لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان ۱۴۰۰

لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان

رشته های علمی کاربردی اصفهان بسیار متنوع است و اکثر رشته ها ی سراسری را دارا است. دانشگاه علمی کاربردی اصفهان برخلاف تصورات متقاضیان، برای پذیرش آزمون ورودی ندارد. رشته های کارشناسی علمی کاربردی اصفهان در هنگام پذیرش نیاز به مدرک کاردانی دارد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان در مهرماه و بهمن ماه انجام می شود. ثبت نام رشته های کارشناسی علمی کاربردی اصفهان برای نیم ترم تحصیلی مهرماه در مرداد ماه است و برای نیمسال تحصیلی دوم بهمن ماه در دی ماه انجام می پذیرد.

برای اطلاع از رشته های کارشناسی علمی کاربردی اصفهان شما متقاضیان می توانید به سایت سازمان سنجش رجوع کنید. با توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کاربران می توانید از زمان و مهلت ثبت نام این دانشگاه و همچنین از لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی اصفهان و ظرفیت ورودی و شهریه این دانشگاه آگاه شوید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نکاتی در مورد  دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

یک نکته مهم در مورد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد و آن دارا بودن همه رشته های دانشگاهی است. دانشگاه علمی کاربردی اصفهان تقریبا در چهار زمینه (کشاورزی وصنعیت و مدیریت اجتماعی و هنر) بجز رشته های پزشکی و پیراپزشکی  بدون آزمون دانشجو می گیرد.

توجه داشته باشید در هر دانشگاهی تغییر رشته ها و لیست دانشگاه ها ممکن است شکل گیرد حتی ممکن است که طی مدتی ظرفیت ورودی پذیرش دانشجو در این دانشگاه و تعداد رشته های  کارشناسی علمی کاربردی اصفهان تغییر کند و افزایش یا کاهش یابد. شما داوطلبان برای راهنمایی بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی  و همچنین اطلاع از شرایط مورد نیاز برای شرکت در این دانشگاه میتوانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل فرمایید.

لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان

لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان در دفترچه سامانه علمی کاربردی بیان شده است. لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان در مقطع کاردانی شامل کاردانی فنی برق ـ انتقال، کاردانی فنی کنترل، کاردانی فنی عمران ـ امور پیمان ها، کاردانی فنی مکانیک ـ تاسیسات مکانیکی ساختمان، کاردانی فنی مکانیک خودرو… ثبت نام بدون کنکور لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان در مقطع کارشناسی شامل مهندسی فناوری کنترل ـ ابزار دقیق، مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی، کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی ـ مراکز اورژانس اجتماعی، کارشناسی حرفه ای حسابداری ـ حسابداری مالیاتی، کارشناسی حرفه ای حقوق (ارشاد در امور کیفری و ارشاد در امور مدنی و حقوق ثبتی) کارشناسی حرفه ای مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق وحوادث و.. برای شرکت در دانشگاه علمی کاربردی اصفهان باید اطلاع کافی از لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان  را داشته باشید.

ذکر چند نکته در مورد دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

 دستور العمل های این دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر نظر وزارت علوم تایید می شود. این دانشگاه، دانشگاهی نیمه دولتی است. هدف این دانشگاه فراهم کردن شرایط مناسب برای افزایش دانش برای دانشجویان و همچنین افزایش مهارت برای افراد شاغل در محیط کاری خود است، این دانشگاه کمک به گسترش رونق اقتصاد وفرهنگ کشور می کند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


رشته های علمی کاربردی این شرایط را مهیا کرده است که افراد بتوانند بدون کنکور به ادامه تحصیل بپردازند و همچنین افراد شاغل به دلیل مشغله کاری درسازمان های اداری بتوانند به راحتی ادامه تحصیل دهند. ارائه رشته های پیرا پزشکی در این دانشگاه بسیار محدود هستند.

دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته دانشجو می گیرد و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته وجود ندارد. مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نیمسال  مهرماه و بهمن ماه است و غیر از زمان اعلام شده توسط دانشگاه دانشجو نمی پذیرند.

رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور

رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور

رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور دارای متنوع ترین رشته ها نسبت به دانشگاه های دیگر کشور است. مدرک تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات است، مدارک اخذ شده از سوی این دانشگاه معتبر و قابل تعمیم به سایر دانشگاه های دیگر در کشور است.

داوطلبان برای انتخاب یکی از رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور اول باید لیست رشته های علمی کابردی اصفهان بدون کنکور را مطالعه کرده و بر طبق استعداد و علاقه رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند و به صورت بدون آزمون اقدام به ثبت نام کنند، بیشتر مخاطبان این رشته افراد مشغول به کار (کارمند) تشکیل می دهند، که بیشتر برای ارتقای سطح مهارت در حوزه کاری ادامه تحصیل می دهند، این افراد میتوانند به صورت غیر حضوری در این دانشگاه شرکت کنند. این دانشگاه برای جذب دانشجو بدون آزمون در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه و در چهار زمینه دانشجو می گیرد.

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور در دفترچه ثبت نام سامانه آموزش علمی کاربردی اعلام شده است. زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور طبق روال هر ساله در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه اعلام می شود. جهت ثبت نام در نیمسال تحصیلی اول مهرماه در نیمه اول مرداد ماه و همچنین برای ثبت نام در نیمسال تحصیلی دوم در نیمه دی ماه  انجام می گیرد.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی اصفهان بر اساس شرط معدل دیپلم است. زمان ثبت نام مقطع کارشناسی نا پیوسته  دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی نیمسال تحصیلی اول از نیمه مرداد ماه  و برای ثبت نام در نیمسال تحصیلی دوم یعنی بهمن ماه از تاریخ ۱۵ دی ماه است و مهلت انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی حدود یک هفته است.

برای آگاهی از جزئیات ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان با ما تماس بگیرید.

تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور

تاریخ ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور در دفترچه سامانه دانشگاه علمی کاربردی اصفهان منتشر شده است. دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور اصفهان از واحد های مجهز علمی کاربردی است. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان آن هم بدون کنکور برای متقاضیان تحصیل نیم سال اول در مرداد است و برای نیم سال دوم در آذر ماه شروع می شود.

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در واحد اصفهان مانند ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی در سایر کشور، بر اساس سوابق تحصیلی است و در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته است.

برای اطلاع از تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور و نیز لیست رشته هایی که این دانشگاه ارائه می دهد و همچنین اطلاع از ظرفیت جذب دانشجویان و مهلت ثبت نام این دانشگاه، می توانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره  تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید.

علمی کاربردی اصفهان

نکاتی در مورد رشته های علمی کاربردی

رشته های علمی کاربردی به چهار بخش دسته بندی میشوند. این چهار دسته شامل، مدیریت و خدمات اجتماعی، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر است. این دانشگاه به دلیل  تنوع رشته های فراوانی  که دارد باعث جذب دانشجو می شود و متقاضیان برای ثبت نام در این رشته ها باید مدرک دیپلم داشته باشند.

این دانشگاه به دلیل اینکه برای شاغلان فرصتی فراهم کرده است که بتوانند به راحتی ادامه تحصیل دهند، هر ساله تعداد زیادی دانشجو در چهار زمینه گفته شده دراین دانشگاه ثبت نام می کند که اکثر آن شاغلین هستند. برای ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته های مورد علاقه خود متقاضیان نیاز به شرکت در آزمون  ورودی ندارند و در واقع این دانشگاه بدون کنکور است. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی هر ساله تعداد زیادی متقاضی و دانشجو ثبت نام می کند.

سخن آخر با متقاضیان تحصیل بدون کنکور

دانشگاه علمی کاربردی هر سال بدون هیچ آزمون ورودی اقدام به ثبت نام می کند. و این راهی آسان برای دانش آموختگان و شاغلان برای ادامه تحصیل در این دانشگاه نیمه دولتی است. دانشگاه علمی کاربردی با هدف پرورش نیروی کارامد و تحصیل کرده برای کشور تاسیس شده است.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شما کاربران برای راهنمایی بیشتر از هرگونه مشاوره تحصیلی می توانید با مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل کنید و از اطلاعات کامل مشاورین متخصص ما استفاده کنید. این مرکز میتواند پاسخی برای تمامی سوالات شما در مورد  زمان و مهلت ثبت نام ، شرایط و چگونگی  ادامه تحصیل برای افراد شاغل و غیر شاغل در دانشگاه علمی کاربردی باشد.

سوالات متداول

شرایط ثبت نام رشته های علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور چگونه است؟

تهیه دفترچه و ثبت نام و پرداخت شهریه از شرایط اولیه دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان است.

دانشگاه علمی کاربردی برای چه افرادی مناسب است؟

برای افرادی این دانشگاه مناسب است که به دنبال مهارت آموزی هستند و زمان کافی برای تحصیل تمام وقت را ندارند.

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی چه تاریخی است؟

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو نوبت، هر سال تحصیلی یعنی در نیم ترم مهرماه و نیم ترم ارائه شده در بهمن ماه است. البته توجه کنید که این دو ماه زمان ثبت نام نیستند و شروع ترم تحصیلی هستند. ثبت نام برای نیم ترم ماه مهر در ماه مرداد شروع میشود و تا شهریور ادامه خواهد داشت. ثبت نام کردن داوطلبین برای ماه بهمن در آذر ماه شروع میشود و تا دی ماه ادامه خواهد داشت.

لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه لیست رشته های علمی کاربردی اصفهان ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1401/5/26

پنجشنبه

1401/5/27

جمعه

1401/5/28

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید