مشاوره انتخاب رشته کنکور زبان 1402

مشاوره انتخاب رشته کنکور زبان 1402

داوطلبان کنکور آزمایشی زبان های خارجه را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. دسته اول افرادی هستند که مستقیما از رشته تحصیلی زبان های خارجه دبیرستان، در کنکور زبان شرکت کرده و به دنبال قبولی در دانشگاه عالی در رشته تحصیلی خود هستند. دسته دوم را افرادی دانست که در رشته هایی به جز رشته زبان، دوران تحصیلی متوسطه دوم خود را سپری کرده اند و علاوه بر شرکت در کنکور سراسری رشته اصلی خود، در کنکور زبان های خارجه نیز شرکت کرده اند. این افراد ممکن است به دلیل اطلاعات و دانش بالا در شاخه زبان های خارجه بخواهند خود را محک زده و از فرصت بوجود آمده استفاده کنند. آنها با شرکت در کنکور زبان، شانس قبولی خود را در این رشته امتحان می کنند تا اگر نتوانستند در انتخاب رشته اصلی خود مانند انتخاب رشته ریاضی موفقیتی کسب کنند، قبولی های خود را در انتخاب رشته کنکور زبان بسنجند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور زبان بیان می کند که فرایند انتخاب رشته زبان برای آن دسته از داوطلبان کنکور زبان که با انگیزه، تلاش و مشخص بودن هدف در کنکور زبان شرکت کرده اند، بسیار مهم بوده و باید دقت کافی را در هنگام انتخاب رشته کنکور سراسری داشته باشند. بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان به وسیله سازمان سنجش و آموزش، نوبت به انتخاب رشته هوشمندانه می رسد. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه به دلیل اهمیت بالای انتخاب رشته در شاخه و گروه های آزمایشی متفاوت، در این مقاله به بررسی انتخاب رشته کنکور زبان 1402 پرداخته اند و اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار داده اند. اگر به دنبال قبولی در دانشگاه و رشته عالی هستید و تنها با هدف امتحان کردن شانس خود در کنکور زبان شرکت نکرده اید، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

معرفی کامل رشته های کنکور زبان

در ایران رشته های زبان خارجی از جمله رشته زبان انگلیسی در گرایش های آموزش و مترجمی و رشته زبان فرانسه و چینی و زبان آلمانی جز پر متقاضی ترین و پر طرفدارترین رشته ها می باشد.

رشته هایی که پر متقاضی هستند عموما دارای بازار کار رقابتی بیشتری هستند، بنابراین پس از پایان فارغ التحصیلی تعداد دانشجویان رشته های پرطرفدار نیز زیاد می باشد و طبیعتا کسانی که مهارت های حرفه ای بیشتری دارند راحت تر شغل مورد نظر خود را پیدا می کنند.

بازار کار رشته های زبان خارجی در ایران بسیار مناسب است. رشته هایی مثل زبان ارمنی و ایتالیایی و ژاپنی طرفداران کمتری دارند در نتیجه ظرفیت پذیرش آن ها بسیار کمتر می باشد و کسانی که بعد از فارغ التحصیلی می خواهند وارد بازار کار این رشته ها شوند باید کارهایی نظیر ترجمه و نویسندگی را انتخاب کنند، چون دارای دستمزد بیشتر و فضای رقابتی کمتری هستند. اگر در کنکور زبان شرکت کرده و پس از اعلام نتایج مجاز به انتخاب رشته شده اید، حتما باید از رشته های کنکور زبان مطلع باشید. در ادامه لیستی از اصلی ترین رشته های زبان 1402کنکور زبان تهیه کرده ایم.

 

مقطعنام رشته تحصیلی
کارشناسیآموزش زبان انگلیسی
زبان ایتالیایی
زبان چینی
زبان روسی
زبان و ادبیات آلمانی
زبان و ادبیات اردو
زبان و ادبیات ارمنی
زبان و ادبیات اسپانیایی
زبان و ادبیات انگلیسی
زبان و ادبیات ترکی استانبولی
زبان و ادبیات ژاپنی
زبان و ادبیات فرانسه
مترجمی زبان آلمانی
مترجمی زبان انگلیسی

کاردانی

آموزش زبان انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

 

رشته های زبان خارجی در دانشگاه‌ ها بر اساس جدیدترین تحولات آموزش زبان و نیازهای بازار کار طراحی می‌شوند. در این سال تحصیلی، رشته های زبان شامل رشته های مختلفی مانند آموزش زبان، مترجمی، زبان و ادبیات است. در این رشته ها، دانشجویان با مهارت های زبانی لازم برای گفتار، نوشتار، شنیدار و خواندن به زبان خارجی، آشنا می شوند. به طور کلی، رشته های زبان خارجه در سال ۱۴۰۲ به دانشجویان این امکان را می دهند تا پس از فارغ التحصیلی، برای کسب شغل در صنایع مختلف، به خوبی با زبان آشنا باشند.

رشته های کنکور زبان 

انتخاب رشته کنکور زبان 1402

همانطور که در بالا اشاره شد، کلیه داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی می توانند در کنکور رشته زبان نیز علاوه بر رشته تصحیلی اصلی خود، شرکت کنند. بعد از کسب رتبه مناسب در کنکور زبان، مهم ترین فرایندی که می تواند شما را به قبولی در دانشگاه ممتاز در رشته های زبان خارجه برساند انتخاب رشته اصولی و درست است.

هنگامیکه کارنامه اولیه کنکور سراسری خود را مشاهده کرده و با وضعیت مجاز به انتخاب رشته روبه رو شدید، با استفاده از دفترچه راهنمای انتخاب رشته زبان می توانید نسبت به انتخاب کد رشته محل های مدنظر خود اقدام کنید. به یاد داشته باشید که مشاوره انتخاب رشته زبان تاکید دارد، انتخاب رشته یکی از مهم ترین مراحل در کنکور سراسری است که داوطلبان باید نسبت به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

به دلیل اینکه شرکت در کنکور زبان برای تمامی داوطلبان کنکور که مدرک دیپلم خود را اخذ کرده اند، مجاز است. پس داوطلبان زیادی در کنکور زبان شرکت می کنند. اما برخی از این افراد بدون آمادگی و مطالعه و تنها برای امتحان شانس خود و استفاده از این فرصت در این آزمون شرکت می کنند. پس نمی توان آنها را رقبای خود دانست. دسته دیگری از افراد هستند که در کنکور زبان با آمادگی کامل شرکت کرده و یا در طول سال های متوالی دوره های زبان خارجی را گذرانده اند و تسلط خوبی بر روی مباحث زبان دارند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرکت در کنکور زبان و انتخاب رشته زبان 1402

انتخاب رشته زبان نیز مانند سایر انتخاب رشته های کنکور سراسری برگزار می شود. اگر شما به صورت همزمان در دو کنکور مثلا در کنکور زبان و کنکور تجربی شرکت کرده باشید، هنگام دریافت کارنامه اولیه نتایج هر دو کنکور در یک کارنامه برای شما ذکر شده است. یعنی شما در کارنامه اولیه خود با نتایج ذکر شده برای دو کنکور مواجه می شوید. در دو بخش جداگانه درصد دروس، رتبه در سهمیه، تراز و … برای هر کدام از آزمون های سراسری که شرکت کرده اید، درج شده است.

هنگام انتخاب رشته نیز شما حق انتخاب 150 کد رشته محل به صورت جداگانه برای رشته زبان و تجربی خواهید داشت. این موقعیت می تواند برای شما یک فرصت مناسب باشد تا اگر نتوانستید در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود در کنکور تجربی و یا هر شاخه دیگری، قبولی کسب کنید، به بررسی قبولی خود در اعلام نتایج نهایی کنکور زبان بپردازید. البته به یاد داشته باشید که در نظر گرفتن علاقه و استعداد بسیار مهم بوده و شما نباید صرفا برای اینکه به تحصیل در دانشگاه برسید در رشته و یا دانشگاهی که اصلا به آن علاقه نداشته و مهارت لازم در رشته مدنظر را ندارید، شرکت کنید.

زمان انتخاب رشته کنکور زبان 1402

داوطلبان کنکور بی صبرانه منتظر اعلام نتایج اولیه و انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری هستند تا بتوانند از عملکرد خود در کنکور اطلاع یافته و به انتخاب رشته بپردازند.

مهلت انتخاب رشته کنکور زبان نیز همزمان با سایر انتخاب رشته های کنکور یکسان بوده و در زمان تعیین شده برای انتخاب رشته کنکور سراسری شما باید انتخاب رشته ای هوشمندانه و عالی را برای خود رقم بزنید.

هنوز نتایج اولیه کنکور سراسری 1402 اعلام نشده است. طبق بررسی های انجام شده، کارنامه اولیه کنکور سراسری 1402 احتمالا در تاریخ 27 مرداد ماه 1402 برگزار می شود. حدودا چند روز بعد از انتشار کارنامه اولیه، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری نیز از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می شود. با انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان، شما می توانید اقدام به چیدمان و اولویت بندی انتخاب رشته خود کنید. شما حدودا هفت الی ده روز زمان دارید تا انتخاب های خود را بر أساس علاقه، استعداد، مهارت و در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند سطح علمی دانشگاه، بازار کار رشته و … مرتب کنید.

به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان و مشخص شدن مهلت انتخاب رشته کنکور زبان 1402، متعاقبا در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاع از آخرین رتبه های قبولی در رشته های گروه آزمایشی زبان خارجه

برای قبولی در دانشگاه ممتاز و رشته مورد علاقه خود در گروه آزمایشی زبان های خارجه لازم است که به انتخاب رشته کنکور زبان اهمیت داده و به درستی این مرحله را پشت سر بگذارید. یکی از راهکارهای مناسب برای انتخاب رشته زبان هوشمندانه کمک گرفتن از آخرین رتبه های قبولی رشته های مد نظر خود در دانشگاه های ممتاز است. اطلاع از آخرین رتبه های قبولی سال گذشته در دانشگاه های مختلف باعث می شود که شما بتوانید به درستی رتبه و تراز کسب کرده خود را تحلیل و بررسی کرده و به صورت حدودی مشخص کنید احتمال قبولی در کدام دانشگاه ها و رشته ها برای شما بالاتر است.

لازم به ذکر است که تخمین قبولی با استفاده از آخرین رتبه های قبولی سال گذشته تنها به صورت حدودی بوده و نمی توان قطعی مشخص کرد که با رتبه اکتسابی در کدام دانشگاه پذیرفته می شوید. زیرا هر ساله ظرفیت دانشگاه ها، رشته های مختلف تغییر کرده و همچنین تعداد داوطلبان و متقاضیان کنکور زبان نیز با تغییراتی همراه هستند. شما تنها می توانید مشخص کنید که احتمال و شانس قبولیتان تا چه حدودی است. هرچه رتبه شما از آخرین رتبه های قبولی بهتر باشد، احتمال قبولی در دانشگاه و رشته مدنظر افزایش می یابد.

با استفاده از لینک های قرار داده شده در جدول زیر می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن به اطلاعات عالی و مناسبی در رابطه با رشته های مختلف گروه آزمایشی زبان دست یافته و همچنین رتبه خود را با آخرین رتبه های پذیرفته شده در دانشگاه های مختلف و رشته های مورد علاقه مقایسه کنید تا بتوانید انتخاب رشته عالی را برای خود رقم بزنید.

 

رشته تحصیلی در دانشگاهلینک آخرین رتبه های قبولی رشته های گروه زبان های خارجه
زبان انگلیسیآخرین رتبه قبولی رشته زبان انگلیسی
زبان فرانسهآخرین رتبه قبولی در رشته زبان فرانسه
زبان چینیآخرین رتبه قبولی در رشته زبان چینی
زبان آلمانیآخرین رتبه قبولی در رشته زبان آلمانی

شرایط انتخاب رشته زبان خارجی 1402

می توان گفت در مورد انتخاب رشته زبان هر داوطلبی شرایط خاص خود را دارد که باید براساس علاقه خود، شهر محل تحصیل، مسافت دانشگاه تا محل زندگی،‌ پرداخت شهریه، سطح مالی و فرصت های شغلی آینده مناسب خود نسبت به انتخاب رشته زبان در دانشگاه اقدام نماید. پس هرکس خودش باید موقعیتش را بسنجد و تمام جزئیات آن را در نظر بگیرد. سپس به کمک مشاوره انتخاب رشته زبان نسبت به انتخاب رشته اقدام کند. در ادامه نکات و اصول مهمی در رابطه با انتخاب رشته زبان را برای شما بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

همه داوطلبانی که در گروه آزمایشی زبان شرکت کرده اند فقط مجاز به انتخاب ۱۵۰ کد رشته محل از دفترچه راهنمای آزمون سراسری می باشند. اگر از بین این 150 انتخاب مجاز به پذیرش در چند مورد شوید، قطعا پذیرش شما بر اساس اولین اولویت مجاز شده است. در فرم انتخاب رشته زبان، ملاک قبولی بر اساس اولویت بندی شما می باشد و شما باید اولویت های خود را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید.

حتما از ظرفیت پذیرش، و نوع دانشگاه قبل از پر کردن فرم انتخاب رشته اطلاع پیدا کنید. داشتن اطلاعاتی درمورد ظرفیت دوره های مختلف دانشگاهی و ظرفیت رشته های مختلف گروه آزمایشی زبان خارجی به شما در داشتن انتخاب رشته ای منطقی کمک می کند. همچنین داشتن اطلاعاتی درمورد دانشگاه منتخب و رشته ارائه شده از پشیمانی احتمالی شما در آینده جلوگیری به عمل می آورد.

اولویت های خود را به همراه کد رشته مورد تقاضا، روی یک فرم نمونه کاغذی دسته بندی کرده و بعد داخل فرم الکترونیک سامانه انتخاب رشته درج نمایید. برای این کار می توانید از فرم نمونه موجود در دفترچه که توسط سازمان سنجش آماده شده استفاده کنید. حسن استفاده از این فرم نمونه جا به جایی و حذف و اضافه انتخاب های خود به آسانی و بدون استرس است.

داوطلبان تا پایان مهلت زمان انتخاب رشته، می توانند تا چند بار رشته های انتخابی خود را جا به جا و یا ویرایش کنند. بعد از پایان زمان انتخاب رشته زبان خارجه، دیگر داوطلب قادر به تغییر یا اصلاح کردن فرم انتخاب رشته خود نخواهد بود. مگر اینکه مهلت انتخاب رشته از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور تمدید شود.

بعد از اعلام نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش، امکان تغییر دادن فرم الکترونیک خود را ندارید مگر اینکه با دریافت کارنامه سبز یا همان کارنامه محرمانه خود شرایط انتقالی برای شما وجود داشته باشد. برای دسترسی به اطلاعاتی جامع درمورد کارنامه سبز و نحوه استفاده از آن می توانید مقاله سیر تا پیاز کارنامه سبزرا مطالعه کنید.

از آن جایی که امسال با توجه به حذف دروس عمومی از کنکور و تاثیر مسقیم امتحانات نهایی، برای پیش بینی نتیجه نهایی نمی توانیم بر درصد دروس داوطلبان سال های گذشته تکیه کنیم. پس به همین دلیل شما داوطلبین گروه زبان نیز مانند داوطلبین سایر گروه های آزمایشی برای پیش بینی نتیجه انتخاب رشته خود و وارد کردن کد رشته های منطقی باید رتبه های کسب شده توسط داوطلبین را مورد برسی قرار دهید.

 

نحوه انتخاب رشته زبان در کنکور 1402

 

ظرفیت پذیرش دوره های مختلف دانشگاهی در رشته زبان های خارجه

شما داوطلبان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در رشته زبان را دارید می توانید در دانشگاه های دولتی (روزانه و شبانه)، پیام نور و غیر انتفاعی و … زبان مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود بپردازید.

برای داشتن انتخاب هایی منطقی و چگونگی چینش آن ها دانستن ظرفیت پذیرش دانشگاه های رشته زبان به شما کمک شایانی می کند. اطلاع از ظرفیت پذیرش دوره های مختلف دانشگاهی به شما کمک می کند تا بتوانید متناسب با رتبه خود و همچنین در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش در دوره های خاص و مقایسه آن با سال گذشته، انتخاب رشته ای اصولی داشته و اولویت های انتخاب رشته خود را به درستی انتخاب کنید. ظرفیت پذیرش دوره های مختلف دانشگاهی در دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ذکر شده است. با توجه به اینکه دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجه 1402 منتشر شده است. اطلاعات درج شده ذر جدول زیر از دفترچه انتخاب رشته زبان 1402 بوده و اطلاعات به روز را در اختیار شما قرار می دهد.

 

دورهظرفیت رشته های تحصیلیجمع
با اعمال نمره آزمون و سوابق تحصیلیمنحصرا با اعمال سوابق تحصیلی
روزانه25432469427237
روزانه غیردولتی828828
نوبت دوم42965226951
محروم54264318
دانشگاه فرهنگیان948948
دانشگاه های غیرانتفاعی و غیردولتی104118803118907
پردیس خودگردان550550
مجازی دولتی و غیرانتفاعی32343234
دانشگاه پیام نور200180650180850
جمع کل4278335545339823

برترین دانشگاه های رشته زبان خارجی در ایران

دانشگاه تهران

این دانشگاه به عنوان یکی از قدیمی‌ ترین و بزرگ ترین دانشگاه ‌های کشور در زمینه آموزش زبان خارجی شناخته می ‌شود. دانشکده زبان و ادبیات خارجی دانشگاه تهران، دوره ی کارشناسی را در حیطه زبان و ادبیات ارائه می ‌دهد. لازم به ذکر است زبان و ادبیات ژاپنی در ایران تنها دردانشگاه تهران تدریس می‌شود.

دانشگاه شهید بهشتی

این دانشگاه نیز از جمله دانشگاه های معتبر در زمینه آموزش زبان خارجی است. با توجه به تاریخ تاسیس این دانشکده( سال 1341) این دانشکده جزو قدیمی ترین دانشکده ها محسوب می شود. دانشکده زبان و ادبیات خارجی دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته ادبیات انگلیسی، دو مقطع کارشناسی‫‌ ارشد و دکتری در رشته آموزش زبان انگلیسی دانشجو میپذیرد.

دانشگاه صنعتی شریف

این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های فنی و مهندسی در ایران شناخته شده است. البته برنامه های مطالعاتی زبان خوبی را برای دانشجویان علاقه مند به این حوزه ارائه می دهد .

دانشگاه علامه طباطبایی

این دانشگاه نیز به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های کشور در زمینه آموزش زبان شناخته می‌شود و دارای دانشکده زبان و ادبیات خارجی با مدرک کارشناسی در زمینه زبان و ادبیات زبان است.

دانشگاه فردوسی مشهد

این دانشگاه نیز یکی از موسسات برتر در زمینه آموزش زبان است. دانشکده زبان و ادبیات خارجی دانشگاه فردوسی مشهد دارای انواع رشته های زبان می باشد و دانشجویان قادر به تحصیل در دوره کارشناسی در این دانشگاه می باشند.

دانشگاه تربیت مدرس

این دانشگاه نیز یکی از پیشتازان تعلیم و تربیت در ایران شناخته شده است و دارای برنامه های زبان متنوعی برای دانشجویان است. البته به غیر از این دانشگاه ها، در ایران دانشگاه های دیگری نیز وجود دارند که برنامه های آموزشی خوبی در زمینه رشته زبان های خارجی دارند.

سخنی از مشاوران آویژه

شما با دانستن جزئیات رشته ها، همچنین اطلاع از ظرفیت پذیرش آن ها و شرایط دانشگاه های محبوب کشور قطعا انتخاب رشته ای موفق در کنکور زبان خواهید داشت. به همین منظور مشاوران آویژه در این مقاله شما را از سیر تا پیاز انتخاب رشته زبان در کنکور 1402 مطلع کرده و سعی در تکمیل اطلاعات شما در مورد رشته های زبان، برترین دانشگاه های رشته زبان و نکات انتخاب رشته زبان دارند. اگر در رابطه با انتخاب رشته کنکور زبان 1402 ابهام یا سوالی دارید مشاوران آویژه با تلاش بسیار و متعهدانه در انتظار کمک به شما عزیزان هستند.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

مشاوره انتخاب رشته کنکور زبان 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1403/3/5

یکشنبه

1403/3/6

دوشنبه

1403/3/7

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید