لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و افرادی که علاقه ای به شرکت در کنکور سراسری ندارند می توانند در دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند.

یکی از واحدهای علمی کاربردی که در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته با ارائه رشته های متنوعی به پذیرش دانشجو اقدام نموده است، دانشگاه علمی کاربردی گچساران می باشد.

برخی از داوطلبان به دنبال کسب اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران می باشند تا با کمک آنها بتوانند انتخاب رشته خود را در زمان کمتر به ثبت برسانند.

اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران به داوطلبان کمک می کند تا در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی انتخاب هاب خود را به درستی اولویت بندی نموده و فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه با بررسی دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گچساران را جمع آوری نموده و در اختیار داوطلبان قرار داده اند.

علاقمندان به کسب اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی گچساران می توانند مقاله زیر را مطالعه نمایند.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی گچساران نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی گچساران در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گچساران ، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گچساران نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گچساران کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی گچساران در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی گچساران پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی گچساران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی گچساران

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی گچساران و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی گچساران هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر گچساران می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به گچساران است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

 

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی گچساران

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی گچساران بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی گچساران می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی گچساران در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه گچساران شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گچساران در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی گچساران نهایی کنند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گچساران مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
نقشه برداري مسيراينترنت و شبكه هاي گستردهتجهيزات ثابت فرآيندي
تجهيزات پزشكي اتاق عملتوليد داروپالايش گاز
ايمني كار و حفاظت فنیبرق صنعتيتجهيزات آزمايشگاه تشخيص پزشكي

 

رشته های کاردانی علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند و به دنبال کسب علم در این زمینه شغل هستند.

اگر از علاقمندان به رشته های کشاورزی هستید دانشگاه علمی کاربردی گچساران این گروه از رشته ها را در واحد خود ارائه نمی دهد و شما می بایست در یکی دیگر از دانشگاه های علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید.

رشته های کاردانی علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی گچساران ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
حسابداري بهاي تمام شدهحقوق ثبتيامور اداري
مربيگري پايه آمادگي جسمانيايمني و حفاظت تصرفات ساختماني

رشته های کاردانی علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

دانشگاه علمی کاربردی گچساران رشته های گروه هنر را در واحد خود ارائه نمی دهد و می بایست در یکی دیگر از دانشگاه های علمی کاربردی مشغول تحصیل شوند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

 

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی گچساران

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی گچساران از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی گچساران در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گچساران می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
مهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيستمهندسي فناوري الكترونيك صنعتيمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري عمران – نقشه برداريمهندسي فناوري صنايع شيمياييمهندسي فناوري برق صنعتي
مهندسي فناوري عمران – راهسازيمهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتي

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، می بایست در یکی دیگر از واحد های علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند زیرا دانشگاه علمی کاربردی گچساران این گروه از رشته ها را در نیمسال اول ارائه نمی دهد.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی گچساران رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی گچساران مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي حسابداري بخش عموميكارشناسي حرفه اي تربيت بدني – مربيگري آمادگي جسماني
كارشناسي حرفه اي حسابداري امور ماليكارشناسي حرفه اي مديريت لجستيك و زنجيره تامين – گرايش بازرگانيکارشناسي حرفه اي مديريت امور اداري و منابع انساني
کارشناسي حرفه اي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجيكارشناسي حرفه اي حقوق قضاييكارشناسي حرفه اي حقوق ارشاد و معاضدت قضايي
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كار

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گچساران در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

دانشگاه علمی کاربردی گچساران در نیمسال اول رشته های گروه فرهنگ و هنر را ارائه نمی دهد و شما اگر از علاقمندان به رشته های گروه فرهنگ و هنر هستید می بایست در یکی دیگر از واحد های علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید.

 

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی گچساران مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی گچساران می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه گچساران هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.

 
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی گچساران

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

یکشنبه

1403/3/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید