رتبه های قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد یزد

قبولی در رشته پزشکی آزاد یزد

می دانیم برای رسیدن به هر هدف بزرگی سختی های بسیاری پیش روی شما قرار دارد. برای رسیدن به آنچه در ذهنتان می پرورانید و آینده خود را مطابق آن پیش می برید باید تلاش چندین برابری داشته باشید. قبولی در رشته پزشکی و داشتن شغل مورد علاقه نیز نیازمند سپری کردن زمان، انرژی و هزینه بسیاری است. زیرا تنها شما نیستید که به رشته پزشکی علاقه دارید و دوست دارید پزشک شوید. تعداد بالای افرادی که در کنکور سراسری به امید پزشک شدن شرکت می کنند، باعث شده تا ظرفیت رشته پزشکی دانشگاه های مختلف سریعا پر شود و داوطلبان رقابت تنگاتنگی با یکدیگر داشته باشند. بعضی از متقاضیان مصمم هستند تا در دانشگاه روزانه و با هزینه کمتر ادامه تحصیل بدهند. برخی به خاطر علاقه زیاد به رشته پزشکی و اینکه پشت کنکور بودن برایشان کسل کننده است، مسیر دیگری را انتخاب می کنند. آنها حاضر به انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی برای ادامه تحصیل می شوند. پس از اینکه کنکور سراسری را سپری نمودید و کارنامه اولیه کنکور را مشاهده کردید وارد مرحله حساس انتخاب رشته می شوید. اینجا برای به ثمر رسیدن زحمات چند ساله خود باید دقت کافی را بخرج بدهید و با کمک گرفتن از مشاوره انتخاب رشته، همچنین گردآوری اطلاعات مفید و کاربردی، موفق به قبولی در رشته پزشکی شوید. از جمله دانسته هایی که می توان با مطالعه آنها، انتخاب رشته کنکور سراسری خود را به سمت قبول شدن سوق دهید، لیست قبولی رتبه های پزشکی سال قبل است. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در این مقاله فهرست رتبه های قبولی پزشکی دانشگاه آزاد یزد را در اختیار دواطلبان قرار داده اند. شما با مطالعه و بررسی فهرست رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد یزد می توانید انتخاب رشته موفقیت آمیزی داشته باشید و در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور از قبولی و پذیرش خود شادمان گردید.

لیست رتبه های قبولی رشته پزشکی سال گذشته دانشگاه آزاد یزد

رشته پزشکی یکی از علوم با قدمت بسیار بالایی است که هدف آن حفظ سلامت بدن انسان، کمک به درمان مریضی های ممکن و… است. این رشته امروزه در زمینه های مختلف پیشرفت های زیادی داشته است. هم اکنون شغل پزشکی با توجه به کارایی که دارد از پر درآمدترین مشاغل محسوب می شود. بسیاری از داوطلبان در کنکور سراسری برای پزشک شدن هزینه های بسیاری پرداخت می کنند. مثلا آنها به انتخاب دانشگاه آزاد برای سپری کردن دوران تحصیل خود در رشته پزشکی، می پردازند. دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مراکز آموزشی است که با تاسیس در سال 1361 کمک شایانی به توسعه علمی و فرهنگی افراد جامعه و جویندگان علم داشته است. شاید تنها دلیلی که داوطلبان از انتخاب دانشگاه آزاد طفره می روند هزینه های تحصیلی بسیار زیاد آن می باشد. اما بعضی از افراد به این موضوع توجهی نمی کنند و برای هدر ندادن وقت خود ترجیح می دهند تا زودتر مشغول تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه آزاد شوند. بررسی رتبه های قبولی سال های قبل رشته پزشکی دانشگاه آزاد کمک بزرگی به انتخاب رشته تجربی مورد قبول شما می کند. بنابراین در ادامه لیست رتبه های قبولی پزشکی دانشگاه آزاد یزد را برای شما به نمایش گذاشته ایم تا از آن استفاده مطلوب را ببرید.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در منطقهمحل سکونتجنسیت توضیحات
منطقه 182732486تهرانپسر
93082769تهراندختر
95252827تهرانپسرواحد خودگردان
منطقه 291414027یزددختر
96224228اردکانپسر
101984491آبادهپسر
منطقه 399002611استهباندخترواحد خودگردان
116673124اسفرایندختر
120653248دهدشتدختر
136063712نورآباد ممسنیدختر
146424027خویپسرواحد خودگردان
146424027صومعه سراپسر
146794039امیدیهپسر
147834071مهریزدختر

آشنایی مختصری با استان یزد

اطلاعات اجمالی از شهر محل تحصیل اهمیت بسزایی دارد. این موضوع که علاقمندی به رشته تحصیلی در اولویت قرار دارد، درست است. اما این را بدانیم که قرار است چند سال در محیط دیگری زندگی کنیم و اگر علاقه ای به محیط زندگی خود نداشته باشیم، خسته می شویم و ممکن است نتوانیم به ادامه تحصیل بپردازیم. شهر یزد از استان های مرکزی کشورمان است. شهری پهناور و از چهارمین شهرهای پرجمعیت محسوب می شود. شهر کویری یزد کم آب و دارای هوای خشکی است و همین باعث شده از نظر کشاوری ضعیف باشد. اما در مقابل این شهر به دلیل دارا بودن ذخایر معدنی بهشت معادن نام گرفته است. استان یزد دومین شهر ایران است که به ثبت جهانی رسیده است. اگر می توانید در آب و هوای کویری به زندگی خود ادامه دهید، می توانید دانشگاه آزاد اسللامی یزد را در انتخاب هایتان بگنجانید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد یزد

برای افزایش نیروهای مجرب در زمینه درمانی در سال 1364 رشته پرستاری، پس از آن در سال 1365 رشته پزشکی در دانشگاه آزاد یزد پایه گذاری شد. که در سال 1368 ساختمان دانشکده پزشکی احداث شد و با دارا بودن تمام امکانات رفاهی و تحصیلی برای استفاده دانشجویان در اختیارشان گذاشته شد. این دانشکده سه طبقه ای با محیط کاملا پزشکی و دارا بودن کتابخانه، آزمایشگاه های متعدد، سایت و بیش از ده کلاس مجهز به وسایل شنیداری و دیداری، زمینه را برای تحصیل دانشجویان فراهم نموده است. تا بتوانند برای رفع نیازهای آموزشی در مدت تحصیل خود، از آن استفاده کنند.

راه های دسترسی به دانشگاه آزاد اسلامی یزد

علاقمندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی یزد می توانند از راه های ارتباطی زیر اطلاعات مناسب را کسب کنند. همچنین اگر قبولی در این دانشگاه را کسب کردید و به دنبال ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی یزد هستید، می توانید از نشانی که در زیر قرار گرفته برای دسترسی به این دانشگاه استفاده کنید.

🟣 آدرس :یزد- صفاییه –میدان عالم-بلوار شهدای گمنام- مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی

🟡 شماره تماس: 03531871000 – 03538216781

🔵 دورنگار:03538215034

کد پستی:8915813135

🟠 ساعات پاسخگویی:۸ الی ۱۴:۳۰

دانشگاه آزاد یزد رشته پزشکی

سخنی از مشاوران آویژه

به گفته یکی از بزرگان راه علم، تنها راه انجام کار بزرگ، این است که کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشید. این جمله می تواند به ما انگیزه بدهد و بدانیم که اگر می خواهیم در هر زمینه ای به موفقیت دست یابیم باید ابتدا ببینیم که آیا آن کار مورد پسند ما است یا خیر؟ رشته تحصیلی نیز یکی از مهمترین تصمیم گیری هایی است که هر فرد علاقمند به کسب علم و دانش باید با توجه به علاقمندی خود دست به انتخاب بزند. این روال تا آخرین مرحله از تحصیل نیز ادامه خواهد یافت. برخی از داوطلبان کنکور سراسری علاقه خود را برای انتخاب رشته در اولویت قرار می دهند و ممکن است برای اینکه بخواهند در رشته ای که دوست دارند مشغول شوند، هزینه زیادی را پرداخت کنند. همچنین قدم های بزرگی در جهت رسیدن به خواسته خود بردارند. یکی از رشته هایی که مشتاقان زیادی دارد، رشته پزشکی است. پزشک شدن ممکن است از اهدف بلند مدت خیلی از متقاضیان باشد و برای همین آنها اولویت خود را فقط قبولی در رشته پزشکی قرار می دهند. این افراد بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور و بررسی رتبه خود تنها به قبولی در رشته پزشکی فکر می کنند، به اینکه در دانشگاه روزانه یا آزاد مشغول به تحصیل شوند، حساسیت زیادی نشان نمی دهند.

در هر حال قبولی در رشته پزشکی سختی های خود را دارد و حتی پذیرفته شدن در دانشگاه آزاد نیز به راحتی صورت نمی گیرد. بنابراین باید از تمام راه حل های موجود برای قبولی بهره گرفت که یکی از آنها اطلاع یافتن از رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد سال های گذشته است. مشاوران مرکز مشاوره آویژه این اطلاعات را در اختیار متقاضیان رشته پزشکی میگذارند تا با استفاده از آن گام محکمی برای رسیدن به خواسته خودشان که قبولی در رشته پزشکی بردارند.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد یزد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

دوشنبه

1403/1/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید