رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد زاهدان

رتبه های پزشکی دانشگاه ازاد زاهدان

قبولی در رشته های پزشکی می تواند یکی از آرزوهای داوطلبان و خانواده های آنها در کنکور سراسری باشد. برخی از افراد برای قبولی در رشته های پزشکی سال های متوالی پشت کنکور مانده و برای قبولی در این رشته تلاش زیادی می کنند. به دلیل محبوبیت بالای رشته پزشکی در بیین داوطلبان کنکور، قبولی در دانشگاه های پزشکی در طی چند سال اخیر با چالش ها و سختی های زیادی روبه رو بوده است. بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور، هر سال دانشگاه های مختلفی برای پذیرش دانشجو در رشته پزشکی اعلام ظرفیت می کنند. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه آزاد زاهدان است. پذیرش در رشته پزشکی از آنجایی که متقاضیان زیادی دارد، مسلما برای این دانشگاه نیز قبولی در این رشته طرفداران و خواهان خود را دارد.

اگر شما نیز داوطلب کنکور تجربی بوده اید و به دنبال کسب قبولی در رشته پزشکی می باشید، بهتر است دانشگاه های مختلف که در این رشته پذیرش دارند را مورد بررسی قرار دهید. شرایط و موقعیت خودتان را بسنجید تا ببینید آیا می توانید دانشگاه آزاد زاهدان را در انتخاب رشته های خود قرار دهید یا خیر؟ مشاوران مرکز مشاوره آویژه در این مقاله آخرین قبولی های دانشگاه آزاد زاهدان در رشته پزشکی را بررسی کرده اند. در نهایت اگر این دانشگاه مد نظر شما بود، با بررسی رتبه های قبولی در سال های قبل می توانید تخمین بزنید که آیا شانس قبولی در این رشته را در دانشگاه آزاد زاهدان دارید یا نه؟ پس با ما همراه باشید.

قبولی های رشته پزشکی کنکور 1401 در دانشگاه آزاد زاهدان

بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته تجربی و کسب اطلاعات کافی در رابطه با نحوه انتخاب رشته و شرایط اختصاصی و عمومی انتخاب رشته، شما می توانید با مشاهده و بررسی آخرین رتبه های قبولی در دانشگاه های مختلف و در رشته مورد علاقه خود، به طور حدودی متوجه شوید که آیا شما نیز در این دانشگاه می توانید قبول شوید یا نه. عوامل مختلفی می توانند شانس قبولی شما را افزایش دهند مانند سهمیه های مختلف و همچنین امتیاز بومی گزینی. مثلا اگر شما به دنبال قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد زاهدان هستید و جزء افراد بومی این استان محسوب می شوید، مسلما شانس قبولی بیشتری نسبت به سایر متقاضیان غیر بومی هم تراز خود، دارید.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در سهمیهجنسیتمحل سکونتتوضیحات
منطقه 198012916دخترمشهد
103523057دخترتهران
105703116پسرتهرانواحد خودگردان
منطقه 2106204663پسربجنورد
108564772دخترگرگان
109814828پسرکاشانواحد خودگردان
216349299دخترکرج
منطقه 3150054140دخترتربت جام
150604161دختربوکان
151264179دخترزابل
153844264پسرمیاندوآبخودگردان
154074272پسراهر

 

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی در ایران جزو ششمین دانشگاه برتر در جهان از نظر تعداد دانشجو می باشد. پس می توان گفت یکی از دانشگاه های معتبر کشور است. برای تحصیل در این دانشگاه ها در برخی از رشته های پرمتقاضی نیاز است که شما رتبه خوبی در کنکور کسب کنید. همچنین دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر ایران مراکز آموزشی فراوانی دارد. فراوانی واحدهای آموزشی باعث شده که دسترسی افراد به دانشگاه نزدیک محل زندگی خود، برای تحصیل آسان باشد. مثلا افرادی که در زاهدان زندگی می کنند و رفت و آمد به شهرهای دیگر برایشان سخت است. به جای صرف هزینه های زیاد برای رفت و آمد به شهرهای دیگر می توانند در دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان مشغول به تحصیل شوند. در ادامه توضیحات مختصری را در رابطه با دانشگاه آزاد زاهدان ارائه می دهیم تا شما بتوانید بیشتر با این دانشگاه آشنا شده و تصمیم بگیرید که در انتخاب رشته تجربی این دانشگاه را نیز در اولویت قرار دهید یا خیر.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان

دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان در سال 1361 تاسیس شد. این دانشگاه هم اکنون دارای شش هزار دانشجو می باشد. دانشگاه آزاد زاهدان 122 رشته در مقاطع مختلف دانشگاهی ارائه می دهد. این دانشگاه دارای هفت دانشکده می باشد.

دانشکده های دانشگاه آزاد زاهدان

دانشگاه آزاد زاهدان نیز مانند سایر دانشگاه ها از دانشکده های مختلفی تشکیل شده است. هر دانشکده مربوط به یک گروه آزمایشی می باشد و هر گروه آزمایشی چندین رشته را در مقاطع مختلف دانشگاهی ارائه می دهد. دانشکده های دانشگاه آزاد زاهدان عبارتند از:

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده پزشکی

دانشکده علوم انسانی

دانشکده حقوق و علوم سیاسی

دانشکده علوم پایه

دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی

دانشکده عمومی

راه های ارتباطی دانشگاه آزاد زاهدان

چنانچه می خواهید با این دانشگاه ارتباط برقرار کنید، نشانی سایت، آدرس، شماره تلفن و … دانشگاه آزاد زاهدان به شرح زیر می باشد:

🟤 نشانی سایت: https://zahedan.iau.ir/fa

🔵 آدرس: سیستان و بلوچستان . زاهدان . خیابان دانشگاه . مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان

🔴 کد پستی: 9816743545

🟣 صندوق پستی: 98138 – 987

🟠 پست الکترونیکی: university@iauzah.ac.ir

🟡 شماره تلفن: 05433441600 – 05433443600

توجه داشته باشید که ساعات پاسخگویی دانشگاه از هشت صبح الی سه بعد از ظهر می باشد.

قبولی در دانشگاه آزاد زاهدان در رشته پزشکی

سخنی از مشاوران آویژه

رشته پزشکی متقاضیان زیادی دارد، حتی در دانشگاه های آزاد نیز افرادی که متقاضی این رشته هستند کم نبوده و رقابت سنگینی برای قبولی پزشکی وجود دارد. دانشگاه آزاد زاهدان نیز در بین داوطلبان، مخصوصا داوطلبان بومی این استان متقاضیان زیادی دارد که به دنبال قبولی در دانشگاه آزاد زاهدان در رشته پزشکی می باشند. اکثر داوطلبان کنکور تجربی به دنبال این هستند که اعلام نتایج نهایی کنکور آنها با خبر قبولی در دانشگاه های پزشکی همراه باشد. یکی از عوامل تاثیر گذار برای قبولی در رشته پزشکی بعد از کسب رتبه عالی، داشتن انتخاب رشته مناسب و به دور از اشتباه است. برای این منظور استفاده از مشاوره انتخاب رشته سراسری می تواند برای داوطلبان کمک بسیار بزرگی باشد. مشاوران تحصیلی به شما کمک می کنند تا بتوانید انتخاب رشته اصولی داشته و متناسب با علاقه و رتبه خود دانشگاه و رشته مناسبی را قبول شوید. مسلما ششما به تنهایی نمی توانید در انتخاب رشته عملکرد خوبی داشته باشید چرا که آگاهی و تجربه کافی به اندازه مشاوران تحصیلی ندارید. پس استفاده از راهنمایی های مشاوران تحصیلی می تواند گام بزرگی برای کسب قبولی رشته پزشکی باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد زاهدان

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید