رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد کرمان

قبولی در دانشگاه آزاد کرمان پزشکی

می توان گفت پرطرفدارترین رشته در حال حاضر پزشکی است. تحصیل در رشته پزشکی آرزو خیلی از داوطلبین کنکور تجربی است. این رشته علاوه بر این که در دوره روزانه و پردیس بین الملل ارائه می شود، امکان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد را نیز دارد. اما قبل از انتخاب رشته تجربی و تقاضا برای پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه آزاد حتما باید وضعیت اقتصادی را بسنجید تا دچار مشکل مالی برای پرداخت شهریه نشوید. اگر با رتبه ای که به دست آوردید موفق به قبولی در پزشکی روزانه نمی شوید، شما با داشتن رتبه نسبتا خوبی هنوز هم می توانید به تحصیل در رشته پزشکی فکر کنید و نا امید نشوید. شما می توانید دانشگاه آزاد را برای تحصیل در رشته پزشکی انتخاب کنید. البته امید قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد در صورتی است که انتخاب رشته ای هوشمندانه و منطقی داشته باشید. چگونه می توان انتخاب رشته ای منطقی داشت؟ این سوال خیلی از داوطلبان کنکور است. اولین موردی که می توان در پاسخ به این سوال گفت: مطالعه دفترچه انتخاب رشته تجربی و بعد از آن اطلاع یافتن از آخرین رتبه های قبولی سال گذشته و بررسی و تحلیل آنها است. دانستن آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاهی مثل دانشگاه آزاد کرمان به شما کمک می کند امکان قبولی خود را در این دانشگاه و رشته پزشکی، به طور احتمالی پیش بینی کنید. باید بدانید هرچه رتبه شما از آخرین رتبه قبولی سال گذشته بهتر باشد، شانس قبولی شما افزایش پیدا می کند. مشاوران مرکز مشاوره آویژه تصمیم گرفتند اطلاعات معتبری مثل آخرین رتبه های قبولی پزشکی دانشگاه آزاد واحد کرمان را به صورت مختصر و مفید در اختیار شما قرار دهند.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در منطقهمحل سکونتجنسیتتوضیحات
منطقه 169452084چنارانپسر
منطقه 298604332خرم آباددختر
107344714سیرجاندختر
منطقه 3114203052مهریزدخترواحد خودگردان
147834071جیرفتپسر
148334087آباداندختر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان که دانشگاه حاج قاسم سلیمانی نیز نامیده می شود، بیش از 50 ساختمان وجود دارد. این ساختمان ها شامل ساختمان اداری، رفاهی، تحقیقاتی فرهنگی و … است. این دانشگاه از سال 1361 شروع به فعالیت کرده و دارای دانشکده های پزشکی، مامایی و پرستاری،علوم پایه، معماری و… است. هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان ۱۷۱ رشته از دوره کاردانی تا دکترای تخصصی دارد. می توان گفت احداث دانشگاه آزاد اسلامی کرمان پیامدهای مثبت بسیاری را برای شهروندان کرمانی و افرادی که در استان های همجوار کرمان زندگی می کنند داشته است. این دانشگاه امکان تحصیل داوطلبان کرمانی را در محل زندگی خود و در کنار خانواده هایشان فراهم کرده است. به همین دلیل می توان گفت خیال خانواده های این دانشجویان از لحاظ رفت و آمد فرزندانشان به دانشگاه، آسوده تر می شود.

دانشگاه آزاد کرمان پذیرش در رشته های بدون کنکور نیز دارد، این پذیرش بر اساس نمرات دیپلم و برای استقبال از ادامه تحصیل در این دانشگاه است. در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اساتید ماهری با دانش زیاد به تدریس میپردازند که تدریس این اساتید جزء امکانات ویژه دانشگاه به حساب می آید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

این دانشکده در سال 1392 با هدف تربیت پزشکان عمومی ماهر و مسئولیت پذیر و افزایش سطح رفاه و درمان مردم اجازه تاسیس گرفته است. سپس از سال 1394 شروع به پذیرش دانشجو کرده است. یکی از امکانات خوب این دانشکده را می توان کتابخانه تخصصی آن دانست. همچنین دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان دارای 13 آزمایشگاه در پنج طبقه با امکانات آموزشی و تحصیلی مناسب است.

نکاتی در مورد تحصیل در دانشگاه آزاد

شما در انتخاب رشته دانشگاه آزاد حداکثر 100 انتخاب دارید.

استفاده از خوابگاه دانشگاه آزاد همانند سایر خوابگاه ها با توجه به رشته تحصیلی محدودیت دارد.

برای انتخاب رشته پزشکی آزاد باید در زمان انتخاب رشته سراسری اقدام به انتخاب رشته کنید. یعنی شما بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور باید رتبه و تراز خود را مورد بررسی قرار داده و در زمان مشخص شده برای انتخاب رشته، به انتخاب رشته دانشگاه سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد بپردازید.

مدرک دانشگاه آزاد در رتبه بندی ها بعد از بعضی مدارک دیگر مانند مدرک دانشگاه دولتی و … قرار می گیرد. اما روی هم رفته مدرک معتبری است.

دانشگاه های آزاد علاوه بر شهریه ثابت، شهریه متغیر هم دارند. حتما حواستان به این موضوع باشد.

برای تحصیل در دانشگاه های آزاد حتما به امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند دقت کنید.

راه های ارتباطی با دانشگاه آزاد کرمان

شما برای تکمیل اطلاعات خود در مورد دانشگاه آزاد کرمان و دانشکده پزشکی آن می توانید از راه های ارتباطی زیر که در دسترس شما قرار گرفته است، بهره مند شوید.

🟣آدرس:

کرمان – خیابان کارگر – نبش کوچه 24 – ساختمان علوم بالینی

کرمان – دانشگاه آزاد اسلامی – دانشکده پزشکی علوم پایه

🟠 شماره تماس:

03432223605

🟡 دورنگار

03432223605

🔵 کد پستی

7614746169

قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد کرمان

سخنی از مشاوران آویژه

اگر شما هم متقاضی رشته هایی مثل پزشکی هستید، حتما برای تحصیل در این رشته ها حداقل حدود یک سال به صورت شبانه روزی و بدون وقفه تلاش کرده اید. پس بهتر از هرکس می دانید زندگی یک کنکوری چگونه است و چه سختی هایی را باید در این راه متحمل شود. از طرفی ریسک پشت کنکور و از طرف دیگر استرس آزمون، شما را محاصره می کند. به همین دلیل باید اطلاعات کافی در مورد دانشگاه های مختلف و نحوه پذیرش آن دانشگاه ها داشته باشیم. هر چقدر اطلاعات شما در مورد رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده آن بیشتر باشد انتخاب رشته بهتری خواهید داشت و هنگام اعلام نتایج نهایی کنکور، با نتیجه خوبی روبه رو می شوید. از آن جایی که امسال دروس عمومی از کنکور سراسری حذف شدند و تاثیر معدل نهایی دیپلم قطعی و چهل درصد شد، نمی توانیم با کارنامه های داوطلبان سال گذشته و درصد دروس آنها وضعیتمان را برسی کنیم. به همین دلیل مشاوران آویژه تنها رتبه داوطلبان سال گذشته را در اختیار شما قرار داده اند و از بیان درصد دروس خودداری کردند تا از سردرگمی شما جلوگیری به عمل آورند.

شما با برسی آخرین رتبه های قبولی کنکور سراسری 1401 می توانید پیش بینی و انتخاب رشته معقول تری را برای خود داشته باشید. پس تا می توانید از منابع معتبری مثل مقاله هایی که مشاورین آویژه در اختیارتان قرار می دهند استفاده کنید. آگاهی خود را در زمینه انتخاب رشته و دانشگاه ازاد مثل آزاد اسلامی کرمان افزایش دهید. تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با توجه به امکاناتش برای رشته پزشکی گزینه مناسبی است. شمامی توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره انتخاب رشته سراسریکمک بگیرید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد کرمان

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید