مشاوره امریه سربازی نظام وظیفه

به اشتراک بگذارید

مشاوره امریه سربازی :

مشاوره امریه سربازی می تواند به گرفتن امریه سربازی ، که یکی از راههایی است که مشمولین با کمک آن می توانند دوران خدمت سربازی خود را آسان تر سپری کنند ، کمک شایانی بنماید . اطلاعیه ها و رهنمودهای لازم برای اخذ امریه سربازی می تواند مدت دستیابی به آن را کاهش دهد . یکی از مناسب ترین پیشنهادات در زمینه راهنمایی های لازم جهت اخذ امریه سربازی، تماس گرفتن با مرکز مشاوره آویژه دانش می باشد . مشاوره امریه سربازی با راهنمایی های این مرکز، خیلی آسان قابل دسترسی است .

فراموش نکنیم که امریه سربازی همان خدمت سربازی محسوب می شود نه جایگزین آن ! تعداد محدودی از افراد به عنوان امریه سربازی برگزیده می شوند و واجد شرایط امریه سربازی هستند .

مشاوره امریه سربازی,مشاوره امریه سربازی برای نظام وظیفه,آسان ترین راه برای اخذ امریه سربازی با مشاوره,مشاوره راهنمایی های لازم برای اخذ امریه سربازی


بیشتر بخوانید: نحوه دریافت پروژه کسری خدمت


تعریف امریه خدمت سربازی :

امریه در واقع همان خدمت سربازی می باشد . با این تفاوت که مشمولین به جای خدمت در پادگان ها به خدمت در سازمان های دولتی کشور که امریه قبول می کنند مشغول هستند . دریافت امریه معمولا با مشکلات و سختی هایی همراه است . مشاوره امریه سربازی با استفاده از خدمات مرکز مشاوره آویژه دانش ، دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای دریافت امریه را آسان خواهد کرد . مشمولانی که امریه داشته باشند بعد از گذراندن دوره دو ماه آموزشی خود را به سازمان مربوطه معرفی می کنند و دوره خدمت خود را در آن محل می گذرانند .


بیشتر بخوانید: امریه سربازی چیست


مدرک تحصیلی لازم برای امریه : 

هرکدام از مشمولین با توجه به مدرک تحصیلی باید به سازمان پیوسته با رشته خود رجوع کند، مگر رشته های رایانه و حسابداری که اکثر مراکز آنها را می پذیرند .

برای مثال ، سازمان بازرسی کل کشور ، افرادی با مدرک فوق لیسانس به بالا را می پذیرد . در مقابل ، آموزش و پرورش فوق دیپلم و بالاتر می پذیرد . مشاوره امریه سربازی می تواند به طور کامل مسائل مربوط به مدرک تحصیلی را بیان کند . و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهد . مرکز مشاوره آویژه دانش می تواند یکی از راهکارهای مناسب برای استفاده از مشاوره امریه سربازی باشد .


بیشتر بخوانید: نحوه دریافت امریه خدمت سربازی


مشاوره امریه سربازی,مشاوره امریه سربازی برای نظام وظیفه,آسان ترین راه برای اخذ امریه سربازی با مشاوره,مشاوره راهنمایی های لازم برای اخذ امریه سربازی

مراحل اخذ امریه سربازی : 

 • باید ۲ الی ۳ ماه پیش از تاریخ اعزام برای امریه اقدام شود .
 • غیبت نداشتن در خدمت
 • پذیرفته نشدن کسری خدمت بیش از سه ماه در بعضی از سازمان ها
 • گزینش محلی خدمت با سازمان مربوطه است
 • محسوب شدن مدت زمان امریه جزء سوابق استخدامی
 • امکان انصراف از امریه پس از پذیرفتن آن وجود ندارد
 • حقوق پرداختی به کارمندان امریه حقوق سربازی است ، چه بسا کمی بیشتر
 • امریه شدن در یک سازمان تعهدی به استخدام آینده شما در آن ایجاد نمی کند
 • اعتبار دانشگاه و محل تحصیل تفاوتی در پذیرش امریه ندارد
 • ساعت کاری در امریه مشابه ساعت کاری برای سایر کارمندان است

بیشتر بخوانید: مدارک امریه سربازی


چگونگی دریافت حکم امریه سربازی :

عضویت در خانواده ایثارگران و تاهل هر کدام جزء امتیازات برتری است که توسط آن می توان امریه سربازی گرفت . مشمولانی که امریه داشته باشند بعد از گذراندن دوره دو ماه آموزشی خود را به سازمان مربوطه معرفی کرده و دوره خدمت خود را در سازمان مذکور می گذرانند . مراکز دولتی از طریق اعلامیه های رسمی امریه می گیرند . مشاوره امریه سربازی یکی از مناسب ترین گزینه برای کمک به اخذ چگونگی امریه سربازی می باشد .


بیشتر بخوانید: قوانین اخذ امریه سربازی


رابطه امکان تحصیل و امریه سربازی : 

امریه سربازی از هر نوعی که باشد، خدمت سربازی محسوب می شود و مشمولان به جای خدمت در یگان های نظامی و انتظامی ، به کار در ارگان های دولتی سراسر کشور مشغول می شوند . بنابراین تحصیل همزمان با خدمت دارندگان امریه نیز غیر مجاز است و معافیت تحصیلی صادر نمی شود .

مشاوره امریه سربازی راهکاری مناسب برای پی بردن به رابطه ها می باشد . در این زمینه می توانید از مشاورین مجرب مرکز مشاوره آویژه دانش کمک بگیرید . امریه شدن در یک سازمان تعهدی به استخدام آینده شما در آن ایجاد نمی کند ولی آن را تسهیل خواهد کرد . باید بدانید که ظرفیت پذیرش امریه سربازی برای همه دانش آموختگان کفایت نمی کند .


بیشتر بخوانید: مشمولین امریه سربازی چه کسانی هستند


برای مشاوره در زمینه مشاوره امریه سربازی 

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸  

رابطه امریه سربازی فارغ التحصیلان با یگان های نظامی :

امریه سربازی، همان خدمت سربازی بوده و فرد مشمول دانش آموخته، به جای فعالیت در پادگان های نظامی و انتظامی، در ارگان های دولتی یا نیمه دولتی یا تشخیص و ابلاغ نیروهای مسلح، مشغول به خدمت می شود . باید بدانید که شمار امریه سربازی برای همه دانش آموختگان کارشناسی تا دکتری کفایت نمی کند و تعداد محدودی از افراد برگزیده می شوند و واجد شرایط امریه سربازی شناخته می شوند تا در ارگان های دولتی و نیمه دولتی مشغول به کار شوند . مشاوره امریه سربازی راهی سودمند برای کمک به فارغ التحصیلان است . مرکز مشاوره آویژه دانش بهترین انتخاب برای راهنمایی های لازم در این زمینه است .


بیشتر بخوانید: ارگان های امریه گیر


 رابطه رشته های تحصیلی و اخذ امریه سربازی :

امکان تعیین بهترین رشته و بهترین مدرک و بهترین دانشگاه برای اعطای امریه سربازی به مشمولان وجود ندارد . نیروهای مسلح بر اساس نیاز خود دانش آموختگان واجد شرایط را برای دریافت امریه و معرفی به ارگان های غیر نظامی معرفی می کنند .

مشاوره امریه سربازی با ارائه رهنمودهای لازم به همه دانش آموختگان مقاطع تحصیلی مختلف می تواند کمک شایانی در این زمینه داشته باشد . بنابراین ، توصیه می کنیم که بوسیله تماس با مرکز مشاوره آویژه دانش از راهنمایی های لازم برخوردار شوید .


بیشتر بخوانید: امریه سربازی سپاه


مشاوره امریه سربازی,مشاوره امریه سربازی برای نظام وظیفه,آسان ترین راه برای اخذ امریه سربازی با مشاوره,مشاوره راهنمایی های لازم برای اخذ امریه سربازیشرایط دریافت امریه سربازی برای دانشجویان : 

 • تسویه کردن با دانشگاه مربوطه 
 • تحویل مدارک تسویه دانشگاه به سازمان نظام وظیفه
 • تحویل تائیدیه عدم بدهکاری دانشگاه به سازمان نظام وظیفه
 • رجوع به کارگزینی سازمان های دولتی جهت تائید برای پذیرفته شدن به عنوان امریه

بیشتر بخوانید: شرایط دریافت امریه سربازی


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه

 

برای مشاوره در زمینه مشاوره امریه سربازی نظام وظیفه

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068