روند رسیدگی به امریه سربازی نظام وظیفه

کسری خدمت, پروژه کسری خدمت,مدت زمان پروژه کسری خدمت,مشاوره نظام وظیفه,آویژه دانش,مدت زمان پروژه کسری خدمت سربازی
به اشتراک بگذارید

روند رسیدگی به امریه سربازی : 

روند رسیدگی به امریه سربازی یکی از مهترین مسائلی می باشد که برای شفاف سازی افراد متقاضی نیاز است به طور کامل بیان شود . امریه سربازی از هر نوعی که باشد خدمت سربازی محسوب می شود ، نه جایگزین آن ! روند رسیدگی به امریه سربازی طی سنوات گذشته به طور چشمگیری از طرف سازمان نظام وظیفه مورد بررسی و بازنگری قرار گرفته است .

افرادی که موفق به اخذ امریه سربازی شده اند طبق قوانین تصویب شده از طرف سازمان نظام وظیفه، فعالیت خود را در ارگان های مختلف می گذارنند . برای اینکه بتوانید از روند رسیدگی به امریه سربازی به طور کامل آگاه شوید ، با ما تا آخر این مقاله همراه باشید . 


بیشتر بخوانید: مدارک مورد نیاز امریه سربازی


روند رسیدگی امریه سربازی,روند رسیدگی امریه خدمت سربازی,روند رسیدگی امریه نظام وظیفه,روند رسیدگی امریه سربازی خدمت نظام وظیفه

روند رسیدگی به درخواست اخذ امریه سربازی : 

عضویت در خانواده ایثارگران و تاهل هر کدام جزء امتیازاتی است که می توان توسط آن امریه سربازی اخذ نمود . یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است افراد متقاضی برای اخذ امریه سربازی داشته باشند این است، محدودیت زمان برای استفاده از امریه سربازی چقدر است. طبق قوانین و بخشنامه های تصویب شده از طرف سازمان نظام وظیفه اخذ امریه سربازی مراحلی را دارد که باید تمام مراحل عنوان شده را به ترتیب انجام داد تا بتوان موفق به اخذ امریه سربازی شد . برای طی کردن صحیح تمام مراحل به ترتیب ذکر شده توسط سازمان نظام وظیفه نیاز به کمک گرفتن از مشاورین مجرب دارید . تا بتوانید از بهترین راهنمایی ها در این زمینه استفاده کنید . مرکز مشاوره آویژه دانش بهترین گزینه انتخابی می باشد . 

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif

روند رسیدگی به امکان تحصیل و اخذ امریه سربازی : 

مشمولانی که موفق به اخذ امریه سربازی شده اند بعد از گذراندن دوره دو ماه آموزشی ، خود را به سازمان مربوطه معرفی کرده و دوره خدمت سربازی نظام وظیفه خود را در محل می گذرانند . امریه سربازی از هر نوعی که باشد خدمت سربازی نظام وظیفه محسوب می گردد و افراد متقاضی به جای خدمت در یگان های نظامی و انتظامی در سراسر کشور، مشغول به دوره خدمت نظام وظیفه می شوند . تحصیل همزمان با خدمت دارندگان امریه نیز غیر مجاز است و معافیت تحصیلی صادر نخواهد شد . برای اطلاع یابی از امکان نحوه دریافت معافیت تحصیلی همزمان با اخذ امریه سربازی می توانید از مشاورین مجرب مرکز مشاوره آویژه دانش کمک بگیرید . 

روند رسیدگی امریه سربازی فارغ التحصیلان به یگان های انتظامی : 

قوانین و مقررات تعیین کننده روند رسیدگی امریه سربازی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی از سوی سازمان نظام وظیفه مورد تصویب قرار گرفته است . امریه خدمت سربازی همان گذراندن دوره خدمت سربازی نظام وظیفه است، فقط با این نفاوت که به جای فعالیت در پادگان های نظامی و انتظامی در ارگان های دولنی یا نیمه دولتی بنا به تشخیص و ابلاغ نیروهای مسلح، فرد مشمول دانش آموخته، مشغول به گذراندن دوره خدمت سربازی نظام وظیفه می شود . باید بدانید که شمار ظرفیت های موجود برای پذیرش مشمولان متقاضی امریه سربازی نظام وظیفه برای همه دانش آموختگان کارشناسی تا دکتری کفایت نخواهد کرد . و برای امریه سربازی تعداد محدودی از افراد متقاضی برگزیده خواهند شد . برای اطلاع یابی از نوع افراد برگزیده برای اخذ امریه سربازی می توانید با مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمائید . 


بیشتر بخوانید: مشاوره امریه سربازی نظام وظیفه


روند رسییدگی امریه سربازی,روند رسیدگی امریه خدمت سربازی,روند رسیدگی امریه نظام وظیفه,روند رسیدگی امریه سربازی خدمت نظام وظیفه

روند رسیدگی به مراحل اخذ امریه سربازی : 

اخذ امریه سربازی نظام وظیفه ده مرحله متوالی را در بر خواهد گرفت، که افراد متقاضی برای اقدام به اخذ امریه خدمت سربازی و نحوه دریافت امریه سربازی باید از این ده مرحله به طور کامل آگاهی داشته باشند تا بتوانند به آسانی موفق به اخذ امریه سربازی شوند .

در صورت نداشتن آگاهی کامل از مراحل عنوان شده توسط سازمان نظام وظیفه اخذ امریه سربازی بسیار مشکل و یا نا ممکن خواهد شد . مرکز مشاوره آویژه دانش راهی بسیار کارآمد در این زمینه است . به طوری که می تواند آرامش خاطر را برای متقاضیان امریه سربازی به ارمغان آورد . به دو مورد از ضوابط اخذ امریه سربازی به عنوان نمونه در زیر اشاره خواهیم کرد .

 • پذیرفته نشدن کسری خدمت بیش از سه ماه در بعضی از سازمان ها
 • غیبت نداشتن در خدمت

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif

روند رسیدگی به رشته های تحصیلی دانشگاهی و اخذ امریه سربازی : 

یکی از مسائل مربوطه در این زمینه ، رابطه رشته های تحصیلی دانشگاهی و اخذ امریه سربازی می باشد . بررسی هایی که در چند سال اخیر در زمینه نوع رشته تحصیلی و اخذ امریه سربازی صورت گرفته شده است بیان میدارد که امکان تعیین بهترین رشته و بهترین مدرک و بهترین دانشگاه برای اعطای امریه سربازی نظام وظیفه به افراد متقاضی وجود نخواهد داشت ، اما در این زمینه جزئیاتی وجود دارد که مشمولین عزیز حتما باید از آنها اطلاع کافی داشته باشند . بنابراین ، توصیه می کنیم که از طریق تماس با مرکز مشاوره آویژه دانش اطلاع و آگاهی های لازم را دریافت نمائید .

مشاوران ما ، در این زمینه که مزیت امریه سربازی خدمت نظام وظیفه نسبت به انواع معافیت سربازی خدمت نظام وظیفه در چه مواردی خواهد بود ، به طور کامل شما را راهنمایی خواهند کرد .


بیشتر بخوانید: قوانین امریه سربازی


برای مشاوره در زمینه روند رسیدگی به امریه سربازی نظام وظیفه
می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل
با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

روند رسیدگی به شرایط دریافت امریه سربازی برای دانشجویان : 

 • تسویه کردن 
 • تحویل مدارک
 • رجوع به کارگزینی

مراحل ذکر شده در بالا دارای جزئیاتی است که دانشجویان عزیز برای دریافت امریه سربازی باید به طور کامل از آن آگاهی یابند . مرکز مشاوره آویژه دانش با داشتن مشاورین مجرب و متخصص می توانند بهترین گزینه انتخابی برای راهنمای افراد متقاضی در این زمینه باشند .

سوالات متداول در زمینه روند رسیدگی به امریه سربازی : 

 • مدت زمان اخذ امریه سربازی چقدر است ؟ 
 • آیا امریه سربازی جزء دوره خدمت سربازی نظام وظیفه محسوب خواهد شد ؟
 • آیا امریه سربازی شامل همه افراد متقاضی خواهد بود ؟
 • آیا همه افراد درخواست کننده امریه سربازی موفق به اخذ آن خواهند شد ؟
 • آیا مقاطع تحصیلی در روند اخذ امریه سربازی تاثیرگذار خواهد بود ؟
 • آیا امکان انصراف از امریه سربازی پس از پذیرفتن آن وجود دارد ؟
 • آیا اعتبار دانشگاه و محل تحصیل تاثیری در پذیرش درخواست امریه دارد ؟

بدین ترتیب ، میتوان گفت که اطلاع از روند رسیدگی به امریه سربازی در بر گیرنده نکات بسیاری است که می تواند در روند دریافت امریه سربازی برای مشمولان بسیار کمک کننده باشد .

برای مشاوره در زمینه روند تغییرات امریه سربازی نظام وظیفه
می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل
با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


 • خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه
  مشاوره معافیت پزشکی
  مشاوره خرید خدمت
  مشاوره معافیت کفالت
  مشاوره معافیت ایثارگری
  مشاوره معافیت تحصیلی
  مشاوره کسری خدمت
  مشاوره امریه
  مشاوره سرباز نخبگی (سرباز نخبه وظیفه)
  مشاوره اعزام به خدمت
  مشاوره غیبت و جریمه خدمت سربازی
  مشاوره تعجیل و تمدید خدمت سربازی
  مشاوره خروج از کشور برای مشمولان نظام وظیفه خدمت سربازی
  اخبار نظام وظیفه

روند رسیدگی به امریه سربازی نظام وظیفه

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه روند رسیدگی به امریه سربازی نظام وظیفه

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068