آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد

قبولی در دانشگاه فردوسی مششهد رشته کامپیوتر

انتخاب رشته در کنکور سراسری از موضوعات بسیار مهمی است که داوطلبان کنکور باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. مهندسی کامپیوتر یکی از رشته های تحصیلی گروه آزمایشی علوم ریاضی است که طرفداران زیادی دارد. می توان گفت یکی از هدف های بزرگ برخی از داوطلبان کنکور که در رشته ریاضی شرکت کرده اند، قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر در یک دانشگاه معتبر است. یکی از دانشگاه هایی که در رشته مهندسی کامپیوتر هر سال با در نظر گرفتن ظرفیت موجود جذب دانشجو دارد، دانشگاه فردوسی مشهد است. رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه فردوسی مشهد متقاضیان زیادی دارد. به دلیل درخواست زیاد برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه فردوسی مشهد اطلاع یافتن از آخرین رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد نقش مهمی در انتخاب رشته ریاضی و قبولی در این دانشگاه دارد. داوطلبان برای اینکه بتوانند در این رشته و دانشگاه قبول شوند باید علاوه بر کسب رتبه خوب، هنگام انتخاب رشته نیز دقت بالایی داشته و سعی کنند اولویت های انتخاب رشتهخود را به درستی انتخاب کنند. داوطلبان می توانند بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری و مشاهده رتبه خود در سهمیه و درصد قبولی، با در اختیار داشتن اطلاعاتی از رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد سال قبل، به انتخاب رشته بپردازند. داشتن مشاوره انتخاب رشته ریاضیو نحوه چیدمان آن تاثیر سرنوشت سازی در آینده داوطلبان کنکور ریاضی دارد.

به دلیل اینکه آگاهی از رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد در سال قبل، برای انتخاب رشته اهمیت زیادی داشته و شما می توانید در کنار مطالعه دفترچه انتخاب رشته ریاضی، با تحلیل رتبه های پذیرفته شده در دانشگاه فردوسی مشهد، شانس قبولی خود را تخمین بزنید، مشاوران مرکز مشاوره آویژه به بررسی و تحلیل رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه مشهد پرداخته اند و مقاله جامع و کاربردی زیر را در اختیار شما قرار داده اند. اگر می خواهید احتمال قبولی خود را در دانشگاه فردوسی مشهد و رشته مهندسی کامپیوتر بسنجید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد

دلیل اهمیت داشتن رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در سال قبل چیست؟ مطالعه رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه فردوسی مشهد به شما کمک می کند تا از عوامل مختلفی هم چون جنسیت، سهمیه های گوناگون، نحوه پذیرش و .. که در روند انتخاب رشته تاثیر زیادی دارند آگاه شوید. داوطلبان با در نظر گرفتن این عوامل می توانند رتبه اکتسابی خود را با رتبه های قبولی سال قبل مقایسه نمایند و شانس قبولی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد تخمین بزنند.

در ادامه شما می توانید رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد را که در اختیارتان قرار می گیرد مطالعه نمایید و با بررسی آنها انتخاب رشته ریاضی مطمئن تری انجام دهید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد منطقه یک

آن دسته از داوطلبان کنکور سراسری که جزء منطقه یک هستند و بدون سختی های ناشی از نبود مراکز آموزشی به راحتی دوران تحصیلی متوسطه خودشان را سپری نمودند، سهمیه منطقه یک به آنها تعلق می گیرد. رتبه های پذیرفته شده رشته مهندسی کامپیوتر سال قبل بر اساس سهمیه منطقه یک به شرح زیر می باشد.

محل تحصیلرتبه کشوریرتبه در سهمیهدورهدانشگاه پذیرفته شده
مشهد490323روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد1266822روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
تهران1371887روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد1402905روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد1505967روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد16061033روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد

رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد منطقه دو

بسیاری از داوطلبان کنکور دوران تحصیلی خود را در مناطقی سپری نموده اند که از امکانات تحصیلی متوسطی برخوردار بوده است. برای داوطلبان این مناطق، سهمیه منطقه دو لحاظ می شود. داوطلبان می توانند با مطالعه ادامه مطلب از سهمیه قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد در سال قبل مطلع شوند.

محل تحصیلرتبه کشوریرتبه در سهمیهدورهدانشگاه پذیرفته شده
کاشمر966301روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
اهواز1233366روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
بیرجند33391056نوبت دوممهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
سبزوار37501211نوبت دوممهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد

رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد منطقه سه

سهمیه منطقه سه داوطلبان کنکور سراسری. دانشگاه فردوسی مشهد در رشته مهندسی کامپیوتر در سال گذشته داوطلبانی از منطقه سه جذب نموده است که در جدول زیر لیست رتبه های قبولی آنها آورده شده است.

محل تحصیلرتبه کشوریرتبه در سهمیهدورهدانشگاه پذیرفته شده
طبس3400247روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
اسفراین3933298روزانهمهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد
تربت جام3764549نوبت دوممهندسی کامپیوتر- دانشگاه فردوسی مشهد

آشنایی با رشته مهندسی کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر با مباحثی در حوزه نرم افزار و سخت افزار سر و کار دارد. این بخش ها خود به موضوعات متنوع تری بسط داده می شوند. بخش سخت افزار اجزا فیزیکی و بخش نرم افزار، داده ها و عملکرد آنها را مشخص می کند. اما رشته مهندسی کامپیوتر در این تعریف جزئی گنجانده نمی شود. رشته مهندسی کامپیوتر با علوم و صنایع گوناگونی در ارتباط است و در سطح جهانی اهمیت بسیار بالایی دارد. رشته مهندسی کامپیوتر به دلیل پیشرفت روز افزون فناوری اهمیت بالایی پیدا کرده و نیاز به متخصصان کامپیوتر در جامعه، افزایش پیدا کرده است. همچنین به دلیل اینکه مهندسی کامپیوتر با مفاهیم نوینی مانند هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات و … نیز ارتباط نزدیکی دارد، بیشتر از سایر رشته ها پیشرفت داشته و نیاز به مهندس کامپیوتر بیش از قبل احساس می شود. برخی از مفاهیم مانند پردازش، فرآوری، طراحی، شبیه سازی که به دقت بالایی در برنامه نویسی نیاز دارند در حیطه رشته مهندسی کامپیوتر جای می گیرند.

با پیشرفت علم و فناوری، بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر پیشرفت روز افزونی داشته است و افراد فارغ التحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر در حیطه های مختلفی مشغول به کار شده و درآمد مناسبی دارند.

معرفی دانشگاه فردوسی مشهد

یکی از معتبرترین دانشگاه های ممتاز کشور که در انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی رتبه یک را در بین دیگر دانشگاه ها دارد، دانشگاه فردوسی مشهد است. همچنین دانشگاه فردوسی سومین دانشگاه ایران از نظر قدمت است که در سال 1328 در مشهد تاسیس شد. این دانشگاه بزرگ ترین دانشگاه شرق کشور با فضایی کاملا سر سبز و زیبا است. دانشگاه فردوسی مشهد با دارا بودن امکانات رفاهی و آموزشی، علاقمندان زیادی را برای تحصیل در این دانشگاه به خود جذب کرده است. داوطلبان علاقمند به تحصیل در دانشگاه فردوسی مشهد می توانند با مراجعه به سایت این دانشگاه اطلاعات کافی در این زمینه به دست بیاورند.

قبولی در رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی

سخنی ازمشاوران آویژه

امروزه یادگیری مقدماتی کامپوتر، اولویت های هر فردی است. رشته مهندسی کامپیوتر یکی از رشته های بسیار پرطرفدار در گروه علوم ریاضی است و علاقمندان زیادی دارد. داوطلبان شرکت کننده در گروه علوم ریاضی بعد از دریافت کارنامه اولیه و با مشاهده رتبه خود باید انتخاب رشته کنند. افرادی که رتبه قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر را دارند می دانند که پذیرفته شدن در این رشته آسان نبوده و باید هنگام انتخاب رشته دقت کنند تا انتخاب رشته اشتباه موجب دور شدن آنها از رشته مورد علاقه اشان نشود.

داوطلبان کنکور ریاضی با استفاده از راه های اصولی مثل مشاوره انتخاب رشته و بررسی رتبه های قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد، می توانند به هدف خود نزدیک شوند. در اختیار داشتن اطلاعات درست و بجا از رتبه های قبولی دانشگاه مورد نظر از موارد مهم یک انتخاب رشته خوب است که منجر به خوشحالی و رضایت شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت avije.orgمراجعه کنبد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1402/9/17

شنبه

1402/9/18

یکشنبه

1402/9/19

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید