استخدامی آموزش و پرورش در سال 1403

استخدامی آموزش و پرورش

استخدام آموزش و پرورش و دبیری از جمله مشاغلی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. شغل های مربوط به اداره آموزش و پرورش به دلیل مزایایی که دارد برای بسیاری از افراد در رده های سنی مختلف جذاب است.

بنابراین زمانی که اداره آموزش و پرورش برای استخدام کمبود نیروهای خود آزمون استخدامی برگزار می کند، داوطلبان بسیار زیادی از سراسر کشور برای این آزمون ثبت نام می کنند.

اگر شما هم از علاقه مندان به فعالیت در اداره آموزش و پرورش هستید، آزمون آموزش و پرورش 1403 را از دست ندهید.

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای سال ۱۴۰۳ هم مانند سال‌های قبل، توسط سازمان اداری استخدامی کشور و وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

افرادی که علاقه‌مند به کار در زمینه‌های دبیری، هنرآموزی، یا مشاوره مدارس هستند، می‌توانند از طریق این آزمون برای استخدام اقدام نمایند.

درصورتیکه شما هم مایل به شرکت در این ازمون هستید و سوالی درباره آن دارید همین حالا با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید و سوالات خود را از کارشناسان خبره ما بپرسید. خدمات موسسه آویژه به صورت یک پکیج کامل ارائه می شود و تمام ابزارهای لازم را برای رسیدن شما به اهدافتان فراهم خواهد کرد.

دریافت دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1403

اطلاعات لازم درباره نحوه استخدامی در این آزمون به صورت کامل و رسمی در دفترچه ازمون استخدامی اموزش و پروش موجود است. دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پروش سال 1403 هنوز منتشر نشده است به محض انتشار دفترچه لینک دانلود آن در این صفحه قرار خواهد گرفت.

همچنین مشاوران خبره مرکز مشاوره آویژه آماده هستند تا تمام اطلاعات لازم و نکات اصلی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند. در ادامه تمام مواردی را که باید برای شرکت در این آزمون بدانید برای شما به طور کامل توضیح خواهیم داد.

دریافت دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

درباره شرایط استخدام آموزش و پرورش 1403

برای پذیرش در این آزمون کلیه داوطلبان باید شرایط ثبت نام سال 1403 را که توسط سازمان آموزش و پرورش تعیین شده است را دارا باشند. درصورتی که واجد شرایط آزمون نباشید حتی در صورت پذیرش در آزمون امکان استخدام در این سازمان وجود نخواهد داشت.

شرایط استخدامی شامل 2 بخش است. بخش عمومی و بخش تخصصی. قوانین بخش عمومی برای تمامی واجدین شرایط به صورت مشترک لحاظ خواهد شد. بخش تخصصی آن بسته به هر رشته، موقعیت شغلی ، سن، تحصیلات و سایر موارد متفاوت خواهد بود.

اگر شما هم می خواهید تا اطلاعات کامل از ازمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 داشته باشید همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان و مشاوران خبره اویژه به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط عمومی

پونزاین شرایط برای تمامی داوطلبان مشترک است و همه داوطلبان برای پذیرش باید واجد این شرایط باشند. این شرایط عبارتند از:

 • داوطلبان باید تابعیت ایرانی داشته باشند.
 • داوطلبان باید اعتقاد به دین مبین اسلام داشته و یا معتقد به یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی باشند.
 • دداوطلبان موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.
 • اتمام خدمت سربازی و یا معافیت قانونی برای آقایان ضروری است.
 • دارا بودن سلامتی جسمانی مناسب برای انجام کار
 • داوطلبان نباید هیچ نوع سابقه محکومیت جزایی و یا اعتیاد به مواد مخدر داشته باشند.
 • داوطلبان نباید برای فعالیت در دستگاه های اجرایی ممنوعیت داشته باشند.
 • داوطلبان نمی توانند جزو نیروهای خرید خدمت دستگاه های اجرایی و یا بازنشسته باشند.
 • بازه سنی مورد پذیرش برای داوطلبان حداقل 20 سال تمام و داشتن حداکثر 40 سال تمام (لیسانس و فوق لیسانس) می باشد.

شرایط استخدام آموزش و پرورش

شرایط اختصاصی

پونزشرایط استخدامی اختصاصی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403​ عبارتند از :

 • نحوه گزینش و استخدام در پست های اداره آموزش و پروش و مشاغل مندرج در دفترچه راهنما بر اساس نیازها و به صورت بومی در هر منطقه انجام خواهد گرفت.
 • پذیرفته شدگان در آزمون مرحله اول و دوم ( آزمون کتبی و مصاحبه) باید آمادگی خود را برای شرکت در دوره های کارآموزی اعلام نمایند. در صورت عدم شرکت در دوره کارآموزی امکان استخدام برای هیچ یک از مشاغل موجود در دفترچه امکان پذیر نخواهد بود.
 • قبل از آغاز دوره کارآموزی داوطلبان موظف به ارائه مدرک ICDL و مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن می باشند. در صورتیکه در زمان آغاز دوره کارآموزی این مدارک را ندارید می توانید ضمانت دهید و تا قبل از اتمام دوره کارآموزی مدارک را ارائه کنید.
 • پس از موفقیت در دوره مهارت آموزی و شروع به فعالیت، گذراندن دوره های ضمن خدمت در فواصل زمانی مشخص الزامی است.
 • افراد فارغ التحصیل تربیت معلم، تربیت دبیر شهید رجایی و دانشگاه فرهنگیان به اداره آموزش و پرورش متعهد هستند بنابراین نمی توانند مجددا در این آزمون شرکت کنند و این قانون برای ازمون استخدامی سال 1403 نیز وجود خواهد داشت.
 • تعيين محل خدمت دقيق پذیرفته شدگان شغل محل هاي آموزش و پرورش بعد از پایان یافتن دوره کارآموزی، توسط اداره كل آموزش و پرورش استان مربوطه انجام خواهد پذیرفت.
 • به منظور حفظ نيروهاي استخدام شده، هرگونه تغيير سمت نيروهاي استخدام شده در مشاغل گروه های مختلف این اداره و سایر دستگاههاي اجرایی ممنوع می باشد. مگر در موارد خاص كه پس از بررسی واحد طرح و با تأیيد مركز برنامه ریزي منابع انسانی و اموراداري و معاونت آموزش وزارتخانه جا به جایی انجام خواهد گرفت.
 • نحوه جذب منابع انسانی در مشاغل آموزشی و تربيتی وزارت آموزش و پرورش به صورت استانی خواهد بود و داوطلبان در شهر و استان محل زندگی خود دعوت به همکاری خواهند شد.

سهمیه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • سهمیه ایثارگران

داوطلبان ایثارگر در صورت مورد تایید بودن از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران با در نظر گرفتن سهمیه قانونی 5 تا 25 درصد و از طریق شركت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و با رعایت قوانین اعلام شده پذیرش خواهند شد.

 • سهمیه معلولین

جذب و استخدام معلولین مورد تایید كمیسیون پزشكی – توانبخشی سازمان بهزیستی از طریق شركت در آزمون با در نظر گرفتن سهمیه قانونی (3 درصد) و طبق قوانین اعلام شده امکان پذیر می باشد. توجه داشته باشید که اگر شامل این نوع از سهمیه هستید می بایست فقط مشاغل مناسب و انتخاب شده برای معلولان را انتخاب نمایید.

سهمیه بومی برای داوطلبان

 • حافظین قرآن

درصورتیکه جزو حافظان قرآن هستید جمعا تا 10 درصد به امتیاز و نمره نهایی آزمون شما اضافه خواهد شد.این میزان بسته به درجه و میزان حفظ قرآن کریم متفاوت است.

سهمیه بومی برای داوطلبان (به جز شهر تهران و مراکز استان های کشور)

بر اساس قانون مدیریت خدمات كشوری، داوطلبان بومی شهرستانی (به استثنای شهر تهران و مراکز استان ها) نسبت به سایر داوطلبان غیربومی اولویت خواهند داشت. بر این اساس، نمره کسب شده توسط داوطلب بومی شهرستانی در آزمون كتبی با مجموع وزن 40 درصد برای حیطه عمومی و 60 درصد برای حیطه اختصاصی و تخصصی با ضریب 1/4 محاسبه خواهد شد.

قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

درصورتیکه متاهل باشید و دو فرزند داشته باشید به صورت کلی تا سقف 10 درصد به امتیازات و درصد امتیاز امتحانی شما افزوده خواهد شد.

موارد ذکر شده بخشی از مهم ترین شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1403 هستند که داوطلبان باید به آنها توجه ویژه داشته باشند. بهتر است برای تصمیم گیری بهتر از تمام شرایط و قوانین به صورت کامل اطلاع داشته باشید.

مشاوران خبره مرکز مشاوره آویژه اماده هستند تا تمام سوالات شما را پاسخ دهند و راهنمایی های کلیدی برای موفقیت در این آزمون را در اختیار شما قرار دهند.

اگر شما هم درباره مواردی از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، توضیحات در مورد روال و مراحل ثبت نام در آزمون، شرایط انصراف یا ناتوانی در ادامه فرآیند استخدام، توضیحات درباره دوره‌های آموزشی مورد نیاز بعد از قبولی در آزمون، توضیح درباره مراحل معافیت یا استثناءات در استخدام، تفاوت‌ها و شرایط خاص برای دسته‌بندی‌های مختلف افراد مانند ایثارگران، معلولین و غیره، هرگونه محدودیت یا مقرراتی که ممکن است بر روی استخدام اعمال شود و ملزم به رعایت آن هستید دارید همین حالا با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید.

مشاوران خبره ما پاسخگی صفر تا صد سوالات شما خواهند بود.

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی اموزش و پرورش

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی اموزش و پرورش 1403

آماده کردن فایل عکس

 • عکس باید 4*3 رنگی و دارای زمینه سفید مربوط به سال جاری داوطلب باشد.
 • عکس باید تمام رخ و با فرمت jpg باشد. ضمنا عکس نباید دارای اثر مهر، منگنه و یا هر گونه لکه باشد.
 • اندازه عکس بارگذاری شده در سامانه باید حجم استاندارد و بین حداقل 300*200 و حداکثر 400*300 پیکسل باشد.
 • حداکثر حجم عکس قابل بارگذاری حداکثر 70 کیلوبایت باشد.
 • اسکن عکس از روی عکس کارت ملی و یا شناسنامه قابل قبول نیست.
 • خواهران موظف به رعایت حجاب اسلامی در عکس آپلود شده هستند.

پرداخت وجه

متقاضيان واجد شرایط باید به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش كشور مراجعه و پس از پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 230 هزار تومان به صورت الكترونيكی و از طریق كارت هاي بانكی متصل به شبكه ي شتاب نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

با توجه به اینكه مقرر گردیده در مراحل مختلف فرایند این آزمون خدماتی از طریق ارسال پيام كوتاه به داوطلبان ارائه شود، لذا داوطلبان براي استفاه از خدمات پيام كوتاه مبلغ 3 هزار تومان به عنوان هزینه استفاده از خدمات پيام كوتاه نيز پرداخت می نمایند.

در پایان ثبت نام شماره پرونده و كد رهگيري به شما ارائه خواهد شد. اطلاعات خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمایند. به ثبت نام هاي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هيچ وجه بازپرداخت نمی گردد.

تکمیل فرم دفترچه آزمون استخدامی 1403

فرم انتهای دفترچه را با دقت پر کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات را با دقت و صحت پر نمایید.

 • مشخصات تحصیلی و اطلاعات کامل هویتی
 • تاریخ فارغ‌ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی الزامی است.
 • کد و نام استان و شهرستان محل سکونت
 • تکمیل اطلاعات بخش مربوط به سهمیه ها( در صورت وجود)
 • اطلاعات تکمیلی شامل آدرس، کد پستی، شماره تماس، پست الکترونیک و آدرس محل سکونت
 • درخواست اولویت مشاغل مورد نظر
 • وضعیت بومی

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

هر سال با آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مبلغ این آزمون تعیین و از طریق پایگاه رسمی و دفترچه راهنمای شرکت در آزمون اعلام خواهد شد. طبق اعلام سازمان آموزش و پرورش این مبلغ برای سال 1403 برابر با 233 هزار تومان می باشد.

منابع آزمون عمومی استخدامی آموزش و پرورش 1403

پونزمنابع عمومی این آزمون به شرح زیر است:

دروسمنابع
تاریخ و فرهنگ تمدنخدمات متقابل ایران و اسلام نویسنده: شهید مطهری انتشارات صدرا
مروری بر دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران
کتاب توسعه و مبانی و مبانی تمدن غرب نوشته سید مرتضی آوینی (ویژه آزمون دبیری و هنرآموزی)
تعلیم و تربیت اسلامیمبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی-عمومی جمهوری اسلامی (بخش دوم مبانی، قسمت های: چیستی، چرایی و چگونگی تربیت رسمی – عمومی)
کتاب تعلیم و تربیت در اسلام نوشته شهید مرتضی مطهری (ویژه آزمون دبیری و هنرآموزی و مربی آموزش معلولین)
معارف و اندیشه های اسلامی و انقلابیطرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن (بخش اول: ایمان) نویسنده: سید علی خامنه ای، انتشارات: صهبا
همرزمان حسین (ع)، نویسنده: سیدعلی خامنه ای، انتشارات: انتشارات انقلاب اسلامی
دانش سیاسی، اجتماعی و حقوق اساسیقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
وصیت نامه سیاسی حضرت امام خمینی
بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
زن یا نیمی از پیکر اجتماع به نوشته آیت الله مصباح یزدی (ویژه آزمون مربی آموزش معلولین)

منابع تخصصی ازمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1403

موارد آموزشی برای هر یک از رشته ها متفاوت است. در ادامه برخی از رشته های مورد پذیرش و دروس مورد امتحانی در آنها آورده شده است.

آزمون آموزگاری و دبیری 1403

موادمنابع
اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورشسیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش جمهوری اسلامی – مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی
آیین نامه اجرایی مدارس، مصوب سال 1400 شورای عالی آموزش و پرورش
روش ها و فنون تدریسمبانی نظری تدریس و یادگیری
مدیریت و طراحی فعالیت های آموزشی
اصول و شیوه های مدیریت کلاس درس
مهارت های خلق موقعیت و فرصت های یادگیری
آشنایی با روش های تدریس مبتنی بر شناخت
گرایی و سازنده گرایی با رویکرد تحولی
راهبردهای یاددهی و یادگیری
مهارت های اساسی مورد نیاز معلم پیش از تدریس، حین
تدریس ؛ پس از تدریس
مدل ها و الگوهای تدریس
روانشناسی تربیتیبرای داوطلبان رشته آموزگار ابتدایی
با تاکید بر محور های:
کاربرد نظریه های یادگیری در کلاس
کاربرد نظریه های هوش، تفکر، خالقیت و استعداد در کلاس
کاربرد نظریه های انگیزش و هیجان در آموزش
کاربرد نظریه های تحولی در آموزش
شناخت تفاوت های فردی در یادگیری
تعاریف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط
برای داوطلبان رشته آموزگار استثنایی
با تاکید بر محورهای :
تعاریف و طبقه بندی دانش آموزان استثنایی
شناخت و آموزش کودکان و دانش آموزان کم توان ذهنی
شناخت و آموزش کودکان و دانش آموزان ناشنوا و نابینا (با آسیب های بینایی و شنوایی)
شناخت و آموزش کودکان و دانش آموزان با اختلال یادگیری ویژه
شناخت و آموزش کودکان و دانش آموزان با اختلال های هیجان رفتاری و اختالالت ارتباطی
شناخت و آموزش کودکان و دانش آموزان با مشکلات جسمی – حرکتی و چند معلولیتی
شناخت و آموزش کودکان و دانش آموزان با اختلال طیف اتیسم
توان بخشی و مداخله بهنگام در کودکان و دانش آموزان استثنایی
خانواده و مداخله بهنگام در کودکان و دانش آموزان استثنایی
سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلیبا تاکید بر محور تعریف مفاهیم و اصطالحات مرتبط، سنجش مشاهده ای
سنجش عملکردی، سنجش عاطفی
سنجش رفتاری ، سنجش تکوینی
پوشه کار
کتاب راهنمای معلم در ارزشیابی توصیفی کد 53/5 سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلیبا تاکید بر محور: تعریف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط، سنجش مشاهده ای، سنجش عملکردی، سنجش عاطفی، سنجش رفتاری، سنجش تکوینی؛ پوشه کار

مربی آموزش معلولین 1403

موادمنابع
اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورشبا تاکید بر محورهای:
سیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش جمهوری اسلامی – مصوب شورای عالی انقالب فرهنگی
آیین نامه اجرایی مدارس، مصوب سال 1400 شورای عالی آموزش و پرورش
راهنمای تشخیص آماری و اختلالات روانیراهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی (۵DSM)، اختلالات هیجانی و رفتاری(اختلال سلوک، اختلال نافرمانی مقابل های)، اختلالات اضطرابی، تروما و استرس، اختلالات عصبی – رشدی (کم توان ذهنی، اختلال یادگیری خاص، اختلال نارسایی توجه، بیش فعال، اختلالات ارتباطی، اختلال طیف اتیسم، اختلالات حرکتی )
سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی(با تاکید بر محور: تعریف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط، سنجش مشاهده ای؛ سنجش عملکردی،
سنجش عاطفی؛ سنجش رفتاری، سنجش تکوینی؛ پوشه کار
روانشناسی و آموزش کودکان استثناییطبقه بندی کودکان استثنایی، تفاوت های فردی – کودکان استثنایی و خانواده حقوق کودکان استثنایی، برنامه آموزش انفرادی، مداخله بهنگام، پیشگیری از معلولیت، تشخیص اختلالات، اختلال یادگیری خاص کم توان ذهنی، اختلال های هیجانی و رفتاری، اختلال نارسایی توجه/ بیش فعالی، اختلال طیف
اتیسم، آسیب های بینایی، آسیب های شنوایی و معلولیت های جسمی و حرکتی و چند معلولیتی
سنجش اندازه گیری پیشرفتتعر یف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط، سنجش مشاهده ا ی؛ سنجش عملکردی،
سنجش عاطفی؛ سنجش رفتاری، سنجش تکوینی؛ پوشه کار

آموزگار ابتدایی 1403

عنوانمنابع
مفاهیم پایه متون و روش‌ های یاددهی قرآن و هدیه‌های آسمانی دوره ابتدایینهج‌القرآن راهنمای معلم قرآن اول تا ششم ابتدایی/ راهنمای معلم هدیه‌های آسمانی پایه سوم و ششم
مفاهیم پایه متون و روش‌های یاددهی ریاضی دوره ابتداییراهنمای معلم ریاضی اول و ششم
مفاهیم پایه متون و روش‌های یاددهی علوم تجربی دوره ابتداییکتاب راهنمای معلم علوم تجربی دوم و چهارم و ششم
مفاهیم پایه متون و روش‌های یاددهی فارسی دوره ابتداییراهنمای معلم فارسی اول و چهارم و ششم
مفاهیم پایه متون و روش‌های یاددهی مطالعات اجتماعی دوره ابتداییکتاب راهنمای معلم اجتماعی پنجم و ششم ابتدایی

 

دبیر فرهنگ و هنر 1403

محتوای ارزیابیمنابع آزمون
مبانی هرنهای تجسمیکتاب معلم فرهنگ و هنر پایه هفتم
هنر و تمدن اسلامی
طراحیراهنمای معلم فرهنگ و هنر
خلاقیت تصویریمبانی هنرهای تجسمی (1 و 2)
درک عمومی هنرنقاشی ایرانی از دیرباز تا امروز

تربیت بدنی 1403

منابع آزمون
راهنمای معلم تربیت بدنی و سلامت پایه هفتم، هشتم، نهم دوره اول متوسطه
یادگیری و کنترل حرکتی شامل مباحث (پردازش ااطلاعات و عملکرد حرکتی – مبانی عملکرد حرکتی انسان – مبانی نظری و سنجش یادگیری حرکتی انسان – سازماندهی تمرین – بازخورد آموزش و مهارت های حرکتی
اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی در تربیت بدنی شامل مباحث (مبانی سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی، – مقدمات آمار توصیفی – سنجش آمادگی جسمانی – سنجش مهارت های ورزشی – نمرات استاندارد
راهنمای معلم تربیت بدنی و سلامت پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه
آسیب شناسی ورزشی شامل مباحث (اصول پیشگیری از آسیب در تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی – کمک های اولیه در ورزش – انواع آسیب های رایج در تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی)
مدیریت و طرز اجرای مابقات ورزشی شامل مباحث (برنامه ریزی مسابقات و رویدادهای ورزشی – سازماندهی مسابقات و رویدادهای ورزشی – داوطلبی در مسابقات و رویدادهای ورزشی – مدیریت برگگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی – آشنایی با جداول ورزشی)

جمع بندی

به طور کلی سازمان آموزش و پرورش به دنبال جذب نیروهای جدید در هر سال است. بنابراین آزمون‌های استخدامی آزموزش و پرورش هر ساله برگزار می شود. بهتر است در صورتی که تمایل به شرکت در این آزمون دارید حتما قبل از شرکت در آزمون اطلاعات کامل را کسب نمایید.

آزمون‌های استخدامی آزموزش و پرورش

مشاوران خبره و حرفه ای مرکز مشاوره آویژه برای تمامی مراحل پذیرش کمک شایان توجهی به شما خواهد کرد. در صورتیکه نیاز به هر نوع مشاوره در این زمینه دارید می توانید همین حالا با کارشناسان مجرب مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید.

ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم. همچنین این مجموعه ارائه کننده خدمات مشاوره و برنامه ریزی در تمامی مقاطع تحصیلی از دبستان تا دبیرستان می باشد. خدمات موسسه آویژه به عنوان یک پکیج کامل به شما تمام ابزارهای لازم رو ارائه می کند تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی در مسیر اهدافتون قدم بردارید.

سوالات متداول

سوال علامترشته‌های مورد نیاز برای شرکت چیست؟

لیست رشته‌های مورد نیاز برای آزمون در اعلانات و منابع رسمی و همچنین دفترچه این آزمون به طور کامل ذکر شده است.

سوال علامتهزینه ثبت نام چقدر است و چگونه می‌توان پرداخت کرد؟

هزینه ثبت نام و شیوه پرداخت در اعلانات منتشر شده مشخص می‌شود. این مبلغ برای سال 1403 برابر با 233 هزار تئمان است.

سوال علامتچگونه سریال ثبت نام را دریافت کنیم؟

سریال ثبت نام بعد از پرداخت هزینه به شما اعلام می‌شود و از طریق پنل کاربری شما قابل دسترسی خواهد بود.

سوال علامتسوالات آزمون چه سطحی هستند؟

سوالات معمولاً به سطح تحصیلات مرتبط با شغل مورد نظر وابسته است. به طور کلی سوالات در تمامی سطوح دشوار، ساده و متوسط مطرح می شود.

سوال علامتچه مدارکی برای ثبت نام نیاز است؟

اسکن عکس با ضوابط توضیح داده شده، فرم اطلاعات شخصی و تحصیلی برای انجام ثبت نام ضروری است.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

استخدامی آموزش و پرورش در سال 1403

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/5/5

شنبه

1403/5/6

یکشنبه

1403/5/7

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید