آخرین رتبه های قبولی رشته عکاسی در دانشگاه های سراسری

قبولی در رشته عکاسی

یکی از وسایل الکترونیکی ساده که همگی برای ثبت لحظات شیرین زندگی خود از آن استفاده می کنیم دوربین عکاسی است. مسلما همه ما خاطره سازی را دوست داریم و دلمان می خواهد که لحظات خوب زندگیمان را برای مدت زمان طولانی بیاد داشته باشیم. برخی از افراد خوش ذوق، به رشته عکاسی علاقه زیادی دارند و تلاش می کنند این هنر را با ادامه تحصیل در دانشگاه، حرفه ای تر یاد بگیرند. عکاسی یکی از گرایش های رشته هنر است که در بین بعضی از داوطلبان کنکور هنر از محبوبیت بالایی برخوردار است. اگر به این رشته علاقه زیادی دارید و فردی خلاق هستید می توانید با شرکت در کنکور سراسری رشته هنر، کسب رتبه مناسب و انتخاب رشته اصولی به ادامه تحصیل در دانشگاه سراسری در رشته عکاسی بپردازید. شما برای اینکه در دانشگاه سراسری رشته عکاسی قبول شوید باید رتبه قابل قبولی در کنکور سراسری هنر به دست بیاورید. داوطلبان پس از کنکور سراسری با دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسریو اطلاع از رتبه کسب شده، می توانند برای انتخاب رشته کنکور سراسری اقدام کنند. انتخاب رشته برای داوطلبان بسیار مهم است. اگر داوطلبان می خواهند احتمال قبولی در رشته عکاسی را برای خود افزایش دهند، بهتر است در کنار مطالعه دفترچه انتخاب رشته و کسب اطلاعات کامل در رابطه با رشته عکاسی، آخرین رتبه های قبولی رشته عکاسی را نیز مطالعه نمایند. داوطلبان می توانند رتبه خود را با آخرین رتبه قبولی رشته هنر مقایسه نموده و تخمین بزنند که در رشته عکاسی در کدام دانشگاه قبول می شوند.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در این مقاله لیستی از آخرین رتبه های قبولی رشته عکاسی را برای داوطلبان تهیه نموده اند. این مطالب به داوطلبان کمک می کند تا با در نظر گرفتن اولویت های خود، معقولانه تر انتخاب رشته کنند و به قبولی رشته عکاسی در دانشگاه سراسری دست یابند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

آخرین رتبه های قبولی عکاسی در دانشگاه سراسری بر اساس سهمیه مناطق

یکی از سهمیه هایی که در رتبه داوطلبان کنکور سراسری اعمال می شود، سهمیه مناطق است. تعداد داوطلبانی که سهمیه مناطق برای آنها اعمال می شود بسیار بیشتر از انواع سهمیه های دیگر مانند ایثارگری، خانواده شهدا و… است. زیرا سهمیه مناطق برای تمامی داوطلبان کنکور اعمال می شود اما سهمیه های دیگر بسته به شرایط برای داوطلبان درنظر گرفته می شود. دسته بندی داوطلبان در سهمیه مناطق بر اساس عدالت آموزشی صورت گرفته است. طبق دفترچه انتخاب رشته هنر، داوطلبان با توجه به امکانات آموزشی در دسترس، به سه منطقه تقسیم می شوند.

منطقه یک در رتبه داوطلبانی اعمال می شود که در مناطقی با موقعیت های آموزشی خوب، تحصیلات خود را سپری کرده اند. سهمیه منطقه یک برای داوطلبان ساکن در این مناطق اعمال می شود و رتبه داوطلبان کنکور سراسری در هر منطقه نسبت به یکدیگر سنجیده می شود. داوطلبانی که در این مناطق زندگی می کنند با مقایسه رتبه خود با آخرین رتبه های قبولی در دانشگاه های سراسری در منطقه یک می توانند در زمان انتخاب رشته شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

سهمیه منطقه دو در رتبه داوطلبانی اعمال می شود که در دوران متوسطه تحصیلی خود، سختی های زیادی برای ادامه تحصیل نداشته و امکانات آموزشی معمولی در دسترس آنها قرار گرفته است. اگر در کنکور سراسری هنر شرکت کرده اید و علاقه دارید تا در رشته عکاسی قبول شوید، بهتر است آخرین رتبه های قبولی رشته عکاسی در دانشگاه های سراسری را بررسی کنید.

سهمیه منطقه سه شامل شهرهایی می شود که از امکانات آموزشی ضعیفی برخوردار هستند. داوطلبان شرکت کننده در کنکور که در این مناطق زندگی می کنند سهمیه اعمال شده برای آنها سهمیه منطقه سه می باشد. علاقمندان به رشته عکاسی که مایل هستند در دانشگاه سراسری ادامه تحصیل دهند بهتر است آخرین رتبه های قبولی رشته عکاسی دانشگاه های سراسری را مطالعه کنند و برنامه ریزی اصولی تری برای انتخاب رشته کنکور هنر خود انجام دهند.

ظرفیت پذیرش در دانشگاه های سراسری با توجه به اعمال سهمیه مناطق برای هر کدام از داوطلبان، با یکدیگر متفاوت است. برای اطلاع از رتبه های قبولی رشته عکاسی جداول زیر را مطالعه نمایید.

دانشگاه پذیرفته شدهمنطقهرتبه در سهمیهرتبه کشوریمحل تحصیل
دانشگاه هنر اصفهان – روزانهمنطقه25341265ابهر
دانشگاه هنر اصفهان – روزانهمنطقه 31351243069مرودشت
دانشگاه تهران- روزانهمنطقه2159415ساوه
دانشگاه نیشابور-روزانهمنطقه 214653504سبزوار
دانشگاه نیشابور- نوبت دوممنطقه 2565314357زرین شهر
دانشگاه نیشابور- نوبت دوممنطقه 310585613زیدون
دانشگاه سمنان- روزانهمنطقه211732824گرمسار
دانشگاه سمنان- روزانهمنطقه 3255911012ایلام
دانشگاه هنر تهرانمنطقه سه11976099تنکابن

 

داوطلبان علاقمند به رشته عکاسی از هر منطقه ای که هستند می توانند رتبه قبولی خود را با آخرین فردی که در رشته عکاسی قبول شده است مقایسه کند و تخمین بزند با رتبه خود شانس قبولی در کدام دانشگاه را دارند.

اطلاعات مورد نیاز درمورد رشته عکاسی

اگر می خواهید یک عکاس شوید راه های متفاوتی پیش روی شما قرار می گیرد. با ادامه تحصیل در دانشگاه ها یا سپری کردن دوره های عکاسی در آموزشگاه های خصوصی می توانید دانش و تخصص در رشته عکاسی را بدست بیاورید. برای موفقیت در هر شغلی، علاقه و استعداد درونی حرف اول را می زند. اشتیاق زیاد می تواند باعث شود که شما تداوم در کار خود داشته باشید و از عهده سختی ها بر بیایید. اگر فردی خوش ذوق و خلاق هستید، بعد از بدست آوردن مهارت لازم با پشتکار و صبر فراوان می توانید عکاس موفقی شوید. عکاسی از جمله شغل هایی است که ساعت کاری مشخصی ندارد و برای اینکه به درآمد بالایی برسید باید روابط عمومی خود را بالا ببرید و توانایی زیادی برای بازاریابی و تبلیغ کار خودتان داشته باشید. یک عکاس خوب باید مهارت های فنی لازم برای عکس گرفتن از طبیعت، اشیاء، اشخاص یا مکان های مختلف را داشته باشد تا بتواند کار خود را به درستی انجام دهد.

عکاسان در حیطه های مختلفی مشغول به کار می شوند و فرصت های شغلی زیادی برای افراد حرفه ای در عکاسی ایجاد شده است. کار در استودیوهای عکاسی، عکاسی برای روزنامه و مجلات، شرکت های تبلیغاتی و…

هر عکاسی که تخصص بیشتر داشته باشد و در کار خود حرفه ای تر عمل کند، در رقابت بین سایر عکاسان از بقیه جلوتر است و قطعا درآمد بیشتری خواهد داشت.

فرصت های شغلی که فارغ التحصیلان رشته عکاسی می توانند در آن مشغول به کار شوند:

  • عکس برداری از مراسم مختلف
  • عکس برداری برای شرکت های تبلیغاتی
  • عکس در زمینه خبری
  • عکس برداری در زمینه تحقیقاتی و پزشکی
  • و …

رتبه لازم برای قبولی در عکای و تحصیل در دانشگاه سراسری

سخنی از مشاوران آویژه

اگر شما به رشته عکاسی علاقه مند باشید، مسلما برای کسب مهارت عالی در این زمینه بسیار تلاش می کنید. علاقه مندی به رشته و یا شاخه هنری باعث می شود که فرد برای رسیدن به درجات عالی و موفقیت های زیاد در آن رشته بسیار تلاش کند و با وجود سختی ها و چالش های پیش رو دست از تلاش برنداشته و با پشتکار برای رسیدن به اهداف خود، سختی ها را تحمل کند. برای تحصیل در رشته عکاسی نیاز است که شما در کنکور هنر شرکت کرده و انتخاب رشته مناسبی را برای خود رقم بزنید تا بتوانید قبولی در دانشگاه عکاسی را در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری خود مشاهده کنید.

لازمه انتخاب رشته بدون نقص اطلاع از آخرین رتبه پذیرفته شدگان دانشگاه سراسری است. این مقاله آخرین رتبه های قبولی رشته عکاسی در دانشگاه های سراسری را در اختیار داوطلبان قرار داده است که برای داشتن انتخاب رشته هوشمندانه از آن استفاده نمایند.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

آخرین رتبه های قبولی رشته عکاسی در دانشگاه های سراسری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید