برنامه ریزی برای جهشی خواندن چگونه است؟

برنامه ریزی برای جهشی خواندن چگونه است؟

بسیاری از دانش‌آموزان تمایل دارند که با استفاده از قانون جهش، برخی از دوره‌های تحصیلی را در تابستان به‌پایان برسانند و سال تحصیلی جدید را در پایه بالاتر ادامه دهند. شرکت در آزمون جهشی، نیازمند داشتن شرایط لازم و اجرای قوانین موجود است؛ علاوه‌بر این داشتن برنامه‌ریزی منظم، جامع و یکپارچه برای مطالعه ضروری خواهد بود.

با توجه به اهمیت برنامه ریزی برای جهشی خواندن، دانش‌آموزان به یک مشاور و کارشناس تحصیلی و یک جدول زمانی جهت مطالعه منابع درسی، نیاز دارند. بنابراین کسب نتایج مطلوب، در گرو یک برنامه‌ریزی اصولی و عمل ‌به آن خواهد بود.

مراحل برنامه‌ریزی جهش تحصیلی

بر اساس تحقیقات انجام‌شده، والدین و دانش‌آموزان بسیاری، هر ساله به شرکت در آزمون جهشی علاقه نشان می‌دهند. شرکت در آزمون و کسب نمره حد نصاب، نیازمند یک برنامه‌ریزی منسجم است؛ بدون برنامه‌ریزی دقیق و اصولی، امکان تسلط بر کلیه دروس و کسب نتیجه مطلوب، وجود نخواهد داشت. پیش‌از هر اقدامی، آگاهی از زمان ثبت نام و مراحل برنامه‌ریزی جهشی‌خواندن ضروری است.

پونزبه‌همین منظور در ادامه به معرفی گام‌به‌گام مراحل برنامه ریزی برای جهشی خواندن می‌پردازیم:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

تعیین هدف

اولین و مهم‌ترین گام در برنامه‌ریزی، تعیین اهداف برای کسب نمره قبولی و رسیدن ‌به رویای موفقیت است؛ در واقع دانش‌آموزان با هدف‌گذاری، می‌توانند مسیر تحصیلی خود را تغییر دهند و به روند پیشرفت تحصیلی خود، جهت ببخشند. اکنون بر اساس هدف مورد نظر، دانش‌آموزان می‌توانند اقدامات لازم را برای پیشبرد مراحل بعدی انجام دهند.

انتخاب منابع درسی

پس‌از تعیین هدف، دانش‌آموزان باید برای انتخاب منابع درسی اقدام کنند. به‌ دلیل اهمیت این مرحله، وجود یک مشاور تحصیلی در کنار دانش‌آموزان ضروری خواهد بود. دانش‌آموزان باید با کمک مشاوران تحصیلی و کارشناسان آموزشی، بهترین و مناسب‌ترین منابع درسی را انتخاب و مطالعه کنند. انتخاب منابع اشتباه و محدودیت زمان، می‌تواند نتایج نامطلوبی را به‌بار آورد.

برنامه‌ریزی منسجم

اکنون در گام بعدی، دانش‌آموزان به یک برنامه‌ریزی منسجم هفتگی و ماهانه نیاز دارند. تعیین هدف و انتخاب منابع درسی مناسب، در صورتی موثر خواهند بود که یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی برای پیشرفت روند تحصیلی خود داشته باشید. دانش‌آموزان برای مدیریت در زمان و پیشبرد اهداف خود، باید یک برنامه‌ریزی جامع و کامل داشته باشند.

مشاور برنامه‌ریزی

بدون شک، وجود یک مشاور برنامه‌ریز متخصص و باتجربه می‌تواند بخش زیادی از مشکلات و دغدغه‌های دانش‌آموزان را کاهش دهد. مشاور با برنامه‌ریزی اصولی می‌تواند ریسک استفاده از برنامه نامناسب و اشتباه را از بین ببرد و دانش‌آموزان را برای کسب موفقیت و پیش‌برد روند تحصیلیشان، آماده کند.

تمرین مداوم

دانش‌آموزان برای یادگیری بهتر و تسلط بیشتر، باید تمرین و حل تست‌ها را در برنامه خود بگنجانند. آن‌ها با انجام این تمرینات می‌توانند مهارت‌های خود را در دروس مختلف بهبود بخشند.

منابع تکمیلی

گاهی ممکن است دانش‌آموزان با مطالعه دروس اصلی، درک کامل یا تسلط لازم را بر مباحث آن پیدا نکنند. بهتر است در این موارد، از منابع تکمیلی و کمک‌آموزشی استفاده شود؛ این منابع می‌توانند در فرآیند جهشی‌خواندن، مفید واقع شوند. در نظر داشته باشید انتخاب منابع تکمیلی نیز، باید زیر نظر مشاور انجام گیرد تا از مناسب‌بودن آن مطمئن شوید.

یادگیری موثر

استفاده از راهکارهای یادگیری موثر در روند جهشی‌خواندن، می‌تواند کمک‌کننده باشد. دانش‌آموزان با یادگیری مهارت درس‌خواندن، می‌توانند به بهبود روند تحصیلی خود، سرعت بخشند. استفاده از راهکارهایی مانند نمودارها، نمونه سوالات و تمرینات عملی، یادداشت‌برداری، خلاصه‌نویسی و نکته‌برداری می‌توانند در یادگیری بهتر موثر واقع شوند.

مراحل برنامه‌ریزی جهش تحصیلی

جدول برنامه‌ریزی جهش تحصیلی

کسب موفقیت و تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر، یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی را می‌طلبد. دانش‌آموزان با کمک یک مشاور برنامه‌ریز، می‌توانند اطلاعات لازم را در خصوص نحوه مطالعه صحیح، زمان لازم برای مطالعه و منابع درسی مورد نیاز را کسب کنند و شانس قبولی خود را افزایش دهند.

برنامه ریزی برای جهشی خواندن توسط مشاور در قالب جداول مختلف به دانش‌آموزان ارائه می‌شود. دانش‌آموزان با کمک این جداول، می‌توانند زمان مطالعه خود را به‌خوبی مدیریت کنند و در نهایت موفق به کسب نتیجه مطلوب شوند. در ادامه چند نمونه از برنامه‌ریزی‌های روزانه، هفتگی و ماهانه را در قالب جدول به شما ارائه خواهیم داد.

جدول زیر یک برنامه‌ریزی هفتگی را نشان می‌دهد که دانش‌آموزان می‌توانند با به‌کارگیری آن، نتایج مطلوبی را کسب کنند. دقت داشته باشید که ساعات مطالعه در تمامی دانش‌آموزان یکسان نخواهد بود و هر دانش‌آموز باید متناسب با شرایط خود، یک برنامه زمان‌بندی جداگانه داشته باشد.

روزهای هفته10 الی 8:3012:30 الی 10:3016 الی 1418:30 الی 16:3022 الی 20
شنبهدروس تخصصیدروس تخصصیدروس عمومیدروس عمومیمرور
یکشنبهدروس عمومیدروس عمومیدروس تخصصیدروس تخصصیمرور
دوشنبهدروس تخصصیحل نمونه سوالدروس تخصصیتحلیل سوالاتمرور
سه شنبهدروس تخصصیدروس عمومیدروس عمومیدروس عمومیمرور
چهارشنبهحل نمونه سوالدروس تخصصیتحلیل سوالاتدروس عمومیمرور
پنج‌شنبهدروس تخصصیدروس عمومیدروس تخصصیاستراحتمرور
جمعهحل نمونه سوالدروس عمومیتحلیل سوالاتاستراحتاستراحت

دانش‌آموزان علاوه‌بر برنامه‌ریزی روزانه و هفتگی، باید یک برنامه ماهانه نیز داشته باشند تا بتوانند بر اساس آن زمان خود را مدیریت کنند و در آزمون جهشی موفق به کسب نمره حد نصاب شوند.

برنامه هفتگیبرنامه و هدف درسی
هفته اولمطالعه فصل‌های اول تمامی دروس
هفته دوممطالعه درس‌های جدید و مرور مطالب قبلی
هفته سوممطالع درس‌های جدید، حل نمونه سوالات و تحلیل آن‌ها
هفته چهارماتمام بخش‌های مختلف کتاب و مرور کامل مطالب

نحوه مطالعه منابع درسی در آزمون جهشی

دانش‌آموزان پس‌از دریافت برنامه درسی از مشاور تحصیلی خود، باید منابع درسی معرفی‌شده را با دقت و تمرکز و سرعت بالا، مطالعه کنند. برنامه‌ریزی عموما بر اساس توانایی‌ها و شرایط فردی دانش‌آموزان انجام می‌شود؛ از این‌رو برای کسب موفقیت و به‌دست‌آوردن حد نصاب نمره لازم، باید مطالعه بر اساس جدول طراحی‌شده توسط کارشناسان صورت گیرد.

همچنین نحوه صحیح مطالعه منابع درسی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ دانش‌آموزان باید با یادگیری مهارت صحیح درس‌خوانی، هر درس را به‌صورت اختصاصی و ویژه مطالعه کنند. از آن‌جایی ‌که یادگیری افراد در دروس مختلف، متفاوت است؛ بنابراین نحوه مطالعه منابع در برنامه‌ریزی برای هر دانش‌آموز نیز، باید متفاوت باشد.

در نهایت توجه داشته باشید که هر درس و مباحث آن و نحوه یادگیری دانش‌آموزان، تفاوت‌های چشم‌گیری را در افراد مختلف نشان می‌دهد که باید در برنامه‌ریزی جهش تحصیلی، ملاک قرار گیرد.

نحوه مطالعه منابع درسی در آزمون جهشی

مشاوره برنامه ریزی برای جهشی خواندن

جهشی‌خواندن و برنامه‌ریزی تحصیلی آن، مخالفان و موافقان فراوانی دارد که هر کدام نظرات ویژه خود را ارائه می‌دهند. به‌همین منظور برای مشاوره برنامه‌ریزی جهشی خواندن، باید به موضوعاتی در این مورد توجه کرد.

مهم‌ترین موضوع درباره برنامه‌ریزی جهشی، هدف دانش‌آموز و آمادگی لازم او برای کسب موفقیت در این آزمون است. به‌همین منظور، کارشناسان و مشاوران می‌توانند با کمک والدین، از توانایی‌ها و استعدادهای دانش‌آموزان آگاه شوند؛ والیدن با شناختی که از فرزندان خود دارند، می‌توانند در این مسیر از آن‌ها حمایت و پشتیبانی لازم را به‌عمل آورند.

توصیه می‌شود دانش‌آموزانی که در طول سال تحصیلی، برای آزمون‌ها و امتحانات مدرسه، فشار و استرس بالایی را تحمل می‌کنند، نباید به هیچ‌عنوان در آزمون جهشی حضور داشته باشند. استرس و فشار، علاوه‌بر شکست دانش‌آموزان در آزمون جهشی، افت تحصیلی دانش‌آموزان را نیز در پی خواهد داشت.

برخی دیگر از دانش‌آموزان هستند که با تمرکز و آمادگی کامل، بدون استرس و فشار، می‌توانند برای موفقیت در این آزمون با سایرین به‌رقابت بپردازند. کارشناسان این افراد را برای ثبت نام و شرکت در آزمون جهشی، تشویق می‌کنند؛ این دانش‌آموزان با دریافت یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی، می‌توانند در کسب نمره حد نصاب موفق شوند.

این افراد پس‌از دریافت برنامه تحصیلی خود در تلاش هستند تا در بازه زمانی تعریف‌شده بدون استرس و فشار عصبی، موفق به مطالعه صحیح منابع مورد نظر شوند و قبولی در امتحانات جهشی را جشن بگیرند.

زمان شروع برنامه‌ریزی برای امتحانات جهش تحصیلی

عموما زمان خاصی برای شروع برنامه‌ریزی دانش‌آموزان برای کسب آمادگی و شرکت در آزمون جهشی وجود ندارد. ممکن است یک دانش‌آموز در ابتدای سال، تصمیم خود را برای شرکت در آزمون جهشی، نهایی کرده باشد و یک‌سال برای کسب آمادگی لازم تلاش کند. برخی دیگر از دانش‌آموزان پس‌از پایان تحصیلی، برای شرکت در این آزمون اقدام خواهند کرد.

موضوعی که در این مورد اهمیت دارد، کیفیت برنامه مطالعاتی دانش‌آموزان است. دانش‌آموزانی که سطح درسی پایینی دارند باید زمان بیشتری را برای فراگیری منابع مطالعاتی اختصاص دهند؛ بنابراین مشاوران موظف هستند به سطح تحصیلی دانش‌آموزان توجه لازم را داشته باشند و بر اساس آن، برنامه‌ریزی درسی را انجام دهند.

دقت داشته باشید که امتحانات جهشی، هر ساله در شهریورماه برگزار می‌شود و دانش‌آموزان باید تا زمان تعیین‌شده، آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون‌ها کسب کنند.

پایه‌های مجاز برای جهش‌خواندن

جالب است بدانید بر اساس قوانین تعیین‌شده توسط آموزش و پرورش، امکان جهشی خواندن دانش‌آموزان در کلیه پایه‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود؛ بلکه تنها تعدادی از پایه‌ها امکان حذف‌شدن را دارند.

پونزدر ادامه به معرفی پایه‌های غیر مجاز در جهشی‌خواندن می‌پردازیم:

پایه‌های اول در هر مقطع

جهش دانش‌آموزان در پایه‌های اول، هفتم و دهم، امکان‌پذیر نخواهد بود؛ پایه‌های اول تحصیلی به‌دلیل ورود دانش‌آموزان به یک دوره جدید، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و دانش‌آموزان موظف به شرکت در کلاس‌های آن خواهند بود.

پایه نهم

جهش دانش‌آموزان از پایه هشتم به دهم، امکان‌پذیر نخواهد بود؛ زیرا پایه نهم زمان تعیین رشته تحصیلی است و اهمیت بالایی دارد.

پایه دوازدهم

پایه دوازدهم و آخرین پایه تحصیلی، زمان آمادگی دانش‌آموزان برای کنکور است؛ به‌همین دلیل امکان پرش از این پایه وجود ندارد. همچنین به‌دلیل نهایی‌بودن پایه دوازدهم و تاثیر نمرات آن در رتبه کنکور، امکان حذف آن وجود نخواهد داشت.

پایه‌های مجاز برای جهش‌خواندن

شرایط جهشی‌خواندن در مقاطع تحصیلی مختلف

ثبت نام دانش‌آموزان برای جهش از یک پایه، شرایط مختلفی دارد، آموزش و پرورش با بررسی شرایط دانش‌آموزان، توانایی آن‌ها را برای جهشی‌خواندن بررسی می‌کند.

پونزاین شرایط در مقاطع مختلف، متفاوت خواهد بود که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

شرایط عمومی جهشی‌خواندن

بعد از اتمام امتحانات پایانی نوبت دوم دانش‌آموزان برای جهشی‌خواندن در مقاطع تحصیلی مجاز، باید به مدرسه مراجعه کنند و در صورت داشتن شرایط ثبت نام، درخواست خود را برای جهش تحصیلی، ارائه دهند.

در صورت تایید دانش‌آموزان، مدیر مدرسه اقدامات لازم را جهت ثبت نام آن‌ها انجام خواهد داد؛ ثبت نام توسط مدیر و به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود. علاوه‌بر این دانش‌آموزان نیز باید با مراجعه به سامانه آموزش و پرورش به‌نشانی snd.medu.ir، برای ثبت نام اقدام کنند.

بعد از تایید آموزش و پرورش، دانش‌آموزان پیش‌از شروع امتحانات جهشی، باید ابتدا آزمون IQ یا بهره هوشی را بدهند و موفق به کسب نمره بالاتر از 120 شوند. دانش‌آموزان پس‌از موفقیت در این آزمون، می‌توانند در امتحانات شهریورماه شرکت کنند. در نهایت دانش‌آموزان با قبولی در امتحانات، می‌توانند سال تحصیلی جدید را در مقطع بالاتر ادامه دهند.

جهشی‌خواندن در مقطع ابتدایی

 • دانش‌آموزان باید در پایه قبلی، نمره خیلی خوب را در همه درس‌ها کسب کرده باشند.
 • دانش‌آموزان برای جهش تحصیلی از پایه اول به سوم، باید رای مثبت کمیسیون استان را به‌دست بیاورند.
 • هر یک از دانش‌آموزان، تنها یک‌بار امکان استفاده از قانون جهش را دارند.

جهشی‌خواندن در مقطع متوسطه اول

 • دانش‌آموزان برای جهش از پایه هفتم به نهم، باید معدل بالای 18 را در پایه هفتم کسب کنند؛ همچنین در هیچ‌کدام از درس‌ها، نمره پایین‌تر از 15 نداشته باشند. علاوه‌بر این، باید در تمامی دروس پایه هشتم، نمرات بالاتر از 16 را به‌دست آورد.
 • دانش‌آموزانی که در مدارس تیزهوشان تحصیل می‌کنند، باید دارای معدل بالاتر از 19 در پایه هفتم باشند و در هیچ درسی نمرات کمتر از 18 کسب نکنند.

جهشی‌خواندن در مقطع متوسطه دوم

 • دانش‌آموزانی که قصد جهش از پایه دهم به دوازدهم را دارند باید علاوه‌بر شرایط عمومی، در پایه دهم معدل بالای 18.50 را کسب کرده باشند؛ همچنین موظف هستند در تمامی درس‌ها، حداقل نمره 17 را کسب کنند.
 • جهشی‌خوندن تنها در رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی امکان‌پذیر است. افرادی که در رشته‌های فنی‌حرفه‌ای و کارودانش، تحصیل می‌کنند، امکان حذف پایه را ندارد. دانش‌آموزان این رشته‌ها به‌دلیل وجود کلاس‌های عملی، حضور آن‌ها در مدرسه ضروری است.

نکاتی در شرایط جهشی‌خواندن

 • دانش‌آموزان برای ثبت نام جهش تحصیلی، موظف به پرداخت هزینه خواهند بود؛ این هزینه به‌صورت سالانه تغییر پیدا می‌کند.
 • چنانچه دانش‌آموزان در یک پایه تحصیلی موفق به قبولی در امتحانات جهش نشود، می‌تواند در پایه‌های بعدی، مجددا در آزمون شرکت کنند.
 • دانش‌آموزان می‌توانند دو بار از قانون جهش استفاده کنند؛ اما باید پرونده تحصیلی آن در کمیسیون موارد خاص آموزش و پرورش بررسی شود.

ثبت نام برای جهش تحصیلی

ثبت نام برای جهش تحصیلی، پس‌از صدور کارنامه نهایی و در خردادماه شروع می‌شود و تا اواسط مردادماه ادامه خواهد داشت. ثبت نام برای جهش تحصیلی، به‌صورت اینترنتی و از طریق سامانه سناد صورت می‌گیرد.

لازم است ابتدا درخواست جهش توسط دانش‌آموز یا والدین آن به مدرسه اعلام شود؛ سپس در صورت تایید و داشتن شرایط لازم، مدیر مدرسه ثبت نام دانش‌آموز را انجام خواهند داد.

پونزثبت نام برای جهش تحصیلی توسط مدیر مدرسه و طی مراحل زیر انجام می‌شود:

 • پس‌از ورود به سامانه سناد medu.ir ، اطلاعات دانش‌آموز را درج کنید و کاربرگ مربوطه را تکمیل نمایید.

medu.ir

 • در مرحله بعدی قسمت امور دفترداری را انتخاب و بخش دانش‌آموزان جهشی را به‌منظور ثبت کمیسیون را انتخاب کنید.

دانش‌آموزان جهشی

 • سپس با ورود به سامانهiehs.ir/tashkhis/pay هزینه سنجش و کد پرداخت تعرفه دریافت می‌شود. در نهایت دانش‌آموزان با مراجعه به وب‌سایت h1.esdeo.ir/tashkhis/home می‌توانند برای دریافت نوبت سنجش و ارجاع‌به پایگاه تخصصی اقدام کنند.

دانش‌آموزان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در جهش تحصیلی

پونزدانش‌آموزان برای شرکت در امتحانات جهش تحصیلی به مدارکی نیاز دارند که به این شرح‌اند:

 • ارائه گزارش تحصیلی
 • کارنامه تمامی پایه‌های تحصیلی قبلی و فعلی
 • شناسنامه و کپی صفحات آن
 • یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید تمام‌رخ
 • پرداخت هزینه ثبت نام

نکات مهم درباره امتحانات جهش تحصیلی (تصایر اضافه شده است)

نحوه برگزاری امتحانات جهش تحصیلی و قوانین و ضوابط مربوط به آن را می‌توانید در موارد زیر ببینید.

پونزدر برگزاری این آزمون رعایت نکاتی الزامیست که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

 • تمامی امتحانات جهش تحصیلی در طی دو هفته برگزار می‌شود.
 • به‌جز روزهای پنج‌شنبه و جمعه، هیچ فرجه‌ای بین امتحانات وجود ندارد.
 • ثبت نام در امتحانات جهشی مستلزم پرداخت هزینه مورد نظر است، این هزینه هر سال تغییر می‌کند.
 • دانش‌آموزان متقاضی جهش تحصیلی در کنار دانش‌آموزان تجدیدی امتحان می‌دهند.
 • با توجه به رشته تحصیلی دانش‌آموزان، نمرات برخی از دروس به‌صورت شفاهی و کتبی محاسبه می‌شود. (۱۰ نمره آزمون شفاهی و ۱۰ نمره آزمون کتبی)
 • از دانش‌آموزانی که در پایه ابتدایی متقاضی جهش تحصیلی هستند، تست هوش نیز گرفته می‌شود.
 • تحصیل در برخی پایه‌ها، معمول و مجاز نیست؛ چنانچه دانش‌آموزی قصد جهشی‌خواندن در این پایه‌ها را داشته باشد، می‌تواند درخواست خود را به مدرسه ارائه دهد تا توسط کمیسیون بررسی شود.
 • پایه اول هر مقطع شامل تحصیل جهشی نمی‌شود و یک جهش نامتعارف شناخته می‌شود.
 • یک جهش معمول شامل دو پایه تحصیلی است؛ اگر دانش‌آموز تقاضای جهش در بیش‌از دو پایه را داشته باشد، درخواست او توسط مسئولین آموزش و پرورش منطقه بررسی خواهد شد. همچنین شماره نامه باید توسط مسئولین آموزش و پرورش منطقه، برای او ثبت گردد.
 • بر اساس نوع جهش تحصیلی، ثبت نام توسط مدیر مدرسه، کاربر منطقه یا کاربر سنجش انجام می‌شود.

با آویژه جهش تحصیلی خود را برنامه‌ریزی کنید

برنامه ریزی برای جهشی خواندن، می‌تواند اولین گام برای شرکت در امتحانات جهش تحصیلی باشد. دانش‌آموزان با برنامه‌ریزی دقیق و اصولی می‌توانند، به بهبود روند تحصیلی خود کمک کنند و موفق به قبولی در جهش تحصیلی شوند.

این برنامه بهتر است توسط مشاوران و کارشناسان این امر انجام شود تا دانش‌آموزان بتوانند از تخصص و تجربیات آن‌ها در این زمینه بهره ببرند. مرکز مشاوره آویژه با بهترین و برترین مشاوران، برنامه‌ریزی دانش‌آموزان را در جهش تحصیلی، بر اساس شرایط فردی و وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان ارائه می‌دهند.

همچنین در هر دوره‌ای از تحصیل اقدام‌به جهش تحصیلی کنید، این مجموعه شما را همراهی خواهد کرد و راهنمای شما در این مسیر خواهد بود.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

برنامه ریزی برای جهشی خواندن چگونه است؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/2/20

جمعه

1403/2/21

شنبه

1403/2/22

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید