ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد دوره کاردانی ندارد و از این رو رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تنها مختص به مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود.

در ادامه در مورد گرایش های مختلف رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی بحث خواهیم کرد و همچنین برای اینکه افراد با این گرایش ها آشنایی کافی بدست بیاورند، هر کدام را مختصرا به شما معرفی خواهیم کرد.

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع لیسانس یا همان کارشناسی شامل گرایش های روانشناسی بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی ، روانشناسی عمومی و آموزش کودکان استثنایی می شود.

قبل از اینکه در مورد این گرایشات توضیحاتی را ارائه دهیم، لازم است که بگوییم متقاضیان کارشناسی پیوسته در دانشگاه آزاد اگر دارای دیپلم سه ساله نظام قدیم هستند برای پذیرش باید علاوه بر مدرک دیپلم دارای مدرک پیش دانشگاهی نیز باشند.

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایر رشته ها به صفحه “رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ” سایت آویژه مراجعه کنید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شوند و بدیهی است که شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد ۱۴۰۲ این مقاطع الزامی نخواهد بود؛ علاوه بر این، احتمال متفاوت بودن بازه زمانی نام نویسی برای آن ها نیز وجود دارد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمان ثبت نام نیمسال اول (مهر ماه)

علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور آزاد، می توانند در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

همچنین افرادی که موفق به نام نویسی در بازه زمانی مذکور نشده بودند، می توانند جهت تکمیل فرآیند ثبت نام خود در تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدامات لازم را به عمل آورند.

با توجه به اینکه زمان نام نویسی برای سال ۱۴۰۲ مشخص نمی باشد، پیش بینی می شود این فرآیند در بازه زمانی سال گذشته صورت پذیرد. در ادامه جدول زمانبندی مربوط به سال گذشته ارائه شده است.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه ۱۴۰۲
مقطع زمان ثبت نام تمدید مهلت
کارشناسی ناپیوسته ۹ الی ۲۲ تیر ماه تا ۸ مرداد ماه و تا ۳۰ مرداد
کاردانی پیوسته ۲۶ تیر الی ۸ مرداد ماه
کارشناسی پیوسته ۱۴ الی ۳۰ مرداد ماه تا ۵ شهریور ماه و تا ۱۵ شهریور ماه
کاردانی ناپیوسته

زمان ثبت نام نیمسال دوم (بهمن ماه)

معمولا ثبت نام بدون کنکور مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن ماه این دانشگاه در آذر ماه انجام می گیرد.

لذا داوطلبان باید به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه نموده و وضعیت خود را از نظر دارا بودن شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بررسی نموده و سپس نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

با پیوستن به کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره می توانید در جریان اخبار مربوط به تمدید مهلت انجام این فرآیند قرار بگیرید.

توضیحاتی پیرامون گرایشات مختلف رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی

ساز و کار گرایش روانشناسی بالینی در خصوص روان درمانی و تشخیص مشکلاتی همچون اضطراب ، افسردگی ، پرخاشگری و وسواس ( بصورت کلی رفتار و اخلاق های نا هنجار ) و ارائه راه کار هایی برای درمان آن ها می باشد . به عبارتی از روانشناسی بالینی می توان به عنوان علم بهزیستی یاد کرد . در خصوص گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی که زیر مجموعه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد است می توان اینگونه گفت که فنون روانشناسی را در محیط کار و صنعت بکار می برند تا بازده ای یک مجموع کاری را بیشتر کنند و نتایج خوشایند تری را بدست آورند . روانشناسی عمومی همانطور که از اسمش بارز است مربوط به یک سری کلیات در علم روانشناسی می باشد . گرایش آموزش کودکان استثنایی تلاش می کند تا راه کار هایی ارائه کند تا این دستهاز کودکان توانایی یادگیری خود را افزایش دهند.

 

 

 

شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد را تنها می توان برای مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد تعریف کرد. زیرا دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی روانشناسی بدون کنکور پذیرش نداشته است تا کنون و برای دوره دکتری این دانشگاه بدون آزمون کنکور دکتری دانشجو نمی پذیرد.

پس با توجه به این بحث ابتدا می پردازیم به شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی پیوسته.

همانطور که یکبار دیگر قبلا گفتیم متقاضیان کارشناسی پیوسته بدون کنکور باید دارای مدرک دیپلم باشند (سه ساله نظام جدید ، یا سه ساله نظام قدیم + مدرک یکساله پیش دانشگاهی) و متقاضیان رشته روانشناسی می توانند از هر گروهی (علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی) باشند؛ زیرا معدل دیگر جز شروط مورد ارزیابی برای پذیرش دانشگاه بدون کنکور نمی باشد.

شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد

داوطلبان توجه کنند که شرایط ثبت نام  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع فوق لیسانس فقط شامل همان شرایط استعداد درخشان معرفی شدن می شود . به عبارتی تنها راهی که دانشگاه آزاد برای پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد جلوی پای متقاضیان قرار داده است همان استعداد های درخشان است .

برای اینکه یک دانشجو قبل از ورود به ارشد در رشته روانشناسی در دانشگاه آزاد استعداد درخشان شود باید ابتدا در دوره کارشناسی دانشجوی دانشگاه آزاد باشد ، سپس بعداز گذراندن شش ترم توانسته باشد با معدل بالای ۱۷ بیش از ۷۵ درصد واحد های لیسانس را پشت سر گذاشته باشد و در نهایت بتواند بدون حتی یک ترم مشروطی در هشت ترم و مجموع ۴ سال ، دوره لیسانس را با موفقیت به اتمام برساند .

در این صورت دانشجو می تواند تنها یکبار در همان سال فارق تحصیلی برای دوره ارشد بعنوان استعداد درخشان اقدام کند .

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بدون اغراق جز رشته هایی می باشد که دارای علاقه مند بسیار زیادی می باشد و دانشگاه آزاد تهران هر ساله تعداد زیادی دانشجو را در رشته روانشناسی می پذیرد.

در واقع بین دانشجویانی که از طریق آزمون پذیرفته می شوند و یا بدون آزمون هیچ تفاوتی در دانشگاه آزاد وجود ندارد ، نه از لحاظ واحد ها، نه از لحاظ شهریه و طول دوره . تنها وجه تفاوت آن ها در نحوه پذیرفته شدن آن ها می باشد .

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران تمام گرایش هایی که پیش تر به شما معرفی کردیم را در دوره کارشناسی پیوسته ارائه می دهد.  در حضور رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران در دوره فوق لیسانس باید یادآوری کرد که تعداد گرایش ها بیشتر می شود و در واقع گرایش ها تخصصی تر می شوند .

آینده کاری رشته روانشناسی به چه صورت است؟

قبل از اینکه در مورد بازار کار این رشته بحث بگذارید در ابتدا به توانایی هایی که یک دانشجوی رشته روانشناسی برای موفق شدن باید به آن ها دست پیدا کند بپردازیم .

یک روانشناس خوب مطمئنا در ابتدا باید خود شخصی انعطاف پذیر باشد و در مرحله بعد بتواند تغییرات مد نظر را در محیط و افراد پیرامون به وجود آورد . قدرت تشخیص و شناخت بالا که لازمه آن هوش و تمرکز می باشد دیگر پارامتری می باشد که ظرفیت و توانایی یک روانشناس را رغم می زند .

بعداز اتمام درس و فارغ شدن از دانشگاه ، یک روانشناس می تواند در ابتدا توسط آموزش و پرورش به عنوان مشاور و … جذب شود .

همچنین در شرکت های بزرگ روانشناسان برای بازاریابی همیشه راه کار های کاربردی ارائه می دهند . همچنین روانشناسان می توانند به عنوان دستیار یک روانشناس متخصص بالینی و روان پزشک کار خود را ادامه دهند .

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دوره های مختلف فرق می کند . شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل یک شهریه ثابت می باشد که برای ثبت نام هر ترم باید پرداخته شود ، و یک شهریه متغیر که بر اساس تعداد واحد های نظری و عملی که در هر ترم دانشجو انتخاب می کند تعیین می گردد.

برای مثال شهریه ثابت و متغیر دانشگاه هر ساله دستخوش تغییراتی می شود و معمولا مقداری به آن ها اضافه می گردد ، اما به عنوان مثال می توان به این یک مورد اشاره کرد که برای دوره کارشناسی رشته های علوم انسانی که شامل روانشناسی هم می شود در سال ۹۷-۹۸ شهریه ثابت هر ترم چیزی بین ۴۹۰-۵۵۰ هزار تومان بود و شهریه متغیر هر واحد درسی تغریبا ۳۵-۳۸ هزار تومان بوده است .

توصیه ما به داوطلبان عزیز این می باشد که از مشاوره تحصیلی مشاوران مرکز مشاوره آویژه استفاده کنند . در این صورت آنها جزئیات کاملی در خصوص پذیرش دانشگاه بدون کنکور و گرایش های هر رشته در این دانشگاه ها ، شرایط ورود به هر مقطع دانشگاه آزاد بدون آزمون ، شهریه های رشته ها و دوره های مختلف بدست خواهند آورد.

سخن آخر

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بدون اغراق یکی از رشته هایی است که علاقه زیادی را به خود جلب می کند و دانشگاه آزاد تهران هر ساله تعداد زیادی دانشجو در رشته روانشناسی می پذیرد.

در واقع هیچ تفاوتی بین پذیرش با آزمون یا بدون آزمون در دانشگاه آزاد وجود ندارد، نه از نظر واحد و نه از نظر شهریه و مدت دوره. تنها تفاوت در نحوه پذیرش آنهاست.

سوالات متداول

سوال علامتتحصیل بدون کنکور رشته روانشناسی در کدام مقاطع تحصیلی امکانپذیر است؟

کارشناسی و کارشناسی ارشد

سوال علامتشرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد به چه صورت است؟

اطلاعات مربوط به این موارد در مقاله فوق به اطلاع دوستان گرامی رسانده شد.

ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 243 نظر:
 1. سلام من رشتم تجربیه
  دانشگاه آزاد مشهد پذیرش روانشناسی داره ؟؟؟؟
  چون هرچی تو دفترچه انتخاب رشته ازاد و سنجش و بدون کنکور گشتم روانشناسی رو برای واحد مشهد پیدا نکردم!!!

 2. کدام دانشگاه ازاد درتهران یا کرج گارشناسی ارشد رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی دارند

  1. سلام وقت بخیر
   دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و واحد کرج به صورت پذیرش از طریق استعداد درخشان ۱۴۰۱ ارائه می دادند .

   1. با سلام و عرض ادب!
    بنده نرگس ابراهیمی هستم دانشجوی سال سوم روانشناسی بالینی در یکی از دانشگاهای خصوصی هرات متاسفانه به دلیل شرایط منع دانشجویان خانم در افغانستان ادامه تحصیل در افغانستان برای ما ناممکن است و ما خواهان این هستیم که ادامه تحصیلات خود را در دانشگاه شما به صورت آنلاین ادامه دهیم شرایط شما برای پذیرش دانشجویان افغانستانی چیست؟
    آیا شما می‌توانید در این بابت با ما همکاری کنید ؟
    من به نمایندگی از دانشجویان سال سوم منتظر پاسخ شما هستم.

    با احترام…..
    نرگس ابراهیمی

 3. سلام کاردانی کامپیوتر دارم میتونم رشته کارشناسی ناپیوسته روانشناسی بدون کنکور واحد آزاد لاهیجان ادامه تحصیل دهم؟

 4. رشته کارشناسی من مشاوره بوده و ارشد آزاد رشته روانشناسی شخصیت پذیرفته شدم آیا دروس جبرانی به من تعلق میگیرد؟

 5. سلام من میخوام رشته‌ام رو برای ارشد عوض کنم
  سال آخر کارشناسی رشته مدیریت هستم در دانشگاه ازاد. میخوام ارشد روانشناسی بخونم
  ایا بدون کنکور امکان پذیره؟
  یا اگه حتما باید کنکور بدم باید همه مرجع کنکور رو بخونم؟ چون قصدم تحصیل روانشناسی ارشد در دانشگاه آزاد است

 6. سلام خسته نباشین. من نظام قدیمم با معدل کتبی نهایی ۱۸/۶۱ . چقدر امکان قبولی روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از واحدای استان تهران(خود تهران یا حومه ) یا البرز دارم؟ بومی اونجام هم نیستم متاسفانه .

 7. سلام من با دیپلم گرافیک میتونم بدون کنکور برای رشته روانشنایی ثبت نام کنم؟
  اگه میشه تاریخ ثبت نامش کی هست

 8. سلام
  من به روانشناسی و رشته روانشناسی علاقه زیادی دارم و دوست دارم در اینده روانشناس بشوم
  ببخشید دانشگاه ازاد رشته روانشناسی بعد از پایان میتونم روانشناس بشم ؟
  باید بعد از پایان دانشگاه ازمون استخدامی بدیم یا خیر ؟
  برای روانشناسی کودک چیکاد باید کرد ؟
  شرایط شون چطوره ؟

 9. سلام من ترم ۱ دانشجوی روان شناسی عمومی کارشناسی پیوسته
  خاستم بپرسم میشه برای ترم ۲ رشته بالینی رو برم یا برای ارشده نمیشه؟

 10. سلام لیست دانشگاه هایی که روانشناسی رو بدون کنکور قبول میکنند رو بگزد برامون ممنون

 11. سلام لیست دانشگاه هایی که روانشناسی رو بدون کنکور قبول میکنند رو بگزد برامون ممنون

  1. سلام. آزمون ورودی این دانشگاه همزمان با کنکور سراسری انجام میشود برای پذیرش بدون آزمون ورودی مهر میتوانید در مرداد ماه از طریق سامانه دانشگاه ثبت نام کنید.

 12. سلام ممنون میشم پاسخگوباشید
  اگرنمره ام بالای۱۷باشه درطی گذراندن دوره ۴ ساله دانشگاه آزاد روانشناسی،بازم نمی تونم برای دکتری وعضوهیئت علمی شدن ویارفتن به خارج اقدام کنم؟
  محدودیت سنی روانشناسی تاچه سالیه؟

  1. سلام. در صورت داشتن معدل بالا و البته بار علمی میتوانید در آزمون دکتری موفق شوید و پس از برای هیات علمی شدن اقدام کنید . در برخی کشورها مدرک مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی مورد تأیید نمیباشد

 13. سلام من یازدهم انسانی هستم میتونم دانشگاه علمی کاربردی روانشناسی بدون کنکور تهران ثبت نام کنم و این ک هزینه ش چقدرمیشه؟

   1. سلام وقتتون بخیر من دوازدهم مدیریت خانواده هستم می خواستم بدونم در مقطع کاردانی می تونم در رشته روانشناسی بدون کنکور ثبت نام می کنم

 14. سلام .من رشته دیپلمم جهانگردی هست .نظام قدیم
  میخواستم ببینم از چ طریقه میتونم رشته روانشناسی شرکت کنم ؟

 15. سلام وقت بخیر.من کارشناسی سلولی ومولکولی و مجاز به استعداد درخشان هستم
  میخواستم بدانم میشه ارشد روانشناسی کودک ببدون آزمون بخوانم؟

   1. سلام آیا بادیپلم تجربی روانشناسی آزاد باسوابق تحصیلی میتوان انتخاب رشته کرد

 16. سلام
  با مدرک کارشناسی شیمی روزانه ،میتوانم ارشد روانشناسی آزاد شرکت کنم؟
  برای استخدامی آموزش و پرورش آیا باید کارشناسی و ارشد مرتبط باشد؟
  چه شهری برای ورودی بهمن ارشد روانشناسی بدون کنکور می پذیرد؟

  1. سلام. بله میتوانید با کارشناسی شیمی در مقطع ارشد روانشناسی بخوانید . شرایط استخدام هر ارگان سالانه متفاوت است تا سال جاری امکان ثبت نام شما با تغییر رشته فراهم بود . برای ارشد بدون کنکور میتوانید از طریق فراگیر پیام نور اقدام کنید.

  1. سلام. چنانچه دیپلم نظام جدید فنی و حرفه ای دارید میتوانید در دانشگاه آزاد در رشته روانشناسی تحصیل کنید.

  2. سلام من الان دوازدهم انسانی هستم میتونم باثبت مقاطع تحصیل دانشگاه ازاد رشته روان شنایی بخونم

  1. سلام. چنانچه دیپلم نظام جدید فنی و حرفه ای دارید میتوانید در دانشگاه آزاد در رشته روانشناسی تحصیل کنید.

 17. سلام وقت بخیر خواهشا قسمت تفاوت دانشگاه آزاد و مجازی قید کنید سازمان نظام روانشناسی پروانه فعالیت به دانشجویان مجازی نمیدهد فقط دانشگاهایی که عنوان حضوری دارند می دهند من الان دانشجوی ترم ۵هستم شهریه ام از ازاد بیشتر است ولی این مصوبه سازمان نظام باعث دلسردی و خسران من شده است خواهشمندم رسیدگی کنید

  1. سلام من دانشجوی فارغ التحصیل رشته زیست سلولی ومولکولی هستم.میخواستم بدانم در صورت داشتن شرایط استعداد درخشان میتوانم در رشته ارشد روانشناسی کودک بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

 18. سلام وقت بخیر
  من در مقطع کاردانی از دانشکده فنی و حرفه ی رشته حسابداری مدرک دارم میخواستم بدونم میتونم تغییر رشته بدم و رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ؟؟

  1. سلام. رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو می‌پذیرد و برای تحصیل در این رشته میتوانید با دیپلم در رشته های نظری برای تحصیل در دانشگاه های بدون آزمون اقدام کنید.

 19. سلام علیکم
  من مدرک سطح دو (کارشناسی )حوزه علمیه روبامعدل ۱۴/۵۰دارم برای ارشد رشته روان پزشکی می تونم ثبت نام کنم ۴۸ ساله هستم

 20. سلام. ببخشید من ینی با دیپلم انسانی بعد از دبیرستان بدون کنکور میتونم توی تهران روانشناسی بخونم تو دانشگاه ازاد؟

 21. سلام وقت بخیر با معدل ۱۸رشته تجربی میتونم دانشگاه ملی کرمان بخونم؟البته برای مهر ثبت نام نکردم برای بهمن امکانش هست منوبپذیرن؟
  دانشگاه آزاد چطور؟

 22. سلام من امسال با خواهرم کنکور ارشد شرکت کردیم
  معدل خواهر ۱۹/۱۵ است و معدل خودم ۱۹/۹۹
  اما برای کنکور به دلیل بیماری نتوانستم دولتی روانشناسی تربیتی قبول شویم انتخاب رشته کردیم فقط پیام نور و غیر انتفاعی که من غیر انتفاعی ایوانکی ارشد تربیتی قبول شدم و خواهرم مردود شد
  حال می خواهیم ارشد تربیتی بدون کنکور شرکت کنیم دانشگاه آزاد امکانش هست

  1. سلام . باید منتظر بمونین تا دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور ( بر اساس سوابق تحصیلی ) منتشر شه تا مشخص شه در کدام رشته / محل ها در دانشگاه آزاد پذیرش صورت می گیره ، البته در صورتی که پذیرش بدون کنکور برگزار شه .

 23. سلام و وقت بخیر.
  من دیپلم معماری و کاردانی طراحی صحنه دارم، میخواستم بدونم میتونم برای دانشگاه ازاد بدون کنکور، رشته ی روانشناسی رو انتخاب کنم؟

    1. سلام. خیر فقط دانش آموزانی که دیپلم خود را در رشته تجربی و علوم انسانی اخذ کرده باشند می‌توانند برای ثبت نان در رشته روانشناسی اقدام کنند.

 24. سلام . با لیسانس مشاوره میتوان ارشد روانشناسی بالینی خوند ؟ جایی خوندم فقط کارشناسی روانشناسی میتونه ارشد بالینی بخونه .

 25. سلام
  با معدل ۱۸/۵۰ کارشناسی روانشناسی، میتونم برای استعداد درخشانی ارشد درخواست بدم؟ البته برای دانشگاه شهری که بومی‌ش هستم

 26. سلام لطفا میشه سریع پاسخ منو بدید ممنونتون میشمم
  من تو دانشگاه علوم پزشکی میخواستم روانشناسی بخونم بدون کنکور معدل کلم ۱۵ و معدل کتبی شده ۱۰ میشه که پذیرش کنن منو یا به هیچ عنوان راهی ندارهه استان بومی ام یکمم اصلا امکانش نیست؟؟

  1. سلام من ۱۱ انسانی ام میخوام روانشناسی بالینی بخونم میتونم و آیت ک معدل دیپلوم چقدر باید باشه برادتهران و این ک شهریه چقدر هستش

   1. سلام خدمت شما،برای مقطع کارشناسی گرایش بندی وجود ندارد،ابتدا در رشته روانشناسی مدرک میگیرید و برای ارشد میتوانید گرایش انتخاب کنید،براساس کنکور و رتبه میتوانید برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنید،براساس سوابق تحصیلی نیز امکان تحصیل دارید اما تعداد دانشگاه ها محدود است،شهریه حال حاضر حدود ۲میلیون و ۵۰۰محاسبه میشود.

 27. سلام من معدلم ۱۷ هستش و میخوام روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد برم. بنظرتون امکانش هست؟

 28. سلام.من دیپلم تجربی با معدل ۱۲ رو دارم و نظام قدیم هستم.ایا میتونم دانشگاه ازاد بدون کنکور کرج ثبت نام کنم؟

 29. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم شرط معدل برای قبولی در رشته روانشناسی چنده از شاخه ی علوم انسانی

 30. سلام من معدل کل دیپلم ۱۴.۵۰
  معدل کتبی دیپلم ۱۱.۰۹
  رفتم کافی نت ثبت نام اولیه انجام دادم حالا منتظرم دانشگاه یه روزی تعیین کنه برم برای بقیه کارهام
  رشته روانشناسی ثبت نام کردم
  بنظرتون قبول میکنن

 31. سلام وقت بخیر ببخشید با رشته عکاسی نظام جدید شاخه کاردانش میشه رشته روانشناسی دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کرد با معدل ۱۸/۵۹؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 32. سلام وقتتون بخیر میخاستم بدونم رشته روانشناسی بالینی دانشگاه ازاد اینده شغلی داره؟
  از چندمشاور ک پرسیدم گفتن فرقی نداره کدوم دانشگاه خونده باشی مهم گرفتن مدرکه توی روانشناسی مدرک مهمه و میتونی با گرفتن مدرک توی دانشگاه ازاد هم اینده شغلی داشته باشی
  این موضوع درسته؟

  و بعضیا هم میگن مدرک ازاد ب هیچ دردی نمیخوره و فقد صرف کردن هزینه ست

  ممنون میشم ی پاسخ واضح بدین

  1. سلام اگر قصد دارید دکترا بخدنید و هیات علمی دانشگاه بشید و یا برای دکترا به خارج از کشور برید دانشگاه آزاد مناسب نیست ولی اگر قصد درمانگری و تاسیس کلینیک دارید آزاد هم معتبره

    1. اگر در کنکور سراسری شرکت نکیند میتوانید از ظرفیت مازاد دانشگاه استفاده کنید که براساس سوابق تحصیلی میباشد

 33. سلام من مقطع کاردانیم رو در دانشگاه فنی حرفه ای دکتر شریعتی و با معدل ۱۹/۵۱ در رشته عکاسی تموم کردم،میتونم الان برای کارشناسیم روانشناسی ازاد و بدون کنکور برم؟

  1. سلام . چنانچه دیپلم رشته های نظری را داشته باشید میتوانید در رشته روانشناسی تحصیل کنید.

 34. سلام. خوبید؟ من رشتم انسانیه. معدل کتبی دیپلمم ۱۶٫۳۷ و معدل کلی دیپلمم ۱۸ هستش. چقدر شانس دارم که دانشگاه آزاد خوراسگان روانشناسی رو بیارم؟

  1. سلام .ممنونم بله میتوانید در دانشگاه آزاد این رشته رو تحصیلی کنید ولی شانس خودتون هم در کنکور امتحان کنید.موفق باشید

 35. سلام. من معدل کتبی دیپلمم ۱۶٫۳۷ هستش. معدل کل دیپلمم رو نمیدونم. ولی مطمئنا بالای ۱۷ هست. چون من دهم و یازدهم هردو معدلام ۱۸ بودن. توی سامانه ی پادا یه “معدل سال” به من داده که ۱۷٫۴۹ هستش. اونو نمیدونم چیه. با این اوصاف شانس قبولی من توی رشته ی روانشناسی دانشگاه ازاد خوراسگان و یا نجف اباد چقدره؟
  بومی اصفهانم هستم.

 36. سلام خدا قوت
  من امسال امتحان نهایی داشتم و کرونا گرفتم و چند درس رو افتادم برای ثبت نام رشته روانشناسی دانشگاه ازاد بندر عباس نوبت مهرماه بدون ازمون باید معدل فعلی رو وارد کنم یا معدل نیم سال اول یا معدل کل سال یازدهم ممنون میشم بهم کمک کنید
  الان باید چیکار کنم?

 37. سلام خدا قوت
  من امسال امتحان نهایی داشتم و کرونا گرفتم و چند درس رو افتادم برای ثبت نام رشته روانشناسی دانشگاه ازاد بندر عباس نوبت مهرماه بدون ازمون باید معدل فعلی رو وارد کنم یا معدل نیم سال اول یا معدل کل سال یازدهم ممنون میشم بهم کمک کنید
  الان باید چیکار کنم؟

 38. سلام خدا قوت
  من امسال امتحان نهایی داشتم و کرونا گرفتم و چند درس رو افتادم برای ثبت نام رشته روانشناسی دانشگاه ازاد بندر عباس نوبت مهرماه بدون ازمون باید معدل فعلی رو وارد کنم یا معدل نیم سال اول یا معدل کل سال یازدهم ممنون میشم بهم کمک کنید

 39. سلام خدا قوت
  من امسال امتحان نهایی داشتم و کرونا گرفتم و چند درس رو افتادم برای ثبت نام رشته روانشناسی دانشگاه ازاد بندر عباس بدون ازمون باید معدل فعلی رو وارد کنم یا معدل نیم سال اول یا معدل کل سال یازدهم ممنون میشم بهم کمک کنید

 40. من لیسانس ارتوز و پروز در دانشگاه دولتی گرفتم و میخام ارشد روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد بخونم چیکار باید بکنم

  1. سلام ابتدا وارد سایت azmon.orgبشین و …. گنجایش این مکان برای پاسخ دهی به سوال شما کم است برای دریافت اطلاعات با مشاورلن ما تماس بگیرید.

 41. سلام. ببخشید میخواستم بدونم با رتبه ی ۱۹۰۰۰هزار انسانی رشته روانشناسی ازاد تهران شمال یا جنوب و یا دانشگاه ازاد های دیگه تهران چقدر احتمال قبولی داره

  1. سلام. با توجه به رتبه های قبولی سالهای گذشته احتمال پذیرفته شدن شما در یکی از دانشگاههای آزاد تهران وجود دارد.

 42. سلام خسته نباشید.. تهران یا کرج دانشگاه ازاد کدوم دانشگاه خیلی بهتره برای رشته روانشناس؟

  1. سلام. تفاوت چندانی بین واحد های مختلف یک دانشگاه وجود ندارد و از لحاظ اعتبار مدرک در یک سطح هستند برخی واحد های تهران از جمله واحد علوم تحقیقات و واحد تهران شمال در این رشته دارای اساتید بهتری هستند.

 43. سلام، توی دفترچه دانشگاه ازاد جلوی رشته روانشناسی تهران زده پاره وقت، یعنی چی؟!

  1. سلام . دانشجویانی که دوره های پاره وقت را انتخاب میکنند الزامی برای حضور کلی در دانشگاه ندارند.

 44. سلام، این پاره وقت که توی دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد جلوی بعضی‌ از رشته‌ها نوشته شده یعنی چی؟

  1. سلام. دانشجویان پذیرش شده در دوره ی پاره وقت توانایی حضور در شیفت صبح و عصر در کلاسهای دانشگاه را دارند این دوره ها تمام وقت هستند اما برخی دانشجویان به دلایل خاصی امکان حضور نصف روز در دانشگاه را دارند به این دوره ها پاره وقت اطلاق میشود.

 45. سلام وقت بخیر .من امروز کارت اعتباری جهت ثبت نام ازاد بدون کنکور گرفتم اما هنگام خرید کارت گروه اموزشی علوم تجربی رو انتخاب کردم من میخوام روانشناسی ثبت نام کنم الان باید یه کارت اعتباری دیگه با گروه اموزشی انسانی بگیرم؟

 46. سلام با معدل کتبی ۱۱ و معدل کل ۱۶ میشه برای روانشناسی پیام نور بدون کنکور قبول شد؟

  1. سلام. می توانید در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور شرکت کنید. برای قبولی شرط معدل خاصی در نظر گرفته نمیشود و قبولی شما به معدل رقبای شما بستگی داره.

 47. سلام با معدل کتبی ۱۰و خورده ای و معدل نهایی ۱۶/۱۱رشته تجربی میتونم رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه اسلامشهر بخونم؟

 48. سلام ، اگر بخوام برم دانشگاه آزاد نیاز به شرط معدل داره ؟ چون من امتحان های نهایی مو افتادم باید اونارم پاس کنم میتونم انتخاب رشته کنم دانشگاه آزاد ؟ اگر انتخاب رشته کردم و امتحان های شهریور و قبول نشدم و موند برای دی ماه ینی نمیتونم دانشگاه برم ؟ رشته روانشناسی

 49. سلام من معدل کارشناسیم۱۶/۵هستش نیم نمره ازاستعداد های درخشان کم دارم آیاهیچ امکانی نداره پذیرش بشم دردانشگاه آزادبدون کنکورکه شرایط آنها معدل بالای ۱۷میباشد.

 50. سلام لیسانس مهندسی برق دارم از دانشگاه سراسری(روزانه)میخوام ارشد روانشناسی تو یکی از دانشگاهای آزادتهران برم،دانشگاهی هست بدون کنکور باشه؟

  1. بدون کنکور فقط زمانی که رشته هاتون سنخیت داشته باشه میتونید شرکت کنید!! از الکترونیک بدون کنکور نمیتونید برای روانشناسی اقدام کنید

  1. سلام وقت بخیر من دیپلم معماری دارم میخوام برم دانشگاه آزاد رشته روانشناسی راهنماییم میکنید کدوم دانشگاه پذیرش داره؟میتونم برم

 51. سلام ..ببخشید یه سوال داشتم من دیپلم تجربی دارم می تونم در انتخاب رشته بدون ازمون دانشگاه ازاد روانشناسی رو انتخاب کنم ؟؟اگر پاسخ بدید ممنون میشم

  1. سلام معدل شما برای رشته روانشناسی کمی پایین است ولی اگر بومی منطقه خود را انتخاب نمایید شانس شما بالا میرود

 52. سلام برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد روانشناسی فقط معدل دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی لازمه؟اینطوری قبول میکنن؟(تجربی بودم)
  آیا معدل هم تاثیر گذاره در پذیرش دانشجو؟

  1. سلام بله با توجه به سوابق تحصیلیتان میتوانید انتخاب رشته انجام دهید سوابق تحصیلی دوامتیاز مد نظر دارد یکی بومی بودن ویکی هم معدل

  1. سلام براساس رتبه امکان قبولی پایینی دارید ولی اگر سوابق تحصیلی شما بهتر است شانس قبولی در رشته های روانشناسی صرفا براساس سوابق تحصیلی بالا میرود

 53. سلام با معدل دیپلم ۱۷.۱۳ دانشگاه آزاد کرمانشاه رشته روانشناسی برحسب سوابق تحصیلی میتونم ثبت نام کنم ؟

  1. سلام برای سوابق تحصیلی بومی بودن ومعدل ملاک هست شما انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلیتان انجام دهید

 54. سلام خسته نباشید . من امسال کنکور دادم برای اولین بار و رتبه ی کنکورم شده ۹۰ هزار . منطقه ی ۳ هستم . و الان فقط دانشگاه پردیس و ازاد و پیام نور مجاز شدم . من علاقه ی شدیدی به روانشناسی دارم و الان میخوام بدونم میتونم برم دانشگاه ازاد و روانشناسی بخونم البته یه سوال دیگم داشتم میشه فرق روانشناسی بالینی و خانواده رو توضیح بدین . واینکه برای مطب روانشناسی چه مدرکی باید داشت منظورم اینه با کارشناسی میشه یا باید ارشدم خوند

  1. سلام بله میتونید در دانشگاه آزاد روانشناسی بخونید و اینکه برای تاسیس مطب باید حتما مدرک ارشد داشته باشید.

 55. سلام برای شرکت در رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد با مدرک دیپلم در رشته انسانی بامعدل۱۴/۸۰ نظام قدیم و با سن ۴۵ سال میتونم شرکت کنم یا نه؟

  1. سلام باید حتما پیش دانشگاهی را گذرانده باشید برای اطلاع بیشتر باماتماس بگیرید

 56. سلام برایه شرکت دررشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازادبامدرک دیپلم دررشته انسانی بامعدل۱۴/۸۰نظام قدیم وباسن ۴۵سال میتونم شرکت کنم یانه؟

  1. سلام باید حتما پیش دانشگاهی را گذرانده باشید برای اطلاع بیشتر باماتماس بگیرید

 57. سلام
  با مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی میتونم ارشد روانشناسی آزاد با آزمون شرکت کنم ؟

 58. سلام .. با مدرک کاردانی رشته ی دیگه میشه کارشناسی روان شرکت کرد؟ تطبیق واحد داره؟
  من کاردانی گرافیک دانشگاه ازاد بودم .. بین دو راهی شرکت کردن تو کنکور یا دوباره ازاد رفتن موندم ..

  1. سلام بله میتوانید درآزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید
   جهت مشاوره بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

   1. سلام خسته نباشید من دیپلم طراحی وب سایت از رشته کار و دانش دارم با معدل کل ۱۸/۱۸
    میتونم دانشگاه آزاد روانشناسی بخونم؟!

 59. سلام من از رشته تجربی میخوام برم روان شناسی بخونم میشه؟چون یکی از مشاورین حرف آخر گفت نمیتونی و فقط رشته انسانی میتونه. تروخدا جواب بدین

   1. سلام .. با مدرک کاردانی رشته ی دیگه میشه کارشناسی روان شرکت کرد؟ تطبیق واحد داره؟

 60. سلام،تحصیل در دانشگاه آزاد برای روانشناسی خوبه یا دولتی
  منظورم اینه که اعتبار مدرک کدوم دانشگاه بالاتره
  واینکه حداقل معدل دیپلم انسانی برای ورودبه دانشگاه آزاد،بدون کنکور در رشته روانشناسی چقدربایدباشه

   1. سلام وقت بخیر با معدل کتبی ۹ و معدل کل۱۴/۴۸ میتونم روانشناسی دانشگاه آزاد بدون ازمون شرکت کنم؟

 61. سلام،وقت‌بخیر
  بنده فوق دیپلم‌کامپیوتر دارم،میتونم برای کارشناسی رشته روانشناسی‌رو در دانشگاه ازاد(بدون کنکور)انتخاب کنم؟

 62. سلام من دیپلم گرافیک و پیش دانشگاهی هنر با معدل ۱۸/۴۸دارم میتونم روانشناسی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم وشهریه ان چقدراست؟

  1. سلام وقت بخیر من میتونم با معدل ۱۶/۱۶رشته کارشناسی قبول شم و دانشگاه دولتی شرکت کنم شرایطش چجوره مدرسه دولتی میتونم برم

 63. سلام
  من دیپلم تجربی دارم آیا میتونم بدون کنکور در دانشگاه آزاد یا پیام نور مشهد رشته روانشناسی ثبت نام کنم؟

 64. سلام من سال دیگه دیپلم میگیرم میخواستم با شاخه کار و دانش رشته کامپیوتر میشه برم روانشناسی؟

 65. سلام
  برای روان علوم تحقیقات از تجربی منطقه ۱ رتبه خیلی خاصی نیاز هست؟ ایا با ۱۰۰ هزار کشوری میشه رفت مثلا؟

  1. سلام برای قبولی در دانشگاه شرایط متفاوتی را باید مدنظر قرار دهید که یکی از آنها معدل شما و رتبه کنکور شما می باشد.

 66. سلام وقتتون بخیر، من با معدل کتبی نهایی ۱۱.۷۴و معدل کل ۱۵ رشته تجربی میتونم رای روانشناسی ازاد کرج پذیرش بگیرم؟؟

 67. سلام وقتتون بخیر، من با معدل کتبی نهایی ۱۱.۷۴ و معدل کل ۱۵ رشته تجربی،میتونم برای روانشناسی آزاد کرج پذیرش بگیرم؟

 68. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من دیپلم تجربی دارم
  در دفترچه بدون کنکور دانشگاه ازاد پارسال،شهر تهران به جز واحد تهران شرق که اونم روانشناسی پاره وقت بود،واحد دیگه ای روانشناسی نداشت.
  ولی دیدم فرمودید که خوندن روانشناسی بدون کنکور در واحد تهران مرکز و علوم تحقیقات امکان پذیره.میشه بفرمایید چطور ممنکه؟ممنون

 69. سلام‌من دیپلم تجربی دارم .اگر بخوام برای رشته روانشناسی بدون کنکور با معدل دیپلم ۱۸.۸۹ برای دانشگاه آزاد تهران ثبت نام کنم آیا امکان پذیره؟

 70. سلام با معدل ۱۹.۸۴ میشه روانشناسی بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز یا علوم تحقیقات قبول شد؟

   1. سلام وقت بخیر میتونم بپرسم کدوم دانشگاها ارائه میدن روانشناسی بدون کنکور رو؟ با سپاس

    1. با سلام برای مرداد ماه منتظر دفترچه های بدون کنکور در سایت سنجش باشید .

 71. سلام ببخشید با معدل ۱۹.۸۴ میشه روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه ازاد تهران مرکز یا علوم تحقیقات قبول شد؟

    1. سلام برای قبولی براساس سوابق تحصیل دوامتیاز مد نظر است،امتیاز بومی بودن وامتیاز معدل
     معدل بالای چهارده امتیاز بیشتری دارند

 72. سلام لیسانس روانشناسی بالینی دارم ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد میتونم شرکت کنم

 73. سلام به من گفتند که روانشناسی در تمامی دانشگاه های ازاد با کنکور هست ویا به صورت پاره وقته این حرف درسته؟

 74. سلام من دیپلم گرافیک دارم امکان حضور و ثبت نام دانشگاه آزاد ،رشته روانشناسی رو دارم؟

   1. سلام‌من دیپلم تجربی دارم .اگر بخوام برای رشته روانشناسی بدون کنکور با معدل دیپلم ۱۸.۸۹ برای دانشگاه آزاد تهران ثبت نام کنم آیا امکان پذیره؟

 75. سلام خسته نباشید من امسال دیپلم ریاضی میگیرم با معدل ۱۵ یا ۱۶ میخواستم بدونم میتونم روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه ازاد بخونم

 76. باسلام و خسته نباشید اگر شخصی معدلش خیلی پایین باشه هم شانسی برای قبولی روانشناسی داره؟

 77. سلام من امسال دیپلم تجربی میگیرم میخواستم بدونم روانشناسی بدون کنکور رو در دانشگاه علوم تحقیقات یا تهران مرکز میتونم بخونم یا نه.
  ممنون

 78. سلام من فارغ التحصیل نظام جدید تجربی هستم منطقه دو هستم از استان خوزستان . میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور دانشگاه ازاد کرج روانشناسی بخونم ؟

   1. سلام خسته نباشید من امسال دیپلم ریاضی میگیرم با معدل ۱۵ یا ۱۶ میخواستم بدونم میتونم روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه ازاد بخونم

 79. سلام . من ساکن بیرجند هستم اما میخوام دانشگاه پیام نور رشته روانشناسی بدون کنکور تهران واحد شمال یا شرق و بزنم و در مقطه کارشناسی توی این رشته شرکت کنم . دیپلمم تجربی هست . بنظرتون امکانش هست ؟

 80. سلام میخوام روانشناسی و در دانشگاه آزاد تهران یا کرج بخونم
  اما اسم دانشگاه و بلد نیستم
  و حتما باید از طریق کنکور قبول بشم؟؟؟؟

  1. سلام.مشخص نشده در چه مقطعی مدنظرتون هست.
   اگر کارشناسی مدنظر هست بله میتوانید در دانشگاه های بدون کنکور مانند ازاد-پیام نور اقدام کنید

 81. سلام من ترم ۴ حسابداری دانشگاه خوارزمی هستم میخواستم ببینم میتونم انصراف بدم و دانشگاه آزاد روان شناسی بخونم؟

 82. با درود خدمت شما آیا بنده با لیسانس میکروبیولوژی در صورت دارا بودن شرایط استعداد درخشان در دانشگاه ازاد میتوانم در کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی بدون کنکور دانشگاه ازاد شرکت کنم؟

 83. سلام.تا شهریور ماه و بعد از امتحانات جبرانی پودمان ها ، دیپلم فنی و حرفه ای میگیرم ، اما رشته روانشناسی را میخواهم و ممکن است در کنکور انسانی قبول نشوم ، شانس قبولی چقدر است و شرایط چیست … ؟

  1. سلام. برای شرکت در رشته روانشناسی داشتن مدرک نظری مدنظر است اما باز هم می توانید برای آزاد شرکت کنید شاید با درخواست شما موافقت شود.

 84. سلام من دیپلم تجربی نظام جدید دارم میتونم رشته روانشناسی بالینی یاعمومی دانشگاه شیراز ثبت نام کنم ؟معدل دیپلمم ۱۷هست

  1. سلام دوست عزیز
   بله میتوانید بدون کنکور از دانشگاه های آزاد .غیر انتفاعی و پیام نور را اقدام کنید

 85. با سلام خدمت شما
  بنده فرزانه مالکی مقیم آلمان هستم .آیا،امکان گذراندن دوره لیسانس روانشناسی از راه دور و آنلاین هم با دانشگاه آزاد میسر می باشد؟
  شماره تلفن من:۰۰۴۹۱۵۲۱۱۹۷۵۸۵۹
  ایمیل hfmaran@gmail.com

  1. سلام دوست عزیز
   بله دوره های مجازی و الکترونیک را میتوانید انتخاب کنید.که البته مدارک آنها نسبت به مابقی مدارک از اعتبار کم تری برخوردار است

    1. سلام دوست عزیز
     روانشناسی در مقطع کارشناسی گرایش ندارد.برای ارشد گزینه بدون کنکور نداریم

     1. سلام من دیپلم تجربی نظام جدید دارم با معدل ۱۹ میخواستم ببینم روانشناسی بالینی رو میتونم ثبت نام کنم بدون شرکت در کنکور؟

     2. سلام هر سال تمامی دانشگاه ها رشته و ظرفیت آن ها را از ظریق سازمان سنجش اعلام میکنند که در حال حاضر دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور ۱۴۰۰ منتشر نشده است.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1402/3/15

سه شنبه

1402/3/16

چهارشنبه

1402/3/17

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید