معرفی و ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور بانکي علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور از زیر مجموعه های مدیریت و فرهنگ و هنر این دانشگاه است . افزایش میزان علاقمندی در متقاضیان برای کار کردن در بانکها باعث محبوبیت رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور شده است . رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور به نوعی کاملا پویا در ارتباط با امور پولی و بانکی کشور است . فارغ التحصیلان رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند در بانکهای داخلی یا بین المللی مشغول به کار شوند . تحصیل در رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور نیازمند این است که متقاضی از پایه ریاضی قوی برخوردار باشد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور برای علاقمندان به تحصیل بدون کنکور انتخابی بسیار خوب است . آن دسته از افراد کارمند که به ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور علاقمند هستند دیگر با مشکل ساعت کاری روبرو نمیشوند زیرا این دانشگاه کلاس های غیر حضوری دارد . برای ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور تنها ارائه سوابق تحصیلی در مهلت مقرر ه دانشگاه کافی میباشد . ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در دو نیمترم مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر است .

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی

شرایط ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور بطور کامل در سایت دانشگاه توضیح داده شده است اما در اینجا مختصرا به آن میپردازیم . از شرایط ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور بودن آن است و هیچ آزمون خاصی ندارد . یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور ارائه سوابق تحصیلی در مهلت اعلام شده به دانشگاه است . برای اطلاع بیشتر از شرایط ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


شهریه رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور از نگرانی های متقاضیان این رشته است . از آنجا که رشته امور بانکی رشته پرطرفدارو پردرآمدی است امکان پذیرش دانشجو بدون کنکور و شهریه با هم در آن وجود ندارد و پرداخت شهریه رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور برای ادامه تحصیل ضروری است . شهریه رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به تعداد واحدهای اخذ شده دانشجو متفاوت است . شما متقاضیان این رشته باید بدانید که شهریه رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور هر ساله ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش دارد البته برای یک ورودی ثابت است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


رشته امور بانکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور بانکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتواند بهترین انتخاب داوطلب البته با توجه به علاقمندی او باشد . رشته امور بانکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای آن دسته از علاقمندانی که کارمند هستند بهترین گزینه است . رشته امور بانکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور و بدون آزمون و تنها با ارائه سوابق تحصیلی در مهلت خواسته شده امکان پذیر است . در رشته امور بانکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور افرادی متعهد و متخصص در زمینه امور بانکی تربیت میشوند و به بازارکار این رشته وارد میشوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


نکات مهمی که متقاضیان رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور باید بدانند

رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور در بخش مدیریت و خدمات اجتماعی جای میگیرد . این رشته برای کمک به اقتصاد کشور طراحی شده و مدیریت تمامی مسائل مالی و پولی کشور را در خود جای میدهد . رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور مراکز بسیاری در سراسر استان ها و شهرستان های کشور دارد . شما عزیزان میتوانید برای هر نوع مشاوره تحصیلی مثل انتخاب رشته کنکور و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و به پاسخ سوالاتتان درمورد رشته و دانشگاهی که متمایل به تحصیل هستید برسید .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو در رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


راهنمای انتخاب رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته امور بانکی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته امور بانکی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته امور بانکی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته امور بانکی علمی کاربردی بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

سه شنبه

1400/7/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید