سرباز امریه در دانشگاه بیرجند|شرایط و ضوابط پذیرش

سرباز امریه در دانشگاه بیرجند|شرایط و ضوابط پذیرش

دانشگاه بیرجند از بین مشمولان واجد شرایط نیروی امریه میگیرد

به گزارش مرکز مشاوره آویژه، دانشگاه بیرجند به عنوان یکی از سازمانهای امریه گیر، با اخذ مجوز از سازمان وظیفه؛ نیروی امریه میگیرد. این دانشگاه برای تکمیل نیروی مورد نیاز خود در حوزه های پژوهشی و کار در آزمایشگاه، از بین دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، سرباز امریه میگیرد. بدین ترتیب مشمولان به مدت دو سال در دانشگاه بیرجند و در حوزه تخصصی خود و به عنوان نیروی پژوهشیار مشغول به کار میشوند که این دوره به عنوان دوره سربازی در نظر گرفته میشود. تاریخ جذب نیروی امریه دانشگاه بیرجند اول آبان ماه 1399 است لذا مشمولان واجد شرایط که تاریخ اعزامشان با این تاریخ یکی است، میتوانند نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کنند. این دوره دو ساله تجربه کافی برای ورود به بازار کار را دراختیار مشمولان قرار میدهد و از طرفی سربازان امریه میتوانند از سنوات کاری خود در این سازمان استفاده کنند.

لازم به تذکر است اخذ امریه سربازی از دانشگاه بیرجند به معنای استخدام مشمولان در این دانشگاه نیست و این دانشگاه هیچگونه تعهدی در این زمینه ندارد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمان ثبت نام امریه دانشگاه بیرجند اعلام شد

به گزارش مرکز مشاوره آویژه، علاقه مندان به امریه شدن در دانشگاه بیرجند میتوانند از تاریخ یکم تا هجدهم مرداد ماه برای ثبت نام امریه این سازمان اقدام کنند. همچنین این افراد باید در مهلت مقرر شده مدارک خود را ارسال کنند. این مدارک بررسی میشود و نتیجه ی اولیه آن در تاریخ 26 مرداد از سوی دانشگاه بیرجند اعلام میشود. اعلام نتایج اولیه به معنای پذیرش صد در صدی نیست بلکه پذیرفته شدگان باید مراحل دیگر گزینش را طی کنند.

ذکر این نکته الزامی است که تاریخ دقیق جذب سرباز امریه در دانشگاه بیرجند، 1 آبان 1399 است که تنها افرادی که تاریخ اعزامشان مصادف با این تاریخ باشد، پذیرش میشوند.

شرایط اخذ امریه پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی

شرایط و ضوابط پذیرش سرباز امریه در دانشگاه بیرجند

دانشگاه بیرجند به عنوان یکی از ارگانهای امریه گیر، تنها بخش محدودی از نیروهای خود را از طریق جذب سرباز امریه تکمیل میکند که برای همین تعداد محدود نیز شرایط و ضوابطی مشخص کرده است. برخی از شرایط جذب نیروی امریه در دانشگاه بیرجند به قرار زیر ست:

 • متقاضیان باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند. رشته تحصیلی متقاضیان نیز باید مرتبط با حوزه فعالیت این سازمان و در حوزه های پژوهشی و کار در آزمایشگاه باشد.
 • این دانشگاه تنها از بین مشمولان بومی نیروی امریه میگیرد.
 • خدمت به عنوان امریه در دانشگاه بیرجند دو سال طول میکشد و امکان استفاده از کسری خدمت وجود ندارد.
 • داشتن برگه ی اعزام فاقد مهر غیبت یکی دیگر از شرایط این دانشگاه برای جذب سرباز امریه است که تاریخ اعزام نیز باید مصادف با تاریخ امریه گیری این سازمان باشد.
 • افراد نخبه و رتبه های برتر دانشگاهی که تاییدیه بنیاد ملی نخبگان داشته باشند، در اولویت دریافت امریه از دانشگاه بیرجند هستند.

تنها افرادی که این شرایط را داشته باشند مجاز به ثبت نام هستند.

ثبت نام امریه دانشگاه بیرجند به شکل اینترنتی انجام میشود

به گزارش مرکز مشاوره آویژه متقاضیان امریه دانشگاه بیرجند بایستی در مهلت مقرر شده، در سامانه امریه وزارت علوم ثبت نام کنند. اقدامات لازم برای ثبت نام امریه این سازمان به ترتیب زیر است:

 • متقاضیان ابتدا باید برای دریافت برگه اعزام به خدمت اقدام کنند. این کار باید چند ماه زودتر و با مراجعه به دفاتر پلیس +10 انجام شود به طوری که تاریخ اعزام با تاریخ امریه گیری دانشگاه بیرجند یکی باشد.
 • متقاضیان باید در مرحله بعدی به سامانه ثبت نام امریه وزارت علوم مراجعه کنند و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند.
 • در مرحله بعد باید مدارکی همچون برگه اعزام، مدرک تحصیلی، آدرس محل زندگی، تصویر شناسنامه و… در سامانه مربوطه بارگذاری شود. همچنین متقاضیان باید یک نسخه از مدارک خود را به آدرس اینترنتی research@birjand.ac.ir ارسال کنند.
 • مدارک ارسال شده مورد بررسی قرار میگیرد و چنانچه فرد تمام شرایط لازم را دارا باشد، برای انجام مراحل بعدی همچون گزینش و مصاحبه و… دعوت میشود.
 • برگه معرفی نامه سربازان امریه برای پذیرفته شدگان نهایی صادر میشود و این افراد بعد از گذراندن دوره اموزشی به محل خدمت تعیین شده توسط دانشگاه بیرجند، اعزام میشوند.
زمان ثبت نام امریه دانشگاه بیرجند
نحوه پذیرش امریه سربازی در دانشگاه بیرجند

خدمات مشاوره نظام وظیفه آویژه

یکی از بزرگترین مراحل زندگی هر ‍‍‍پسر ایرانی خدمت سربازی است و در صورتی که مشکلی در وضعیت نظام وظیفه شما وجود داشته باشد از بسیاری از خدمات اجتماعی همانند استخدام به هر صورت، اجازه خروج از کشور، دریافت هر گونه وام، دریافت مدرک تحصیلی و … محروم خواهید شد. بنابراین بسیار اهمیت دارد تا اطلاع دقیقی از تمامی موارد مربوط به نظام وظیفه داشته باشید.

مرکز مشاوره آویژه توسط کادری مجرب می توایند به شما بدون نیاز به مراجعه حضوری خدمات مشاوره نظام وظیفه ارائه دهد. مشاورین ما نیاز شما را در موارد زیر که از اصلی ترین موضوعات مربوط به نظام وظیفه هستند برطرف می کنند:

 • امریه سربازی:

اگر دارای تحصیلات عالی باشید ما به شما در ‍پیدا کردن سازمانی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی شما که بتوانید با دریافت امریه سربازی آن خدمت خود را به آسان ترین شکل ممکن بگذرانید کمک می کنیم.

 • معافیت خدمت سربازی:

در قوانین سازمان نظام وظیفه راه های متعددی برای بهره مندی از معافیت خدمت سربازی وجود دارد. ما با بررسی شرایطتان به شما خواهیم گفت که آیا شامل یکی از انواع معافیت خواهید شد یا خیر.

 • کسری خدمت سربازی:

ممکن است بعضی از مشمولین خدمت سربازی شامل استفاده از کسری خدمت سربازی باشند ولی حتی از این موضوع آگاه نباشند. مشاورین ما وضعیت شما را بررسی می کنند و در صورت امکان استفاده از کسری خدمت سربازی شما را راهنمایی می کنند.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که قوانین مربوط به خدمت سربازی دائما در حال اصلاح و تغییر هستند، مشاورین ما شما را از آخرین تغییرات مربوط به قوانین و تبصره های آن آگاه می سازند تا بتوانید بهترین انتخاب را( در زمینه امریه، کسری و معافیت) داشته باشید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

سرباز امریه در دانشگاه بیرجند|شرایط و ضوابط پذیرش

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1403/2/22

یکشنبه

1403/2/23

دوشنبه

1403/2/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید