ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین

دانشگاه علمی کاربردی در همه رشته ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی به پذیرش دانشجو می پردازد به همین دلیل محبوبیت بسیاری بین داوطلبان پیدا کرده است.

یکی از مهم ترین ملاک ها برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد. اولویت پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی قزوین مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی با متقاضیانی است که سوابق تحصیلی بهتری دارند.

اطلاع از کامل ترین لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی قزوین می تواند کمک شایانی به متقاضیان ادامه تحصیل در این دانشگاه کند. داوطلبان با در اختیار داشتن جدیدترین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین می توانند انتخاب رشته ای هوشمندانه داشته باشند.

مرکز مشاوره آویژه به منظور همراهی متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع ناپیوسته کاردانی وکارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قزوین لیست کاملی از رشته های ارائه شده در این دانشگاه را تهیه کرده است. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین از نظر گروه های آموزشی صنعت، مدیریت، کشاورزی و هنر تفکیک شده است.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی قزوین نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی قزوین در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردیبه شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین ، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی قزوین نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی قزوین در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی قزوین پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی قزوین را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی قزوین

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی قزوین و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی قزوین هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر قزوین می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به قزوین است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی قزوین

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی قزوین بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی قزوین می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی قزوین در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه قزوین شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی قزوین نهایی کنند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

رشته های ارائه شده علمی کاربردی گروه آموزشی صنعت
كارداني فني آسانسور و پله برقيكارداني فني برق – توزيعكارداني فني اتوماسيون صنعتي
كارداني فني مكانيك – ماشين افزاركارداني فني مكانيك – تعمير و نگهداري گيربكسكارداني فني مكانيك – تاسيسات مكانيكي ساختمان
كارداني فني فناوري اطلاعات – اينترنت و شبكه هاي گسترده

رشته های کاردانی علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی به طور تخصصی رشته های مختلفی را در شاخه کشاورزی ارائه می دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی قزوین در گروه کشاورزی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین هستید، جدول زیر را مطالعه کنید.

رشته های علمی کاربردی کشاورزی
كارداني فني مكانيزاسيون كشاورزيكارداني فني شيلات – تكثير و پرورش ماهيان سردآبيكارداني فني دامپروري – پرورش زنبور عسل
كارداني حرفه اي حقوق – حقوق ثبتيكارداني حرفه اي حقوق قضايي

رشته های کاردانی علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی قزوین ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

رشته های علمی کاربردی گروه آموزش مدیریت
كارداني حرفه اي حسابداري امور ماليكارداني حرفه اي امور بورسكارداني حرفه اي انتظامات و حراست فيزيكي
كارداني حرفه اي تربيت بدني – مربيگري پايه تيراندازيكارداني حرفه اي تربيت بدني – مربيگري پايه آمادگي جسمانيكارداني حرفه اي مديريت كسب و كار
كارداني حرفه اي تربيت بدني – مربيگري پايه سواركاري

رشته های کاردانی علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی قزوین به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی قزوین در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

رشته های ارائه شده علمی کاربردی گروه آموزش هنر
كارداني حرفه اي صنايع دستي – فرش دستباف

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی قزوین

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی قزوین از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی قزوین در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

رشته های ارائه شده علمی کاربردی گروه آموزش صنعت
مهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتيمهندسي فناوري آسانسور و پله برقيمهندسي فناوري شبكه هاي توزيع برق
مهندسي فناوري مكانيك – ماشين افزارمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، بررسی جدول زیر می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته مناسبی را برای خود رقم بزنید.

رشته های ارائه شده علمی کاربردی گروه کشاورزی
مهندسي فناوري صنايع بستهبندي – محصولات كشاورزيمهندسي فناوري دامپروري – پرورش زنبور عسل و فرآوري محصولات آن

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی قزوین رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی قزوین مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

رشته های علمی کاربردی گروه آموزش مدیریت
كارشناسي حرفه اي مديريت تعاونكارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كاركارشناسي حرفه اي حسابداري امور مالي
كارشناسي حرفه اي حقوق شركت هاي تجاريكارشناسي حرفه اي حقوق ساختمانكارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاك
كارشناسي حرفه اي تربيت بدني – مربيگري آمادگي جسماني

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

دانشگاه علمی کاربردی قزوین در گروه آموزشی فرهنگ و هنر رشته ای در سال جاری ارائه نداده است.

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی قزوین مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قزوین می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه قزوین هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

یکشنبه

1403/3/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید