دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری سال 1402

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری

کارت ورود به جلسه برای متقاضیان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیر را با وجود کارت ورود به جلسه در آزمون کنکور، شما اجازه ورود به جلسه و شرکت در آزمون را خواهید داشت.

در کارت ورود به جلسه از اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی افراد، شماره داوطلبی، سهمیه هایی که دارا هستند، زمان و مکان برگزاری آزمون کنکور، دین، ملیت، زبان خارجی و نوع معلولیت (در صورت وجود) درج می شود.

در ادامه مقاله، در مورد نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری 1402، تمام توضیحات مورد نیاز را داده ایم. لطفا با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری 1402

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، معمولا 3 الی 5 روز قبل از برگزاری آزمون کنکور سراسری در سایت سنجش بارگذاری می شود.

با توجه به دو مرحله ای شدن و تغییرات کنکور سراسری سال 1402، زمان تخمینی دریافت کارت ورود به جلسه برای مرحله اول کنکور، اواخر دی ماه 1401 و برای مرحله دوم نیز اواسط تیر ماه 1402 است.

شما می توانید طبق تصویر زیر، به صفحه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مشخص شده، به صفحه پرینت کارت ورود به جلسه دسترسی پیدا نمایید.

کارت کنکور سراسری 96

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اطلاعات مورد نیاز جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

لازم به ذکر است شما با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه، یک نسخه پرینت از برگ راهنما، می توانید کارت شرکت در جلسه کنکور خود را تهیه کنند.

بدیهی است داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده اند، باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برچسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی) خود اقدام کنند.

3 الی 5 روز قبل از کنکور سراسری، می توانید از طریق سایت سنجش آموزش کشور اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کنید.

در صورت وجود مشکل، به طوری که نتوانید کارت خود را دریافت کنید، به احتمال بسیار زیاد مشکل از اطلاعات وارد شده شما است. شما می توانید اطلاعات خود را در صورت ناقص بودن کامل کرده و یا اطلاعات وارد شده اشتباه را ویرایش کنید و سپس دوباره اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنید.

در صورتی که دسترسی به اطلاعات جهت دریافت کارت ندارید!

چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، باید اقداماتی را انجام دهد.

این داوطلب لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به «سیستم پاسخگویی» و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع «پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده»، و یا «کد پیگیری ثبت ­نام» اقدام کند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکند.

لازم به ذکر است این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده اند، با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کنکور

محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کلیه داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های ‌خارجی بر مبنای شهرستان محل اقامت فعلی آنها که در بند 44 تقاضانامه ثبت نام، مشخص کرده اند، به شرح جدول شماره 1 و آدرس محل رفع نقص به شرح جدول شماره 2 این اطلاعیه است.

اطلاعات مورد نیاز جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

زمان برگزاری آزمون کنکور سراسری 1402

طبق اطلاعیه رسمی سازمان سنجش، کنکور سراسری سال 1402 در دو مرحله برگزار می شود. زمان برگزاری نوبت اول کنکور سراسری پنجشنبه و جمعه 29 و 30 دی ماه 1401 است و نوبت دوم نیز در چهارشنبه و پنجشنبه 14 و 15 تیر ماه 1402 برگزار می شود.

داوطلبان باید چند روز مانده به آزمون، نسبت به جستجو و چاپ کارت ورود به جلسه در سایت سنجش به نشانی به آدرس www.sanjesh.org اقدام کنند.

همچنین تاریخ پرینت کارت ورود به جلسه و زمان آزمون در دفترچه ثبت نام قید خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون کنکور سراسری 1402

نکاتی در خصوص کنکور سراسری 1402

به یاد داشته باشید داوطلبان باید در زمان کنکور، کارت ملی، شناسنامه و کارت ورود به جلسه را همراه خود داشته باشند، در غیر این صورت اجازه ورود به جلسه کنکور را نخواهند داشت.

در سال های گذشته به دلیل شیوع کرونا کنکور سراسری با کلی تاخیر در شهریور ماه برگزار شد؛ امید می رود در سال جاری با رعایت هموطنان عزیزمان و پروتکل های بهداشتی در جلسات کنکور، تاریخ این آزمون به تعویق نیفتد.

توجه فرمایید داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون سراسری سال 1402، با توجه به عدم ارسال سوابق تحصیلی دوره پیش دانشگاهی، داوطلبان فارغ التحصيل سال جاری (1401- 1402) از سوی وزارت آموزش و پرورش تا این تاریخ، داوطلبان ضرورت دارد در خصوص مشاهده سوابق مذکور، به اطلاعیه ای که در سایت این سازمان درج خواهد شد، مراجعه کنند.

در پایان

کارت ورود به جلسه کنکور، از الزامات مهم شرکت در جلسه کنکور سراسری است که تشخیص هویت داوطلب در جلسه کنکور بر اساس آن صورت می گیرد. داوطلب باید سر جلسه کنکور کارت ورود به جلسه و مدارک شناسایی همچون کارت ملی را همراه باشد.

داوطلبان گرامی می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و اختلال در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری کنکور سال 1402، با مشاوران مرکز مشاوره آویژه از ساعت 8 صبح الی 12 شب، در شهر تهران با شماره 9099071985 و سایر استان ها به شماره 9099071985 تماس حاصل فرمایند.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

علالمت-سوالزمان دقیق کنکور سراسری سال 1402 چه زمانی است؟

نوبت اول 29 و 30 دی ماه 1401 و نوبت دوم 14 و 15 تیر ماه 1402 برگزار می شود.

علالمت-سوالچه زمانی می توان کارت ورود به جلسه کنکور را دریافت کرد؟

کارت ورود به جلسه کنکور را چند روز (3 الی 5 روز) قبل از آزمون می توانید از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنید.

علالمت-سوالبرای دریافت کارت ورود به جلسه به چه اطلاعات یا مواردی نیاز است؟

اطلاعات مورد نیاز برای دریافت کارت ورود به جلسه شامل شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما، هستند.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری سال 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 2 نظر:
  1. کارت چگونه دریافت کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    1. اینجا کلیک بفرمایید وارد سایت سنجش خواهید شد و در ادامه میتونید با وارد کردن اطلاعات خود کارت خود را مشاهده و پرینت بگیرید. اگر در روند این کار مشکلی داشتید میتونید تا ۱۲ شب با مشاوران ما از طریق شماره 09376064962 تماس حاصل فرمایید ٬ تا کارت شما را دانلود و پس از تبدیل به PDF از طریق تلگرام یا ایمیل برای شما ارسال کنند .

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

دوشنبه

1403/5/1

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید