودک تنظیم شده است تا این مهم در بهترین شرایط و تحت نظر اصلح ترین افراد به وقوع بپیوندد . بسیاری افراد با انگیزه های متفاوت ؛ اعم از ایجاد در آمد و یا علاقه شخصی به این حوزه ، اقدام به تاسیس و اخذ مجوز مهدکودک مینمایند . متقاضیان تاسیس مهد کودک  ممکن است در این مسیر با سوالاتی همچون مدرک تحصیلی مورد نیاز ، تعداد پرسنل ، سرمایه ی لازم برای تاسیس مهد کودک ، انواع مهد کودک و بسیاری سوالات دیگر مواجه شوند برای این منظور دریافت مشاوره از مشاوران ما میتواند کارساز باشد .

در ادامه ی این متن سعی میکنیم به مراحل مختلف اخذ مجوز مهد کودک و پاسخ بسیاری از سوالات مرتبط با این موضوع بپردازیم .


بیشتر بخوانید: نحوه گرفتن کارت مربیگری مهد کودک چگونه است؟


شرایط اخذ مجوز مهد کودک

شرایط اخذ مجوز مهد کودک برای موسس و مسئول فنی مهد کودک و همچنین مربیان شامل یکسری شرایط عمومی و تعدادی شرایط اختصاصی میباشد . از جمله شرایط اخذ مجوز مهد کودک که تحت عنوان شرایط عمومی بیان میشوند میتوان به مواردی همچون تابعیت جمهوری اسلامی ایران ، عدم سوء پیشینه ی کیفری ، عدم اعتیاد به مواد مخدر ، داشتن تاییدیه صلاحیت فردی ، داشتن مدرک پایان خدمت برای آقایان ، برخورداری از سلامت جسم و روان و اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی کشور اشاره کرد . از دیگر شرایط اخذ مجوز مهد کودک داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر برای موسس و مسئول فنی مهد کودک میباشد . در صورت نداشتن مدرک کارشناسی متقاصیان با مدرک کاردانی میتوانند برای اخذ مجوز روستا مهدها اقدام نمایند .

ذکر این نکته الزامی است که موسس و مسئول فنی مهدکودک علاوه بر مفاد مربوط به شرایط عمومی باید دوره های آموزشی مربوطه را نیز بگذراند . یکی از مهمترین شرایط اخذ مجوز مهد کودک این است که چنانچه موسس مهد کودک آقا باشد باید مسئول فنی که به سازمان بهزیستی معرفی میکنند ، خانم باشد . همچنین مدرک تحصیلی مسئول فنی مهد کودک باید کارشناسی یکی از رشته های زیر باشد : مدرک کارشناسی رشته ی پیش دبستانی ، روانشناسی ، علوم تربیتی ، مددکاری اجتماعی ، مشاوره و راهنمایی ، مدیریت آموزشی و آموزش ابتدایی و کودکیاری ، علوم قرآنی و الهیات . یا داشتن صد ساعت کارورزی در مهد کودک ها برای اخذ مجوز مهد کودک الزامی میباشد .


بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس مهد کودک چگونه است؟


مهد کودک

مراحل اخذ مجوز مهد کودک

مراحل اخذ مجوز مهد کودک برای کلیه ی متقاضیانی که تمایل به فعالیت در این حوزه دارند از سوی سازمان ها و نهاد های مربوطه از جمله بهزیستی مطرح میشود . اولین مرحله کسب اطلاعات درباره مهدکودک و انواع مختلف آن میباشد . متقاضیان اخذ مجوز مهد کودک  پس از آنکه نوع مهد کودک خود را تعیین نمودند هر کدام از پرسنل مثلا موسس و مسئول فنی مهد کودک باید آموزش های لازم و مرتبط با ردیف شعلی خود را کسب نمایند . و پس از گذراندن دوره ی آموزشی مدرک معتبر دریافت نمایند . از مهمترین مراحل اخذ مجوز مهد کودک دریافت موافقت نامه ی اصولی میباشد . این موافقت نامه در واقع مراحلی را پیش روی متقاضیان قرار داده که باید در طول یکسال طی شود . از جمله ی این مراحل میتوان به تهیه ی ساختمان مهد کودک ، آماده کردن پرسنل و دریافت مجوزهای لازم اشاره کرد .

نکته ی بسیار مهم این است که متقاضیان میتوانند بعد از پایان مهلت یک ساله این موافقت نامه را به مدت شش ماه و تنها برای یک بار تمدید نمایند . بعد از اخذ موافقت نامه باید به برآورد هزینه ها و تهیه ی امکانات مورد نیاز مهد کودک پرداخته شود . این امکانات شامل وسایل بازی ، لوازم آموزشی و … میباشد . آخرین مرحله از مراحل اخذ مجوز مهد کودک پس از به انجام رساندن همه ی موارد مندرج در موافقت نامه اخذ پروانه ی فعالیت میباشد . این پروانه اجازه ی فعالیت به مدت سه سال را به متقاضیان میدهد .


بیشتر بخوانید: اخذ وام برای تاسیس مهد کودک چگونه است؟


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

چگونگی اخذ مجوز مهد کودک

چگونگی اخذ مجوز مهد کودک  یکی از سوال های فراوانی است که ذهن علاقه مندان به تاسیس مهد کودک را درگیر میکند . برای این کار متقاضیان باید در زمان اعلام شده به سازمان بهزیستی استان خود مراجعه نمایند . متخصصان این حوزه طبق مراحل گفته شده درپاراگراف قبل متقاضیان را برای چگونگی اخذ مجوز مهد کودک راهنمایی میکنند . پس از دریافت پروانه های فعالیت و  موافقت نامه ی اصولی زمان آن فرا میرسد که متقاضی امکانات و لوازم لازم را بر اساس نوع مهد کودکی که در نظر داشته ، فراهم کند . ذکر این نکته الزامی است که انواع مختلف مهد کودک شامل مهد کودک قرآنی ، مهد کودک دو زبانه ، آدینه مهد ، روستا مهد و … میباشد . که هر یک از این مهد کودک ها نیازمند امکانات و تجهیزات خاص خود میباشند که موسس باید در نظر بگیرد .

در نهایت با پشت سر گذاشتن تمام این مراحل مجوز فعالیت برای متقاضی صادر میشود .باید به این نکته توجه کرد که این مجوز تنها برای زمان سه سال صادر میگردد و پس از آن متقاضی باید نسبت به تمدید مجوز اقدام شود . مرحله نهایی برای کسب در آمد  ، به دست آوردن اعتماد والدین برای سپردن فرزندانشان به مهد کودک میباشد . با توجه به اینکه بخش عمده ی شخصیت و مهارت های کودکان در این محیط شکل میگیرد لذا باید با به کارگیری بهترین متد روانشناسی ، بازیهای فکری و به طور کلی بازی ها و آموزش های استاندارد در شکوفا شدن استعداد و توانایی های کودکان کوشید . این امر به خودی خود باعث جلب اعتماد والدین و بالا رفتن رتبه ی مهد کودک میشود که در نهایت با سود دهی بیشتری برای موسس همراه خواهد بود .


بیشتر بخوانید: اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟


اخذ مجوز مهد کودک

نکات مهم اخذ مجوز مهد کودک

نکات مهم اخذ مجوز مهد کودک شامل مواردی ازجمله داشتن شرایط عمومی و اختصاصی برای مربیان ، موسس و مسئول فنی مهد کودک میباشد . هر یک از پرسنل باید مطابق با قوانین مدرک و سابقه کار مرتبط داشته باشند . یکی از نکات مهم اخذ مجوز مهد کودک شرایط سنی کارکنان میباشد که اغلب باید بین سن بیست تا شصت سال باشد . شای مهم ترین مسئله ای که هر موسس مهد کودک باید در نظر بگیرد این است که ابتدا باید به شناختی از روحیات و خصوصیات شخصی خود برسد . چرا که تاسیس مهد کودک نیز مانند هر کار دیگر سختی ها و مشکلات خود را دارد اگر فردی با علاقه به این عرصه وارد نشود در آینده دلسرد خواهد شد . بنابراین به متقاضیان توصیه میشود در ابتدا از مشقات این حرفه اطلاعات کامل داشته باشند و با علاقه و پشتکار برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند .


بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟


سوالات متداول

شرایط گرفتن مجوز مهد کودک چیست ؟

عدم سو پیشینه ، عدم اعتیاد به مواد مخدر ، اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده ی کشور از مهم ترین شرایط گرفتن مجوز مهد کودک میباشد .

صدور مجوز مهد کودک چگونه است ؟

صدور مجوز مهد کودک در چند مرحله صورت میگیرد . که شامل دریافت گواهی داشتن سابقه مرتبط ، اخذ موافقت نامه ی اصولی به مدت یکسال ، عملی کردن مفاد موافقت نامه در طول یک سال و در نهایت اخذ مجوز مهد کودک .

چگونگی تاسیس مهد کودک ؟

متقاضیان برای تاسیس مهد کودک باید با داشتن تمامی شرایط عمومی و اختصاصی نسبت به دریافت گواهی نامه موقت اقدام نمایند و با عملی کردن مفاد این گواهی نامه اقدام به تاسیس مهد کودک نمایند .

اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 120 نظر:
 1. سلام من ۲۷سالمه ومدرک لیسانس مدیریت دولتی چند بخشی دارم ودوره ای مربی مهد کودک رو از سازمان فنی وحرفه ای ب مدت۲۰۰ساعت همراه با امتحان کتبی وعملی گذروندم اما سابقه کار ندارم امکان گرفتن مجوز مهد وپیش برای من هست!؟ممنون میشم پاسخ سوالم روبدین چون میخوام برم دنبالش …

  1. سلام وقت بخیر
   شرایطی برای موسس مهد کودک لحاظ خواهد شد که برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 2. سلام با مدرک کارشناسی روانشناسی از دانشگاه غیر انتفاعی علوم و حدیث می توان برای زدن مهد کودک اقدام کرد

 3. سلام من دانشجوی معلم ترم ۳ هستم میخواستم بدونم می‌تونم بعد اتمام دانشگاه مهد غیر انتفاعی برای کودکان ۲تا۴ سال تاسیس کنم و شرایطش چه مواردی هستش؟

 4. سلام من کارشناسی رشته علوم تربیتی دارم و ۲۳سال سن میتونم مجوز مهد کودک و پیش دبستانی بگیرم؟؟ یعنی محدودیت سنی برای گرفتن مجوز نداره؟؟درضمن من سهمیه ایثارگری و جانبازی دارم از طریق پدرم.

 5. سلام من کارشناسی علوم تربیتی دارم و ۲۳سال سن میتونم مجوز مهد کودک و پیش دبستانی بگیرم یعنی محدودیت سنی برای گرفتن مجوز نداره؟درضمن من سهمیه ایثارگری و جانبازی دارم از طریق پدرم

 6. سلام من مدرک لیسانس بهداشت عمومی دارم ۲سال هم سابقه ی کار در مرکز بهداشت داشتم میتونم مهد بزنم؟

  1. سلام. برای دریافت مجوز مهد کودک باید در یکی از رشته های روانشناسی مشاوره یا علوم تربیتی مدرک دانشگاهی داشته باشید.

 7. سلام. ببخشید من مدرک روانشناسی دارم و سه سال هم هستش معلم ابتدایی هستم
  برای گرفتن تاسیس مهد کودک باید بازم دوره بگذرونم؟؟

  1. سلام خدمت شما، بله گذراندن دوره های آموزشی مطابق با دستورالعمل صادر شده که در جهاد دانشگاهی برگزار میشود الزامی است.

 8. سلام و عذض ادب.مجوزی که از سازمان بهزیستی برای تاسیس مهد داده می شود برای چه طیف سنی صادر میشه؟؟؟؟یعنی اون مهدکودک بچه های چند ساله رو‌میتونه ثبت نام کنه؟؟؟ایا مجوزی از اموزش پروش هم برای تاسیس مهد صادر میشه؟؟؟برای دوره پیش دبستانی کدوم سازمان باید مجوز بده؟؟؟

 9. سلام با مدرک کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی میشه مجوز تاسیس مهد دو زبانه را گرفت؟؟؟؟؟

 10. درود
  من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی خوندم و الانم دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی ام آیا بعد از فارق التحصیلی میتونم مهدکودک بزنم؟با توجه به غیر مرتبط بودن کارشناسیم؟

  1. سلام بله با توجه به دارابودن مدرک کارشناسی ارشد امکان تاسیس مهد کودک دارید اما باید دوره های جهاد دانشگاهی نیز گذرانده شود.

 11. درود
  من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم و دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستم آیا بعد از فارق التحصیلی میتونم مهدکودک بزنم؟با توجه به غیر مرتبط بودن کارشناسیم؟

  1. سلام بله با توجه به دارابودن مدرک کارشناسی ارشد امکان تاسیس مهد کودک دارید اما باید دوره های جهاد دانشگاهی نیز گذرانده شود.

 12. دانشجوی ترم ۴ روانشناسی در مقطع کارشناسی هستم چه شغل هایی هست که بتونم الان برم که به رشته ام مربوط باشه و به اینده ی رشتم کمک کنه ؟

  1. سلام تنها میتوانید در مراکز مشاوره به عنوان کارآموز مشغول باشید ولی به هیچ عنوان حق مشاوره یا درمان ندارید.

  1. سلام میتوانید در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید یا به عنوان کارآموز در مراکز مشاوره مشغول شوید.

 13. سلام با داشتن مدرک کارشناسی دبیری زبان و ادبیات فارسی و سابقه دو ساله آموزگاری امکان گرفت مجوز مهد برای ۴ تا ۶ سال دوزبانه وجود دارد ؟

 14. سلام. من مدرک کارشناسی ارشد شیمی دارم. میتونم برای تاسیس مهد اقدام کنم. یا باید جایی دوره ببینم و بعد اقدام کنم. لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام. برای تاسیس مهد کودک باید در یکی از رشته های روانشناسی یا مشاوره و علوم تربیتی تحصیل کرده باشید در غیر اینصورت شما تنها میتوانید مجوز تاسیس بگیرید و باید مسئول فنی خود را از افراد تحصیل کرده در رشته های ذکر شده انتخاب کنید.

 15. سلام من کاردانی حسابداری دارم و چهار سال سابقه مربی پیش دبستانی دارم آیا میتونم مجوز مهد برای روستا بگیرم
  در حال حاضرم دانشجو کارشناسی علوم تربیتی هستم

  1. سلام وقت بخیر باید مدرک خود را در مقطع کارشناسی ارشد بگیرید و سپس اقدام کنید

 16. سلام برای مدیر و موسس شدن مدرک لیسانس روانشناسی لازمه یا لیسانس علوم تربیتی؟‌.. مدرک دانشگاه آزاد بدون کنکور قبوله یا نه؟

  1. سلام. برای تاسیس مهد کودک در هر کدام از رشته های روانشناسی یا مشاوره یا علوم تربیتی تحصیل کرده باشید مورد قبول است نوع دانشگاه و نوع پذیرش تفاوتی در صدور یا عدم صدور مجوز ایجاد نمی‌کند

   1. سلام خسته نباشید
    با داشتن مدرک کارشناسی دبیری زبان و ادبیات فارسی و دو سال سابقه آموزگاری و مربی مهد امکان گرفتن مجوز برای مهد ۴ تا ۶ سال دوزبانه وجود دارد ؟

 17. سلام بنده کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرایش پیش از دبستان از دانشگاه علامه هستم و تمامی مدارک مربیگری و موسس و مدیران مهد را در حدود سیصد ساعت در دانشگاه علوم بهزیستی گذراندم .اگر کسی بخواد مهد بزنه سرمایه داشته باشه با عقد قرارداد همکاری میکنم برای گرفتن مجوز.خودم پنج سال معلم اول ابتدایی بودم

 18. سلام من مدرک کارشنلسی علوم قران و حدیث دارم میخام مربی مهد بشم باید چکار کنم؟

 19. سلام کم شنوا هستم میخام برای ناشنوایان مهد کودک بزنم و رشتم ارشد ادبیات فارسی هس ایا میتونم با رشته و مشکل شنوایی مهد برنم؟ برای مجوز باید سازمان بهزیستی برم یا آموزش و پرورش ؟ سپاس

  1. از طریق بهزیستی باید اقدام کنید و در صورت تایید بهزیستی می توانید اقدام به تاسیس مهد کودک کنید

 20. سلام وقت بخیر
  من کارشناسی روانشناسی دارم برای مجوز تاسیس مهد باید از طریق بهزیستی اقدام کنم یا آموزش و پرورش؟
  غیر از مدرک ام چیز دیگری لازم است؟ مثل دوره خاصی

  1. سلام برای کودکان زیر ۴ سال از طریق بهزیستی و ۴ تا ۶ سال از طریق آموزش و پرورش

 21. سلام من لیسانس تربیت مربی پیش دبستانی رو دارم آیا میشه هم موسس مهد وهم مسئول فنی خودم باشم ۱۰۰ساعت کارورزی رو هم گذراندم

  1. سلام. بله میتوانید هر دو سمت را عهده دار شوید البته به این مورد توجه داشته باشید که حضور مسئول فنی برای زمانی که شما بنا به دلایلی امکان حضور در مهد کودک را ندارید الزامی است و به نوعی تقسیم وظایف بین شما و یک نفر دیگر انجام میشود اما اگر محسوب فنی استخدام نکنید شرایط کاری برا شما بسیار سخت میشود.

 22. سلام با لیسانس رشته ی غیر مرتبط و ارشد رشته ی روانشناسی یا علوم تربیتی امکان تاسیس مهد کودک وجود دارد ؟

 23. با سلام.بنده با ۳۰سال سن و دانشجوی ارشد مدیریت اموزشی و کارشناس حرفه ای پیش دبستان با ۹ سال سابقه در مهدکودک و پیش دبستان.میتونم برای مجوز مهدکودک و پیش دبستان اقدام کنم؟؟؟

  1. سلام تاسیس مهدکودک شرایط متفاوت دیگری هم دارد که پیشنهاد میکنم با مشاورین ما در تماس باشید

 24. باسلام کسانی که قبلا مجوز مهدکودک ازبهزیستی داشته اند، و رشته موسس غیر مرتبط بوده آیا امسال که زیر نظر آموزش و پرورش هستند نیاز هست رشته موسس مرتبط باشد یاخیر؟

  1. با سلام
   باید از طرف خود اموزش پرورش اعلامیه صادر شود منتظر دستورالعمل جدید بمانید .

 25. سلام من ۳۰سالمه دیپلم علوم انسانی دارم
  میخاستم بدونم آیا با این مدرک می تونم مدرک مربی مهد رو بگیرم؟
  اگه می تونم چند دورهی،چند روزه رو بایدطی کنم؟

 26. سلام من لیسانس پرستاری هستم.۱۰۰ساعت کارورزی مهد دارم.میتونم هم موسس و هم مسیول فنی مهد باشم؟جنسیت موسس و مسئول فنی باید چی باش؟

  1. با سلام باید برای تاسیس مهد در رشته روانشناسی و علوم تربیتی تحصیل کرده باشید

  2. سلام من کارشناس رشته آموزش و پرورش ابتدایی هستم وسابقه کار در مهدکودک هم دارم آیا میتوانم مهدکودک باز کنم؟

  1. با سلام برای مهد باید مدرک روانشناسی یا علوم تربیتی داشته باشید .
   برای مطب در دو مقطع ارشد و دکتری باید روانشناسی درس خوانده باشید .

 27. سلام

  من لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی درسیدارم .و سه سال مربی پیش دبستانی مدارس دولتی بودم میتونم مجوز بگیرم؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   با سلام برای چه مدرکی میخواهید؟مجوز مطب خیر مجوز مهد بله

  2. سلام من لیسانس زبان انگلیسی دارم در مهد کودک یه سال کار کردم ولی بیمه ندارم سابقه تحصیلی بیمه ١٠ سال دارم

   الان مدرک تی تی سی دارم
   خیلی علاقه به بچه ها دارم و دوست دارم مهد کودک بزنم
   لطفا من راهنمایی میکنید

   1. با سلام برای زدن مهد یکی از شروط اصلی داشتن مدرک دانشگاهی روانشناسی و علوم تربیتی است.

 28. سلام لیسانس رشته علوم تربیتی با هر گرایشش میتونن مجوز بگیرن؟؟یا فقط گرایش پیش دبستانی

  1. سلام دوست عزیز
   با سلام برای چه مدرکی میخواهید؟مجوز مطب خیر مجوز مهد بله

  2. سلام
   ۲۲ سالمه و لیسانس روانشناسی از دانشگاه ازاد و مدرک زبان از اکادمی های خصوصی دارم ایا میتونم برای تاسیس مهد کودک دوزبانه اقدام کنم

 29. با سلام
  من مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی دارم اما خیلی علاقمندم ک یک مهدکودک رو مدیریت کنم. آیا امکانش هست؟ مدیرفنی استخدام کنم؟ منظورم اینه که برای مدیر مهدکودک بودن هم باید مدرک مرتبط با روانشناسی داشت یا فقط مدیرفنی مدرک مرتبط داشته باشه کافیه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. با سپاس

 30. سلام. شرایط گرفتن مجوز مهد سال۱۴۰۰ تغییر کرده یا طبق سال های گذشته انجام می شود؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   باید به تایید مسئول فنی برسد.عدم منع قانونی کار در آن مکان لازم است

  1. سلام دوست عزیز
   باید به تایید مسئول فنی برسد.عدم منع قانونی کار در آن مکان لازم است

 31. سلام ، علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی روانشناسی ، سابقه ی کار هم نیازه ؟
  برای مهد دو زبانه باید مدرک زبان داشت ؟

 32. سلام مدرک کاردانی اموزش ابتدایی دارم ومیخوام پیش دبستانی تاسیس کنم سنم ۲۱سال هست آیا میشه ؟

 33. بنده دانشجوی رشته اموزش و پرورش ابتدایی هستم میتونم برایه زدن مهدکودک اقدام کنم و هزینه تقریبی یک مهد چقدر میشه؟

 34. سلام
  من کارشناسی علوم تربیتی دارم ولی مدرک اصلیم هنوز آماده نیست؛با مدرک موقت میشه مجوز گرفت؟

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه با مدرک علوم تربیتی امکان مجور وجود ندارد

   1. سلام من لیسانس حسابداری دارم با ۱۰۰ ساعت کارورزی میتونم موسس مهد کودک باشم یا باید در رشته ای مثل پیش دبستانی تحصیل کنم؟

 35. سلام من دانشجوعلوم تربیتی هستم.یکسال مونده تالیسانس موبگیرم.ایاازالان میتونم مجوزبرامهدبگیرم یابعداخذمدرکم ممکن میشود؟

  1. سلام یعنی الان کسی ک لیسانس علوم تربیتی پیش دبستانی دبستانی داره نمیتونه برا مجوز مهد کودک اقدام کنه؟فقط باید مدرک روانشناسی داشته باشه؟

  1. سلام
   باید رشته مربوطه خوانده شودبرای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید.

     1. سلام وقتتون بخیر
      لیسانس روانشناسی دارم برای تاسیس چه مدارکی لازمه که به بهزیستی ببریم تاسیس مهد کودک مربوط به بهزیستی هست یا اموزش و پرورش؟؟
      ممنون میشم پاسخ بدید

   1. سلام من لیسانس روانشناسی دارم و ۲۴ سال سن دارم هیچ سابقه ایی ندارم لطف بفرمایید چه دوره ایی با بگذرونم و آیا با این مدرک میتونم مهدکودک بزنم؟؟؟

     1. سلام با مدرک کارشناسی روانشناسی از دانشگاه غیر انتفاعی علوم و حدیث می توان برای زدن مهد کودک اقدام کرد

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1401/11/18

چهارشنبه

1401/11/19

پنجشنبه

1401/11/20

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید