زمانبندی سنجش در خصوص برگزاری و ثبت نام آزمون ها در سال ۹۷

ثبت نام آزمون
به اشتراک بگذارید

زمانبندی تاریخ برگزاری و ثبت نام آزمون های تحصیلی نظیر آزمون کنکور سراسری ؛ آزمون کارشناسی ارشد و همچنین دکتری تخصصی را در ادامه دنبال کنید . مشاوره تحصیلی تماس از تلفن ثابت با : تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

ثبت نام آزمون کنکور سراسری ۹۷

اگر از دانش آموزان پیش دانشگاهی می باشید و مایلید در کنکور سراسری سال ۹۸ شرکت نمایید ، هفت روز در بهمن ماه فرصت ثبت نام دارید و همچنین این آزمون در تیرماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد. پیشنهاد می کنیم حتما مشاوره درسی و در پی آن برنامه ریزی درسی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید در رشته محل دلخواه خود ادامه تحصیل دهید ؛ ابتدا شیوه صحیح درس خواندن را بیاموزید تا بتوانید در زمان کمتری ، تاثیر و مفهوم بیشتری از درس را درک نمایید .. اگر نیاز به مشاوره درسی یا مشاوره برنامه ریزی دارید ، همه روزه می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب بدون کد و از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

 

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

اگر از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی می باشید و مایلید در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهید و یا ترم ۷ یا ۸ مقطع کارشناسی هستید و قصد دارید برای کنکور ارشد سال ۹۸ برنامه ریزی کنید ، فقط ۷ روز برای ثبت نام فرصت دارید . ثبت نام این آزمون در آذرماه سال جاری می باشد و زمان برگزاری کنکور ارشد در اردیبهشت ماه سال ۹۸ خواهد بود .

 

ثبت نام آزمون دکتری ۹۷

آزمون دکتری ۷ روز مهلت ثبت نام دارد و ثبت نام آن در آذرماه سال جاری خواهد بود . آزمون دکتری در اسفند ماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد . در صورتی که مایل به ثبت نام در هر یک از آزمون ها باشید می توانید بدون کد و از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

 

ثبت نام آزمون فنی و حرفه ای – ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته

سازمان سنجش تا این لحظه هنوز اطلاعاتی در خصوص این دو آزمون ارائه نداده است ، به محض ارائه اطلاعات تکمیلی در این خصوص ؛ این مطلب بروز رسانی شده و تاریخ ثبت نام و برگزاری این آزمون ها به اطلاع کلیه کاربران و بازدیدکنندگان آویژه دانش خواهد رسید .

 

برنامه زمانی آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۳۹۷

 

نام آزمون

سال ثبت‌نام

برگزاری آزمون

از

تا

دکتری (Ph.D)

۹۷

چهار‌شنبه ۹۶/۰۹/۰۱

سه‌شنبه ۹۶/۰۹/۰۷ جمعه ۹۶/۱۲/۰۴
کارشناسی ارشد

۹۷

پنجشنبه ۹۶/۰۹/۱۶

چهار‌شنبه ۹۶/۰۹/۲۲ پنجشنبه و جمعه ۶ و ۹۷/۰۲/۰۷
سراسری

۹۷

یکشنبه ۹۶/۱۱/۰۱

یکشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸
فنی و حرفه‌ای کاردانی نظام جدید متعاقباً اعلام خواهد شد
کارشناسی ناپیوسته متعاقباً اعلام خواهد شد

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی و دانشگاهی و یا برنامه ریزی درسی ( مشاوره درسی ) داشتید ، همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

زمانبندی سنجش در خصوص برگزاری و ثبت نام آزمون ها در سال ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمانبندی سنجش در خصوص برگزاری و ثبت نام آزمون ها در سال ۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.