ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد دوره کاردانی ندارد و از این رو رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تنها مختص به مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود . در ادامه درمورد گرایش های مختلف رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی بحث خواهیم کرد  و همچنین برای اینکه افراد با این گرایش ها آشنایی کافی بدست بیاورند ، هر کدام را مختصرا به شما معرفی خواهیم کرد . رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع لیسانس یا همان کارشناسی شامل گرایش های روانشناسی بالینی ، روانشناسی صنعتی و سازمانی ، روانشناسی عمومی و آموزش کودکان استثنایی می شود . قبل از اینکه در مورد این گرایشات توضیحاتی را ارائه دهیم لازم است که بگوییم متقاضیان کارشناسی پیوسته در دانشگاه آزاد اگر دارای دیپلم سه ساله نظام قدیم هستند برای پذیرش باید علاوه بر مدرک دیپلم دارای مدرک پیش دانشگاهی نیز باشند .


بیشتر بخوانید: رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

توضیحاتی پیرامون گرایشات مختلف رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی

ساز و کار گرایش روانشناسی بالینی در خصوص روان درمانی و تشخیص مشکلاتی همچون اضطراب ، افسردگی ، پرخاشگری و وسواس ( بصورت کلی رفتار و اخلاق های نا هنجار ) و ارائه راه کار هایی برای درمان آن ها می باشد . به عبارتی از روانشناسی بالینی می توان به عنوان علم بهزیستی یاد کرد . در خصوص گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی که زیر مجموعه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد است می توان اینگونه گفت که فنون روانشناسی را در محیط کار و صنعت بکار می برند تا بازده ای یک مجموع کاری را بیشتر کنند و نتایج خوشایند تری را بدست آورند . روانشناسی عمومی همانطور که از اسمش بارز است مربوط به یک سری کلیات در علم روانشناسی می باشد . گرایش آموزش کودکان استثنایی تلاش می کند تا راه کار هایی ارائه کند تا این دستهاز کودکان توانایی یادگیری خود را افزایش دهند .

شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد


بیشتر بخوانید: پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور چه شرایط و مراحلی دارد ؟


شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد را تنها می توان برای مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد تعریف کرد . زیرا دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی روانشناسی بدون کنکور پذیرش نداشته است تا کنون و برای دوره دکتری این دانشگاه بدون آزمون کنکور دکتری دانشجو نمی پذیرد . پس با توجه به این بحث ابتدا می پردازیم به شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی پیوسته . همانطور که یکبار دیگر قبلا گفتیم متقاضیان کارشناسی پیوسته بدون کنکور باید دارای مدرک دیپلم باشند ( سه ساله نظام جدید ، یا سه ساله نظام قدیم + مدرک یکساله پیش دانشگاهی ) و متقاضیان رشته روانشناسی می توانند از هر گروهی ( علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی ) باشند زیرا معدل دیگر جز شروط مورد ارزیابی برای پذیرش دانشگاه بدون کنکور نمی باشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه آزاد و بررسی مراحل و نکات آن


جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تماس بگیرید

 • زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
 • اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد
 • دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد
 • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران
 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • شهرهای دارای پرستاری بدون کنکور
 • ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن
 • زمان ثبت نام کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
 • مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش
 • سیستم پاسخگویی سازمان سنجش
 • سازمان سنجش کارت اعتباری
 • انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد
 • زمان انتخاب رشته کنکور
 • دفترچه انتخاب رشته کنکور
 • لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: تاریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد

داوطلبان توجه کنند که شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع فوق لیسانس فقط شامل همان شرایط استعداد درخشان معرفی شدن می شود . به عبارتی تنها راهی که دانشگاه آزاد برای پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد جلوی پای متقاضیان قرار داده است همان استعداد های درخشان است . برای اینکه یک دانشجو قبل از ورود به ارشد در رشته روانشناسی در دانشگاه آزاد استعداد درخشان شود باید ابتدا در دوره کارشناسی دانشجوی دانشگاه آزاد باشد ، سپس بعداز گذراندن شش ترم توانسته باشد با معدل بالای ۱۷ بیش از ۷۵ درصد واحد های لیسانس را پشت سر گذاشته باشد و در نهایت بتواند بدون حتی یک ترم مشروطی در هشت ترم و مجموع ۴ سال ، دوره لیسانس را با موفقیت به اتمام برساند . در این صورت دانشجو می تواند تنها یکبار در همان سال فارق تحصیلی برای دوره ارشد بعنوان استعداد درخشان اقدام کند .


بیشتر بخوانید: مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بدون اغراق جز رشته هایی می باشد که دارای علاقه مند بسیار زیادی می باشد و دانشگاه آزاد تهران هر ساله تعداد زیادی دانشجو را در رشته روانشناسی می پذیرد . در واقع بین دانشجویانی که از طریق آزمون پذیرفته می شوند و یا بدون آزمون هیچ تنفاوتی در دانشگاه آزاد وجود ندارد ، نه از لحاظ واحد ها ، نه از لحاظ شهریه و طول دوره . تنها وجه تفاوت آن ها در نحوه پذیرفته شدن آن ها می باشد . رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران تمام گرایش هایی که پیش تر به شما معرفی کردیم را در دوره کارشناسی پیوسته ارائه می دهد .  در خصور رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران در دوره فوق لیسانس باید یادآوری کرد که تعداد گرایش ها بیشتر می شود و در واقع گرایش ها تخصصی تر می شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


آینده کاری رشته روانشناسی به چه صورت است ؟

قبل از اینکه درمورد بازار کار این رشته بحث بگذارید در ابتدا به توانایی هایی که یک دانشجوی رشته روانشناسی برای موفق شدن باید به آن ها دست پیدا کند بپردازیم . یک روانشناس خوب مطمئنا در ابتدا باید خود شخصی انعطاف پذیر باشد و در مرحله بعد بتواند تغییرات مد نظر را در محیط و افراد پیرامون به وجود آورد . قدرت تشخیص و شناخت بالا که لازمه آن هوش و تمرکز می باشد دیگر پارامتری می باشد که ظرفیت و توانایی یک روانشناس را رغم می زند . بعداز اتمام درس و فارق شدن از دانشگاه ، یک روانشناس می تواند در ابتدا توسط آموزش و پرورش به عنوان مشاور و … جذب شود . همچنین در شرکت های بزرگ روانشناسان برای بازاریابی همیشه راه کار های کاربردی ارائه می دهند . همچنین روانشناسان می توانند به عنوان دستیار یک روانشناس متخصص بالینی و روان پزشک کار خود را ادامه دهند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


برای آگاهی از موارد زیر با آویژه در تماس باشید

 • زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
 • اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • دانشگاه آزاد مشهد
 • انتخاب رشته کنکور
 • دفترچه انتخاب رشته
 • دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
 • تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
 • سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد
 • نتایج دانشگاه آزاد
 • کارنامه دانشگاه آزاد
 • نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • سیستم اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی
 • کارنامه نهایی دانشگاه ازاد
 • کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور

بیشتر بخوانید: شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج نیز تمام گرایش های مقطع کارشناسی پوشش می دهد . البته برای پیگیری از آخرین تغییرات در این مورد می توانید به دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد مراجعه کنید یا مستقیما از واحد آموزشی دانشگاه بپرسید . رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج در دوره فوق لیسانس هم ارائه می گردد و هر ساله دانشجویانی را در این رشته پرورش می دهد و طبق گفته های قبل راه قبول شدن ارشد بدون کنکور در این دانشگاه همانند دیگر دانشگاه ها استعداد درخشان می باشد .

یک نکته جالب

دانشگاه های آزاد تهران ، کرج و حتی دیگر واحد ها بر اساس متمم بخشنامه ای درباره پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون از بین فارق تحصیلان کارشناسی ارشد ، بر اساس شرایط خاصی که برای دانشجویان ارشد تعریف شده ، برای دوره دکتری بدون آزمون ورودی دکتری از بین نخبگان کارشناسی ارشد همان دانشگاه ، دانشجوی دوره دکتری می پذیرند .


بیشتر بخوانید:  شرایط ثبت نام پذیرش دانشجو بدون کنکور


شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دوره های مختلف فرق می کند . شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل یک شهریه ثابت می باشد که برای ثبت نام هر ترم باید پرداخته شود ، و یک شهریه متغیر که بر اساس تعداد واحد های نظری و عملی که در هر ترم دانشجو انتخاب می کند تعیین می گردد .

یک مثال

شهریه ثابت و متغیر دانشگاه هر ساله دستخوش تغییراتی می شود و معموا مقداری به آن ها اضافه می گردد ، اما به عنوان مثال می توان به این یک مورد اشاره کرد که برای دوره کارشناسی رشته های علوم انسانی که شامل روانشانسی هم می شود در سال ۹۷-۹۸ شهریه ثابت هر ترم چیزی بین ۴۹۰-۵۲۰ هزار تومان بود و شهریه متغیر هر واحد درسی تغریبا ۳۵-۳۸ هزار تومان بوده است . توصیه ما به داوطلبان عزیز این می باشد که از مشاوره تحصیلی مشاوران مرکز مشاوره آویژه استفاده کنند . در این صورت آنها جزئیات کاملی در خصوص پذیرش دانشگاه بدون کنکور و گرایش های هر رشته در این دانشگاه ها ، شرایط ورود به هر مقطع دانشگاه آزاد بدون آزمون ، شهریه های رشته ها و دوره های مختلف بدست خواهند آورد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 95 نظر:
  1. سلام معدل شما برای رشته روانشناسی کمی پایین است ولی اگر بومی منطقه خود را انتخاب نمایید شانس شما بالا میرود

 1. سلام برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد روانشناسی فقط معدل دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی لازمه؟اینطوری قبول میکنن؟(تجربی بودم)
  آیا معدل هم تاثیر گذاره در پذیرش دانشجو؟

  1. سلام بله با توجه به سوابق تحصیلیتان میتوانید انتخاب رشته انجام دهید سوابق تحصیلی دوامتیاز مد نظر دارد یکی بومی بودن ویکی هم معدل

  1. سلام براساس رتبه امکان قبولی پایینی دارید ولی اگر سوابق تحصیلی شما بهتر است شانس قبولی در رشته های روانشناسی صرفا براساس سوابق تحصیلی بالا میرود

 2. سلام با معدل دیپلم ۱۷.۱۳ دانشگاه آزاد کرمانشاه رشته روانشناسی برحسب سوابق تحصیلی میتونم ثبت نام کنم ؟

  1. سلام برای سوابق تحصیلی بومی بودن ومعدل ملاک هست شما انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلیتان انجام دهید

 3. سلام خسته نباشید . من امسال کنکور دادم برای اولین بار و رتبه ی کنکورم شده ۹۰ هزار . منطقه ی ۳ هستم . و الان فقط دانشگاه پردیس و ازاد و پیام نور مجاز شدم . من علاقه ی شدیدی به روانشناسی دارم و الان میخوام بدونم میتونم برم دانشگاه ازاد و روانشناسی بخونم البته یه سوال دیگم داشتم میشه فرق روانشناسی بالینی و خانواده رو توضیح بدین . واینکه برای مطب روانشناسی چه مدرکی باید داشت منظورم اینه با کارشناسی میشه یا باید ارشدم خوند

  1. سلام بله میتونید در دانشگاه آزاد روانشناسی بخونید و اینکه برای تاسیس مطب باید حتما مدرک ارشد داشته باشید.

 4. سلام برای شرکت در رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد با مدرک دیپلم در رشته انسانی بامعدل۱۴/۸۰ نظام قدیم و با سن ۴۵ سال میتونم شرکت کنم یا نه؟

  1. سلام باید حتما پیش دانشگاهی را گذرانده باشید برای اطلاع بیشتر باماتماس بگیرید

 5. سلام برایه شرکت دررشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازادبامدرک دیپلم دررشته انسانی بامعدل۱۴/۸۰نظام قدیم وباسن ۴۵سال میتونم شرکت کنم یانه؟

  1. سلام باید حتما پیش دانشگاهی را گذرانده باشید برای اطلاع بیشتر باماتماس بگیرید

 6. سلام
  با مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی میتونم ارشد روانشناسی آزاد با آزمون شرکت کنم ؟

 7. سلام .. با مدرک کاردانی رشته ی دیگه میشه کارشناسی روان شرکت کرد؟ تطبیق واحد داره؟
  من کاردانی گرافیک دانشگاه ازاد بودم .. بین دو راهی شرکت کردن تو کنکور یا دوباره ازاد رفتن موندم ..

  1. سلام بله میتوانید درآزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید
   جهت مشاوره بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 8. سلام من از رشته تجربی میخوام برم روان شناسی بخونم میشه؟چون یکی از مشاورین حرف آخر گفت نمیتونی و فقط رشته انسانی میتونه. تروخدا جواب بدین

   1. سلام .. با مدرک کاردانی رشته ی دیگه میشه کارشناسی روان شرکت کرد؟ تطبیق واحد داره؟

 9. سلام،تحصیل در دانشگاه آزاد برای روانشناسی خوبه یا دولتی
  منظورم اینه که اعتبار مدرک کدوم دانشگاه بالاتره
  واینکه حداقل معدل دیپلم انسانی برای ورودبه دانشگاه آزاد،بدون کنکور در رشته روانشناسی چقدربایدباشه

 10. سلام،وقت‌بخیر
  بنده فوق دیپلم‌کامپیوتر دارم،میتونم برای کارشناسی رشته روانشناسی‌رو در دانشگاه ازاد(بدون کنکور)انتخاب کنم؟

 11. سلام من دیپلم گرافیک و پیش دانشگاهی هنر با معدل ۱۸/۴۸دارم میتونم روانشناسی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم وشهریه ان چقدراست؟

 12. سلام
  من دیپلم تجربی دارم آیا میتونم بدون کنکور در دانشگاه آزاد یا پیام نور مشهد رشته روانشناسی ثبت نام کنم؟

 13. سلام من سال دیگه دیپلم میگیرم میخواستم با شاخه کار و دانش رشته کامپیوتر میشه برم روانشناسی؟

 14. سلام
  برای روان علوم تحقیقات از تجربی منطقه ۱ رتبه خیلی خاصی نیاز هست؟ ایا با ۱۰۰ هزار کشوری میشه رفت مثلا؟

  1. سلام برای قبولی در دانشگاه شرایط متفاوتی را باید مدنظر قرار دهید که یکی از آنها معدل شما و رتبه کنکور شما می باشد.

 15. سلام وقتتون بخیر، من با معدل کتبی نهایی ۱۱.۷۴و معدل کل ۱۵ رشته تجربی میتونم رای روانشناسی ازاد کرج پذیرش بگیرم؟؟

 16. سلام وقتتون بخیر، من با معدل کتبی نهایی ۱۱.۷۴ و معدل کل ۱۵ رشته تجربی،میتونم برای روانشناسی آزاد کرج پذیرش بگیرم؟

 17. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من دیپلم تجربی دارم
  در دفترچه بدون کنکور دانشگاه ازاد پارسال،شهر تهران به جز واحد تهران شرق که اونم روانشناسی پاره وقت بود،واحد دیگه ای روانشناسی نداشت.
  ولی دیدم فرمودید که خوندن روانشناسی بدون کنکور در واحد تهران مرکز و علوم تحقیقات امکان پذیره.میشه بفرمایید چطور ممنکه؟ممنون

 18. سلام‌من دیپلم تجربی دارم .اگر بخوام برای رشته روانشناسی بدون کنکور با معدل دیپلم ۱۸.۸۹ برای دانشگاه آزاد تهران ثبت نام کنم آیا امکان پذیره؟

 19. سلام با معدل ۱۹.۸۴ میشه روانشناسی بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز یا علوم تحقیقات قبول شد؟

   1. سلام وقت بخیر میتونم بپرسم کدوم دانشگاها ارائه میدن روانشناسی بدون کنکور رو؟ با سپاس

    1. با سلام برای مرداد ماه منتظر دفترچه های بدون کنکور در سایت سنجش باشید .

 20. سلام ببخشید با معدل ۱۹.۸۴ میشه روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه ازاد تهران مرکز یا علوم تحقیقات قبول شد؟

 21. سلام لیسانس روانشناسی بالینی دارم ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد میتونم شرکت کنم

 22. سلام به من گفتند که روانشناسی در تمامی دانشگاه های ازاد با کنکور هست ویا به صورت پاره وقته این حرف درسته؟

 23. سلام من دیپلم گرافیک دارم امکان حضور و ثبت نام دانشگاه آزاد ،رشته روانشناسی رو دارم؟

   1. سلام‌من دیپلم تجربی دارم .اگر بخوام برای رشته روانشناسی بدون کنکور با معدل دیپلم ۱۸.۸۹ برای دانشگاه آزاد تهران ثبت نام کنم آیا امکان پذیره؟

 24. سلام خسته نباشید من امسال دیپلم ریاضی میگیرم با معدل ۱۵ یا ۱۶ میخواستم بدونم میتونم روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه ازاد بخونم

 25. باسلام و خسته نباشید اگر شخصی معدلش خیلی پایین باشه هم شانسی برای قبولی روانشناسی داره؟

 26. سلام من امسال دیپلم تجربی میگیرم میخواستم بدونم روانشناسی بدون کنکور رو در دانشگاه علوم تحقیقات یا تهران مرکز میتونم بخونم یا نه.
  ممنون

 27. سلام من فارغ التحصیل نظام جدید تجربی هستم منطقه دو هستم از استان خوزستان . میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور دانشگاه ازاد کرج روانشناسی بخونم ؟

   1. سلام خسته نباشید من امسال دیپلم ریاضی میگیرم با معدل ۱۵ یا ۱۶ میخواستم بدونم میتونم روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه ازاد بخونم

 28. سلام . من ساکن بیرجند هستم اما میخوام دانشگاه پیام نور رشته روانشناسی بدون کنکور تهران واحد شمال یا شرق و بزنم و در مقطه کارشناسی توی این رشته شرکت کنم . دیپلمم تجربی هست . بنظرتون امکانش هست ؟

 29. سلام میخوام روانشناسی و در دانشگاه آزاد تهران یا کرج بخونم
  اما اسم دانشگاه و بلد نیستم
  و حتما باید از طریق کنکور قبول بشم؟؟؟؟

  1. سلام.مشخص نشده در چه مقطعی مدنظرتون هست.
   اگر کارشناسی مدنظر هست بله میتوانید در دانشگاه های بدون کنکور مانند ازاد-پیام نور اقدام کنید

 30. سلام من ترم ۴ حسابداری دانشگاه خوارزمی هستم میخواستم ببینم میتونم انصراف بدم و دانشگاه آزاد روان شناسی بخونم؟

 31. با درود خدمت شما آیا بنده با لیسانس میکروبیولوژی در صورت دارا بودن شرایط استعداد درخشان در دانشگاه ازاد میتوانم در کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی بدون کنکور دانشگاه ازاد شرکت کنم؟

 32. سلام.تا شهریور ماه و بعد از امتحانات جبرانی پودمان ها ، دیپلم فنی و حرفه ای میگیرم ، اما رشته روانشناسی را میخواهم و ممکن است در کنکور انسانی قبول نشوم ، شانس قبولی چقدر است و شرایط چیست … ؟

  1. سلام. برای شرکت در رشته روانشناسی داشتن مدرک نظری مدنظر است اما باز هم می توانید برای آزاد شرکت کنید شاید با درخواست شما موافقت شود.

 33. سلام من دیپلم تجربی نظام جدید دارم میتونم رشته روانشناسی بالینی یاعمومی دانشگاه شیراز ثبت نام کنم ؟معدل دیپلمم ۱۷هست

  1. سلام دوست عزیز
   بله میتوانید بدون کنکور از دانشگاه های آزاد .غیر انتفاعی و پیام نور را اقدام کنید

 34. با سلام خدمت شما
  بنده فرزانه مالکی مقیم آلمان هستم .آیا،امکان گذراندن دوره لیسانس روانشناسی از راه دور و آنلاین هم با دانشگاه آزاد میسر می باشد؟
  شماره تلفن من:۰۰۴۹۱۵۲۱۱۹۷۵۸۵۹
  ایمیل hfmaran@gmail.com

  1. سلام دوست عزیز
   بله دوره های مجازی و الکترونیک را میتوانید انتخاب کنید.که البته مدارک آنها نسبت به مابقی مدارک از اعتبار کم تری برخوردار است

    1. سلام دوست عزیز
     روانشناسی در مقطع کارشناسی گرایش ندارد.برای ارشد گزینه بدون کنکور نداریم

     1. سلام من دیپلم تجربی نظام جدید دارم با معدل ۱۹ میخواستم ببینم روانشناسی بالینی رو میتونم ثبت نام کنم بدون شرکت در کنکور؟

     2. سلام هر سال تمامی دانشگاه ها رشته و ظرفیت آن ها را از ظریق سازمان سنجش اعلام میکنند که در حال حاضر دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور ۱۴۰۰ منتشر نشده است.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1400/6/30

چهارشنبه

1400/6/31

پنجشنبه

1400/7/1

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید