مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی

مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی

مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی یکی از مسائل مهمی است که در سال های اخیر بسیار به آن توجه شده است . امروزه با افزایش تقاضا برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف مانند کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا دانشگاه ها بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می کنند . بدون کنکور کارشناسی نیز امروزه متقاضیان زیادی دارد . این سال ها در واقع پذیرش در دانشگاه ها بسیار آسان شده است .

داوطلبان می توانند با یک مشاوره تحصیلی خوب مشورت کرده و مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی بگیرند . برای بسیاری از متقاضیان مشغله ی کاری زیاد ، استرس و یا دلایل دیگر مانع درس خواندن می شود . مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی به داوطلبان کمک می کند تا بتوانند رشته و دانشگاه مورد علاقه ی خود را با آگاهی کامل پیدا کرده و به ادامه تحصیل مشغول شوند . ما در این مقاله سعی داریم درمورد زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ، نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی و شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی صحبت کنیم .


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی


بدون کنکور کارشناسی

دانشگاه سراسری نیز مانند سایر دانشگاه ها هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کند . داوطلبانی که قصد اقدام برای ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری دارند باید مدارک لازم برای ثبت نام را داشته باشند . یکی از مهم ترین شرایط برای متقاضیان داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی است . کسانی که دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش را دارند نمی توانند برای بدون کنکور کارشناسی اقدام کنند .البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که دارندگان مدرک کاردانی می توانند برای بدون کنکور کارشناسی اقدام کنند .


بیشتر بدانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


مرکز مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی

مرکز مشاوره بدون کنکور کارشناسی از مراکزی است که در زمینه ی مشاوره بدون کنکور کارشناسی متقاضیان را راهنمایی خواهد کرد با اقزایش ظرفیت  دانشگاه ها و رشته های مختلف تحصیل در دانشگاه ها و مقاطع مختلف بدون کنکور امکان پذیر شده است . هم چنین امروزه می توانیم متقاضیان زیادی را ببینیم که از این رشته ها و دانشگاه ها استقبال می کنند . امسال با توجه به افزایش ظرفیت حدود ۸۵ درصد دانشگاه های مختلف دانشجویان را بدون کنکور پذیرش می کنند .دانشگاه های سراسری ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، آزاد و علمی کاربردی همگی پذیرش دانشجو بدون کنکور را انجام می دهند . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه بهترین و معتبرترین مرکز مشاوره بدون کنکور کارشناسی است که داوطلبان را در مورد نحوه ی پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های مختلف راهنمایی می کند .

مشاوره برای


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی


ویدیو انگیزشی برای تلاش بیشتر در کنکور سراسری

مشاوره تلفنی بدون کنکور کارشناسی

مشاوره تلفنی بدون کنکور کارشناسی یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین راه های مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی است . پذیرش در دانشگاه های سراسر کشور بدون کنکور و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل صورت می گیرد . داوطلبان باید بر اساس ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی سازمان سنجش برای ثبت نام اقدام کنند . این نکته قابل ذکر است که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری در دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بدون کنکور کارشناسی صورت می گیرد .

داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین در مرکز مشاوره بدون کنکور کارشناسی تماس بگیرند و سوالات خود را در خصوص شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور ، سراسری ، آزاد ، غیرانتفاعی و علمی کاربردی مطرح کنند . لیست دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی نیز هم از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قابل رویت می باشد . هم چنین متقاضیان می توانند مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی را با همکاران ما درمرکز مشاوره تحصیلی آویژه در میان گذاشته و اطلاعات لازم را بدست آورند .


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور هنر


برای مشاوره در زمینه های زیر با ما تماس بگیرید

 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸
 • تکمیل ظرفیت

 • ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • سازمان سنجش سراسری
 • دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸
 • ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
 • سیستم پاسخگویی سازمان سنجش
 • زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۷-۹۸
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • نتایج کنکور سراسری ۹۸
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸

 • دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۸
 • ثبت نام آزمون سنجش
 • ثبت نام آزمون دکتری ۹۸
 • تکمیل ظرفیت سراسری ۹۸
 • تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸

 • ثبت نام کنکور ۹۸

بیشتر بدانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره بدون کنکور کارشناسی آویژه

مشاوره بدون کنکور کارشناسی آویژه برترین و با سابقه ترین مرکز در زمینه ی مشاوره تلفنی بدون کنکور کارشناسی است که سال هاست در زمینه تحصیلی فعالیت می کند . این مرکز در نظر دارد اطلاعات لازم در زمینه های مختلف پذیرش بدون کنکور کارشناسی را به داوطلبین ارائه دهد . داوطلبان می توانند از طریق مشاوره بدون کنکور کارشناسی آویژه از لیست کد رشته های محل دانشگاه های مختلف باخبر شوند و بهترین انتخاب را انجام دهند .

بدون کنکور کارشناسی

مرکز مشاوره بدون کنکور کارشناسی آویژه

مرکز مشاوره بدون کنکور کارشناسی آویژه با سابقه ی مشاوره ی طولانی در زمینه های مختلف تحصیلی متقاضیان را در تمامی مقاطع همراهی می کند . این مرکز مشاوره بدون کنکور آویژه در نظر دارد تمام اطلاعات ثبت نامی در زمینه پذیرش بدون کنکور کارشناسی را در اختیار متقاضیان قرار داده و آن ها را در تمام مراحل ثبت نام تا پذیرش راهنمایی کنند .


بیشتر بدانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

کسانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور کارشناسی در دانشگاه های آزاد سراسر کشور دارند باید با دقت و توجه از تمامی شرایط پذبرش این دانشگاه ها مطلع شوند . شرکت کنندگان باید دارای مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید یا دیپلم نظام قدیم باشند . در واقع کسانی که در رشته های ریاضی و فیزیک ، علم انسانی و علوم تجربی مدرک پیش دانشگاهی گرفته اند می توانند برای ثبت نام اقدام کنند . افرادی نیز که در رشته های هنرستانی تحصیل کرده و مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم دارند می توانند در رشته های بدون کنکور کارشناسی ثبت نام کنند .

مشاوره برای بدون کنکور کارشناسی

برای ثبت نام  در رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد باید به نکات زیر دقت کنید .

برای ثبت نام در رشته ی مورد نظر باید در مهلت تعیین شده اطلاعات خود را به صورت اینترنتی وارد سیستم کنید. بعد از تکمیل فرآِیند ثبت نام رسید ثبت نام خود را به همراه کد رهگیری پرینت گرفته و همراه داشته باشید . در زمان اعلام نتیجه از سوی دانشگاه داوطلبان باید این رسید ثبت نامی را به همراه مدارک خود برای قبت نام به دانشگاه ببرند . برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد دفترچه بدون کنکور کارشناسی را باید با دقت مطالعه کنید . در واقع کد رشته محل را از دفترچه راهنما انتخاب کرده و وارد سیستم می کنید . مرکز مشاوره بدون کنکور کارشناسی آویژه همواره در تلاش است تا بتواند خدمات مشاوره ای مفید در زمینه ی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی را به داوطلبین ارائه دهد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به جزییات شهرها


شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی

پذیرش بدون کنکور کارشناسی در دانشگاه های غیر انتفاعی مانند دانشگاه آزاد و پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل می باشد . داوطلبان باید لیست رشته های اتنخابی خود را در سایت رسمی سنجش وارد کرده و انتخاب رشته کنند . متقاضیان پس از ثبت نام کد رهگیری دریافت می کنند . نکته ی مهمی که داوطلبین باید به آن دقت کنند درست وارد کردن اطلاعات فردی و ثبت نامی در سایت سنجش می باشد .

بدون کنکور کارشناسی

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

پذیرش مقطع کارشناسی در دانشگاه های پیام نور به صورت بدون کنکور  و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد . پذبرش دانشگاه های پیام نور مانند سایر دانشگاه ها معمولا در دو نوبت  مهرماه و بهممن ماه صورت می گیرد . داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم  از شرایط مهم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی است . یکی از مسائل مهم دیگر نداشتن منع تحصیلی برای آقایان می باشد . که داوطلبین مرد باید به آن دقت کنند . داوطلبان قبل از ثبت نام باید دفترچه بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور را مطالعه کنند .

 

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره انتخاب رشته دانشگاه دولتی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1399/12/11

سه شنبه

1399/12/12

چهارشنبه

1399/12/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید