انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری سال 1402

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری

برای توضیح مشاوره انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان، به بررسی شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی خواهیم پرداخت. این دانشگاه‌ها جهت تامین معلم های مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی پیوسته، از طریق کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ دانشجوان را ثبت نام می‌کنند. پذیرش در این دانشگاه‌ها به صورت بومی گزینی و توسط “سازمان سنجش آموزش کشور” صورت می‌گیرد.

پذیرش بومی به معنای این است که انتخاب دانشجویان بر اساس منطقه‌ محل سکونتشان صورت می پذیرد. به عبارت دیگر، دانشجویان اهل همان شهر و مناطق اطراف آن دانشگاه، به عنوان دانشجویان بومی محسوب می‌شوند.

روند انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان به وسیله سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می‌شود. به عبارت دیگر سازمان سنجش آموزش کشور که مسئول برگزاری کنکور سراسری می باشد با در نظر گرفتن نتایج این آزمون و ظرفیت پذیرش هر کد رشته‌ دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، دانشجوهای مناسب را برای این دانشگاه‌ها انتخاب می‌کند.

پس، داوطلبانی که می‌خواهند در این دانشگاه‌ها تحصیل کنند، ابتدا باید در کنکور سراسری ثبت نام کنند و همچنین شرایط عمومی و اختصاصی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را دارا باشند.

زمان انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری سال 1402

زمان انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری سال 1402 حدودا اواسط مرداد ماه است. داوطلبان می‌توانند در بازه زمانی 17 تا 22 مرداد ماه 1402، کد رشته‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه‌های دیگر را انتخاب و ثبت نمایند.
انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان همزمان با انتخاب رشته‌ سایر دانشگاه‌های سراسری صورت می‌گیرد.
داوطلبان باید همزمان با دیگر دانشگاه‌ها کد رشته‌های مورد نظر خود را در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نمایند.
پس از اعلام نتایج اولیه کنکور، داوطلبان کارنامه‌های حاوی وضعیت علمی خود را دریافت می‌کنند و می‌توانند اولویت‌بندی کد رشته‌ محل‌های مورد علاقه خود را اعمال کنند.

زمان انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری

 

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه فرهنگیان

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی عبارتند از:

شرایط عمومی:
تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته‌شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
داشتن سلامت کامل روانی، جسمانی و توانایی انجام وظایف محوله.
عدم داشتن سابقه محکومیت جزائی یا کیفری مؤثر.
عدم اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و الکل و هر نوع مواد اعتیادآور.
داشتن گواهینامه پایان دوره پیش‌دانشگاهی (متقاضیان نظام آموزشی قدیم) یا دیپلم متوسطه دوم (نظام آموزشی جدید).

تبصره: در صورت معرفی متقاضی به آموزش و پرورش برای انجام مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی، افرادی که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی (نظام آموزشی قدیم) یا دیپلم (نظام جدید آموزشی) باشند، تحت هر شرایطی مجاز به ادامه روند مصاحبه و جذب نخواهند بود.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط اختصاصی انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان

شرایط انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به شرح زیر است:

برای مجاز شدن به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان، شما باید حداقل نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر (در زیرگروه مربوط به رشته مورد نظرتان) داشته باشید.

شما نباید هیچگونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمت (دائم یا موقت) به نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی، از آغاز تا پایان دوره تحصیل در دانشگاه داشته باشید.

حداقل معدل کل

حداقل معدل کل برای پذیرش در دانشگاه‌ فرهنگیان در دوره متوسطه دوم (معدل سه‌پایه اول، دوم و سوم) ۱۴ تعیین شده است. این بدین معناست که برای پذیرش در این دانشگاه‌ها، میانگین نمرات شما در این سه پایه می‌بایست حداقل ۱۴ باشد.

این شرط حداقل معدل کل در دانشگاه‌های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نیز اعمال می‌شود و برای ورود به این دانشگاه‌ها نیاز است که میانگین نمرات سه پایه اول دوره متوسطه دوم شما حداقل ۱۴ باشد.

حداکثر سن:

برای ثبت‌نام در دانشگاه فرهنگیان، حداکثر سن مجاز داوطلب 24 سال می‌باشد. افرادی که متولد 1378/7/1 به بعد هستند، می‌توانند برای تحصیل در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان ثبت نام کنند.

تاریخ تولد داوطلب باید با تاریخ تولد ذکر شده در شناسنامه‌اش مطابقت داشته باشد. هر تغییری در مدارک هویتی، به ویژه تاریخ تولد، پس از ثبت‌نام در آزمون ورودی، معتبر نخواهد بود و ممکن است منجر به لغو قبولی شما در آزمون شود.

انجام خدمت سربازی و سوابق مرتبط با آن و دیگر موارد، تحت هیچ شرایطی به سقف سنی داوطلب افزوده نمی‌شود.

شرایط بومی بودن و معیارهای انتخاب در محدوده‌های مختلف

شرط بومی بودن داوطلب در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نیز یک معیار مهم است. بومی بودن داوطلب در هر یک از کد رشته‌ محل های اعلام شده از سوی آموزش و پرورش مهم‌ترین ملاک برای تعیین بومی بودن داوطلبان در نظر گرفته می‌شود.

ملاک‌های تعیین بومی بودن داوطلبان در هر یک از کد رشته‌ محل ها به شرح زیر است:

اگر محل اخذ مدرک تحصیلی پیش‌دانشگاهی و دو سال آخر دبیرستان برای داوطلب در یک بخش، شهر و یا استان باشد، داوطلب بومی آن بخش، شهر و استان تلقی می‌شود.

اگر محل اخذ مدرک تحصیلی سه سال آخر داوطلب در یک بخش، شهر و یا استان نباشد، بخش، شهر و استان محل تولد داوطلب به عنوان بخش، شهر و استان بومی وی در نظر گرفته می‌شود.

داوطلبانی که سه سال آخر محل تحصیل را در خارج از کشور گذرانده‌اند، استان محل تولد، استان بومی این‌گونه داوطلبان تلقی خواهد شد.

متقاضیانی که سه سال آخر محل تحصیل را خارج از کشور گذرانده‌اند و همچنین استان تولد آن‌ها نیز خارج از کشور بوده است، استان بومی این‌گونه داوطلبان شهر تهران خواهد بود.

بنابراین، اگر می‌خواهید در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شرکت کنید، بومی بودن ملاک مهمی برای تعیین انتخاب کد رشته های مد نظرتان می باشد.

شرایط اختصاصی انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان

شرایط سلامت جسمی و روانی برای انتخاب رشته معلمی در دانشگاه فرهنگیان

داوطلبانی که متقاضی شغل معلمی هستند، باید دارای توانایی‌ها و شرایط جسمی، ذهنی، و پزشکی لازم باشند. این ملاك ها و معيارها که با تأييد پزشك معتمد آموزش و پرورش مشخص می شود به شرح زیر است:

توانايي و مهارت گفتاري:

داوطلب انتخاب رشته فرهنگیان بابد بتواند کلمات و عبارات را به درستی و بدون لکنت زبان بیان کند.

قدرت بينايی:

قدرت بینایی معلمان برای ورود به حرفه معلمی بسیار مهم است. شرایط بینایی زیر باید برآورده شود:

قدرت بینایی: دید هر چشم حداقل پنج دهم یا هر دو چشم بدون استفاده از عینک و لنز باید حداقل ده بیستم باشد و همچنین نباید دچار کوررنگی یا انحراف چشم باشد.

یادآوری: بعد از تصحیح با عینک یا لنز، باید دید 10/10 در هر چشم و حداقل 16/20 در هر دو چشم داشته باشند که این نیاز به تصحیح بینایی برای ورود به حرفه معلمی الزامی است.

هر نوع نقص میدان بینایی در یک یا هر دو چشم؛

دوربینی غیر قابل درمان و نیستاگموس شدید در هر دو چشم؛

ضایعات وسیع، شدید و غیر قابل درمان در هر دو قرنیه؛

کور رنگی: برای رشته‌های آموزش ابتدایی و رشته‌های گروه هنر و رشته‌هایی که شناخت رنگ و طیف نوری در آنها ضروری است، ممنوع است، اما در بقیه رشته‌ها مجاز است؛

نابینایی در یک چشم.

قدرت شنوايی:

قدرت شنوایی برای شغل معلمی به شرح زیر است:

توانایی شنیدن صداها و اصوات معمولی

نداشتن نقص شنوایی

کم‌شنوایی: میزان کم‌شنوایی معلم باید کمتر از 30 دسی‌بل باشد.

این معیارها و شرایط قدرت شنوایی به منظور حسن ارتباط و تدریس مؤثر در محیط آموزشی و تأمین بهترین تجربه آموزشی برای دانش‌آموزان تعیین شده‌اند. این معیارها بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین‌نامه اجرایی ماده مذکور تصویب شده و با توجه به نتایج معاينات پزشکی و توصیه‌های پزشک معتمد بررسی می‌شوند.

قد و وزن:

متناسب با وظایف معلمی و مطابق با ضوابط استان مربوطه.

قد و وزن برای شغل معلمی به شرح زیر است:

قد: مقتضیات و وظایف شغل معلمی در هر استان ممکن است؛ متفاوت باشند و به همین دلیل قد مورد نیاز برای معلمان ممکن است در استان های مختلف، معیار متفاوتی داشته باشد. اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه مسئول تعیین قد حداقل و مناسب برای معلمان است. این معیار قد بر اساس ضوابط و مقررات تعیین شده در مرحله مصاحبه تخصصی و انجام معاينات پزشکی بررسی می‌شود.

وزن: برای معلمان عمومی، وزن معمولاً باید متناسب با قد و ساختار جسمانی فرد باشد تا بتواند به طور مناسب و با حداکثر توان در وظایف معلمی خود عمل کند. همچنین، برای داوطلبانی که در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی فعالیت می‌کنند، نیاز به وزن مناسب برای انجام فعالیت‌های ورزشی دارند.

در کل، معیارها و مقررات مرتبط با قد و وزن معلمان بر اساس استان و رشته مورد تدریس متفاوت است و مطابق با نیازهای آموزشی و شغلی معلمان تعیین می‌شود.

تغییر شکل اندامها یا کراهت منظر: نباید از آسیب‌های جسمی مشخص ناشی از سوختگی یا سانحه‌های دیگر رنج ببرد.

عدم ابتلا به بیماری‌های مزمن و صعب‌العلاج: باید از بیماری‌هایی مانند دیابت، سیروز کبدی، آسم، نارسایی کلیه، بیماری‌های قلبی، اسکروز آن پلاک، پارکینسون، لوسمی و کم‌خونی شدید مقاوم به درمان جلوگیری شود.

شرایط احراز سلامت روان

شرایط احراز سلامت روانی بر اساس نظر روانشناس متخصص و متعمد آموزش و پرورش به شرح زیر است:

برای داوطلبان انتخاب رشته فرهنگیان، سلامت روانی فرد باید احراز شود. وضعیت سلامت روان متقاضی معلمی باید توسط یک روانشناس متخصص و متعمد آموزش و پرورش که دارای پروانه نظام روانشناسی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران است، تأیید شود. این تشخیص به منظور بررسی و اطمینان از سلامت روانی فرد صورت می‌گیرد.

ویژگی‌ها و شرایط اخلاقی لازم

استعداد، علاقه و انگیزه معلمی

اخلاق و رفتار متناسب با شأن و جایگاه معلمی

قدرت تعامل با دانش‌آموزان، والدین و همکاران

آشنایی با تعالیم دینی، به ویژه قرآن کریم

“اولویت پذیرش معلمان نخبه و با استعداد با شرایط علمی و مهارتی ویژه”

داوطلبانی که نخبه هستند یا مهارت‌های ویژه‌ای دارند یا از برندگان المپیادها (علمی، فرهنگی، هنری و غیره) هستند و شرایط آموزشی معادل کد رشته انتخابی را داشته باشند، در اولویت پذیرش به عنوان معلم قرار می‌گیرند. این افراد به دلیل دانش و توانایی خاصی که دارند، از مزایای بیشتری برای اسنخدام شدن به عنوان معلم برخوردار هستند.

اولویت بندی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

چگونگی اولویت بندی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان، داوطلبان باید رشته محل ها را با دقت اولویت‌بندی کنند. داوطلبان باید با علاقه رشته‌های تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن‌ها را براساس اولویت‌های خود به ترتیب قرار دهند.

اهمیت انتخاب رشته به دلیل وجود ظرفیت محدود پذیرش در دانشگاه فرهنگیان است. زیرا پذیرش و مصاحبه با داوطلبان به میزان ظرفیت پذیرش و نحوه اولویت‌بندی رشته‌ها مرتبط است. به این معنا که داوطلبان با توجه به اولویت‌های انتخابی خود، دعوت به مصاحبه می شوند.

در دانشگاه فرهنگیان، باید دقت کنید که پس از انتخاب و ورود به رشته‌ای، تغییر رشته، گرایش، اولویت انتخابی یا دوره تحصیلی، انتقال به دانشگاه‌های دیگر یا جابه‌جایی در بین دانشگاه‌ها در طول تحصیل، تحت هیچ شرایطی امکان‌پذیر نخواهد بود.

همچنین، اگر دانشجویی تحت هر شرایطی در دوره کاردانی منصرف یا اخراج شود، دیگر نیازی به خدمات او در آموزش و پرورش نیست. درنتیجه جذب و استخدام او در آموزش و پرورش امکان‌پذیر نخواهد بود.

از این‌رو، انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان بسیار مهم و تأثیرگذار است و بهتر است داوطلبان در زمان انتخاب رشته، با دقت و بر اساس تحلیل‌های دقیق به این موضوع نگریسته و تصمیم‌گیری کنند. این مسئله به معنای تعهد طولانی‌مدت به رشته انتخابی و عدم امکان تغییر رشته یا تغییر دوره تحصیلی، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اطلاعات کامل از جانب داوطلبان می‌باشد.

سازمان سنجش آموزش کشور، برای بررسی اولویت‌های داوطلبان در کنکور سراسری یک روش ارزیابی و انتخاب دارد. در زیر توضیح مراحل بررسی اولویت‌ها، توسط سازمان سنجش آموزش کشور را شرح می دهیم:

انتخاب رشته‌ها: داوطلبان می‌توانند در فرم کنکور، تا 150 کد رشته را به ترتیب اولویت درج کنند. این کد‌ها شامل رشته‌های دانشگاه‌های مختلف، موسسات آموزش عالی و پیام نور است.

اولویت‌بندی بر اساس نمره کنکور: در مرحله بعد، سازمان سنجش آموزش کشور نمرات کنکور داوطلبان را از بالا به پایین مرتب می‌کند.

اولویت‌بندی بر اساس تعداد ظرفیت پذیرش: سپس سازمان سنجش، با توجه به ظرفیت پذیرش هر رشته در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، از بالا به پایین تعداد معینی از داوطلبان را به مصاحبه دعوت می‌کند.

دعوت به مصاحبه: داوطلبانی که دانشگاه فرهنگیان را جزو اولویت‌های اول شان قرار داده باشند، به مصاحبه دعوت می‌شوند.

نکته ای که باید متذکر شویم این است که اگر داوطلبی رشته های دیگری غیر از دانشگاه فرهنگیان را در اولویت های اول انتخاب رشته خود قرار داده باشد و دانشگاه فرهنگیان را در انتخاب های اخر خود قرار داده باشد. اگر ظرفیت این دانشگاه ها خالی باشد؛ داوطلب مورد نظر در همان رشته های انتخابی اولیه خود پذیرش می شود. و سازمان سنجش، دانشگاه های فرهنگیان را که در اولویت های اخر داوطلب بوده است، مورد بررسی قرار نمی دهد.

تا این مرحله، سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به نمرات کنکور و ظرفیت پذیرش هر رشته، الویت‌بندی و دعوت داوطلبان را انجام می‌دهد. سپس داوطلبان دعوت شده می‌توانند به مصاحبه بروند و مراحل بعدی انتخاب رشته و ثبت‌نام را انجام دهند.

شرایط سلامت جسمی و روانی برای انتخاب رشته معلمی در دانشگاه فرهنگیان

تعهد خدمت و اولویت‌بندی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

رشته های انتخابی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی به صورت آزاد یا دارای تعهد خدمت می باشند. به منظور جلوگیری از انتخاب نادرست و تصمیمات نادرست در این زمینه، داوطلبان باید، قبل از انتخاب رشته مشخصات رشته‌ها را به دقت بررسی کنند. اطلاع از نوع رشته (آزاد یا دارای تعهد خدمت) و محدودیت‌ها و شرایط آنها می‌تواند به انتخاب صحیح شما کمک کند.

دو نوع رشته تحصیلی در دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي وجود دارد: رشته‌های آزاد و رشته های دارای تعهد خدمت. در ادامه توضیح مختصری درباره هر کدام ارائه می‌شود:

رشته‌های آزاد:
رشته‌های آزاد به رشته‌هایی اطلاق می‌شود که فارغ‌التحصیلان این رشته‌ها تعهدی خاص به خدمت‌ در دولت ندارند و می‌توانند پس از فارغ‌التحصیلی به صورت آزاد و در زمینه‌های مختلف از تحصیلات خود استفاده کنند.

رشته‌های دارای تعهد خدمت:
رشته‌های دارای تعهد خدمت به رشته‌هایی اطلاق می‌شود که فارغ‌التحصیلان آنها برای مدت زمان مشخصی معمولاً دو برابر مدت تحصیل خود به خدمت‌گزاری در دستگاه‌های دولتی ملزم می‌شوند.

اگر در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوید، در آغاز تحصیل باید متعهد شوید که به میزان دو برابر مدت تحصیل خود (حداقل 5 سال) به آموزش و پرورش خدمت کنید. این تعهد خدمت به صورت محضری است که پس از دانش‌آموختگی در محل تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش انجام می شود.

تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مرتبط با سپردن تعهد محضری است. این بدین معناست که شما باید موافقت کنید که پس از دانش‌آموختگی، به میزان دو برابر مدت تحصیلتان در محل تعیین شده خدمت کنید.

تذکر: برخی از رشته های انتخابی این دانشگاه‌ها نیازمند تعهد خدمت و توجه به مدت زمان تحصیل است، پس باید با دقت و مطالعه کامل، رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری سال 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/12/3

جمعه

1402/12/4

شنبه

1402/12/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید