صفر تا صد مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر، از شرایط تا هزینه

همانطور که می دانید رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و مهندسی کامپیوتر جزء محبوب ترین رشته های تحصیلی میان دانشجویان ایرانی می باشد. چرا که با فراگیر شدن اینترنت، برای این رشته بازار کار فوق العاده ای فراهم‌ شده و متقاضیان زیادی دارد.

حال معمولا دانشجویان این رشته را تا پایان دنبال کرده و در کنکور ارشد و دکترا نیز شرکت خواهند کرد. اما شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر قطعا ساده نبوده و در این زمینه نیاز به یک مشاور دلسوز خواهد بود.

مشاوره برای کنکور ارشد کامپیوتر می‌تواند به شما کمک زیادی کند تا استراتژی مناسبی برای آمادگی و شرکت در آزمون را تدوین کنید. انجام مشاوره اصولی می‌تواند به شما کمک کند تا برنامه‌ریزی مطالعه‌ای منطبق با ساختار کنکور و دروس مهم کامپیوتر داشته باشید.

از طریق آزمون‌های شبیه‌سازی و ارزیابی عملکرد، مشاور می‌تواند سطح آمادگی شما را بررسی کرده و نکات قوت و ضعفتان را شناسایی کند. سپس با توجه به نوع سوالات و ساختار آزمون، مشاور می‌تواند به شما راهکارهایی برای پاسخگویی بهتر به سوالات ارائه دهد.

مشاوران ممکن است به عنوان یک منبع پشتیبانی روانی در طول دوره آمادگی شما عمل کنند و در مدیریت استرس و اضطراب کمک کنند و همزمان بر اساس نقاط قوت و ضعف شما، مشاور می‌تواند راهکارهای بهبود عملکرد شما را نیز ارائه دهد.

به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفتیم شرایط، هزینه و نحوه دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر را مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

با مشورت با مشاوران متخصص و مجرب، می‌توانید برنامه‌ای مناسب برای آمادگی در کنکور ارشد کامپیوتر داشته باشید و به بهترین نحو از این فرصت برای قبولی بهره ببرید.

تاریخ دقیق کنکور ارشد کامپیوتر

کنکور ارشد کامپیوتر ۱۴۰۳ نیز همانند رشته های دیگر در اسفند ماه برگزار می شود. به احتمال زیاد کنکور ارشد کامپیوتر در صبح و کنکور دانشجویان مهندسی فناوری اطلاعات (it) در نوبت بعد از ظهر برگزار شود. همچنین روز دقیق کنکور نیز در آبان ماه مشخص می شود. اما در حالت کلی دانستن زمان دقیق کنکور کامپیوتر قطعا برای دانشجویان اهمیت داشته و در یک برنامه ریزی اصولی به آن ها کمک می کند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

چرا کارشناسانی ارشد کامپیوتر بخوانیم؟

وقتی حرف از مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر می شود، احتمالا از خود می پرسید چرا کامپیوتر؟ اصلا چرا ارشد کامپیوتر؟

پونزچون ورود به کارشناسی ارشد مزایای فوق العاده زیر را برایتان به همراه خواهد داشت:

 • کسب دانش

اول از همه خواندن مقطع ارشد این رشته همانند هر رشته تحصیلی دیگری باعث ارتقا سطح دانش شما خواهد شد‌. چرا که دروس مقطع ارشد بسیار تخصصی تر بوده و پس از پایان آن، شما جز متخصصین کارآزموده کامپیوتر با یک مدرک تحصیلی معتبر خواهید بود.

 • کسب جایگاه اجتماعی

با دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر و ورود به این مقطع، جایگاه اجتماعی خود را نیز ارتقا خواهید داد. در واقع هرچه مقطع تحصیلی بالاتر، سطح اجتماعی هم بالاتر!

 • شکار فرصت های شغلی

همانطور که مطلع هستید بسیاری از شرکت ها به دنبال استخدام مهندسین کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات (IT) هستند. حال اینگونه شرکت ها معمولا به دنبال افراد با حداقل تحصیلات کارشناسی می باشند. اما اگر شما مدرک کارشناسی ارشد را دارا باشید، بی شک در شکار فرصت های شغلی موفق تر بوده و به گزینه اول بسیاری از کارفرماها تبدیل خواهید شد.

دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر

 • پذیرش در دانشگاه های برند

قطعا دانشگاهی که در آن تحصیل می کنید بسیار مهم بوده و در آینده شغلی و تحصیلی شما تاثیرات بسیاری خواهد داشت. حال با اخذ مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر و شرکت در این رشته، پذیرش از دانشگاه های برند برایتان بسیار ساده تر خواهد شد. چرا که پذیرش شدن در مقطع ارشد به اندازه مقطع کارشناسی دشوار نخواهد بود.

 • و اما مسئله مهاجرت!

مهاجرت در بازه زمانی کنونی به هدف اصلی بسیاری از دانشجویان تبدیل شده است و سعی می کنند از طریق تحصیل اقامت کشور های مختلف را دریافت کنند. حال در این خصوص باید بگوییم دریافت اقامت و مهاجرت با مدرک کارشناسی ارشد نیز فرآیند ساده تری خواهد داشت‌. چون با دریافت مدرک این مقطع شما به عنوان یک متخصص شناخته شده و اخذ اقامت و ویزا پیچیدگی های کمتری خواهد داشت.

دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر، تضمین قبولی شما!

و اما می رسیم به بحث مشاوره، شاید شما هم جز هزاران دانشجویی هستید که تصمیم به شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر را دارید. اما نمی دانید که این مسیر پیچیده را از کجا شروع کنید، اصلا چگونه مطالعه کنید؟ چه منابعی را بخوانید؟ چطور برنامه ریزی کنید؟

و دقیقا در همین مرحله نیاز به یک مشاور دلسوز خواهید داشت تا مسیر پیش رویتان را هموار تر سازد. با دریافت مشاوره حضوری و تلفنی، می توانید برنامه ریزی هدفمند داشته و تا اسفند ماه خود را به بهترین شیوه ممکن برای کنکور ارشد آماده کنید‌.

در واقع همه دانشجویان این مقطع و رشته، به کمک مشاور نیاز داشته و قطعا بدون دریافت مشاوره نمی توانند برنامه های درسی خود را به خوبی پیش ببرند.

مشاور کنکور ارشد کامپیوتر کیست؟

صحبت از دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر شد، حال این مشاور کنکور کیست؟ مشاور کنکور فردی متخصص و با تجربه بوده که با استفاده از دانش خود شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد. معمولا مشاورین کنکور، خود جز رتبه برتر های کنکور ارشد بوده و به همین دلیل در این زمینه حرف زیادی برای گفتن دارند.

مشاورین کنکور با کسب سال ها تجربه و به موفقیت رساندن ده ها دانشجوی کامپیوتر، شما را دلسوزانه راهنمایی کرده و چالش هایتان را برطرف خواهند کرد. به همین دلیل نقش یک مشاور در تحلیل دانشجویان کامپیوتر بسیار مهم است. پس بهتر است در انتخاب مشاور نیز دقت زیادی به خرج داده و شایسته ترین فرد را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از خدمات “مشاوره کنکور ارشد برق مرکز مشاوره آویژه “

پونزبا استفاده از خدمات “مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر مرکز مشاوره آویژه ” می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • آزمون های استعدادیابی:

استعدادیابی در مسیر آموزشی و شغلی نقش بسیار مهمی دارد. زمانی که در مورد کنکور ارشد یا انتخاب رشته‌ای برای تحصیل در دوره‌ی بالاتر صحبت می‌کنیم، استعدادیابی می‌تواند یکی از عوامل کلیدی باشد. اما این نکته باید در نظر گرفته شود که استعدادیابی تنها یک جنبه از عواملی است که باید در انتخاب رشته و مسیر تحصیلی در نظر گرفته شود.

استعدادیابی به شما کمک می‌کند تا مهارت‌ها و استعدادهایتان را شناسایی کنید. این می‌تواند به شما در انتخاب یک رشته‌ی مناسب برای تحصیل در دوره‌ی بالاتر کمک کند.

انتخاب یک رشته‌ای که با استعدادها و علاقه‌های شما همخوانی دارد، می‌تواند به شما در موفقیت و رضایت بیشتر از تحصیل کمک کند. وقتی به رشته‌ای می‌پردازید که استعدادهایتان با آن همخوانی دارد، احتمالاً انگیزه و علاقه بیشتری برای مطالعه و پیشرفت خواهید داشت.

استعدادها و مهارت‌های شما می‌توانند تعیین‌کننده‌ی مسیرهای شغلی مناسب برای شما باشند. استعدادیابی مهم است، اما تنها یکی از عواملی است که باید در انتخاب رشته تحصیلی در نظر گرفته شود. عوامل دیگری نیز مانند علاقه شخصی، شرایط محیطی، آینده شغلی و ساختار درسی رشته باید در تصمیم‌گیری تحصیلی مد نظر قرار گیرند.

مشاوران حرفه ای مرکز مشاوره آویژه با در نظر گرفتن تمامی موارد برای تشخیص استعدادهای شما به شما کمک می کنند. بنابراین با خیالی اسوده برای دریافت خدمات مشاوره با ما تماس بگیرید.

تاریخ دقیق کنکور ارشد کامپیوتر

 • دریافت مشاوره توسط متخصص و حرفه ای در زمینه تحصیلی خودتان

مشاوران حرفه ای مرکز مشاوره آویژه با تخصص در رشته‌ی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، دارای دانش و تجربه‌ی فنی و علمی در زمینه‌های مرتبط با کنکور ارشد کامپیوترهستند. همچنین تخصص مشاوران آویژه می‌تواند به شما کمک کند که بهترین راه‌حل‌ها و راهنمایی‌ها را در ارتباط با مسائل مرتبط با رشته کامپیوتر و IT دریافت کنید. مشاوره و راهنمایی، مهم‌ترین نقش مشاور ارتباطی و انسانی است.

مهارت‌های ارتباطی، توانایی شنیدن فعالانه، ایجاد ارتباط انسانی موثر و ارائه راهنمایی‌های کارآمد و قابل فهم برای دانشجویان به عنوان مشاور، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین، تخصص فنی می‌تواند یک مزیت باشد که در ارائه خدمات مشاوره حرفه ای کمک کننده است. مشاوران حرفه ای آویژه برنامه‌های مطالعاتی را بر اساس نیازها، توانمندیها، علایق و نقاط ضعف و قوت شما شخصی‌سازی می کنند و راهنمایی‌های دقیقی به شما ارائه می دهند.

ارائه منابع و راهنمایی درست: مشاوران مرکز مشاوره آویژه به شما منابع مطالعاتی معتبر و مناسب را معرفی کنند و راهنمایی‌های لازم را در مورد کتاب‌ها، جزوه‌ها، و منابع آموزشی به طور کامل ارائه می دهند. استفاده از منابع کاربردی برای کنکور ارشد کامپیوتر به داوطلبان کمک می کند تا زمان خود را به صورت بهینه مدیریت کنند و بهره وری خود را به طور چشمگیری افزایش دهند.

 • آزمون‌های شبیه‌سازی کاربردی

آزمون‌های شبیه‌سازی، ابزاری بسیار مؤثر برای آمادگی در کنکورهای رشته های مختلف می‌باشند. استفاده از آزمون‌های شبیه‌سازی توسط مشاوران حرفه‌ای می‌تواند تأثیر مثبتی بر روی قبولی در کنکور داشته باشد. آزمون‌های شبیه‌سازی به شما کمک می‌کنند با ساختار و نوع سوالات کنکور آشنا شوید.

بسیاری از این آزمون ها ممکن است شباهت زیادی به آزمون واقعی داشته باشند. این آزمون‌ها به مشاوران کمک می‌کنند تا عملکرد داوطلبان را ارزیابی کرده و نقاط ضعف و قوت آنها را شناسایی کنند و سپس برای بهبود عملکرد آنها و تقویت نقاط ضعفشان راهکارهایی عملی ارائه دهند.

از آنجایی که زمان‌بندی در کنکورها بسیار مهم است، آزمون‌های شبیه‌سازی می‌توانند به شما کمک کنند تا با مدت زمان محدود آزمون آشنا شوید و استراتژی‌های بهینه برای مدیریت زمان را تمرین کنید. مشاوران مرکز مشاوره آویژه بهترین آزمون های شبیه ساز را به شما معرفی خواند کرد.

جدول گرایش ها، دروس امتحانی و ضرایب آن در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

رشتهگرایشزباندروس مشترک ( ساختمان های گسسته، ساختمان داده ها، طراحی الگوریتم، مهندسی نرم افزار، شبکه های کامپیوتری)اصول و مبانی مدیریتمجموعه دروس تخصص مشترک( اصول طراحی پایگاه داده ها، هوش مصنوعی، سیستم های عامل)
مهندسی فناوری اطلاعاتتجارت الکترونیکی1412
مدیریت سیستم های اطلاعاتی
سیستم های تکنولوژی اطلاعات(ITS)
سامانه های شبکه ای
سیستم های چند رسانه ای
معماری سازمانی
مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت_
مهندسی فناوری اطلاعات پزشگی_2414
آموزش مهندسی_1412

مهندسی کامپیوتر

گرایش/ دروسزبان عمومی و تخصصیریاضیات( ریاضیات عمومی 1 و 2، آمار و احتمال مهندسی، ریاضیات گسسته)مجموعه های دروس تخصصی ( نظریه زبان ها و ماشین ها، سیگنال ها و سیستم ها)ساختمان داده ها، طراحی الگوریتم و هوش مصنوعیمدار منطقی، معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتالسیستم های عامل، شبکه های کامپیوتری و پایگاه داده
مهندسی کامپیوترشبکه های کامپیوتری122334
امنیت سایبری
هوش مصنوعی و رباتیک123423
معماری سیستم های کامپیوتری122343
نرم افزار122433
بیوانفورماتیک
علوم داده
بازی های رایانه ای
اینترنت اشیا122334
الگوریتم ها و محاسبات_122423
قران کاوی رایانشی_123433
علوم و فناوری شبکه_122334
موارد انرژی و تکنولوژی کوانتومی_122433
یادگیری الکترونیکی_
مدیریت آموزشگاهی ویژه هنرستان ها_
علم داده_
جرم یابی دیجیتال_122334
آموزش مهندسی_122433

منابع کنکور ارشد کامپیوتر

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران. ۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان. ۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما. ۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.عمومیزبان ( عمومی و تخصصی)
۱- کتاب زبان تخصصی برای دانشجویان مهندسی کامپیوتر (English for students of computer engineering)، تالیف منوچهر حقانی، انتشارات سمت. ۲- کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم و مهندسی کامپیوتر (English for computer science and computer engineering students)، تالیف حسن کدخدایی خلفی، انتشارات دانشگاه سمنان.تخصصی
1 – کتاب ریاضی عمومی ایساك مارون ترجمه خلیل پاریاب 2 – کتاب ریاضی عمومی، جورج توما س 3 – ریاضی عمومی آدامز 1و 2ریاضی عمومی 1 و 2ریاضیات
1 – معادلات دیفرانسیل ، دکتر کرایه چیان 2 – معادلات دیفرانسیل و کاربردهای آن، جورج اف، سیمونزمعادلات دیفرانسیل
1 – آمار ریاضی تألیف والپول 2 – آمار و احتمالات، دکتر نیکوکار، دانشگاه علم و صنعت 3 – نظریه احتمال و کاربرد آن، دکتر اخوان نیاکی 4 – کتاب آمار مهندسی تألیف دکتر ملحوجی، دانشگاه صنعتی شریفآمار و احتمال مهندسی
1 – ریاضیات گسسته ، گریمالدی 2 – ریاضی گسسته نوشته ترمبلی، گراسمنریاضیات گسسته
ساختمان داده ها : 1 – اصول ساختمان داده ها تألیف هرویتز 2 – ساختمان داده ها با استفاده از پاسکال تألیف تننباوم 3 – ساختمان داده ها ، CLRSساختمان داده ها و طراحی الگوریتم هادروس تخصصی مشترک
طراحی الگوریتم ها : 1 – اصول الگوریتم های کامپیوتری تألیف هروتیز 2 – الگوریتم ها و ساختمان داده تألیف ایهو 3 – CLRS
1 – مقدمه ای بر زبانهای رسمی و ماشین تألیف لینز 2 – تئوری محاسبات تألیف وود 3 – تئوری زبانهای رسمی تألیف روسز 4 – کتاب نظریه زبان ها و محاسبات سیپسرنظریه زبان ها و ماشین ها
1 – اصول طراحی دیجیتال تألیف واکرلی 2 – طراحی سخت افزار مهندسی کامپیوتر تألیف موریس مانومدارهای منطقی
1 – طراحی سیستم های کامپیوتری تألیف مانو 2 – معماری کامپیوتر تألیف پترسونمعماری کامپیوتر
سیستم عامل : 1 – سیستمهای عامل مدرن تألیف تننباوم 2 – سیستمهای عامل تألیف استالینگ 3 – مفاهیم سیستمهای عامل تألیف سیلبر شاتزسیستم عامل و شبکه های کامپیوتری
شبکه های کامپیوتری : 1 – شبکه های کامپیوتری تألیف تننباوم ترجمه دکتر پدرام 2 – انتقال داده و شبکه های کامپیوتری تألیف ویلیام استالینگز ترجمه قدرت الله سپیدفام 3 – کتاب CCNA
1 – نظریه اساسی مدارها و شبکه ها، تألیف چارلز دسور، ارنست کوه، ترجمه و تکمیل: پرویز جبه دار مارالانی انتشارات دانشگاه تهران 2 – رهیافت حل مسأله در مدارهای الکتریکی تألیف محمود دیانی 3 – مدارهای الکتریکی تالیف ویلیام هیتمدارهای الکتریکیدروس تخصصی معماری سیستم های کامپیوتری
الکترونیک دیجیتال : 1 – الکترونیک دیجیتال تألیف مهدی صدیقی – والیزاده و مهدی پور (انتشارات پلی تکنیک) 2 – اصول و مبانی الکترونیک دیجیتال ترجمه پوپک محبت زاده 3 – اصول و مبانی طراحی مدارات دیجیتال نوشته صالح و جکسونالکترونیک دیجیتال و VLSI
(VLSI)1 – اصول طراحی VLSI نوشته کامران شریف اشراقیان ( ناشر : شیخ بهایی ) 2 – اصول طراحی مدارات VLSI دکتر صاحب الزمانی دانشگاه امیرکبیر
1 – سری شومز (DSP)سیگنال ها و سیستم ها
2 – سیگنالها و سیستم ها، تألیف اپنهام، ایلن ویلنگی، ترجمه مهندس مجید ملکان و مهندس محمود دیانی
1 – نظریه اساسی مدارها و شبکه ها، تألیف چارلز دسور، ارنست کوه، ترجمه و تکمیل: پرویز جبه دار مارالانی انتشارات دانشگاه تهران 2 – رهیافت حل مسأله در مدارهای الکتریکی تألیف محمود دیانی 3 – مدارهای الکتریکی تالیف ویلیام هیتمدارهای الکتریکیدروس تخصصی هوش مصنوعی و رباتیکز
1 – هوش مصنوعی تألیف راسل 2 – هوش مصنوهی تألیف ریچ 3 – پرولوگ تألیف براتکوهوش مصنوعی
1 – سری شومز (DSP)سیگنال ها و سیستم ها
2 – سیگنالها و سیستم ها، تألیف اپنهام، ایلن ویلنگی، ترجمه مهندس مجید ملکان و مهندس محمود دیانی
1 – اصول طراحی کامپایلر تألیف ای هوکامپایلردروس تخصصی نرم افزار ، شبکه های کامپیوتری ، رایانش امن
1 – پایگاه داده ها تألیف دیت 2 – اصول پایگاه داده تألیف سیلبر شاتزپایگاه داده ها
1 – هوش مصنوعی تألیف راسل 2 – هوش مصنوهی تألیف ریچ 3 – پرولوگ تألیف براتکوهوش مصنوعی

منابع کنکور ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

1- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران. 2 – کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما. 3 – کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.عمومیزبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)
۱- کتاب زبان تخصصی (رشته فناوری اطلاعات)، تالیف سهراب غلامپور، علیرضا جباریه، انتشارات اتحاد. ۲- کتاب زبان تخصصی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، تالیف حسین حاج رسولیها، انتشارات دانش پژوهان فردای روشن. ۳- کتاب انگلیسی برای دانشجویان فناوری اطلاعات، تالیف ساناز زراعتی، انتشارات جنگل.تخصصی
1 – ریاضی گسسته تألیف ترمبلی گراسمن 2 – ریاضیات گسسته ، گریمالدیدروس مشترکساختمان های گسسته
1 – اصول ساختمان داده ها تألیف هروتیز 2 – ساختمان داده ها با استفاده از پاسکال تألیف تننباومساختمان داده ها
1 – (CLRS)طراحی الگوریتم
2 – اصول الگوریتمهای کامپیوتری تألیف هروتیز 3 – الگوریتمها و ساختمان داده تألیف ای هو
1 – مهندسی نرم افزار تألیف پرسمن 2 – آنالیز ساختاری مدرن تألیف یوردن 3 – مهندسی نرم افزار تألیف سامرویلمهندسی نرم افزار
1 – شبکه های کامپیوتری تألیف تننباوم ترجمه دکتر پدرام 2 – کتاب ( CCNA )شبکه های کامپیوتری
3 – انتقال داده و شبکه های کامپیوتری تألیف ویلیام استالینگز ترجمه قدرت الله سپیدفام
1 – کتاب جامع مبانی مدیریت تألیف وحید قربانی 2 – کتاب مدیریت عمومی، تالیف سید مهدی الوانی، انتشارات نی. 3 – کتاب مبانی سازمان و مدیریت، تالیف سیدمحمدمقیمی، انتشارات راه دان._اصول و مبانی مدیریت
1 – پایگاه داده ها تألیف دیت 2 – اصول پایگاه داده تألیف سیلبر شاتزمجموعه دروس تخصصی مشترکاصول و طراحی پایگاه داده ها
1 – هوش مصنوعی تألیف راسل 2 – هوش مصنوعی تألیف ریچ 3 – پرولوگ تألیف براتکوهوش مصنوعی
1 – سیستمهای عامل مدرن تألیف تننباوم 2 – سیستمهای عامل تألیف استالینگ 3 – سیستمهای عامل تألیف دیتل 4 – مفاهیم سیستمهای عامل تألیف سیلبر شاتزسیستم عامل

شرایط و مدارک لازم برای کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر

پونزمدارک مورد نیاز برای ثبت نام

 • شناسنامه و كارت ملي
 • شماره سريال كارت اعتباري
 • فايل عكس اسكن شده
 • کد وضعيت نظام وظيفه (متقاضيان مرد)
 • كد و نام مجموعه امتحاني اول (اصلي) و كد و نام مجموعه امتحاني دوم (شناور)
 • معدل مقطع كارداني و كارشناسي
 • كد رشته تحصيلي در مقطع كارشناسي، تاريخ ورود به دانشگاه در مقطع كارشناسي، تاريخ دريافت مدرك كارشناسي و كد محل تحصيل با دريافت مدرك كارشناسي
 • كد پيگيري 12 رقمي مربوط به سهميه ايثارگران و رزمندگان
 • كد 13 رقمي مربوط به متقاضيان غيرايراني
 • كد پستي محل سكونت و كد شهرستان براي تعيين حوزه امتحاني

شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام در کنکور ارشد کامپیوتر:

متقاضيان لازم است داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل بوده و از لحاظ مقررات وظيفه عمومي منعي نداشته باشند.

شرايط عمومي:

الف) اعتقاد به اسلام يا يكي از اديان مطرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.

ب) عدم احراز ملتزم نبودن نسبت به احكام عملي اسلام (انجام دادن واجبات و پرهيز كردن از محرمات).

ج) عدم وجود عناد و هرگونه دشمنی نسبت به نظام جمهوري اسلامي ايران. توجه داشته باشید که در صورتي كه متقاضي سابقه عناد با نظام جمهوري اسلامي داشته، بايد تغيير نظر او احراز شود.

د) عدم عضویت درفرقه‌ های فراماسونري و اعقاب آنها.

هـ) عدم احراز فساد اخلاقي.

و) عدم اشتهار به ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلي و تحصيلي در طول تحصيل يا زمان اشتغال

هزینه دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر

شرايط اختصاصي:

الف) داشتن مدرك كارشناسي (ليسانس) يا كارشناسي ارشد (فوق ليسانس يا دكتري حرفه اي) يا اشتغال به تحصيل در سال آخر مقطع كارشناسي (با فارغ التحصيلي حداكثر تا تاريخ1403/6/31) كه مدرك مذكور مورد تأييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي يا وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي باشد.

در ضمن در صورت قبولي در رشته هايي كه پذيرش آنان از نيم سال دوم سال تحصيلي 1403-1404 آغاز مي شود به شرط دريافت مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد يا دكتري عمومي تا تاريخ ،1403/11/30 ثبت نام و ادامه تحصيل بلامانع است.

ب) براساس مصوبه جلسه 334 تاريخ 1375/11/7 شوراي برنامه ريزي آموزش عالي به فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي معتبر خارجي كه به دليل كيفيت (اعتبار دانشگاه و محتواي درسي) به مدرك فارغ التحصيلي ارزشيابي شده آنان عنوان معادل تعلق گرفته است، اجازه داده مي شود كه در اين آزمون ثبت نام و شركت كنند.

بديهي است در صورت پذيرفته شدن، چنانچه حداقل 80 درصد نمره حد نصاب گزينش آزاد در مجموعه امتحاني و در سهميه آزاد (غير از كد رشته محل هاي بورسيه و هر نوع سهميه ديگر) را كسب كنند، عنوان معادل از مدرك تحصيلي آنان حذف و مجاز به ادامه تحصيل خواهند بود.

ج) دانشجويان سال آخر و دانش آموختگان مقطع كارشناسي پيوسته يا ناپيوسته كه از تاريخ 1386/6/31 به بعد فارغ التحصيل شده اند، در صورتيكه معدل آنان كمتر از 12/00 باشد، حق ثبت نام و شركت در اين آزمون را ندارند

هـ ) پذيرفته شدگان دوره روزانه با توجه به تعهدات آموزش رايگان بايد برابر طول مدت تحصيل مقطع كارشناسي ارشد، در موقع ثبت نام تعهد بسپارند تا در محلي كه دولت در صورت نياز تعيين مي كند به خدمت اشتغال ورزند.

مراحل ثبت نام کنکور ارشد کامپیوتر

 • برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در ابتدای وارد سایت org شوید.
 • دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد را دانلود کنید. بهتر است برای جلوگیری از بروز اشتباه دفترچه را مطالعه نمایید.
 • شرایط و ضوابط را به درستی مطالعه کنید.
 • بعد از بررسی کامل دفترچه، فرم انتهای دفترچه را به دقت پر کنید.
 • مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را آماده کنید (اسکن تمامی مدارک و عکس را آماده کنید)
 • هزینه‌های ثبت نام را پرداخت کنید.
 • فرم اینترنتی را پر کنید و برای اطمینان از صحت اطلاعات یکبار آن را از ابتدا تا انتها چک نماید.
 • فرم را تایید کرده و کد رهگیری 12 رقمی که در مرحله بعد نمایان می شود ذخیره کنید و تا زمان انتشار نتایج آن را نزد خود نگه دارید.

هزینه دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر چقدر است؟

معمولا مشاورین کنکور ارشد، برای آسودگی خاطر دانشجویان عزیز، مناسب ترین هزینه را برای ارائه مشاوره در نظر گرفته تا اینگونه بخشی از نگرانی های دانشجو کاسته شود.

همچنین در بسیاری از مواقع مشاورین اقدام به ارائه پکیج های مشاوره اقتصادی می کنند، که در حقیقت برای دانشجویانی که با محدودیت بودجه روبرو هستند ایده آل ترین گزینه خواهد بود.

اما در حالت کلی هزینه شرکت در جلسات مشاوره بر اساس میزان تخصص مشاور، تایم جلسات، پیچیدگی چالش های شما و موارد این چنینی تعیین می شود. پس برای اطلاع دقیق از هزینه ها، نیاز است که حتما با مشاور خود یک گفتگوی اولیه داشته باشید.

رتبه ها و گرایش های قبولی

برخی از رتبه ها و دانشگاه های قبولی در رشته مهندسی فناوری اطلاعات به شرح زیر است

رتبهگرایش و محل قبولی
20تجارت الکترونیک و IT – مهندسی فناوری اطلاعات – روزانه – دانشگاه تهران
34تجارت الکترونیک و IT – سامانه های شبکه ای – روزانه – دانشگاه تهران – دانشکده علوم و فنون نوین
61تجارت الکترونیکی – روزانه – دانشگاه علم و صنعت ایران – تهران
83سامانه های شبکه ای – روزانه – دانشگاه تهران-دانشکده علوم و فنون نوین
152تجارت الکترونیک و IT – تجارت الکترونیکی – نوبت دوم – دانشگاه علم و صنعت ایران – تهران
320تجارت الکترونیکی – پردیس- دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران
326تجارت الکترونیک و IT – مدیریت سیستم های اطلاعاتی – روزانه – دانشگاه شهید مدنی آذربایجان – تبریز
466تجارت الکترونیک و IT – مهندسی فناوری اطلاعات – پردیس – دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران
669مدیریت سیستمهای اطلاعاتی – مجازی – دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی – تهران
838تجارت الکترونیک و IT – تجارت الکترونیکی -غیر انتفاعی – دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ – تهران
1559تجارت الکترونیکی – مجازی دولتی- دانشگاه شیراز
2845تجارت الکترونیکی -مجازی-دانشگاه شیراز

 

برخی از رتبه ها و دانشگاه های قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر به شرح زیر است

رتبهگرایش و محل قبولی
39هوش مصنوعی و رباتیکز – روزانه – دانشگاه تهران
53هوش مصنوعی و رباتیکز – روزانه – دانشگاه تهران
49نرم افزار – نرم افزار – روزانه – دانشگاه صنعتی شریف – تهران
63هوش مصنوعی و رباتیکز – روزانه – دانشگاه تهران
71معماری سیستم های کامپیوتری – روزانه – دانشگاه صنعتی شریف – تهران
112نرم افزار – نرم افزار- روزانه – دانشگاه تهران
126هوش مصنوعی و رباتیکز – هوش مصنوعی و رباتیکز- روزانه – دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران
396معماری سیستم های کامپیوتری – روزانه – دانشگاه علم و صنعت ایران – تهران
424معماری سیستم های کامپیوتری – نوبت دوم – دانشگاه علم و صنعت ایران – تهران
709معماری سیستم های کامپیوتری – روزانه – دانشگاه صنعتی اصفهان
769هوش مصنوعی و رباتیکز – هوش مصنوعی و رباتیکز -نوبت دوم – دانشگاه صنعتی مالک اشتر
1322هوش مصنوعی و رباتیکز – پردیس – دانشگاه تهران پردیس البرز کرج
1441هوش مصنوعی و رباتیکز- روزانه – دانشگاه رازی – کرمانشاه
2180هوش مصنوعی و رباتیکز – نوبت دوم – دانشگاه هرمزگان – بندر عباس
3810نرم افزار – نرم افزار – نوبت دوم – دانشگاه صنعتی مالک اشتر
4038نرم افزار – نرم افزار – غیر انتفاعی – موسسه غیرانتفاعی کوشیار – رشت
6181نرم افزار – نرم افزار – غیر انتفاعی – موسسه غیرانتفاعی پیشتازان – شیراز

 

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی (IT)

انتخاب رشته صحیح و اصولی می تواند برای موفقیت در آزمون ارشد بسیار مهم باشد. اگر می خواهید از این فرصت به درستی استفاده نمایید از خدمات مشاوره حرفه ای استفاده نمایید. مرکز مشاوره اویژه آماده است برای این انتخاب سرنوشت ساز شما را یاری نماید.

مشاوران حرفه ای آویژه با تجربه سال ها فعالیت موفق در زمینه مشاوره کنکور ارشد با درنظر گرفتن درصد های آزمون ارشد داوطلبان به آنها کمک می کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

سخن نهایی و بدرود!

در این مطلب اهمیت و هزینه دریافت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر را مورد بررسی قرار دادیم. حال توصیه ما به شما این است که هرگز از نقش یک مشاور حرفه ای در موفقیتتان غافل نشده و از متخصصین مقطع ارشد کمک و راهنمایی دریافت کنید. اما مشاوری که انتخاب می کنید نیز بسیار مهم بوده و می بایست از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد

سوالات متداول.

سوال علامتبرای کنکور ارشد ۱۴۰۳ هر روز چه میزان تایمی مطالعه داشته باشیم؟

برای کنکور بیشتر مطالعه عمیق مهم است نه تایم مطالعه، توصیه ما به شما این است که هر روز یک درس یا فصل کوتاه را مطالعه نموده و بیشتر برروی جزئیات دروس متمرکز شوید.

سوال علامتمشاوره کنکور ارشد کامپیوتر را تلفنی دریافت کنیم یا حضوری؟

بستگی به شرایط شما دارد، اگر امکان حضور ندارید، یا تایم کوتاهی در اختیار دارید، قطعا مشاوره تلفنی را بیشتر توصیه می کنیم.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

صفر تا صد مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر، از شرایط تا هزینه

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

یکشنبه

1403/3/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید