خرید سربازی هم گران می شود!

بروزرسانی شده دسامبر 26, 2017 1:49 ب.ظ
0
248
خرید سربازی
خرید سربازی هم گران می شود!
میانگین 5 رای از تعداد 1

وقتی که خرید سربازی در سال 97 گران می شود! کلیه مشمولان دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری که 8 سال یا بیشتر غیبت دارند و قصد خرید سربازی در سال آینده را دارند، هزینه بیشتری پرداخت خواهند کرد .

خرید سربازی با تعرفه جدید

محمد خدابخشی از بررسی بخش های در آمدی لایحه بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد و گفت: بر این اساس به دولت اجازه داده شد کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به صورت نقد و اقساطی که تا پایان سال ۱۳۹۷ تسویه می شود، معاف کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام درآمدهای حاصل از اعطای معافیت های مشمولان مذکور به حساب درآمد عمومی کشور نزد خزانه داری کل کشور واریز می شود و تا سقف سیزده هزار و پانصد میلیون ریال به صورت مساوی به ردیف های ذی ربط تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح مطابق موافقتنامه متبادله با سازمان برنامه و بودجه کشور اختصاص می یابد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: میزان جریمه مشمولان غایب برای صدور کارت معافیت نظام وظیفه به شرح جدول زیر می باشد :

قیمت خرید سربازی سال 97

خدابخشی ادامه داد: جریمه مشمولان غایب زیر دیپلم، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس به دو برابر و جریمه مشمولان غایب دارای مدارک فوق لیسانس، دکترای عمومی علوم پزشکی،دکترای تخصصی غیر علوم پزشکی، دکترای تخصصی رشته های علوم پزشکی و بالاتر به بیش از سه برابر افزایش می یابد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: همچنین مقرر شد به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه بیش از شش ماه، یک سال محسوب  شود.

وی اظهار داشت: برای مشمولان متاهل، ۵ درصد و برای مشمولان دارای فرزند نیز به ازای هر فرزند ۵درصد  از مجموع مبلغ جریمه کسر می شود.

خدابخشی اظهار داشت: فرزندان ایثارگران مشمول ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی علاوه بر امتیاز مشروط به عدم غیبت آنها و نیز انجام خدمت وظیفه عمومی پدر آنان با هر مقطع تحصیلی جدول با اعمال ۵۰ درصد تخفیف می شوند.

مشاوره خدمت سربازی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص کسری خدمت ایثارگری و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر خروج از کشور ، معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  9099072068 تماس حاصل فرمایند .

 منبع خبر : mehrnews

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در خرید خدمت سربازی

بررسی کنید

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمت

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمتبه این مطلب امتیاز دهید “پروژه کسری خدمت” خدمت م…