رتبه های قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز

قبولی در دانشگاه دندانپزشکی آزاد شیراز

با توجه به اینکه رشته دندانپزشکی از بهترین رشته های تحصیلی در شاخه تجربی است، بسیاری از داوطلبین شرکت کننده در کنکور سراسری، دندانپزشکی را جزو اهداف اصلی خود قرار میدهند. بخاطر ازدحام شرکت کنندگان و ظرفیت محدود دانشگاه های روزانه، برخی از شرکت کنندگان در کنکور، برای انتخاب رشته تجربی، دانشگاه های آزاد را نیز در اولویت هایشان قرار می دهند. به همین دلیل مهم است که رتبه لازم برای قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه های آزاد را نیز بررسی کنند. بررسی آخرین رتبه ها در سهمیه های مختلف می تواند به شما کمک شایانی کند تا اولویت های خود را به درستی انتخاب کنید. یکی از دانشگاه های پر متقاضی در بین دانشگاه های آزاد، دانشگاه آزاد شیراز است. بررسی آخرین رتبه های قبولی دندانپزشکی این دانشگاه برای شما داوطلب کنکور که رشته مورد علاقه اتان دندانپزشکی است، خالی از لطف نیست.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه به بررسی و تحلیل آخرین رتبه های قبولی رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز پرداخته اند. مشاهده و بررسی این رتبه ها می تواند مسیر ذهنی شما را به سمت انتخاب رشته مناسب هدایت کند. پس اگر قبولی در دانشگاه آزاد شیراز برای رشته دندانپزشکی جز اولویت های شما است و دوست دارید هنگام اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری این دانشگاه را قبول شده باشید، با ما همراه باشید.

قبولی در دانشگاه های آزاد

چند سالی می شود که دانشگاه های آزاد نیز همانند سراسری، کنکور را ملاک برای پذیرش دانشجو قرار داده اند. با توجه به جو اجتماعی که بر داوطلب حاکم است و رقابت سنگین برای قبولی در رشته هایی مانند پزشکی و دندانپزشکی قبولی در این رشته ها و در دانشگاه دولتی بسیار سخت تر از قبل شده است. به همین دلیل برخی از افراد قبولی در دانشگاه های آزاد را نیز در اولویت های خود قرار می دهند. شما به عنوان داوطلب کنکور باید قبل از هر کاری برنامه ریزی مناسبی داشته باشید تا بعد از شرکت در کنکور و دریافت کارنامه اولیه کنکور، از رتبه خود راضی بوده و بتوانید در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول شوید. شما بعد از مشاهده تراز و رتبه قبولی خود می توانید بررسی کنید که آیا شانس قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه های سراسری را دارید یا نه؟ اگر رتبه شما متناسب با قبولی در دانشگاه های سراسری نیست می توانید به بررسی آخرین رتبه های قبولی در دانشگاه های آزاد بپردازید. یکی از دانشگاه های معروف و ممتاز در رشته دندانپزشکی، دانشگاه آزاد شیراز است. شما می توانید بعد از جمع آوری اطلاعات و مطالعه در مورد این دانشگاه، دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز را نیز در اولویت های خود قرار دهید. با قرار دادن دانشگاه آزاد شیراز در انتخاب هایتان، شانس قبولی در این رشته را می سنجید.

دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز از سال 1389 با پذیرش 27 دانشجو در این رشته فعالیت خود را آغاز کرد. در این دانشکده در سال 1393 فاز اول کلینیک دندانپزشکی را با 54 یونیت در بخش های مختلف دندانپزشکی راه اندازی شد. به دلیل استقبال زیاد داوطلبان کنکور از رشته های تجربی مخصوصا دندانپزشکی و پزشکی و داروسازی و …، دانشگاه آزاد شیراز با نیاز به فضای بیشتر مواجه شد. به همین دلیل فاز دوم کیلینک دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز تاسیس گردید. در سال 1395 فضای آموزشی به دوازده بخش مستقل تقسیم شد و پروژه ساخت و تجهیز آزمایشگاه تخصصی دندانپزشکی مورد بهره برداری قرار گرفت.

رتبه های قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز

اگر به دنبال قبولی در رشته دندانپزشکی هستید باید اطلاعات مناسبی از دانشگاه های مختلف ائم از دانشگاه سراسری و آزاد در رابطه با قبولی ها، امکانات آموزشی و رفاهی و … کسب کنید. شما بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته تجربیو آشنایی با شرایط هر دانشگاه باید رتبه های قبولی سال گذشته دانشگاه مد نظر خود را نیز مورد بررسی قرار دهید. اطلاع داشتن از رتبه های قبولی سال گذشته می تواند بهترین منبع برای تخمین شانس قبولی شما باشد. به همین دلیل در این قسمت مشاوران آویژه رتبه های قبولی دانشگاه آزاد شیراز در سال گذشته و در رشته دندانپزشکی را برای شما نگارش کرده اند. جدول زیر بر اساس رتبه در سهمیه مناطق گردآوری شده است. پس متناسب با منطقه و محل زندگی خود، رتبه های قبولی را بررسی کنید.

سهمیه منطقه رتبه کشوریرتبه در منطقهمحل سکونتجنسیتتوضیحات
منطقه 1
منطقه 230591376رفسنجاندخترواحد خودگردان
60122671مراغهدخترواحد خودگردان
60522687کرمانشاهپسرواحد خودگردان
منطقه 359201491فیروزآبادپسر
63411597فیروزآباددختر
71031799دهلرانپسر
74501905استهبانپسر
76341965شازندپسر
مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمینه های تحصیلی در رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز

در دانشگاه آزاد شیراز، گرایش های مختلفی برای رشته دندانپزشکی وجود دارد. زمینه های رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز عبارت است از:

درمان ریشه

دندانپزشکی ترمیمی

کودکان

درمان لثه و جراحی فک و دهان و صورت

بیماری های دهان و صورت

آسیب شناسی دهان فک و صورت

رادیولوژی دهان و فک و صورت

ارتودنسی

سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی

ایمپلنت های دندانی

راه های دسترسی به دانشگاه آزاد شیراز

برای دسترسی به دانشگاه آزاد شیراز راه های مختلفی وجود دارد. نشانی و تلفن تماس این دانشگاه عبارت است از:

🟠 نشانی: شیراز، قاآنی جنوبی، کوچه 14

🟣 شماره تماس: 07138216336

🔵 ساعات پاسخگویی: هشت صبح تا سه بعد از ظهر

دندانپزشکی دانشگاه ازاد شیراز

سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه آزاد شیراز یکی از بهترین دانشگاه های آزاد در ایران است که قبولی در آن مستلزم کسب رتبه عالی در کنکور است. اگر رتبه قبولی شما در حد قبولی در دانشگاه های سراسری نبوده پس بهتر است به جای یک سال پشت کنکور ماندن اگر شرایط مالی به شما اجازه می دهد، به انتخاب دانشگاه آزاد فکر کنید. خیلی از داوطلبان کنکور بین انتخاب دانشگاه های آزاد در رشته های عالی و ممتاز مانند دندانپزشکی یا انتخاب رشته در رشته های پایین تر در دانشگاه سراسری و یا حتی یک سال پشت کنکور ماندن دچار تردید هستند. اگر شما نیز نمی دانید چه تصمیمی برای ادامه تحصیل خود بگیرید بهتر است از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در این زمینه کمک گرفته و با مشاوران تحصیلی مشورت کنید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد شیراز

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/1/9

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید