مشاوره ثبت نام کنکور سراسری

مشاوره ثبت نام کنکور دولتی

مشاوره ثبت نام کنکور دولتی نکات مهم و کلیدی ثبت نام در کنکور سراسری را در اختیار داوطلب میگذارد تا داوطلب در مراحل ثبت نام به مشکل بر نخورد و موردی از قلم نیوفتد . شما به عنوان فردی که به زودی در آزمون بزرگی شرکت خواهید کرد و آینده شغلی و تحصیلی خود را رقم خواهید زد بهتر است از مشاوره ثبت نام کنکور دولتی بهره بگیرید تا برای شرکت در این آزمون بزرگ به مشکل برنخورید . مشاوره گرفتن از تجربه های فردی که در این امر حرفه ای هست همیشه به نفع داوطلب میباشد . در این مقاله سعی داریم تا از جزئیات کنکور دولتی صحبت کنیم امیدواریم مفید باشد .

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور دولتی

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور دولتی شما را در پیمودن مسیر موفقیت راهنمایی میکند . حضور در چنین آزمون بزرگ با شرکت کننده های زیاد و رقابت با شرکت کنندگان که هر یک از آنها تمام تلاش خود را برای کسب بهترین رتبه میکنند محیطی استرس زا فراهم میکند . و چون کنکور سال ۹۸ یک تفاوت اساسی با کنکور های سال های گذشته دارد و در این آزمون دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید به عنوان داوطلبان کنکور ۹۸ شرکت میکنند ، مرکز مشاوره تحصیلی نکات کلیدی را در اختیار داوطلب میگذارد و از استرس کنکور میکاهد .

ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,شرایط ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,نحوه ی ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,مرکز مشاوره ثبت نام کنکور دولتی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دولتی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دولتی روشی مناسب و در دسترس برای داوطلبان است تا در هر جایی که هستند و در هر شرایطی با یک تماس تلفنی از سیر تا پیاز ثبت نام کنکور آگاه شوند .

مشاوره ثبت نام کنکور دولتی

کنکور دولتی چیست ؟

کنکور دولتی نام آزمونی است که برای سنجش دانسته‌های علمی داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها در برخی از کشورها مثل ایران ، چین ، ترکیه و کره جنوبی برگزار میشود . در ایران ، سازمان سنجش آموزش کشور که سازمانی تحت نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است ، متولّی اصلی برگزاری کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه‌های دولتی است .

اطلاعاتی که هر داوطلب برای ثبت‌نام کنکور باید بداند

اقدامات لازم برای شرکت در کنکور :

 1. مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام : متقاضیان بعد از مطالعه دقیق دفترچه از شرایط عمومی و اختصاصی ، مقررات وظیفه عمومی ، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه ایثارگران اطلاع میابند و سپس نسبت به ثبت نام اقدام مینمایند .
 2. خرید کارت اعتباری ثبت‌نام از پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور : پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام میشود ، داوطلبان با داشتن کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است ، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام مینمایند . داوطلبان شرکت در دو یا چند گروه آزمایشی لازم است که به ازای هر گروه آزمایشی، مبلغ دیگری نیز از همین طریق پرداخت نمایند . همچنین  داوطلبان شرکت در دانشگاههای پیام نور و موسسات آموزشی غیردولتی و غیرانتفاعی با هزینه جداگانه ای پرداخت نمایند .
 3. مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و دریافت کد سوابق تحصیلی
 4. ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان اعلام شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور
 5. پرینت کارت‌ شرکت در‌ آزمون ، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور‌ در زمان اعلام شده

  بیشتر بخوانید: پاسخ آموزش و پرورش به افزایش سوابق تحصیلی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور سراسری با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نکات مهم در مورد ثبت نام

 • ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ثبت نام ۱۶ رقمی دریافت نمایید .
 • داوطلبانی که درخصوص اطلاعات سوابق تحصیلی با مشکل مواجه شوند باید به سایت آموزش و پرورش مراجعه نمایند .
 • داوطلبان بایستی انواع سریال های اعتباری لازم برای ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایند .
 • در زمان تعیین شده از طرف سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام نمایید .

  بیشتر بخوانید: کنکور سراسری ۹۸ : منابع و برنامه ریزی و شرایط ثبت نام


چه کسانی حق شرکت در آزمون دولتی را دارند ؟

داوطلبان برای ثبت نام کنکور دولتی باید مدرک پیش‌دانشگاهی داشته باشند و یا مدرک پیش‌دانشگاهی را حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال ۹۸ دریافت نمایند و دیپلم نظام قدیم یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) داشته باشند . داوطلبانی که دیپلم فنی و حرفه‌ای و کاردانش دارند و فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی یا کاردانی هستند حق ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ را دارند در سالهای گذشته این افراد حق شرکت در آزمون را نداشتند و اگر ثبت‌نام میکردند به عنوان متخلف شناخته میشدند و برابر ضوابط با آنان برخورد میشد .

تفاوت کنکور دولتی نظام جدید و نظام قدیم

 • با توجه به اینکه دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید به عنوان داوطلبان کنکور ۹۸ میباشند این آزمون برای هرکدام بصورت جدا برگزار خواهد شد . یعنی یک آزمون برای دانش آموران نظام قدیم و یک آزمون هم برای دانش آموران نظام جدید برگزار خواهد شد . و همچنین داوطلبان فارغ‌التحصیل نظام قدیم یا نظام جدید لزوما باید در آزمون مربوط به نظام آموزشی که در آن فارغ‌التحصیل شده‌اند، شرکت کنند . با توجه به اینکه بیش از ۳۰% مطالب کتابها جدید و بقیه مشترک هستند از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید ، سؤال یکسان طرح خواهد شد.
 • ظرفیت مجزا برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید تخصیص داده نمیشود . و گزینش بر اساس نمره کل نهایی درهر زیرگروه صورت میپذیرد .
 • تأثیر سوابق تحصیلی ، حداکثر ۳۰ درصد است و ۲۰ درصد با تأثیر قطعی و ۱۰ درصد با تأثیر مثبت اعمال میشود . اطلاعات بیشتر درخصوص میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری ارائه میشود .
 • دانش‌آموزان دیپلم فنی و حرفه‌ای و کارودانش مشمول اعمال سوابق تحصیلی نیستند و نمره آزمون سراسری ملاک است این دانش آموران در صورت تمایل به اعمال سوابق تحصیلی بایستی در امتحان نهایی دروس شاخه نظری گروه آزمایشی مربوط شرکت کنند .
 • در کنکور ۹۸ و ۹۹ برای داوطلبان نظام جدید از دروس دهم ، یازدهم و دوازدهم دبیرستان سوال طرح میشود و برای دانش آموخته های نظام قدیم از کتاب های درسی دوم و سوم دبیرستان ، پیش دانشگاهی سوال مطرح میشود .

نکاتی در مورد آزمون سال ۱۳۹۹ :

 • در سال ۹۹ فقط یک آزمون براساس نظام جدید آموزشی برگزار میشود .
 • میزان تاثیر سوابق تحصیلی ، حداکثر ۳۰ درصد با تاثیر قطعی اعمال میشود .

نگرانی های دانش آموزان نظام قدیم :

کنکور سال ۹۸ آخرین کنکوری است که داوطلبان می توانند به صورت تفکیکی نظام قدیم و نظام جدید شرکت مینمایند و کنکور ۹۹ تنها با یک مجموعه سوال از منابع نظام جدید برگزار خواهد گردید . به همین دلیل کنکور ۹۸ برای دانش آموزان نظام قدیم اهمیت فوق العاده ای دارد چرا که اگر نتواند در این آزمون به رتبه دلخواه برسد باید برای سال ۹۹ منابع جدیدی را مطالعه نماید که کار این داوطلبان را سخت تر خواهد کرد .

تفاوت دفترچه کنکور سراسری سال ۹۸ با دفترچه آزمون سال‌های گذشته

مشاوره ثبت نام کنکور دولتی آویژه

با توجه به اینکه در سال ۹۸ تغییرات جدیدی در برگزاری کنکور ایجاد شده است مشاوره ثبت نام کنکور دولتی آویژه مرکزی مطمئن برای داوطلبان میباشد . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه شما را از جزئیات پیچیده کنکور سال ۹۸ مطلع میکند و همراه شما خواهد بود .

ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,شرایط ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,نحوه ی ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور دولتی آویژه

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور دولتی آویژه همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب آماده هرکونه مشاوره تحصیلی ، برنامه ریزی کنکور ، مراحل ثبت نام در کنکور و … میباشد .

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور سراسری

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1399/11/10

شنبه

1399/11/11

یکشنبه

1399/11/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید