مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری ۱۴۰۰

مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری 99

مشاوره انتخاب رشته انسانی یک نکته مهم دارد و آن بومی گزینی است. در انتخاب رشته انسانی تعداد زیادی از همه رشته ها وجود دارد که دارای گزینش از نوع کشوری هستند، این جمله بدان معناست که بومی گزینی های استانی، قطبی و ناحیه ای مربوط به این رشته را دارا نیستند.

اما به جای آن رشته هایی در بین سایر رشته هایی که در انتخاب رشته انسانی وجود دارند که دارای سهمیه اند آن هم از نوع بومی گزینی و گاهی حتی رشته های پرمتقاضی در انتخاب رشته علوم انسانی مانند روانشناسی و مدیریت و حسابداری در میان رشته های دارای سهمیه بومی گزینی هستند.

مهاجرت تحصیلیاز میان همه آنها در زیر چند نمونه برای شما آورده ایم:

مشاوره
علوم سیاسی
حقوق
دبیری جغرافیا
دبیری تاریخ
روانشناسی
اقتصاد
زبان و ادبیات عرب
زبان و ادبیات فارسی

چگونه انتخاب رشته کنکور کنیم

برای انتخاب رشته انسانی شما باید ابتدا در کنکور سراسری مجاز شده باشید. البته ذکر این نکته که برخی دانشگاه ها بدون کنکور دانشجو می پذیرند نیز حائز اهمیت است. برای انتخاب رشته انسانی در برخی دانشگاه ها مانند علمی کاربردی، آزاد، پیام نور، پردیس خودگردان، غیر انتفاعی و … نیاز به شرکت در کنکور نیست.

انتخاب رشته انسانی برای دانشگاه هایی مانند دانشگاه سراسری تنها با پذیرش در کنکور امکان پذیر است. اگر در کارنامه کنکور شما قید شده باشد که شما مجاز هستید، امکان ثبت نام در دانشگاه سراسری و البته قبل از آن انتخاب رشته انسانی را خواهید داشت.

برای انتخاب رشته انسانی در کنکور داوطلبین مجاز به انتخاب ۱۲۰ کد رشته و محل هستند و بیشتر از این تعداد امکان آن وجود ندارد. یک نکته مهم غافل نشدن از مهلت انتخاب رشته انسانی برای انجام آن است.

مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی یک روش کم هزینه برای دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد انتخاب رشته انسانی است. در مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی یک شخص می تواند همه ابهامات مورد نظر خود در مورد تحصیل بدون کنکور یا با کنکور در گرایش های گروه آزمایشی انسانی روشن سازد.

اگرچه مشاوره حضوری بیشتر از مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی نتیجه بخش است، اما مشاوره تلفنی می تواند به افرادی که شرایط مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را ندارند کمک کند.

برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی کافی است که با یک سرچ ساده مراکز مشاوره معتبر را در اینترنت پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید. هزینه این مرکز از فیش تلفن کسر خواهد شد و بصورت اینترنتی، حضوری یا پرداخت از درگاه الکترونیکی نیست. برای کمک به انتخاب رشته انسانی میتوانید دفترچه ثبت نام دانشگاه ها را هم مطالعه کنید.

نیاز فناوری به علوم انسانی


بیشتر بخوانید: چگونگی چینش رشته محل ها در انتخاب رشته کنکور سراسری


برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی با مشاوران انتخاب رشته آویژه تماس بگیرید.

 • انتخاب رشته مجازی
 • انتخاب رشته سنجش
 • سازمان سنجش کارت اعتباری
 • انتخاب رشته تجربی سنجش
 • رشته های دانشگاهی تجربی با رتبه
 • تخمین رشته قبولی با رتبه

بیشتر بخوانید: ۵ گام اصلی انتخاب رشته دانشگاه بعد از کنکور سراسری


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی یک راه موثر است اما تنها راه اطلاع از نحوه انتخاب رشته نیست. برای انتخاب رشته انسانی همچنین میتوان از مشاوره انتخاب رشته انلاین هم علاوه بر مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی استفاده کرد.

در این روش شخص با کمک گرفتن از یک نرم افزار انتخاب رشته بصورت آنلاین می تواند تمام افرادی که رتبه های نزدیک به او داشته اند و کد رشته و محل دانشگاهی که قبول شده اند را جویا شود. مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته بصورت غیر حضوری و از طریق سایت های مشاوره تحصیلی است.

یکی از معتبر ترین مراکز مشاوره تحصیلی کشور مرکز مشاوره تحصیلی آویژه است که امکان مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی و سایر رشته و هم امکان مشاوره انتخاب رشته انلاین را دارد. اگر سوال شما این است که چگونه انتخاب رشته کنکور کنیم، این متن را تا پایان مطالعه کنید.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه آزاد و نکته هایی که باید در مورد آن بدانید


مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی

مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد مطلب انتخابی مورد بحث این بخش است. انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز بی شباهت به انتخاب رشته سراسری نیست. متقاضیان باید از محبوب ترین کد رشته محل خود شروع کرده و تا ۱۲۰ مورد را پر کنند.

در مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد خواهید دید در صورتی که انتخاب فرد بالاتر بیاید شانس او بیشتر نخواهد شد چون اولا کلیه انتخاب های یک فرد مورد بررسی قرار می گیرند و سپس به سراغ نفر بعدی خواهند رفت. در انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد حتما باید به مبلغ شهریه توجه کنید.

با توجه به افزایش یافتن ۱۰ الی ۱۵ درصدی میزان شهریه مخصوصا در رشته های پر متقاضی پزشکی و دندانپزشکی متقاضیان نباید از این نکته غافل باشند. مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد به شما خواهد آموخت که حتما به مسافت محل زندگی خود و دیگر نکات مرتبط با روش رفت و آمد توجه کنید.


بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ریاضی


نکات مهم در مورد مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد می تواند بسیاری از اطلاعات مفید در مورد انتخاب رشته انسانی را در اختیار شما قرار دهد. در مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد شما از لیست تمامی رشته ها و کد آنها اطلاع خواهید یافت.

یک نکته مهم در مورد مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد اهمیت شناخت فردی است که یک مشاور می تواند در مورد استعداد در اختیار شما بگذارد. همچنین شما میتوانید مطالب مفیدی در مورد رشته ها و گرایش های آنها بیاموزید که خالی از لطف نیستند.

اگرچه تمامی اطلاعات فوق الذکر در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز قید می شوند اما این موضوع باعث کم اهمیت بودن مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد نمی شود. ممکن است شما در زمره افرادی باشید که به سختی میتوانید از اهداف خود مطلع شوید و نیاز به مشاوره داشته باشید.

برای مشاوره قبولی در رشته مورد علاقه خود با ما تماس بگیرید

 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان
 • تعداد انتخاب ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد رایگان
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دانشگاه آزاد
 • سایت دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه دولتی


مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد تلفنی

مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد تلفنی یک امکان مشاوره بسیار مفید در دنیای مدرن امروزی است. بسیاری مراکز معتبر در ایران این امکان را فراهم آورده اند که بتوان بصورت تلفنی از مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد تلفنی استفاده کرد.

هزینه در مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد تلفنی بسیار کمتر است و تمامی جزئیات دانشگاه آزاد را با آن می توان بدست آورد. بسیاری از افراد هستند که امکان مساوره حضوری را ندارند و به اینترنت نیز دسترسی ندارند مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد تلفنی برای این افراد یک گزینه بسیار عالی و کم هزینه است.

همانطور که میدانید در عصر ارتباطات همه افراد یک تلفن همراه با خود به همراه دارند. برای مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد تلفنی کافیست یک مرکز معتبر برای مشاوره پیدا کنید و با شماره آن تماس حاصل نمایید.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور


لیست رشته های گروه آزمایشی انسانی دانشگاه آزاد

لیست رشته های گروه آزمایشی انسانی دانشگاه آزاد

در گروه آزمایشی انسانی تعداد زیادی رشته برای متقاضیان گنجانده شده که در بیشتر دانشگاه های کشور ارائه می شوند. این لیست به شرح زیر است:

جدول شماره ۱ لیست رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی دانشگاه آزاد

کارد‌انی تربیت معلم قرآن
کارشناسی تربیت مربی عقید‌تی و سیاسی
د‌بیری علوم د‌ینی
د‌بیری الهیات و معارف اسلامی
الهیات و معارف اسلامی
مترجمی زبان عربی
د‌بیری زبان و اد‌بیات عربی
د‌بیری زبان و اد‌بیات فارسی
زبان و اد‌بیات عرب
زبان و اد‌بیات فارسی

جدول شماره ۲ لیست رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی دانشگاه آزاد

مطالعات خانواد‌ه
علوم تربیتی
روانشناسی
راهنمایی و مشاوره
باستان شناسی‌
تاریخ
جغرافیا
حکمت اسلامی و فلسفه
پلیس قضایی
علوم قرآن و حد‌یث

جدول شماره ۳ لیست رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی دانشگاه آزاد

امور گمرکی
کارد‌انی امور مالی و مالیاتی
مد‌یریت بیمه
خبرنگاری
علوم ارتباطات اجتماعی
د‌بیری علوم اجتماعی
علوم اجتماعی
مد‌د‌کاری اجتماعی
د‌بیری تربیت بد‌نی و علوم ورزشی
کتابد‌اری

جدول شماره ۴ لیست رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی دانشگاه آزاد

مد‌یریت بانکد‌اری
کارشناسی تولید‌ سیما
 مد‌یریت و کمیسر د‌ریایی
خد‌مات امور اد‌اری
 کارد‌انی مد‌یریت صنعتی
مدیریت مسافرتی و جهانگرد‌ی
مد‌یریت جهانگرد‌ی
مد‌یریت د‌ولتی
کارد‌انی حسابد‌اری

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


دفترچه انتخاب رشته انسانی کنکور

دفترچه انتخاب رشته انسانی کنکور برای دانشگاه آزاد و سراسری مشترک است و پیش از ثبت نام کنکور دانشگاه در اختیار داوطلبین قرار می گیرد. نکته مهم در تهیه دفترچه انتخاب رشته انسانی کنکور این است که برای تهیه آن باید به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنید و آن را دانلود کنید.

برای تهیه دفترچه انتخاب رشته انسانی کنکور همچنین می توان به مراکز آموزشی نیز مراجعه کرد. این دفترچه شامل همه اطلاعات مربوط با ثبت نام و انتخاب رشته و شرایط آنها در دانشگاه آزاد، سراسری و … است.

این دفترچه به شما کمک می کند که در هنگام انتخاب رشته کنکور به همه کد رشته محل ها دسترسی داشته باشید و تمام رشته ها و مراکز دانشگاهی را بشناسید. برای دفترچه انتخاب رشته انسانی کنکور  از طریق سیستم خانگی یا کافی نت ها به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه نکاتی می شود ؟


جهت انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد با مشاوران ما تماس بگیرید

 • نتایج کنکور سراسری
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی
 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی دانشگاه ازاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی
 • تراز قبولی دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته پرستاری در کنکور سراسری


نکاتی مهم برای داوطلبین انتخاب رشته کنکور انسانی

نکاتی مهم برای داوطلبین انتخاب رشته کنکور انسانی

باید بدانید که آن دسته از داوطلبین متقاضی رشته های دارای شرایط مختص به خود که در انتخاب رشته گروه آزمایشی علوم انسانی در یکی از دانشگاه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شاهد، علامه طباطبایی، مذاهب اسلامی، شهید مطهری، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، مؤسسه غیرانتفاعی رفاه و نیز دانشگاه فرهنگیان و همچنین تربیت دبیر شهید رجایی با در نظر گرفتن شرایط مقید در بخش پیوست های موجود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته علوم انسانی که در سایت سازمان سنجش درج شده، لازم است در هنگام انتخاب رشته انسانی یا کد رشته محل های مورد علاقه شان را در هر اولویتی که میخواهند از اولویت ۱ تا ۱۵۰ در فرم انتخاب رشته علوم انسانی که بصورت اینترنتی است درج کنند.

توجه کردن به به نکات گفته شده در این مبحث برای داوطلبین انتخاب رشته انسانی بسیار مهم و حیاتی است.


بیشتر بخوانید: تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری


چگونگی بدست آوردن تحصیلات آکادمیک بدون کنکور

تحصیل بدون کنکور در بسیاری از دانشگاه های سراسر کشور امکان پذیر است. ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه تنها برای افرادی که مجاز به انتخا رشته در کنکور شده اند نیست، تمامی افرادی که از ثبت نام در کنکور جای مانده اند و یا اصلا شرایط تحصیل با کنکور یا در کلاس های صبح یعنی زمان اداری را ندارند و شاغل هستند، این امکان را دارند که در مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و در هر رشته ای که استعداد آن را دارند یا به آن علاقه دارند و یا مرتبط با شغل و حرفه آنهاست تحصیل کنند.

تحصیل بدون کنکور در بسیاری از دانشگاه های سراسر کشور از جمله دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور، علمی کاربردی، پردیس خود گردان و … امکان پذیر است.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


انتخاب رشته انسانی برای داوطلبین چه مزایایی دارد

برای تحصیل در رشته های گروه آزمایشی شرایط بسیار بهتری نسبت به رشته های گروه آزمایشی تجربی و ریاضی وجود دارد. همانطور که یقینا می دانید رشته های گروه آزمایشی تجربی که عموما شامل پزشکی و پیرا پزشکی و علوم پایه هستند، طرفداران بسیار زیادی دارند و رقابت در آنها بسیار زیاد است.

به همین دلیل تعداد شرکت کننده گان برای این کنکور به طبع بسیار بالا است. این رقابت در رشته های گروه آزمایشی ریاضی نیز بسیار تنگاتنگ است و از آنجا که رشته های مهندسی بسیار پر متقاضی و پر کار هستند قبولی در آنها به طبع سخت است.

اگر چه در گروه آزمایشی انسانی نیز رقابت وجود دارد اما تعداد شرکت کنندگان آنها کمتر است. به همین دلیل قبولی در رشته های این گروه برای داوطلبین با مشکلات کمتری روبه رو است و افراد زیادی جذب دانشگاه های گروه علوم انسانی می شوند.


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری


نکات مهم در مورد مشاوره انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد

برای انتخاب رشته انسانی با ما تماس بگیرید

 • مشاوره انتخاب رشته ارشد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش
 • با چه رتبه ای چه رشته ای؟
 • مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
 • مشاوره انتخاب رشته نهم
 • مشاوره انتخاب رشته انلاین
 • نرم افزار انتخاب رشته تجربی
 • دانلود نرم افزار انتخاب رشته

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی


سخن آخر با داوطلبین تحصیل در رشته های گروه آزمایشی انسانی

گروه آزمایشی انسانی شاخه های تحصیلی متفاوتی از روانشناسی تا حقوق و فلسفه و فقه و مدیریت دارد. تحصیل در رشته های علوم انسانی با سختی نسبتا کمتری روبه روست.

دانشگاه های ارائه دهنده رشته های گروه آزمایشی انسانی ظرفیت زیادی برای جذب دانشجو دارند و هر سال در دو نیم ترم تحصیلی مهر و همچنین بهمن ماه دانشجو می پذیرند. برای تحصیل در دانشگاه های مرتبط با علوم انسانی می توان با کنکور و یا بدون کنکور و پرداخت شهریه وارد دانشگاه شد.

سوالات متداول

کدام دانشگاه ها علاوه بر شرایط عمومی، شرایط اختصاصی خود را برای پذیرش دارند؟

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شاهد، علامه طباطبایی، مذاهب اسلامی، شهید مطهری، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، مؤسسه غیرانتفاعی رفاه و نیز دانشگاه فرهنگیان و همچنین تربیت دبیر شهید رجایی.

در کدام رشته های علوم انسانی رقابت بیشتر است؟

در رشته های حقوق، روانشناسی و مشاوره، رقابت نسبت به سایر رشته های این گروه بیشتر است.

دفترچه انتخاب رشته علوم انسانی چه زمانی منتشر  می شود؟

دفترچه انتخاب رشته علوم انسانی بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1400/6/29

سه شنبه

1400/6/30

چهارشنبه

1400/6/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید