ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اران و بیدگل

دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل رشته های متنوعی را در چهار گروه آموزشی ارائه می دهد.

افرادی که علاقمند هستند تا در دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل مشغول به تحصیل شوند بهتر است اطلاعات لازم را در مورد رشته هایی که در این دانشگاه تدریس می شود بدست بیاورند.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل به متقاضیان کمک می کند تا با استفاده از این معلومات انتخاب رشته آگاهانه ای انجام دهند.

دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل یکی از واحد های دانشگاهی استان اصفهان است که به دلیل دسترسی آسان تر افراد ساکن در این منطقه، گزینه مناسبی برای آنها می باشد.

تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل این امکان را برای تمامی افراد فراهم نموده است تا بتوانند در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

علاقمندان با انتخاب رشته هایی که در دانشگاه علمی کاربردی کاربردی آران و بیدگل تدریس می شوند، می توانند در زمینه های علمی و عملی با افزایش مهارت،آینده شغلی خوبی برای خود رقم بزنند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه در این مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل را برای آن دسته از داوطلبانی که شرایط ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند، جمع آوری نموده اند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل مقاله زیر را مطالعه نمایند.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردیبه شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته باشید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده درعلمی کاربردی آران و بیدگل در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی آران و بیدگل پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی آران و بیدگل را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

لیست رشته های علمی کاربردی آران و بیدگل

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

🟢 صنعت

🟢 کشاورزی

🟢 مدیریت و خدمات اجتماعی

🟢 فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی آران و بیدگل هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر آران و بیدگل می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به آران و بیدگل است بهتر است قبل از فرارسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

 

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی آران و بیدگل می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه آران و بیدگل شوید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

رشته های کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و قبولی در دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

 

رشته های ارائه شده علمی کاربردی آران و بیدگل گروه آموزشی صنعت
مكانيك خودروبرق صنعتي

 

رشته های کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی کشاورزی مقطع کاردانی، در نیمسال اول رشته ای ارائه نداده است و برخی از افراد که به رشته های گروه کشاورزی علاقه دارند باید به واحد های دیگر مراجعه نمایند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بی شمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

 

رشته های ارائه شده علمی کاربردی آران و بیدگل گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی
مربيگري پايه آمادگي جسمانيحسابداري امور ماليحقوق قضايي

رشته های کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل در سال جاری را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

 

رشته های ارائه شده علمی کاربردی آران و بیدگل گروه آموزشی فرهنگ و هنر
دوخت و تكنولوژي لباسطراحي گرافيك
بازيگريروابط عمومی

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی آران و بیدگل در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

 

رشته های ارائه شده علمی کاربردی آران و بیدگل گروه آموزشی صنعت
مهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعاتمهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري برق صنعتي

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید به دلیل ارائه نشدن رشته های این گروه در دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل باید یکی دیگر از واحد های آموزشی دانشگاه علمی کاربردی را انتخاب نمایید.

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی آران و بیدگل مطلع شوید، جدول زیر را بررسی کنید.

 

رشته های ارائه شده علمی کاربردی آران و بیدگل گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي حسابداري امور مالي

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی آران و بیدگل در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل را مشاهده کنید. علاقمندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی را آران و بیدگل آگاه شوند.

 

رشته های ارائه شده علمی کاربردی آران و بیدگل گروه آموزشی فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس مجلسي و خانگيكارشناسي حرفه اي طراحي گرافيك – تصويرسازي

سخنی از مشاوران آویژه

⭐ دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

⭐ از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

⭐به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه آران و بیدگل هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

 

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

در مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و با توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط در برخی از رشته ها اشتغال در رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژهبا تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/7/13

جمعه

1402/7/14

شنبه

1402/7/15

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید