خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی

مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی

بروزرسانی شده ژانویه 24, 2018 5:25 ب.ظ
0
83
مشاوره قبولی تیزهوشان
مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر مایلید در آزمون تیزهوشان یا آزمون مدارس نمونه دولتی قبول شوید ٬ مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی را اینجا بگیرید! چگونه باید در آزمون تیزهوشان قبول شوید؟ راهکارهای قبولی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

مشاوره قبولی تیزهوشان

یکی از بزرگترین دغدغه های والدین برای فرزندان شان پس از طی دوره دبستان، انتخاب مدرسه است که با حضور فرزندان عزیزشان در آن و آموزش و پرورش صحیح و مناسب ، به اهداف خود برسند. در این میان مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان که جزو مدارس با سطح علمی بالاتر شناخته شده اند، هدف بسیاری از والدین قرار می گیرند به گونه ای که حتی گاهی تمام دغدغه خانواده قبولی فرزندشان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی است . بر کسی پوشیده نیست که تحصیل در این مدارس می تواند تاثیر به سزایی در آینده تحصیلی و شغلی و به طور کلی زندگی دانش آموزان داشته باشد ولی ذکر این نکته نیز ضروری است که ایجاد فشار و اضطراب بسیار زیاد بر روی آنها در این سن برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می تواند نتیجه عکس داشته باشد و نه تنها موجب موفقیت آنها در آزمون نشده بلکه حتی آنها را دچار انواع مشکلات و درگیری های روحی و روانی ناشی از اضطراب نیز بنماید پس باید به یاد داشته باشید که مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی فقط یکی از راه های رسیدن به موفقیت تحصیلی فرزندانتان است .

 

فرزند تیزهوش من

ممکن است شما باتوجه به نمرات درسی فرزندتان به این فکر افتاده باشید که شاید تیزهوش باشد و بنابراین بهتر است تلاش کنید که در مدارس تیزهوشان و یا نمونه دولتی پذیرفته شود . در این خصوص باید گفت که برای قبولی در آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی صرف باهوش بودن داوطلب کافی نیست بلکه داوطلب بایستی تسلط خوبی بر مطالب کتب درسی داشته و علاوه بر آن از پس سوالات استعداد تحلیلی که عمدتا از منابع خارج از کتب درسی طرح می شود نیز برآید .

جهت اطلاع از منابع و شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان سال ۹۷ کلیک کنید

 

کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان

برای آمادگی و مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی چند راه پیش پای شماست یکی از این راه ها استفاده از کلاس های تیزهوشان است که در آموزشگاه های آمادگی تیزهوشان برگزار می گردد دیگری استفاده از کلاس های فوق العاده در مدرسه است که معمولا در بسیاری از مدارس برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان و یا نمونه دولتی را دارند برگزار می گردد. حال شما باتوجه به سطح تحصلی فرزند خود و همچنین کلاس های موجود و نظر مشاور می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید.

البته فراموش نکنید که در این راه تلاش فرزند شما حرف اول را می زند و چه بسا کسانی که به انواع کلاس های فوق العاده می روند ولی درنهایت موفقیتی در آزمون بدست نمی آورند و از طرف دیگر دانش آموزان بسیاری با تکیه بر تلاش و وپشتکار خود و حتی بدون شرکت در کلاس های فوق العاده متنوع به موفقیت رسیده و وارد مدارس برتر می شوند .

برای مشاهده منابع آزمون تیزهوشان 97 کلیک کنید

 

مشاوره قبولی تیزهوشان

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص آزمون تیزهوشان ، مدارس تیزهوشان ، برنامه ریزی درسی یا مشاوره درسی در خصوص آزمون ، راهکارهای قبولی در آزمون ، لیست مدارس تیزهوشان در سایر شهرها و … دارید ، همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از تلفن ثابت و بدون پیش شماره (کد یا صفر) با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

درصورتیکه تمایل دارید برای موفقیت فرزندتان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با برنامه ریزی پیش بروید و یا جهت اطلاع از تکنیک های مطالعه برای موفقیت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ما تماس بگیرید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…