خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه خرید خدمت سربازی آخرین مهلت خرید سربازی بصورت نقد و اقساط اعلام شد

آخرین مهلت خرید سربازی بصورت نقد و اقساط اعلام شد

بروزرسانی شده نوامبر 28, 2017 7:38 ب.ظ
0
1,063
خرید سربازی
آخرین مهلت خرید سربازی بصورت نقد و اقساط اعلام شد
میانگین 3 رای از تعداد 2

خرید سربازی با پرداخت جریمه غیبت آن بصورت نقدی و بعضا اقساطی قانونی بود که بسیاری از مشمولانی که هشت سال غیبت داشتند توانستند با خرید خدمت سربازی از این مرحله عبور کنند٬ اما برای خرید سربازی تا کی مهلت داریم ؟! در ادامه بخوانید .

آخرین مهلت خرید سربازی

سرهنگ قاسم اسدی در مورد آخرین تغییرات طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی گفت: امسال آخرین سال طرح جریمه غیبت سربازی است و سال دیگر بحث پرداخت جریمه وجود نخواهد داشت؛ کسانی که تا سال ۹۶ هشت سال یا بیشتر غیبت دارند می توانند برای خرید خدمت سربازی اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی استان کرمان اعلام کرد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون هفت هزار و هشت نفر برای خرید خدمت سربازی خود مراجعه و به درخواست شش هزار و ۲۸۵ نفر از آنان که واجدالشرایط طرح مذکور بوده اند رسیدگی شده است.

مبلغ خرید خدمت سربازی چقدر است ؟ 

اسدی در خصوص مبلغ جریمه خرید خدمت سربازی افزود: کسانی که غیبت آنان از هشت سال بیشتراست با مدرک تحصیلی زیر دیپلم ۱۰ میلیون تومان، دیپلم ۱۵ میلیون تومان، فوق دیپلم ۲۰ میلیون تومان، لیسانس۲۵ میلیون تومان، فوق لیسانس ۳۰ میلیون تومان، دکترای عمومی ۴۰ میلیون تومان و دکترای تخصصی ۵۰ میلیون تومان مشمول این طرح شده و به ازای هر سال غیبت بیشتر از هشت سال ۱۰ درصد به مبلغ پایه نیز اضافه می شود.

طبق اعلام رسمی سازمان وظیفه عمومی ناجا، مشمولانی که توانایی پرداخت هزینه خرید خدمت سربازی را ندارند، می توانند به صورت قسطی، اقدام به خرید خدمت کنند. برای این امر، متقاضیان در ابتدا باید، یک سوم مبلغ جریمه خدمت سربازی را پرداخت کنند و مابقی به صورت قسط بندی برای آنان تقسیط می شود و در راستای آن می توانند از وام مربوطه استفاده کنند.

طبق قانون نظام وظیفه برای خرید خدمت سربازی از مجموع جریمه مشمولان متاهل، پنج درصد و مشمولانی که دارای فرزند هستند، به ازای هر فرزند پنج درصد کسر می شود.

وی افزود: مشمولانی که به علت اخراج یا ترک تحصیل در دوران دانشجویی، مقطع تحصیلی خود را در دانشگاه به پایان نرسانده اند، تاریخ فراغت از تحصیلات آنها در مقطع قبل برای شروع غیبت محاسبه می شود و مشمولانی که بیش از هشت سال غیبت دارند با پرداخت جریمه نقدی یا اقساط، می توانند دراین خصوص اقدام کنند.

 معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان ضمن بیان اینکه اضافه خدمت مشمولان غایبی که تا ۲۲ بهمن امسال، خود را برای رفتن به خدمت سربازی معرفی کنند، بخشیده می شود؛ افزود: سربازان می توانند با در دست داشتن مدارک شخصی خود به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه و دفترچه اعزام خودرا دریافت کنند در ضمن افرادی که دارای هشت سال غیبت یا بیشتر از آن هستند اگر نخواهند از معافیت جریمه ریالی استفاده کنند می توانند ۲۲ بهمن ماه امسال خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی کنند و مشمول بخشودگی اضافه خدمت شوند.

مشاوره خدمت سربازی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص خرید سربازی و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر خروج از کشور ، معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  9099072068 تماس حاصل فرمایند . همچنین در صورت تمایل می توانید کانال سربازی تلگرام آویژه دانش را نیز دنبال فرمایید.

منبع خبر : mehrnews
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در خرید خدمت سربازی

بررسی کنید

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمت

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمتبه این مطلب امتیاز دهید چگونه می توان پروژه کسری خدمت را به …