مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی

مشاوره قبولی تیزهوشان

اگر مایلید در آزمون تیزهوشان یا آزمون مدارس نمونه دولتی قبول شوید ٬ مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی را اینجا بگیرید! چگونه باید در آزمون تیزهوشان قبول شوید؟ راهکارهای قبولی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

مشاوره قبولی تیزهوشان

یکی از بزرگترین دغدغه های والدین برای فرزندان شان پس از طی دوره دبستان، انتخاب مدرسه است که با حضور فرزندان عزیزشان در آن و آموزش و پرورش صحیح و مناسب ، به اهداف خود برسند. در این میان مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان که جزو مدارس با سطح علمی بالاتر شناخته شده اند، هدف بسیاری از والدین قرار می گیرند به گونه ای که حتی گاهی تمام دغدغه خانواده قبولی فرزندشان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی است . بر کسی پوشیده نیست که تحصیل در این مدارس می تواند تاثیر به سزایی در آینده تحصیلی و شغلی و به طور کلی زندگی دانش آموزان داشته باشد ولی ذکر این نکته نیز ضروری است که ایجاد فشار و اضطراب بسیار زیاد بر روی آنها در این سن برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می تواند نتیجه عکس داشته باشد و نه تنها موجب موفقیت آنها در آزمون نشده بلکه حتی آنها را دچار انواع مشکلات و درگیری های روحی و روانی ناشی از اضطراب نیز بنماید پس باید به یاد داشته باشید که مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی فقط یکی از راه های رسیدن به موفقیت تحصیلی فرزندانتان است .

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

فرزند تیزهوش من

ممکن است شما باتوجه به نمرات درسی فرزندتان به این فکر افتاده باشید که شاید تیزهوش باشد و بنابراین بهتر است تلاش کنید که در مدارس تیزهوشان و یا نمونه دولتی پذیرفته شود . در این خصوص باید گفت که برای قبولی در آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی صرف باهوش بودن داوطلب کافی نیست بلکه داوطلب بایستی تسلط خوبی بر مطالب کتب درسی داشته و علاوه بر آن از پس سوالات استعداد تحلیلی که عمدتا از منابع خارج از کتب درسی طرح می شود نیز برآید .

جهت اطلاع از منابع و شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان سال ۹۷ کلیک کنید

 

کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان

برای آمادگی و مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی چند راه پیش پای شماست یکی از این راه ها استفاده از کلاس های تیزهوشان است که در آموزشگاه های آمادگی تیزهوشان برگزار می گردد دیگری استفاده از کلاس های فوق العاده در مدرسه است که معمولا در بسیاری از مدارس برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان و یا نمونه دولتی را دارند برگزار می گردد. حال شما باتوجه به سطح تحصلی فرزند خود و همچنین کلاس های موجود و نظر مشاور می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید.

البته فراموش نکنید که در این راه تلاش فرزند شما حرف اول را می زند و چه بسا کسانی که به انواع کلاس های فوق العاده می روند ولی درنهایت موفقیتی در آزمون بدست نمی آورند و از طرف دیگر دانش آموزان بسیاری با تکیه بر تلاش و وپشتکار خود و حتی بدون شرکت در کلاس های فوق العاده متنوع به موفقیت رسیده و وارد مدارس برتر می شوند .

برای مشاهده منابع آزمون تیزهوشان ۹۷ کلیک کنید

 

مشاوره قبولی تیزهوشان

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص آزمون تیزهوشان ، مدارس تیزهوشان ، برنامه ریزی درسی یا مشاوره درسی در خصوص آزمون ، راهکارهای قبولی در آزمون ، لیست مدارس تیزهوشان در سایر شهرها و … دارید ، همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون پیش شماره (کد یا صفر) با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .

درصورتیکه تمایل دارید برای موفقیت فرزندتان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با برنامه ریزی پیش بروید و یا جهت اطلاع از تکنیک های مطالعه برای موفقیت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ما تماس بگیرید .

مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1400/1/27

شنبه

1400/1/28

یکشنبه

1400/1/29

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید