رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد تنکابن

رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه تنکابن

از هدف های بلند مدت دانش آموزان رشته علوم تجربی، قبول شدن در کنکور سراسری و پذیرفته شدن در رشته پزشکی است. به همین خاطر تلاش های خود را از همان ابتدا آغاز نموده و در نظر دارند تا در کنکور سراسری بهترین و بالاترین رتبه را بدست آورده و ثمره چندین سال تلاش خود را با اعلام نتایج نهایی کنکور و قبولی در رشته پزشکی ببینند. رشته پزشکی مزایای بسیار زیادی از جمله موقعیت های شغلی متفاوت دارد. یعنی اگر متقاضان این رشته در دانشگاه قبول شوند، با فرصت های شغلی گوناگونی روبرو شده و دایره انتخابی گسترده تری خواهند داشت. همانطور که می دانیم امنیت شغلی بالای رشته پزشکی، دوستداران بسیاری را به خود جلب کرده و بسیاری از متقاضیان را به سمت انتخاب رشته و شغل پر درآمدی همچون پزشکی هدایت نموده است. این تعداد بالای متقاضیان و محدودیت پذیرش باعث شده قبولی رشته پزشکی در دانشگاه های روزانه سخت تر شود. بعضی از داوطلبان با در نظر گرفتن هزینه های تحصیل در دانشگاه آزاد و همچنین با صلاح دید خانواده های خود به سمت انتخاب دانشگاه آزاد برای ادامه تحصیل گرویده می شوند و این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.

متقاضیان در کنار تمام تلاش های خود طی این چند سال تحصیل، برای قبولی در رشته پزشکی، بعد از کنکور سراسری و مشاهده کارنامه اولیه کنکور پس از اینکه از رتبه کسب شده خود مطلع شدند، باید اقدام به انتخاب رشته درست و اصولی نمایند. چرا که این مرحله از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و اگر خطایی صورت گیرد، تمام زحمات چند ساله متقاضیان هدر می رود و روند تحصیلی آنها به تعویق خواهد افتاد. در این شرایط استفاده از کارنامه سبز کنکور سراسری توصیه می شود که مراحل خود را داشته و داوطلب را با چالش هایی روبه رو می سازد.

کارشناسان مرکز مشاوره آویژه با در اختیار قرار دادن رتبه های قبولی سال های قبل دانشگاه آزاد، سعی می کند کمکی درجهت انتخاب رشته درست به داوطلبان داشته باشد. تا در انتخاب رشته خود موفق باشند و بتوانند به تحصیل در رشته ای که دوست دارند قبول شوند.

رتبه های قبولی در دانشگاه آزاد تنکابن

دانشگاه آزاد از واحد های آموزشی معتبر با پیشینه علمی بسیار بالایی است که در رشته های مختلف از جمله رشته پزشکی ظرفیت پذیرش محدودی دارد. بهتر است پس از اینکه هر یک از داوطلبان کارنامه اولیه کنکور خود را مشاهده کردند و با توجه به اینکه باید حداقل و حداکثر نمره قبولی را در رشته پزشکی بدست آورده باشند و اینکه دارای چه سهمیه ای همچون سهمیه مناطق و … هستند، به مطالعه رتبه های قبولی در سال های قبل و همچنین مطالعه دفترچه انتخاب رشته تجربیبپردازند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا حدودا بفهمید آیا شانس قبول شدن در رشته پزشکی را خواهید داشت یا خیر؟ و در کدوم یکی از دانشگاه های آزاد با توجه به رتبه و تراز خود می توانید ادامه تحصیل بدهید.

در زیر لیست قبولی در دانشگاه تنکابن را به شما ارایه می دهیم تا خدمتی در جهت انتخاب رشته درست به داوطلبان کرده باشیم. شما با مطالعه این جدول می توانید انتخاب رشته تجربی مناسبی داشته باشید و انتخاب های خود را به درستی اولویت بندی کنید.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در منطقهمحل سکونتجنسیت توضیحات
منطقه 192732757تهراندختر
منطقه 289933968چالوسدختر
92204056رامسرپسر
93084091بابلپسر
94264141آملدختر
95084178رشتپسرواحد خودگردان
96114223بابلپسرواحد خودگردان
منطقه 3109192904پیرانشهرپسر
131613574سقزدختر
146794039بانهپسرواحد خودگردان
205875975تنکابندختر

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد در ایران بعد از دانشگاه تهران در رتبه دوم قرار دارد، که با نظر به اینکه دانشگاه آزاد تولیدات علمی و موفقیت های زیاد در زمینه پژوهشی، فناوری، اجتماعی و اقتصادی داشته است، از مراکز علمی موفقی است که به فعالیت خود ادامه داده است و به پیشرفت های چشم گیری در این زمینه ها دست یافته است. این دانشگاه هر ساله در رشته های تحصیلی در مناطق مختلف افزایش جذب دانشجو داشته است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشگاه آزاد واحد تنکابن

شهر تنکابن که به شهسوار نیز معروف است، از پر جمعیت ترین شهرستان های استان مازنداران می باشد. از واحد های آموزشی این شهر پر از مکان های دیدنی، دانشگاه آزاد می باشد. دانشگاه آزاد واحد تنکابن در سال 1365 با رشته های پرستاری، پزشکی و مامایی افتتاح شد و بعد از آن در رشته های علوم انسانی، فنی مهندسی، کشاورزی، علوم پایه توسعه پیدا کرد. در حال حاضر بیش از 100 رشته تحصیلی در این دانشکده دایر است و افرادی مشغول به ادامه تحصبل در هر یک از این رشته می باشند. هم اکنون دانشگاه آزاد واحد تنکابن از دانشگاه های معتبر با رتبه یک در بین دانشگاه های دیگر است. با تلاش های بسیاری که مسئولین این دانشگاه انجام داده اند این دانشگاه به یکی از قطب های بزرگ علمی و فرهنگی به حساب می آید.

دانشکده پزشکی تنکابن که از همان ابتدای تاسیس این دانشگاه راه اندازی شد، هم اکنون با 13 گروه آموزشی علوم پایه و 14 گروه بالینی مشغول با حدودا 1000 نفر فارغ التحصیل و 375 نفر دانشجو مشغول به تحصیل، به فعالیت علمی خود ادامه می دهد.

راه های ارتباطی دانشگاه آزاد تنکابن

🟣 نشانی

استان مازندران- شهرستان تنکابن- کیلومتر 3جاده چالوس- مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی- ساختمان دکتر فتاح- دانشکده پزشکی

🔵 شماره تماس

9-01154271105

🟠 کد پستی

4684161167

رتبه های قبولی دانشگاه آزاد تنکابن

سخنی از مشاوران آویژه

در حالیکه داوطلبان کنکور سراسری در طول سال ها تلاش و کوشش مداوم موفق به کسب رتبه قبولی در رشته پزشکی شده اند، انتخاب رشته موضوع بسیار مهمی است که اکثر علاقمندان به رشته پزشکی باید سپری نماید. درست است که قبولی در دانشگاه روزانه در اولویت است. اما بسیاری بر این باور هستند که رشته خوب از جمله پزشکی ارزش صرف هزینه بالا را دارد و می توان با ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد نیز به هدفشان برسند. یکی از اقدامات درستی که می توان برای روند انتخاب رشته انجام دهید و نتیجه مطلوب را بگیرید بررسی رتبه های قبولی رشته پزشکی در دانشگاه آزاد است که با انجام این کار شما میتوانید حدودا تخمین بزنید که با رتبه خود چه دانشگاهی می توانید ادامه تحصیل دهید. شما می توانید از مشاوره انتخاب رشته سراسری برای بالا بردن شانس قبولی خود استفاده کنید. مشاوران تحصیلی اطلاعات کاملی در مورد انتخاب رشته و تجربه کافی در این باره دارند. پس می توانند به شما برای داشتن انتخاب رشته مناسب بسیار کمک کنند. مشاوران اطلاعات مفید و قابل قبولی در اختیار دواطلبان قرار داده اند تا با بکار گیری آنها بتوانند بدون استرس و با آرامش کافی انتخاب رشته باب میل خود را انجام دهند و در رشته پزشکی موفق به ادامه تحصیل شوند و آینده روشنی برای خود رقم بزنند.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد تنکابن

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/1/9

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید