ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب

دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور واحدهای زیادی دارد که افراد با در نظر گرفتن موارد بسیاری از جمله نزدیکی به محل زندگی و رشته های ارائه شده تصمیم می گیرند که کدام یک از واحدهای آموزشی را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند.

دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب یکی از واحد های علمی کاربردی می باشد که داوطلبان می توانند با اطلاع از رشته های ارائه شده، این دانشگاه را یکی از اولویت های خود قرار دهند.

رشته هایی که در دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب تدریس می شود در چهار شاخه آموزشی قرار گرفته است که داوطلبان با در نظر گرفتن اهداف و برنامه های تحصیلی خود می توانند آنها را انتخاب نمایند.

بهتر است داوطلبان قبل از داوطلبان قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب از رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب مطلع شده و سپس انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه با توجه به اهمیت لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب برای علاقمندان به این دانشگاه، آنها را در این مقاله جمع آوری نموده و نگارش کرده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته باشید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی میاندوآب پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی میاندوآب را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی میاندوآب

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میاندوآب هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر میاندوآب می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به میاندوآب است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

 

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی میاندوآب

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی میاندوآب می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه میاندوآب شوید.

رشته های کاردانی علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و قبولی در دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
مكانيك خودرواستخراجايمني، بهداشت و محيط زيست در معادن
تجهيزات دندانپزشكيبرق صنعتيايمني كار و حفاظت فني
شبكه هاي رايانه ايفناوري اطلاعات – اينترنت و شبكه هاي گستردهمكانيك تاسيسات صنعتي
نرم افزار – برنامه سازي كامپيوتريسازه هاي پيش ساختهصنايع دارويي – توليد دارو
معماري داخليكنترل كيفيت مواد غذاييتعمیر موبایل
بهره برداري راه آهنبرق – توزيعنگهداري و مرمت ساختمان
عمران – نقشه برداري مسيرعمران – راه سازيصنايع چوب – توليد مبلمان
كنترل ترافيكتاسيسات مكانيكي ساختمانسيستم هاي كامپيوتري
نقشه برداري كارگاهيمعماري شهريتوليد محتواي ديجيتالي

 

رشته های کاردانی علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی میاندوآب رشته های گروه کشاورزی را ارئه نمی دهد و افراد برای ادامه تحصیل در این دانشگاه می بایست یکی دیگر از واحد های علمی کاربردی را انتخاب نمایند.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه کشاورزی
توليدات زراعي

رشته های کاردانی علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
مديريت – امور اداريحقوق ثبتيامداد سوانح
مربيگري پايه آمادگي جسمانيبازرگاني – خدمات مشاوره املاكآرايش و پيرايش زنانه
حقوق ثبتيحسابداري امور ماليتربيت مربي پيش دبستاني
حقوق قضاييهتلداريمديريت كسب و كار
گردشگريحسابداري امور ماليبازرگاني – امور گمركي
اورژانس اجتماعيامور بيمهروابط عمومي
تكنولوژي آموزشي

رشته های کاردانی علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه فرهنگ و هنر
طراحي گرافيكامور فرهنگيبازيگري
مترجمي زبان انگليسي – آثار ديداري و شنيداريطراحي لباسنوازندگي ساز كلاسيك

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی میاندوآب در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب نمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد زیرا این گروه از رشته ها دردانشگاه علمی کاربردی میاندوآب ارائه نمی شود.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
مهندسي فناوري آسانسور و پله برقيمهندسي فناوري معدن – استخراج معادن زيرزمينيمهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيست
مهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتيمهندسي فناوري برق صنعتيمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري مكانيك – ماشين افزارمهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري كنترل – ابزار دقيق
كارشناسي حرفه اي طراحي و توسعه برند

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، می بایست یکی دیگر از واحد های علمی کاربردی را انتخاب نمایید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه کشاورزی
مهندسي فناوري گياه پزشكي – مديريت تلفيقي آفات

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی میاندوآب مطلع شوید، جدول زیر را بررسی کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي تربيت مربي پيش دبستانيكارشناسي حرفه اي مديريت دفتريكارشناسي حرفه ا ي حقوق ثبت اسناد و املاك
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و ككارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي حسابداري امور مالي
كارشناسي حرفه اي مديريت بحران در عمليات انتظاميکارشناسي حرفه اي حقوق قضاييكارشناسي حرفه اي تربيت بدني – مربيگري آمادگي جسماني
كارشناسي حرفه اي مديريت امور اداري و منابع انسانيكارشناسي حرفه اي روابط عمومي – امور رسانهكارشناسي حرفه اي مديريت دفتري
كارشناسي حرفه اي مديريت بيمه – بيمه اشخاصكارشناسي حرفه اي امور گمركيكارشناسي حرفه اي مديريت امور فرهنگي – برنامه ريزي فرهنگي
كارشناسي حرفه اي مديريت گردشگريمديريت – امور اداري

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی میاندوآب در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

رشته های گروه هنر مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب ارائه نمی شود و علاقمندان باید در دیگر واحد های علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي تكنولوژي آموزش هاي فرهنگي و هنريكارشناسي حرفه اي طراحي و تكنولوژي دوختكارشناسي حرفه اي مديريت امور فرهنگي – برنامه ريزي فرهنگي

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه میاندوآب هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

در مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و با توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط در برخی از رشته ها اشتغال در رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/12/3

جمعه

1402/12/4

شنبه

1402/12/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید