رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد

رتبه های قبولی در رتشه پزشکی آزاد نجف آباد

اطلاع از آخرین رتبه قبولی دانشگاه ها در رشته های مختلف می تواند یکی از بهترین و نزدیکترین منابع برای تخمین شانس قبولی شما در دانشگاه و رشته مورد نظر باشد. افراد زیادی هستند که به امید قبولی در رشته پزشکی، در کنکور تجربی شرکت می کنند. اگر شما نیز علاقه خاصی به رشته پزشکی دارید، بسته به شرایط و موقعیتتان می توانید در رشته پزشکی به صورت روزانه، پردیس خودگردان، آزاد و… تحصیل کنید. برای تحصیل در دانشگاه های دولتی و روزانه رشته پزشکی نیاز است رتبه عالی در کارنامه اولیه کنکور شما ثبت شده باشد. تراز و رتبه ممتاز شانس قبولی بالایی در رشته پزشکی خواهد داشت. اگر رتبه شما برای قبولی در دانشگاه های روزانه مناسب نبوده و می دانید که تحت هیچ شرایطی نمی توانید قبولی در رشته پزشکی دانشگاه های سراسری روزانه را کسب کنید، نگران نباشید. شما می توانید به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد بپردازید.

یکی از راه هایی که شما را به سمت انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد هدایت می کند، بررسی و تحلیل آخرین رتبه های قبولی در دانشگاه های آزاد در رشته پزشکی است. یکی از مطرح ترین دانشگاه های آزاد کشور، دانشگاه آزاد نجف آباد است. بسیاری از افراد، مخصوصا افرادی که در استان اصفهان زندگی می کنند، به دنبال قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه هستند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با توجه به اهمیت و ارزش بالای دانشگاه آزاد نجف آباد در بین دانشگاه های آزاد دیگر، به بررسی و تحلیل رتبه های قبول شده رشته پزشکی سال قبل این دانشگاه پرداخته اند. مقاله جامع و کاربردی زیر اطلاعات عالی در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد نجف آباد در اختیار شما قرار داد. پس با ما همراه باشید.

دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد

دانشگاه آزاد نجف آباد در 14 دی ماه سال 1364 تاسیس شد. می توان گفت این دانشگاه از معرف ترین دانشگاه های آزاد کشور است. دانشگاه آزاد نجف آباد تنها واحد جامع مستقل دانشگاه آزاد اسلامی در استان اصفهان می باشد. از چشم اندازهای دانشگاه آزاد نجف آباد می توان به این موضوع اشاره کرد که برترین دانشگاه جامع بین دانشگاه های کشور با اعتبار جهانی و قطب علمی- پژوهشی، توسعه دهنده سرمایه های انسانی و کارآفرین مورد نیاز جامعه، سردمدار جنبش نرم افزاری و تولید علم است. این دانشگاه امکانات رفاهی مناسبی برای دانشجویان فراهم کرده و دارای خوابگاه های دانشجویی برای دختران و پسران است.

این دانشگاه شامل دانشکده های مختلفی می باشد که شما می توانید متناسب با رشته تحصیلی خود و در نظر گرفتن علاقه و استعدادها، کد رشته محل مربوط به دانشگاه آزاد نجف آباد در رشته دلخواه خود را از دفترچه انتخاب رشته تجربیبرداشته و در فرم ثبت نام انتخاب رشته وارد کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشکده پزشکی نجف آباد

همانطور که اشاره شد دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد شامل دانشکده های مختلفی است. می توان گفت دانشکده پزشکی یکی از قدیمی ترین آنها است که از سال 1365 شروع به کار کرده است. دانشجویان پزشکی این دانشگاه، دوره بالینی خود را در بیمارستان های طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی و علوم پزشکی اصفهان طی می کنند. دانشکده پزشکی نجف آباد با هدف تربیت پزشکان متعهد و کار بلد که توانایی پیشگیری و درمان را داشته باشند، وارد عرصه شد. دانشگاه آزاد نجف آباد واحد پزشکی به دنبال جذب دانشجویان نخبه بوده و با به کار گیری اساتید توانمند و استفاده از کارآمدترین برنامه های درسی دانشجویان و پزشکانی توانمند تربیت کند تا به یکی از برترین دانشکده های سطح منطقه تبدیل شده و همچنین نیروی انسانی کارآمد و متخصص را به کشور تقدیم کند.

رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد

چند سالی است که روش پذیرش دانشجو دانشگاه های آزاد نیز مشابه دانشگاه های سراسری شده است. یعنی در دانشگاه های آزاد نیز طبق رتبه در سهمیه گزینش صورت می گیرد. به همین دلیل یکی از راه های تخمین قبولی و پذیرش در دانشگاه های آزاد، بررسی و تحلیل رتبه های پذیرفته شده در سال قبل است. در جدول زیر آخرین رتبه کشوری و منطقه ای قبولی دانشگاه نجف آباد، محل سکونت، جنسیت و نیمسال ورودی داوطلب را در اختیار شما قرار دادیم. هر چقدر رتبه شما بهتر از رتبه مذکور در جدول باشد که مربوط به سال گذشته است، شانس قبولی شما بیشتر است. شما می توانید رتبه خود را با رتبه های درج شده در جدول مقایسه کنید تا به صورت حدودی بتوانید تخمین بزنید، هنگام اعلام نتایج نهایی کنکور چند درصد احتمال دارد شما در رشته پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد قبول شوید.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در منطقهنیمسالمحل سکونتجنسیتتوضیحات
منطقه 134921133اولاصفهاندختر
44041405اولاصفهاندختر
63411922اولاصفهاندخترواحد خودگردان
منطقه 251412282اولاصفهاندختر
88833907اولخرم آبادپسر
90904006اولگلپایگاندختر
92864082اولکرمانشاهپسر
95084178اولکردکویپسر
97384279دومبروجندختر
99154357دومهمداندختر
99434372دومکرجپسر
منطقه 396352536دومالیگودرزدختر
115773091اولقروه درجزینپسر
121533277دومفارساندخترواحد خودگردان
122613308اولجهرمپسر
132493604اولشوش دانیالپسر
142153889دوممریوانپسر
142323893دومکوهدشتدختر
146614032دومفارسدخترواحد خودگردان

 

⛔ به یاد داشته باشید که این اطلاعات طبق کارنامه ی واقعی پذیرفته شدگان سال 1401 در رشته پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد گردآوری شده است. اما چون هر ساله تعداد داوطلبان پزشکی بیشتر از سال گذشته می شود و همچنین ظرفیت دانشگاه ها نیز دستخوش تغییر است، شما باید رتبه بهتری نسبت به آخرین رتبه پذیرفته شده سال قبل داشته باشید تا احتمال قبولی شما بالا برود.

راه های ارتباطی با دانشگاه آزاد نجف آباد چیست؟

راه های برقراری ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد متنوع است. اگر می خواهید به صورت حضوری به این دانشگاه مراجعه کرده و با محیط آن آشنا شوید و یا نتایج نهایی اعلام شده و به دنبال ثبت نام در این دانشگاه هستید، باید به نشانی زیر مراجعه کنید. اما اگر می خواهید به صورت حضوری با این دانشگاه ارتباط برقرار کرده و اطلاعات خود را در رابطه با دانشگاه آزاد نجف آباد و دانشکده پزشکی آن تکمیل کنید، می توانید از شماره تماسی که در زیر گفته شده است، کمک بگیرید.

نشانی: ایران، اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه

کد پستی: 8514143131

تلفن: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹

ایمیل: INFO @ IAUN.AC.IR

قبولی در پزشکی دانشگاه آزاد نجف اباد

سخنی از مشاوران آویژه

قبولی در دانشگاه آزاد نجف آباد رشته پزشکی برای افرادی که در استان اصفهان و یا استان های همجوار با استان اصفهان و شهرستان نجف آباد هستند، یک موقعیت عالی است. البته برخی از افراد نیز از راه های نسبتا دوری برای شرکت و قبولی در این دانشگاه اقدام می کنند. هدف آنها قبولی در رشته پزشکی است و برایشان فرقی ندارد مسافت چه میزان است. قبل از اینکه به انتخاب رشته بپردازید و تصمیمات عجولانه بگیرید، باید دقت کنید که چه فاکتورهایی برایتان اهمیت زیادی داشته و اگر چه نکاتی را رعایت نکنید بعدا پشیمان می شوید؟ این موضوع می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته مناسبی داشته باشید. همچنین کمک و راهنمایی گرفتن از مشاوره انتخاب رشته سراسری می تواند یک راهکار عالی برای داشتن انتخاب رشته مناسب است. پس هنگام انتخاب رشته استفاده از مشاوره انتخاب رشته را فراموش نکنید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید