مشاوره امریه سربازی و چگونگی دریافت امریه نظام وظیفه

چگونه امریه سربازی دریافت کنیم؟
به اشتراک بگذارید

چگونه امریه سربازی بگیریم؟ (مشاوره امریه سربازی)

مشاوره امریه سربازی می تواند به گرفتن امریه سربازی ، که یکی از راههایی است که مشمولین با کمک آن می توانند دوران خدمت سربازی خود را آسان تر سپری کنند ، کمک شایانی بنماید . اطلاعیه ها و رهنمودهای لازم برای اخذ امریه سربازی می تواند مدت دستیابی به آن را کاهش دهد . یکی از مناسب ترین پیشنهادات در زمینه راهنمایی های لازم جهت اخذ امریه سربازی و برای دریافت اطلاعات از مشاوره نظام وظیفه کمک بگیرید.

فراموش نکنیم که امریه سربازی همان خدمت سربازی محسوب می شود نه جایگزین آن ! تعداد محدودی از افراد به عنوان امریه سربازی برگزیده می شوند و واجد شرایط امریه سربازی هستند .

مشاوره امریه سربازی برای آن دسته از افرادی که میخواهند درخواست امریه شدن در ارگان های دولتی و غیر دولتی دهند بسیارکارآمد و مفید میباشد. این مشاوره ها موضوعات و مباحث مختلفی را در بر میگیرد که در اینجا برخی از این موضوعات را با هم مورد بررسی قرار میدهیم.

طول دوره سربازی برای سربازان امریه یکی از موضوعات مطرح در این مشاوره ها میباشد و مشمولان میتوانند سوالات خود را در این مورد بیان کنند. کسانی که به عنوان سرباز امریه مشغول به خدمت میشوند بایستی ۲۴ ماه در سازمان و ارگان مربوطه انجام وظیفه کنند.

لازم به تذکر است که معمولا استفاده از کسری های خدمت نیز برای این افراد مجاز نمیباشد. یکی دیگر از موضوعات مطرح در مشاوره امریه سربازی مربوط به میزان حقوق دریافتی سربازان امریه میباشد. طبق آن این گروه از سربازان نیز مانند دیگر سربازان وظیفه که درپادگان ها حضور دارند؛ حقوق دریافت میکنند.

مزایای و معایب امریه چیست؟

امریه سربازی دوره ی ۲۴ ماهه است که طی آن سربازان با لباس های شخصی و با کار کردن در ادارات و سازمان ها، دوره سربازی خود را سپری میکنند. حقوقی که این افراد دریافت میکنند مانند دیگر سربازان است اما ساعت کاریشان مانند دیگر کارمندان شرکت و ارگان امریه گیر است. لذا سربازی این افراد راحت تر است. عدم بهره مندی سربازان امریه از کسری خدمت یکی از معایب این نوع خدمکت میباشد.

گاهی مشمولان وظیفه سوالاتی درباره مرخصی ها و چگونگی خدمت در ارگان های امریه گیر دارند. پاسخگویی به این سوالات نیز در حوزه ی مشاوره امریه سربازی قرار میگیرد. همانطور که میدانید سربازان امریه مانند کارمندان اداره ها و ارگان هایی هستند که در آن مشغول به خدمت میباشند؛ از این رو در دوره سربازی مانند کارمندان تنها نیمی از روز را به عنوان سرباز امریه در خدمت ارگان های مربوطه میباشند. علاوه بر این موارد مشاوره های امریه سربازی میتواند شرایط و نحوه دریافت امریه را برای مشمولان متقاضی شرح دهد. داشتن یکی از شرایط پنجگانه؛ همچون تاهل، معافیت از رزم، سرپرستی خانواده، ایثارگری والدین و مددجویی بهزیستی برای امریه شدن لازم است و مشاوره امریه سعی دارد که مشمولان واجد شرایط را در مسیر اخذ امریه یاری کند بنابراین توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران این حوزه مشورت کنید.


بیشتر بخوانید: نحوه دریافت پروژه کسری خدمت


مراحل دریافت امریه خدمت سربازی

مشاوره امریه سربازی و چگونگی دریافت امریه نظام وظیفه

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره امریه سربازی و چگونگی دریافت امریه نظام وظیفه

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068