قبولی در کنکور تجربی ۱۴۰۲

قبولی در کنکور تجربی

قبولی در کنکور تجربی بسته به علاقه و تلاش هر فرد نسبی بوده ولی ما در این مقاله سعی می کنیم راهکارهای نسبتا ساده ای را که افراد موفق در کنکور تجربی پیش گرفته اند و به قبولی در کنکور تجربی رسیده اند آن هم در رشته دلخواه خود ، را برای شما شرح دهیم تا شاید شما نیز با همین راهکارهای نسبتا ساده و کاربردی بتوانید به رویاهای خود با خیالی آسوده برسید . حتما می دانید که در هر کاری استفاده از تجربیات افراد موفق به میزان زیادی شما را در رسیدن به هدف کمک کرده و راه نسبتا تضمین شده ای را در اختیار شما می گذارد تا با آرامش خیال بیشتر به درس های خود و مسیر خود تمرکز کنید .

در این مقاله رازهای کاربردی قبولی در کنکور تجربی را در اختیار شما قرار می دهیم . پس با ما همراه باشید . البته برای اطلاع بیشتر از فنون قبولی و مشاوره تلفنی یا حضوری با افراد متخصص در این زمینه ، میتوانید با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید و با انرژی بیشتر این مسیر پر پیچ و خم را طی کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره کنکور تجربی


قبولی در کنکور تجربی

قبولی در کنکور تجربی از دغدغه های پیش رو برای دانش آموزان امسال بوده وبه دلیل بازار کار نسبتا خوب رشته های تاپ شاخه تجربی همه ساله شرکت کنندگان زیادی داشته و افراد زیادی نیز از رشته های دیگر به این مسیر متمایل شده و قصد امتحان شانس خود را در این شاخه نیز می کنند . پس باید گفت که کار سختی در پیش رو دارید . رقیبان سفت و سختی که صبح تا شب درس می خوانند و کاملا رویهدف خود متمرکزند . اما نترسید ! به قول قدیمیا ” کار هر کس نیست خرمن کوفتن! ” اینکه یه نفر زیاد درس بخونه نشانه ی حتمیت قبولی در کنکور تجربی آن نیست .

پس استرس زیاد بودن داوطلبان را نخورید . به قول یکی از اساتید نصف بیشتر این شرکت کنندگان سیاهی لشکر هستند و فقط برای امتحان شانس خود و چشم تو هم چشمی خانواده و یا دلایل دیگر از این قبیل ، عزم شرکت در این آزمون را کرده اند .


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری 


قبولی در کنکور تجربی,کنکور تجربی قبولی,قبولی در کنکور با برنامه,موفقیت حتمی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه قبولی در کنکور تجربی ۱۴۰۲ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

رتبه قبولی در کنکور تجربی

رتبه قبولی در کنکور تجربی برای رشته های مختلف متفاوت بوده و بهتر است به جای رتبه ، به تراز خود تمرکز کنید . به علت اعمال سهمیه در مناطق مختلف و سهمیه های دیگر همچون جانبازی و شهدا و هیئت علمی ، تخمین رتبه قبولی در کنکور تجربی برای افراد مختلف متفاوت بوده و باید جدا جدا بررسی کرد . اما طبق افزایش چند درصدی سهمیه قبولی در شاخه تجربی در سال قبل ، حداقل تراز و رتبه قبولی کاهش یافته و داوطلبان با ترازهای نه چندان خوبی نیز در شاخه های تجربی قبول شده اند . که اگر همین رویه را نیز امسال پیش ببرند ، شانس قبولی شما نیز افزایش یافته و امکان قبولی در کنکور تجربی با رتبه بدتر را نیز خواهید داشت .


بیشتر بخوانید: مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی به صورت تلفنی


احتمال قبولی در کنکور تجربی

احتمال قبولی در کنکور تجربی بسته به تلاش هر فرد داشته و امری ثابت و از پیش تعیین شده نیست . احتمال قبولی در کنکور تجربی برای افراد در منطقه ۳ و سپس منطقه ۲ و سپس برای منطقه ۱ می باشد . یعنی افرادی که دبیرستان خود را در یکی ازشهرهای مناطق سه گذرانده باشند ، نسبت به افراد دیگر مناطق شانس قبولی بالاتری داشته اما باید این را نیز در نظر گرفت که در منطقه ۳ شایدامکانات تحصیلی به پیشرفتگی مناطق دیگر نباشد . به هر حال برای قبولی خود حتما برنامه داشته باشید و حتما برای هر روز و یا حداقل برای یک هفته برنامه بنویسید و طبق برنامه پیش بروید . برنامه ای که می نویسید باید مطابق الگوهای خواب و رفتاری شما باشد و نباید الگوهای تکراری که با بدن شما زیاد سازگار نیست را انتخاب کنید .


بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته تجربی 


قبولی در کنکور تجربی امسال

قبولی در کنکور تجربی امسال از آن کسانی بود که در نحوه درس خواندن خود نظم داشتند و با اهمیت به تغذیه و ورزش خود با انگیزه و روحیه بالا تلاش می کردند و تسلیم تنبلی و سختی مسیر نمی شدند . موفقیت اتفاقی نیست . اگر با هر فردی که در هر زمینه ای به موفقیت نسبی رسیده است ، صحبت کنید ، حتما از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی و چشم پوشی از اکثر تفریحات اضافه خود می گویند .

در واقع هدف بنده این نیست که بگویم برای قبولی در کنکور تجربی امسال چشم  به روی تفریحات خود ببندید و فقط درس بخوانید . نه ! فقط اندکی از میزان آن کم کنید . و تا زمانی که برنامه درسی که برای خود نوشته اید را تمام نکرده اید ، به سمت تفریحات نروید . البته برنامه تان را آنقدر سنگین ننویسید که جا برای تفریح نباشد و بعد از یکی دو ماه دچار افسردگی شوید و کامل کنکور را کنار بگذارید و از فکر قبولی در بیایید !


بیشتر بخوانید: مشاوره تحصیلی


قبولی در کنکور تجربی,کنکور تجربی قبولی,قبولی در کنکور تضمینی,موفقیت همراه با علاقه

شرط قبولی در کنکور تجربی

شرط قبولی در کنکور تجربی را شاید بتوان در اهمیت در نحوه تغذیه و تحرکات جانبی افراد موفق نیز جستجو کرد . سعی کنید حتما در برنامه غذایی خود ازغذاهای حاوی کلسیم و منیزیم و پروتئین و گلوکزهای طبیعی استفاده کنید . غالبا بعد از یکی دو ماه مطالعه شدید برای کنکور ، اکثر دانش آموزان دچار ریزش مو و چاقی مفرط و یا جوش های خیلی درشت می شوند که شدیدا روحیه شان را تخریب کرده و فاز منفی از جو غالب می گیرند . پس با یک رژیم سالم تمام نیازهای انرژی بدنی خود را تامین کنید . شاید شرط قبولی در کنکور تجربی همین حفظ روحیه شما  و گرفتن امواج مثبت از خود و اطراف شما همراه با درس خواندن منظم باشد .


بیشتر بخوانید: قبولی کنکور تجربی نظام جدید


عدم قبولی در کنکور تجربی

عدم قبولی در کنکور تجربی شاید برای اغلب شما که در سن پایینی هستید و قبولی در کنکور تجربی را بزرگترین موفقیت خود در زندگی می بینید ، ضربه ای شکننده باشد . اما ناامید نشوید . اکثر افرادی که در جاهای بزرگی قرار دارند ، زانوهایشان از به زمین خوردن های پیاپی در مسیر موفقیت خود ، بارها و بارها زخمی شده است . اما شما فقط حاصل کار آن ها را هم اکنون می بینید . در صورتیکه قدر موفقیت را کسی می داند که بارها شکست خورده و دوباره بلند شده و با توکل و تلاش بیشتر ، به مسیر خود ادامه داده . پس عدم قبولی در کنکور تجربی نشان پایان دنیا نیست . شاید برای تراش دادن بیشتر شخصیت شما و آماده کردنتان برای روزهای سخت آینده باشد …


بیشتر بخوانید: معرفی منابع کمک آموزشی گروه تجربی


قبولی در کنکور تجربی,کنکور تجربی,قبولی در کنکور,موفقیت

سوالات متداول

آیا فقط درس خواندن برای قبولی در کنکور کافیست ؟

باید گفت درست است که درس خواندن امر ضروری برای قبولیست ، اما کافی نیست . برنامه ریزی و پیروی از تجربیات افراد موفق مطابق با توانایی خود ، شاید از لازمه های دیگر موفقیت باشند .

آیا خواندن کتاب های بیشتر برای هر درسی می تواند مطالب بیشتری را به ما بیاموزد ؟

در پاسخ باید بگوییم که درست است که هر کتابی قطعا حرفی برای گفتن دارد اما خواندن یک کتاب خوب و تمرکز روی مطالب آن ، نتیجه بهتری را می تواند داشته باشد .

چه موادی حتما باید در رژیم غذایی ما برای تقویت تمرکز و ذهن باشد ؟

سعی کنید حتما از مواد با گلوکزهای طبیعی مثل کشمش و عسل و گردو برای افزایش فسفر مغزیتان که بتواند فرمان های مغزیتان را به آسانی انتقال دهد و پروتئین های مناسب و شیر استفاده کنید .

«منبع : Experimental examination of pollinator-mediated selection in a sexually deceptive orchid»

قبولی در کنکور تجربی ۱۴۰۲

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه قبولی در کنکور تجربی ۱۴۰۲

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1401/5/30

دوشنبه

1401/5/31

سه شنبه

1401/6/1

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید