خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی خرید کارت انتخاب رشته مجازی کنکور 96 و نحوه ثبت نام

خرید کارت انتخاب رشته مجازی کنکور 96 و نحوه ثبت نام

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:42 ب.ظ
0
1,052
انتخاب رشته مجازی
خرید کارت انتخاب رشته مجازی کنکور 96 و نحوه ثبت نام
میانگین 4.3 رای از تعداد 3

هم اکنون میتوانید نسبت به خرید و ثبت نام کارت انتخاب رشته مجازی کنکور 96 اقدام فرمایید. مشاوران آویژه دانش آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود .

دکتر حسین توکلی گفت : دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ از روز ۱۱ مرداد منتشر شده است.

وی افزود: همچنین پیک سنجش دوشنبه ۱۶ مرداد با عنوان  ویژه‌نامه «راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۶» حاوی مطالبی چون: شیوه‌های پذیرش دانشجو، مراحل انتخاب رشته اینترنتی، انتخاب رشته مجازی، وضعیت پذیرش در گروه‌ها، آشنایی با محتوای کارنامه، روش نمره کل سازی، بومی‌پذیری در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶، توصیه های حفاظتی و امنیتی به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته منتشر شد.


مهلت انتخاب رشته در کنکور سراسری ۹۶ تا چهارشنبه ۲۵ مرداد تمدید شد

جهت مشاهده و دریافت نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری سال 96 کلیک نمایید


توکلی خاطرنشان کرد: هفته‌نامه پیک‌سنجش از طریق روزنامه فروشی‌های سراسر کشور نیز توزیع شده است.

وی افزود: داوطلبانی که نمی توانند از طریق سایت سازمان سنجش دفترچه های انتخاب رشته را دریافت کنند می‌توانند با مراجعه به باجه های روزنامه فروشی شهرستان محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ ۱۰ هزار ریال بابت هر دفترچه  به عنوان کارمزد توزیع دفترچه راهنمای انتخاب رشته، آن را دریافت کنند. دفترچه مذکور رایگان بوده و بجز هزینه‌ای که برای کارمزد توزیع، تعیین شده هزینه‌ای دیگری نباید پرداخت شود.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: نرم افزار انتخاب رشته مجازی برای گروه های علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی و هنر و زبان های خارجی از شب گذشته سه شنبه ۱۷ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است و نرم افزار انتخاب رشته مجازی برای گروه علوم تجربی از ساعت ۲۲ چهارشنبه ۱۸ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

وی اظهار داشت: نرم افزار انتخاب رشته مجازی این امکان را به داوطلبان می دهد که فرد خود را با داوطلب مشابه در سال ۹۵ مقایسه کند و با توجه به اعمال کلیه تغییرات، شرایط و ضوابط آزمون سراسری سال ۹۶ در فایل اطلاعات سال ۹۵، داوطلبان می توانند به طور حدودی از میزان قبولی خود مطلع شوند.

توکلی یادآور شد: همچنین داوطلبان مجاز کنکور ۹۶ نیز از پنجشنبه ۱۹ مرداد می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، انتخاب رشته کنند.

کارت اعتباری راهنمای انتخاب رشته مجازی سال ۱۳۹۶ برای گروه های آزمایشی پنجگانه مبلغ ۲۰۰ هزار ریال (۲۰ هزار تومان) است و داوطلبان می توانند برای خرید آن اینجا کلیک نمایند .

 

ورود به سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری :

راهنمای انتخاب رشته مجازي سال 1396 گروه آزمایشی علوم رياضي و فني
راهنمای انتخاب رشته مجازي سال 1396 گروه آزمایشی علوم تجربي
راهنمای انتخاب رشته مجازي سال 1396 گروه آزمایشی علوم انساني 
راهنمای انتخاب رشته مجازي سال 1396 آزمایشی گروه هنر 
راهنمای انتخاب رشته مجازي سال 1396 گروه آزمایشی زبانهاي خارجي 

در صورت نیاز به مشاوره و ثبت نام انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری از ساعت 8 صبح تا 12 شب می توانید بدون پیش شماره با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامیبه این مطلب امتیاز…